صفحه 43 از 48 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 479

موضوع: وسایل ضروری سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر

معمولا بار داخل هواپیما رو چه تو سفرهای مابین کشورهای اروپایی و چه جاهای دیگه (بستگی به ایرلاین داره!!!) در صورتی که مجاز به بردن بار همراه خودتون در هواپیما باشید، معمولا میشه تخلف کرد و یه کمی بیشتر برد.
    به نظرم یکی از دو گزینه اول رو انتخاب کن و با اعتماد به نفس کامل وارد هواپیما بشین. گیر هم دادن اصرار کنید که باید بار رو ببرین داخل هواپیما و شکستنیه و غذا و ... توشه!

و این رو هم احتمالا میدونید که وسایلی همچون چاقو (واسه حتی اهدافی همچون پوست کندن میوه)، اسپری (خوشبو کننده! منظورم واسه آسم نیست!) و یه سری اقلام دیگه رو نمیشه به همراه خود به داخل کابین هواپیما برد و بایستی در چمدان قرارشون داد!!!

در ضمن حتمی کیسه پلاستیکی بزرگ همراهتون داشته باشین، که در صورت اضافه بار، بریزین تو کیسه و با خودتون ببرین تو هواپیما! حتی جلوی اون کسی که وزن میکنه بارتونو! این کار یه حرکت معمول هست در همه جای دنیا!
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

Junior Member

دوستان گرامي
    چه modem بخريم؟ با توجه به اينكه در خوابگاه دانشگاه توركو بايستي يك مودم داشت. چه مدمي پيشنهاد مي كنيد؟
    مرسي

دوستان سلام
    من کل صفحات روخوندم. واقعاً مفید بود و خیلی از ابهامات رفع شد خیلی خیلی ممنون
    من شنیدم که واسه بعضی خوابگاه ها حتی باید لامپ و سرپیچ لامپ واسه روزهای اول برد. من از TOAS اتاق گرفتم تامپر. کسی هست که در حال حاضر اونجا ساکن باشه و بگه در لحظه ورود به خونه قراره با چه جور خونه و اتاقی مواجه بشیم و به چیا نیاز خواهیم داشت؟ چون من جایی رو ندارم که چند روز اول اونجا سر کنم تا کم کم لوازم مورد نیاز رو جور کنم.
    ممنون

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

خونه ای که بهتون دادن کجاست؟ اگه Paawola یا Mikontalo باشه مشکلی نیست تقریبا همه چی دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_1982 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من کل صفحات روخوندم. واقعاً مفید بود و خیلی از ابهامات رفع شد خیلی خیلی ممنون
    من شنیدم که واسه بعضی خوابگاه ها حتی باید لامپ و سرپیچ لامپ واسه روزهای اول برد. من از TOAS اتاق گرفتم تامپر. کسی هست که در حال حاضر اونجا ساکن باشه و بگه در لحظه ورود به خونه قراره با چه جور خونه و اتاقی مواجه بشیم و به چیا نیاز خواهیم داشت؟ چون من جایی رو ندارم که چند روز اول اونجا سر کنم تا کم کم لوازم مورد نیاز رو جور کنم.
    ممنون

بله از Paawola اتاق دارم. ممنون از راهنماییتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط latino نمایش پست ها
    خونه ای که بهتون دادن کجاست؟ اگه Paawola یا Mikontalo باشه مشکلی نیست تقریبا همه چی دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط latino نمایش پست ها
    بهترین راه جواب گرفتن برای سوالاتتون در مورد خونه اینه که مستقیما به خود شرکت ایمیل بزنید و سوالاتتون رو بپرسید.
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fa123456 نمایش پست ها
    بهترین راه جواب گرفتن برای سوالاتتون در مورد خونه اینه که مستقیما به خود شرکت ایمیل بزنید و سوالاتتون رو بپرسید.
    دوستان با تجربه لطف میکنید بگید مدارک مهمی که باید از ایران بیاریم چیان؟؟؟؟مرسی

Junior Member

قرصای مولتی ویتامین و لوازم آرایشی بهداشتی مث عطر و صابون و ... ایران ارزون یا اونجا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lutra نمایش پست ها
    قرصای مولتی ویتامین و لوازم آرایشی بهداشتی مث عطر و صابون و ... ایران ارزون یا اونجا؟
    قرص که اینجا خیلی گرونه مخصوصا ویتامینای مورد نیاز مثل دی. پیشنهاد میکنم حتما از ایران بیارید. لوازم آرایش هم میدونم که خیلی گرونه اینجا . وسایل بهداشتی مثل شامپو و صابون و اینا خیلی فرق ندارن و از ایران آوردنشون فقط اضافه بار الکیه به نظر من.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiazad نمایش پست ها
    قرص که اینجا خیلی گرونه مخصوصا ویتامینای مورد نیاز مثل دی. پیشنهاد میکنم حتما از ایران بیارید. لوازم آرایش هم میدونم که خیلی گرونه اینجا . وسایل بهداشتی مثل شامپو و صابون و اینا خیلی فرق ندارن و از ایران آوردنشون فقط اضافه بار الکیه به نظر من.
    اونجا ویتامین D و کلسیم و .. گرون تره از ایرانه ؟ من از ایران calcium care خریدم 40 هزار تومان . 30 تا قرص را 40 هزار تومان خریدم .البته این خارجی است . حالا اونجا یعتی گرونتر از ایرانه؟ قرص کلسیم ایرانی هم خریدم 35 هزار تومان البته 100 عدد . البته خیلی تو ایران دارو گرون شده و خارجی ها که دو برابر شده . من شنیده بودم که قرص های معمولی مثل کلسیم و ... از ایران ارزون تره . می شه راهنمایی کنید hamiazad.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)