صفحه 101 از 1254 نخستنخست ... 519192939495969798991001011021031041051061071081091101111512016011101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW طبق آخرین قوانین 2010-06-26

نقل قول نوشته اصلی توسط نادرشهرام نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز،

بعد از سه ماه دوندگی و دقت در تهیه مدارک و اینکه هیچ موردی از قلم نیفته و چک کردن و دوباره چک کردن (میدونم همه دوستان در این فروم هر کدام به نوعی تجربه این زحمات رو دارند) و ... امروز بالاخره نتیجه زحمات به دستم رسید؛ یک بسته درب و داغان که زیر درب آپارتمان افتاده بود ؛

تمام مدارک برگشت خورده بود و علت هم اشتباه بودن کد Credit Card بوده و عدم توانائی برداشت پول از حساب ... !

از خجالت کشیدن خودم پیش خودم که بگذریم، در متن نامه ( که ضمیمه این پیغام هم کردم ) نوشته شده که اگر خواستم دوباره مدارک رو تسلیم ( Resubmit ) کنم ،زحمت بکشم !! و شماره کردیت کارد رو تصحیح کنم که البته این مضمون نامه است.

سوال من ،

آیا فقط تصحیح شماره کردیت کارد کافیست یا باید به خاطر این اشتباه شرم آور دوباره همه مدارک ترجمه بشه؟

در نامه ای که ضمیمه این پیغام کردم همونطور که میبیند کلمه Resubmit رو قید کرده. آیا میشه امیدوار بود که منظورشون Reapply نبوده یا اینکه زهی خیال باطل ، اصلا قانونش اینه که مدارک Return شده دوباره باید ترجمه بشه و روز از نو روزی از نو ...

ممنون همتون

Scanned Letter

( FSW ، پست مدارک 30 ژانویه 2011 و برگشت تمام مدارک امروز 16 مارچ 2011 ) : P.S
    بارها در تاپیک پرداخت هزینه های مهاجرت به دوستان توصیه شده که بجای کردیت کارت از مانی اردر استفاده کنند که مطمئن تر است
    برای ارسال مجدد مدارک همان ترجمه های قبلی کفایت می کند خیالتان راحت مورد مشابه مثل شما زیاد بوده است
    فقط باید ترتیب پرداخت هزینه مهاجرت را بدهید نادرخان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری- دانشگاه تهران

دوستان کسی میدونه که تو فرمهای مهاجرت فدرال علاوه بر جاهایی که جای امضا داره زیر کل صفحات رو هم باید امضا کرد یا نه؟
    طبق مطالبی که من تو فروم ها خوندم رو فرم های فدرال هیچ عکسی چسبونده نمیشه و عکسها رو تو پاکت منگنه می کنیم. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad-khn نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه که تو فرمهای مهاجرت فدرال علاوه بر جاهایی که جای امضا داره زیر کل صفحات رو هم باید امضا کرد یا نه؟
    طبق مطالبی که من تو فروم ها خوندم رو فرم های فدرال هیچ عکسی چسبونده نمیشه و عکسها رو تو پاکت منگنه می کنیم. درسته؟
    دوست عزیز ،
    نه لازم نیست زیر تمام صفحات رو امضاء کنی. همونطور که گفتی فقط همون مکانهائی که مشخص شده لازمه امضاء بشه. در عین حال مراقب باش که توی همین جاهائی که باید امضاء بشه جائی رو از قلم نندازی !
    در مورد عکسها هم ، بله باز هم درست گفتی ، هیج عکسی لازم نیست ( و نباید ) چسبونده بشه .
    کد رشته : 3113 .......فرستادن مدارک: (31 مارچ 2011) .......دریافت فایل نامبر: 35 روز بعد ( 3 می 2011)........ایمیل تاییدیه از ورشو: 21 روز بعد.(26 می 2011).....مدیکال: 5 ماه و 22 روز بعد (17 نوامبر 2011 )......پاس ریکوئست: 4 ماه و 16 روز بعد ( 2 آوریل 2012 )..... دریافت ویزا (15 می 2012)

" در مورد عکسها هم ، بله باز هم درست گفتی ، هیج عکسی لازم نیست ( و نباید ) چسبونده بشه . "

سلام

من متوجه نمي شم وقتي فرم ها جا براي عكس گذاشته چرا مي نويسيد نبايد عكس را سر جاي خودش منگنه كرد
    در هر صورت من يك عكس از هر نفر رو سر جاش توي فرم اصلي منگنه كردم و 5 تا عكس بقيه رو هم توي پاكت گذاشتم
    به نظر من كه اينطوري بهتر بود.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_e2001 نمایش پست ها
    " در مورد عکسها هم ، بله باز هم درست گفتی ، هیج عکسی لازم نیست ( و نباید ) چسبونده بشه . "

سلام

من متوجه نمي شم وقتي فرم ها جا براي عكس گذاشته چرا مي نويسيد نبايد عكس را سر جاي خودش منگنه كرد
    در هر صورت من يك عكس از هر نفر رو سر جاش توي فرم اصلي منگنه كردم و 5 تا عكس بقيه رو هم توي پاكت گذاشتم
    به این دلیل:

Photos are required when you submit your application to the CIO in Sydney.
    Follow these steps:

Step Action

1-Take the Photo Specifications sheet (found in Appendix B of your visa office checklist) to a photographer.

