صفحه 1252 از 1254 نخستنخست ... 252752115212021242124312441245124612471248124912501251125212531254 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,511 تا 12,520 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

Question پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

وقت بخیر،
    دوستان من این پرسش را در بخش دیگری هم طرح کرده بودم ولی چون پاسخی دریافت نکردم، اینجا مطرح می کنم که اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید. قبل از هر مطلبی هم برای پاسخی که می نویسید سپاسگزاری می کنم.
    حدود 1 ماه پیش مدیکال را گذراندیم و طبق روال مرحله بعدی کار در هر تاریخی که اعلام کنند ارسال گذرنامه است و گذرنامه های تمام اعضای خانواده ما در تاریخ مراجعه به پزشک حدود 10 ماه اعتبار داشته
    1- آیا ادامه مراحل را با همین گذرنامه ها می تونیم انجام بدیم یا آن شرط حداقل 12 ماه اعتبار که در ایمیل نوشته بودن باید رعایت بشه؟
    2- پسر من امسال مشمول خدمت نظام وظیفه شده و در حال حاضر که فاصله بین اتمام دبیرستان و انتظار برای اعلام نتایج کنکور را طی می کنه امکان درخواست گذرنامه جدید را نداره. از طرفی اگر بعد از اعلام نتایج کنکور و استفاده از معافیت تحصیلی برای یک سفر و اجازه یک بار خروج بتونیم گذرنامه بگیریم آیا برای اخذ ویزای کانادا مشکلی خواهیم داشت یا خیر
    3- تعویض گذرنامه در این مرحله یعنی بعد از انجام شدن معاینات پزشکی در روند دعوت برای گذرنامه و صدور ویزا تاخیر و اختلال ایجاد میکنه یا خیر؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

نقل قول نوشته اصلی توسط behsat نمایش پست ها
    وقت بخیر،
    دوستان من این پرسش را در بخش دیگری هم طرح کرده بودم ولی چون پاسخی دریافت نکردم، اینجا مطرح می کنم که اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید. قبل از هر مطلبی هم برای پاسخی که می نویسید سپاسگزاری می کنم.
    حدود 1 ماه پیش مدیکال را گذراندیم و طبق روال مرحله بعدی کار در هر تاریخی که اعلام کنند ارسال گذرنامه است و گذرنامه های تمام اعضای خانواده ما در تاریخ مراجعه به پزشک حدود 10 ماه اعتبار داشته
    1- آیا ادامه مراحل را با همین گذرنامه ها می تونیم انجام بدیم یا آن شرط حداقل 12 ماه اعتبار که در ایمیل نوشته بودن باید رعایت بشه؟
    2- پسر من امسال مشمول خدمت نظام وظیفه شده و در حال حاضر که فاصله بین اتمام دبیرستان و انتظار برای اعلام نتایج کنکور را طی می کنه امکان درخواست گذرنامه جدید را نداره. از طرفی اگر بعد از اعلام نتایج کنکور و استفاده از معافیت تحصیلی برای یک سفر و اجازه یک بار خروج بتونیم گذرنامه بگیریم آیا برای اخذ ویزای کانادا مشکلی خواهیم داشت یا خیر
    3- تعویض گذرنامه در این مرحله یعنی بعد از انجام شدن معاینات پزشکی در روند دعوت برای گذرنامه و صدور ویزا تاخیر و اختلال ایجاد میکنه یا خیر؟

تا جايي كه من ميدونم اطلا با اون پاس ها نبايد مديكالو قبول ميكردن چون زير يك سال اعتبار داشته
    از اونجايي كه براي هر خروج حداقل پاستون ٦ ماه بايد اعتبار داشته باشه اگر نهايتا تا ٤/٥ ماه اينده خبري از ويزاتون نشد به فكر تمديد و اپديت باشيد كه به مشكل بر نخوريد
    موفق باشيد
    CIO :3/9
    PER :27/11 ، AOR: 9/12 ،MR: 12/8
    Visa:jan 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

سلام بنده لیسانس خود را در سال 88 اخذ کردم و تنها یک سال کم دارم تا حداکثر امتیاز سابقه کار را که همان شش سال است دریافت کنم. از اسفند 85 تا اردیبهشت 88 یعنی زمان دانشجویی خود فعالیت کردم. گواهی کار بنده برای پر کردن آن یک سال باید هفته ای چند ساعت باشد؟

