صفحه 11 از 1254 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021611115111011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skilled Worker طبق قوانین جدید (بعد از 26 ژوئن 2010)

نقل قول نوشته اصلی توسط ITALY2006 نمایش پست ها
    دوست عزيز منظور از مين ديوتي و عنوانها چيست؟
    ببینید این تایتل ها رو و مین دیوتی ها رو که باید هم تقریبا درسابقه کارتون نوشته شه و هم در فرم هاتون در قسمت شرح وظایف خیلی مهم هستند.
    از لحاظ مدرک که هرچی داشته باشید مهم نیست ولی باید سابقتون شامل اون بشه.
    این سایت برای رشته معماری است:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...spx?val65=2151

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی - علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skilled Worker طبق قوانین جدید (بعد از 26 ژوئن 2010)

من یه سوال دارم
    برای اپلای کردن باید همه این مدارکو بفرستم سیدنی دیگه؟
    1- مدرک زبان
    2- سابقه کار
    3- عدم سوء پیشینه
    4- مدرک تحصیلی

میدونم باقی فرمارو اما با قانون جدید میخوام بدونم این 4 تا موردی که گفتمم باید همون اول بفرستم سیدنی دیگه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abdolhosseini نمایش پست ها
    من یه سوال دارم
    برای اپلای کردن باید همه این مدارکو بفرستم سیدنی دیگه؟
    1- مدرک زبان
    2- سابقه کار
    3- عدم سوء پیشینه
    4- مدرک تحصیلی

میدونم باقی فرمارو اما با قانون جدید میخوام بدونم این 4 تا موردی که گفتمم باید همون اول بفرستم سیدنی دیگه؟؟؟
    سلام
    اصل مدرک زبان + سوء پیشینه + کپی مدارک ویزا آفیس. /موفق باشید.

متاسفانه با اینکه من لیسانس معدن دارم و فوق زمین شناسی حذف رشته ها دقیقا در زمان جمع آوری مدارک منو شوکه کرد . اما یکی از کدها تو 29 رشته جدید کد 0631 هست که در انتهای صفحه توضیحات اون در قسمت Classified elsewhereچندتا کد دیگه نوشته شده (این قسمت یعنی اینکه افراد کد 0631 می توانند در آنها کار کنند ؟) یکی از این کد ها 0015 هست با کلیک کردن روی این کد ، بعد از شرح وظایف دوباره در انتهاش کدهای دیگری نوشته شده که یکی از اونها 062 هست و در ادامه کد 0621 کدیه که من 2 سال توش سابقه کار دارم یعنی در واقع به این صورت از چپ به راست 0621-062-0015-0631 . سوال من اینه آیا من میتونم اقدام کنم یا نه؟ و وقتی که میخوام فرم ها رو پرکنم در مورد شغلم چی باید بنویسم باید بگم که من با 0621 اقدام کردم یا با 0631؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_h_m نمایش پست ها
    متاسفانه با اینکه من لیسانس معدن دارم و فوق زمین شناسی حذف رشته ها دقیقا در زمان جمع آوری مدارک منو شوکه کرد . اما یکی از کدها تو 29 رشته جدید کد 0631 هست که در انتهای صفحه توضیحات اون در قسمت Classified elsewhereچندتا کد دیگه نوشته شده (این قسمت یعنی اینکه افراد کد 0631 می توانند در آنها کار کنند ؟) یکی از این کد ها 0015 هست با کلیک کردن روی این کد ، بعد از شرح وظایف دوباره در انتهاش کدهای دیگری نوشته شده که یکی از اونها 062 هست و در ادامه کد 0621 کدیه که من 2 سال توش سابقه کار دارم یعنی در واقع به این صورت از چپ به راست 0621-062-0015-0631 . سوال من اینه آیا من میتونم اقدام کنم یا نه؟ و وقتی که میخوام فرم ها رو پرکنم در مورد شغلم چی باید بنویسم باید بگم که من با 0621 اقدام کردم یا با 0631؟
    نه دوست عزیز.....اصلا به classified هیچ توجهی نکنید ....چون همنطور که گفتید کدها فرق دارد و شغل ها هم فرق میکند.....اگه میخواهید باید با همون 0631 اپلای کنید......ولی ولی ولی

شما که الان شرایط بدی ندارید.....الان شما میتونید با کد 0811 اقدام کنید.....شامل رشته شما زمین شناسی.....زغال سنگ و معدن وووووووو
    میشود.......اشکال خیلی ها این است که فقط به تیتر اصلی توجه میکنند....در حالی که اون عنوان شامل هزاران تایتل است.....و به راحتی شاملشان میشود
    پایدار باشید

بچه ها لطفا نسبت به وضعیت اپلای دانشجوهای اینترنشنال هم توضیح بدهید. الان اوضاع چقدر سخت شده؟ اصلا امیدی هست؟ اگر فکر میکنید سوالم به این تاپیک ربطی نداره برم یه تاپیک جدا بزنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negar123 نمایش پست ها
    بچه ها لطفا نسبت به وضعیت اپلای دانشجوهای اینترنشنال هم توضیح بدهید. الان اوضاع چقدر سخت شده؟ اصلا امیدی هست؟ اگر فکر میکنید سوالم به این تاپیک ربطی نداره برم یه تاپیک جدا بزنم؟
    طبق قوانین جدید این CATHAGORY دیگر حذف شده است

Junior Member shahab-ro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری - آزاد واحد ابهر

سلام دوستان
    در قانون جدید مدت 120 روز حذف شده یا خیر؟اگر جواب مثبت هست پس از همین اول باید ایلتس و سابقه کاری و تحصیلی و هر چیزی که توی مدت 120 روز قدیم باید فرستاده میشد الان باید بفرستیم سیدنی،ولی اگر جواب منفی هست چرا الان باید مدرک سوءپیشینه رو فرستاد؟صورت حساب چطور همین اول باید بفرستیم؟لطفا سریع جواب بدین متشکرم

Junior Member shahab-ro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری - آزاد واحد ابهر

من یک سوال دیگه هم دارم اینکه از چه تاریخی میشه مدارک رو ارسال کرد به سیدنی؟