2-Ask the photographer to provide you with the number of photos required in Appendix A of the Visa Office specific instructions for yourself and each family member.

3-On the back of one photo of each person, write the name of the person in the photo and his or her height and eye colour.

4-Enclose the photos of each person in an envelope and seal the envelope.

5-Write your name and date of birth on the outside of the envelope.

6-Staple the envelope to your application form. Be careful not to staple or bend the photos

پی نوشت:کپی شده از بوکلت فدرال
    ویرایش توسط faraz_fahimi : March 19th, 2011 در ساعت 04:22 PM
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer389 نمایش پست ها
    سلام

پرینت حساب ( مدرک مالی ) تا چند وقت اعتبار داره؟ آخه من تا 18 بهمن پرینت گرفتم و بعدش هم حسابم خالی شده و بالانسم خیلی کمه و بخاطر یه مشکلی ارسال پروندم به تعویق افتاده ( شاید تا 20 روز دیگه ) اونموقه همین مدرک مالی که مال 2 ماه پیشه رو قبول میکنن؟
    از پرینت حساب منم 1.5 گذشته بود فرستادم مشکلی پیش نیومد الان فایل نامبرم اومده فقط مانی اردر مهمه که تاریخ صدورش کی بوده
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_e2001 نمایش پست ها

سلام

آقا فرشاد،

من توی این فروم تا قبل از پست شما فقط سوال میکردم و دوستان در نهایت مهربانی جواب میدادند. خوشحال شدم که سوالی رو دیدم که جوابش رو میدونستم؛

من هم قبل از فرستادن مدارکم، واسه اینکه عکس رو بچسبونیم یا نه سوال داشتم. فرم راهنمای EG7 رو زیر و رو کردم و جائی پیدا نکردم که نوشته شده باشه " عکس را در این مکان الصاق کنید یا نکنید! " . از یکی از دوستانم که وکیل گرفته بود پرسیدم که وکیلش گفته بود " نه ! نباید عکس چسبانده شود " . اما با توجه به اینکه در فرم راهنما اخطاری مبنی بر چسباندن عکس داده نشده ،منطق یا به عبارت دیگر Common Sense میگه که " فقط لازم نیست " .

در انتهای صفحه 25 فرم راهنما، فقط توضیح در مورد نحوه ارسال عکس داده شده :

تصویر متن

و بنابراین ( و نباید ) کلمه اضافی در متن جواب منه و کاملاً حق باشماست.
    کد رشته : 3113 .......فرستادن مدارک: (31 مارچ 2011) .......دریافت فایل نامبر: 35 روز بعد ( 3 می 2011)........ایمیل تاییدیه از ورشو: 21 روز بعد.(26 می 2011).....مدیکال: 5 ماه و 22 روز بعد (17 نوامبر 2011 )......پاس ریکوئست: 4 ماه و 16 روز بعد ( 2 آوریل 2012 )..... دریافت ویزا (15 می 2012)

Junior Member

ترجمه مدارک فاقد محدویت زمانی است.مگر در مواردی که اعتبار خود مدرک تمام شده باشد مثل گواهی عدم سوء پیشینه.

Junior Member

منظور از عبارات زیر آیا اینست که بررسی اولیه انجام شده است و پرونده رد شده است.
    چون طبق دفترچه راهنما(EG7000) در صورت رد شدن نامه داده می شود.
    Centralized Intake Office Sydney (CIO-S) Eligibility Review Complete
    We received your application for permanent residence on December 25, 2010.
    We reviewed your application and sent you a letter on March 12, 2011. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

نه این یعنی اینکه طی نامه ای فایل نامبر شما ارسال شده و طی مهلت مقرر احتمالا باید ساپورتینگ داکیومنتها رو ارسال کنین
    خوش باش
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashemigol نمایش پست ها
    منظور از عبارات زیر آیا اینست که بررسی اولیه انجام شده است و پرونده رد شده است.
    چون طبق دفترچه راهنما(EG7000) در صورت رد شدن نامه داده می شود.
    Centralized Intake Office Sydney (CIO-S) Eligibility Review Complete
    We received your application for permanent residence on December 25, 2010.
    We reviewed your application and sent you a letter on March 12, 2011. Please consider delays in mail delivery before contacting us.
    Waiting for the miracle!