-اگر در حساب پس انداز 11 هزار دلار باشد اما حساب به صورت مشترک باشد ایرادی ندارد؟

-به نظر شما آخرین ضرب الاجل برای رشته مترجمی زبان انگلیسی تا کی هست؟

-گواهی دم سوپیشینه را باید ترجمه کرد؟

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط Elena1 نمایش پست ها
    سلام بنده لیسانس خود را در سال 88 اخذ کردم و تنها یک سال کم دارم تا حداکثر امتیاز سابقه کار را که همان شش سال است دریافت کنم. از اسفند 85 تا اردیبهشت 88 یعنی زمان دانشجویی خود فعالیت کردم. گواهی کار بنده برای پر کردن آن یک سال باید هفته ای چند ساعت باشد؟

-اگر در حساب پس انداز 11 هزار دلار باشد اما حساب به صورت مشترک باشد ایرادی ندارد؟

-به نظر شما آخرین ضرب الاجل برای رشته مترجمی زبان انگلیسی تا کی هست؟

-گواهی عدم سوپیشینه را باید ترجمه کرد؟
    سلام،
    - از آنجایی که بنده از متقاضیان سالهای قبل هستم و در خصوص جزییات برنامه مهاجرت جدید اطلاعی ندارم پیشنهاد می کنم این لینک و همچنین این لینک را بازدید و مطالعه بفرمایید شاید پاسخ پرسش هایتان را بیابید
    - تمام مدارکی که به زبان انگلیسی نیست را باید ترجمه کنید و در مورد گواهی عدم سوء پیشینه در هر مقطع که از شما این مدرک را درخواست کردند به غیر از ترجمه باید اصل آن را هم ارسال بفرمایید

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل دانشگاه های علوم پزشکی هستم آیا برای ارسال مدارک تایید وزارت علوم لازم هست؟ کسی می تونه به من بگه.یه سوال دیگه اینکه اگر توی مراحل بررسی مدارک مثلا به امریکا وارد شی می تونی اونجا هم درخواست اقامت بدی یا اثر منفی نداره درخواست اقامت کانادا روی بقیه کشورها.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط elah2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منو همسرم تصمیم داریم اقدام کنیم برای FSW و فقط مشکل آیلتس داریم که اونم به زودی حل میشه.
    میخواستم بدونم چطوری و از کجا باید شروع کنیم؟
    و اگه به امسال نرسیدیم قانون 2015 FSW کی مشخص میشه؟ و از کی میشه برای 2015 اقدام کرد؟
    ممنون از همه دوستان
    سلام
    با مطالعه این سایت اطلاعات خوبی به دست میارید.
    http://www.cic.gc.ca/english/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- دانشگاه مشهد

بچه ها ما امروز مدیکالمون اومد. از ورشو. به نظر میرسه استارت زدن.... داشتم حاضر میشدم یه ایمیل گلگی بزنم که مدیکالمون رو دادن
    به امید خبرهای خوب برای همه عزیزان
    فایل نامبر 24 دسامبر 2012- اینپراسس 2 آگوست 2013- مدیکال 12 اکتبر 2014- پاس ریکوست 21 اپریل 2015 - لندینگ

الهی مرا آن ده که مرا آن به

با سلام خدمت دوستان

من یه سوال داشتم در مورد شغل. من رشته ام شیمی هست اما نزدیک به 10 سال هست مدیر خط تولید هستم تو یک شرکت تولید پلیمر. چون رشته شیمی رو تو کبک فقط دیدم اگر برای فدرال بخوام اقدام کنم با توجه به اینکه رشته من مدیریت نیست ایا امکان اپلای دارم؟ من با محاسباتم به راحتی 75 میارم اگر رشته من باشه.
    ممنون

بچه ها! اگر امتيازمون براي اپلاي همون 67 باشه، شانس پذيرش مون پائينه؟ ميخوام بدونم ميزان امتيازي كه داريم تاثيرگزاره در روند پذيرش؟
    من 47 امتياز داشتم بر اساس معيارهائي كه گفتن. 20 اميتاز از آيلتس لازم داشتم كه فكر كنم بيارم. (امروز امتحان دادم).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture shiraz university 0711

67 را داشته باشین. ok هست.من هم با 67 pr شدم
    کد:0711
    فایل نامبر اول : مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: آگوست 2010، اینپراسس واقعی: 17 فوریه