صفحه 46 از 48 نخستنخست ... 36373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 479

موضوع: وسایل ضروری سفر

Member

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط lutra نمایش پست ها
    Hexor جان من الان Otaniemi هستم میخاستم بدونم چطور باید ازین حراج ها باخبر شم؟؟؟ مرسی

در فروشگاه ها قدم بزنید. بعضی از مواقع سال میبینی همه ی مغازه ها زدن حراج، اون موقع وقتشه.

Junior Member

دوستان هارد اکسترنال از زیر دستگاه اسکن در فرودگاه که رد شه
    اطلاعاتش نمیپره؟ یا خراب نمیشه؟
    بنزین اونجا لیتری چنده؟
    و ماشین رو سند 6 دانگ میکنن یا سند راهنمایی رانندگی؟؟
    کلا جدا از ماشین ما با پاسپورت تو اداره ثبت اسناد اونجا شناخته شده هستیم یا وکالتی باید خونه یا ماشین بخریم؟؟

ایا قرص به تعداد 365 دونه ببریم؟ اونم تازه از هر نوع یه 365 تا توی فرودگاه ایران گیر میدن؟ توی فنلاند چی؟
    قرصاش ریزه اندازه عدس

ممنون
    ویرایش توسط Her3by : August 29th, 2014 در ساعت 10:47 AM

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Her3by نمایش پست ها
    دوستان هارد اکسترنال از زیر دستگاه اسکن در فرودگاه که رد شه
    اطلاعاتش نمیپره؟ یا خراب نمیشه؟
    بنزین اونجا لیتری چنده؟
    و ماشین رو سند 6 دانگ میکنن یا سند راهنمایی رانندگی؟؟
    کلا جدا از ماشین ما با پاسپورت تو اداره ثبت اسناد اونجا شناخته شده هستیم یا وکالتی باید خونه یا ماشین بخریم؟؟

ایا قرص به تعداد 365 دونه ببریم؟ اونم تازه از هر نوع یه 365 تا توی فرودگاه ایران گیر میدن؟ توی فنلاند چی؟
    قرصاش ریزه اندازه عدس

ممنون
    من تجربه ای ندارم، اما هارد یکی از دوستان اطلاعاتش پرید.
    بنزین لینتری 1.6 یورو 1.7 یورو هست.کلا اگر با ماشین کسب درامد نمیکنی اینجا به صرفه نیست ،چون هم هزینه ی تعمیرات فوق العاده بالاست اینجا و هم هزینه ی بنزین زیاده و هم اینکه اتوبوس هست زیاد نیاز به ماشین نیست.

به قرصم گیر نمیدن،من که 1 کیلو قرص داشتم شایدم بیشتر .موردی پیش نیومد
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

یعنی چی از کجا بفهمی بارت چند کیلو؟ خوب وزن میکنی قبل از اینکه از شهرتون خارج شی!
    پلو پزم اگه از ایران بیاری بد نیست، اما انچنان مهم نیست
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری و مورد نیاز برای سفر و اقامت دانشجویی در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    من یکی از دوستام میگفت داری میای حتما با خودت یه سری هدیه همبیار که کریسمس یا موقعی که جشنه به استاد راهنمات و اونایی که بهت کمک میکنن بدی... البته چیزای ارزونی که اینجا پیدا میشه ؛)

اما ضروری نیست D: بیشتر مصلحتیه!!!!
    مثلا چی واسه استادمون بگیریم؟

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری و مورد نیاز برای سفر و اقامت دانشجویی در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarjan نمایش پست ها
    مثلا چی واسه استادمون بگیریم؟
    اینجور چیزا خیلی رسم نیست اینجا! ولی اگه میخواهید چیزی بیارید صنایع دستی میتونه گزینه خوبی باشه. من خیلی توصیه نمیکنم تا اونجا که میتونید وسایل ضروری برای خودتون رو بیارید نهایتا میتونید یه چیزی همینجا برای قدردانی از استادتون بخرید بهشون بدید.

Junior Member

من با هواپیمایی اوکراین میام ....یه سوال داشتم؟؟؟چند تا چمدون میتونیم بیاریم؟مثلا دیذم که یکی از بچه ها گفته بود ..دو تا چمدون 30کیلویی(که تو قسمت بار میزارن)+یک کوله که تو هواپیما برده..........یعنی بیشتر از یک چمدون 30 کیلویی هم میتونیم به قسمت بار هواپیما تحویل بدیم؟

Junior Member

من با هواپیمایی اوکراین میام ....یه سوال داشتم؟؟؟چند تا چمدون میتونیم بیاریم؟مثلا دیذم که یکی از بچه ها گفته بود ..دو تا چمدون 30کیلویی(که تو قسمت بار میزارن)+یک کوله که تو هواپیما برده..........یعنی بیشتر از یک چمدون 30 کیلویی هم میتونیم به قسمت بار هواپیما تحویل بدیم؟
    یعنی میفرمایید که رو بلیط ننوشته چند کیلو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farbodd نمایش پست ها
    یعنی میفرمایید که رو بلیط ننوشته چند کیلو؟
    راستش بلیطم رو یکی از اشنایانم گرفته ...قراره فردا برم تحویل بگیرم نمیدونم چند کیلو هست............اما سوال من روی تعداد چمدون هایی هست که میتونیم با خودمون ببریم ؟

راستش بلیطم رو یکی از اشنایانم گرفته ...قراره فردا برم تحویل بگیرم نمیدونم چند کیلو هست............اما سوال من روی تعداد چمدون هایی هست که میتونیم با خودمون ببریم ؟
    بستگی به کلاسش داره ، واسه من ک حدود 820 تومن شد بلیط ، یه چمدون 23 کیلویی + 7 کیلو تو کابین
    یه کلاس دیگه هم تو سایت خودش من دیدم ک حدود 1 تومن میشه ، اون 2 تا 23 کیلویی داره...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)