صفحه 44 از 48 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 479

موضوع: وسایل ضروری سفر

Member

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط pixel2014 نمایش پست ها
    اونجا ویتامین D و کلسیم و .. گرون تره از ایرانه ؟ من از ایران calcium care خریدم 40 هزار تومان . 30 تا قرص را 40 هزار تومان خریدم .البته این خارجی است . حالا اونجا یعتی گرونتر از ایرانه؟ قرص کلسیم ایرانی هم خریدم 35 هزار تومان البته 100 عدد . البته خیلی تو ایران دارو گرون شده و خارجی ها که دو برابر شده . من شنیده بودم که قرص های معمولی مثل کلسیم و ... از ایران ارزون تره . می شه راهنمایی کنید hamiazad.
    ممنون
    از لیدل بخری زیر ۵ یورو هست قرص ویتامین D. در فنلاند تنها قرصی که نیاز دارید ویتامین D هست، هیچ چیز دیگه ای لازم ندارید مگر اینکه دکترتون تجویز کنه. اینو از دکتر همینجا پرسیدم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
    از لیدل بخری زیر ۵ یورو هست قرص ویتامین D. در فنلاند تنها قرصی که نیاز دارید ویتامین D هست، هیچ چیز دیگه ای لازم ندارید مگر اینکه دکترتون تجویز کنه. اینو از دکتر همینجا پرسیدم.
    دوست خوب
    از بین سشوار کوچک - کتری برقی- موزر اصلاح سر - ‍ٰ‌‌بلو بز یک نفره - اتو کوچک بخار کدام را بیشنهاد می کنید بیاریم؟
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب
    از بین سشوار کوچک - کتری برقی- موزر اصلاح سر - ‍ٰ‌‌بلو بز یک نفره - اتو کوچک بخار کدام را بیشنهاد می کنید بیاریم؟
    پلوپز و احیاناً موزر... اتو و سشوار رو برای چند روز اول میتونید قرض بگیرید
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

اونجا ویتامین D و کلسیم و .. گرون تره از ایرانه ؟ من از ایران calcium care خریدم 40 هزار تومان . 30 تا قرص را 40 هزار تومان خریدم .البته این خارجی است . حالا اونجا یعتی گرونتر از ایرانه؟ قرص کلسیم ایرانی هم خریدم 35 هزار تومان البته 100 عدد . البته خیلی تو ایران دارو گرون شده و خارجی ها که دو برابر شده . من شنیده بودم که قرص های معمولی مثل کلسیم و ... از ایران ارزون تره . می شه راهنمایی کنید hamiazad.
    ممنون
    فنلاندیها معمولاً کلسیم و ویتامین D مورد نیاز بدنشون رو در طول زمستون از طریق شیر تامین میکنن... تمام شیرها در فنلاند تغذیه شده با ویتامین D هستند... علاوه بر اینکه احتمالاً میدونید که قرص ویتامین D جزو معدود ویتامینهایی هست که باید زیر نظر پزشک مصرف بشه...

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط lutra نمایش پست ها
    قرصای مولتی ویتامین و لوازم آرایشی بهداشتی مث عطر و صابون و ... ایران ارزون یا اونجا؟
    مولتی ویتامین بسته به نوعش قیمت های متفاوتی داره، هم ارزون تر و هم گرون تر... عطر در ایران ارزون تره... صابونهای آرایشی هم در ایران ارزون تره ولی تنوعش نسبت به اینجا کمتره... صابونهای عادی قیمتش با ایران تقریباً یکسانه

Junior Member

بیسکوییت پلو

تو ایران هم عطر اونقدر ها ارزون نیست . همه جورش هست . اگر برند دار بخواهیم بخریم که پول عطر را به دلار حساب کنیم از اون هم گرون تر است . تازه عطرها تو ایران معلوم نیست که اوریجینال باشد و یا خیر . توی مغازه مثلا گذاشته 200 هزار تومان ، می ری جلوی پاساژ می بینی دارن دست فروشا می فروشن عین همون را 40 تومان . لاک اونجا قیمتش چنده حدودا یک مارک متوسط ؟

Junior Member

دوستان چندتا نکته راجع به صحبتهای اخیر...
    1. در مورد ویتامین دی من از خیلی ها سوال کردم وخود فنلاندی ها گفتن فقط از داروخانه ها بخر. فروشگاه هایی مثل لیدل اصولا قرص های با کیفیتی ندارند. منم از داروخانه یک بسته 300 تایی (هر قرص 20 میکرون) رو حدود 20 یورو خریدم. حالا خودتون حساب کنید از ایران بیارید بهتره یا نه چون من قیمتای الان ایران رو نمیدونم(این نکته رو هم اضافه کنم که واقعا تاثیرشو بعد از یک هفته احساس کردم)
    2. اگه از ایران میخرید فقط قرص ویتامین دی بخرید چون اگه هر روز بخواید قرص کلسیم دی بخورید واستون خطرناکه (در ضمن کلسیم اینجا زیاده، میتامین دی کم دارید)
    3. فنلاندی ها شیر های دارای ویتامین دی میخورند اما مقدارش واقعا ناچیزه (منم همیشه از همونا میگیرم ولی تاثیر زیادی روم نداشت) اینم بدونید که فنلاندی ها بدلیل داشتن پوست بسیار روشن، پوستشون قادر به تولید ویتامین دی بیشتری هست نسبت به ماها. حتی با اندک نور آفتاب هم مقدار زیادی ویتامین دی تولید میکنن.
    4. لوازم آرایشی بسیار گرون هست (قیمت لاک حدود 4 یورو به بالا هست البته بعضی اوقات تخفیف میخوره که کمتر از 1 یورو نمیشه)

بیسکوییت پلو

تو ایران هم عطر اونقدر ها ارزون نیست . همه جورش هست . اگر برند دار بخواهیم بخریم که پول عطر را به دلار حساب کنیم از اون هم گرون تر است . تازه عطرها تو ایران معلوم نیست که اوریجینال باشد و یا خیر . توی مغازه مثلا گذاشته 200 هزار تومان ، می ری جلوی پاساژ می بینی دارن دست فروشا می فروشن عین همون را 40 تومان . لاک اونجا قیمتش چنده حدودا یک مارک متوسط ؟
    من عطر خیلی خریدم از فنلاند و همه با قیمت های خیلی مناسب و در ضمن کیفیت عالی. اما لوازم آرایشی و رنگ مو اگه از تو ایران بخرید خیلی مقرون به صرفه هست تا اینکه بخواهید مثلا یه کرم مرطوب کننده رو20 تا 30 یورو بخرید!
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

البته عطر رو اگه تونستید تو بخش ترانزیت فرودگاه بخرید خیلی بهتره. مثلا ترکیه! چون ت فنلاند بایستی مالیاتش رو هم (حدودا 25 درصد قیمت جنس) پرداخت کنید. پس تو بخش ترانزیت فرودگاه ارزون تر میشه خرید!
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

Junior Member

من خیلی از لباسامو نمیارم ینی یه دونه شلوار که تنمه با لباسای خونه و 1 کاپشن و 2تا پیرن و 2تا ژاکت.اونجا شلوار جین کفش و.... Second Hand خوب پیدا میشه مردونه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)