صفحه 2 از 1254 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

Hi to everyone

Synopsis of 26.06.2010 notice/new changes relating to federal skilled worker class ( FSW)-Applicable to all applications lodged/received by CIO from 26.06.2010 onward

1-(Cap of 20,000 application ( without arranged employment) to be considered for processing each year( for new application only

2- (within cap of 20,000: 1000 Cap per NOC code for application to be considered for processing each year(for new application only

3-In calculating the caps, applications will be considered in order of the date they are received.
    Applications received on the same date will be considered for processing having regard to routine office procedures

4-For the unique purpose of calculating the caps, the first year will begin on June 26, 2010, and end on June 30, 2011.
    Subsequent years will be calculated from July 1st to June 30th, unless otherwise indicated in a future Ministerial Instruction

5- IELTS's must with initial application to CIO

6-Processing order ( considered for processing ) subject to condition of capping:

i- FSW with AEO
    ii- FSW with 1 year experience evidence in any of the 29 NOC codes in the last 10 year

(Likely repercussions for existing applicants (pre 26.06.2010

a- Applicants belonging to class A above ( 18 NOCs) would not be affected & would continue to be processed without capping limit
    b- There is still a sliver lining for class C applicant as new applications would be zero and existing would continue to be processed without capping limit

Good Day/Good Luck
    ویرایش توسط ayrfx : June 26th, 2010 در ساعت 03:32 PM

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کانادا از طریق اسکیل ورکر ( لیست NOC 26.06.2010)

Hi to everyone

Synopsis of 26.06.2010 notice/new changes relating to federal skilled worker class ( FSW)-Applicable to all applications lodged/received by CIO from 26.06.2010 onward

1-(Cap of 20,000 application ( without arranged employment) to be considered for processing each year( for new application only

2- (within cap of 20,000: 1000 Cap per NOC code for application to be considered for processing each year(for new application only

3-In calculating the caps, applications will be considered in order of the date they are received.
    Applications received on the same date will be considered for processing having regard to routine office procedures

4-For the unique purpose of calculating the caps, the first year will begin on June 26, 2010, and end on June 30, 2011.
    Subsequent years will be calculated from July 1st to June 30th, unless otherwise indicated in a future Ministerial Instruction

5- IELTS's must with initial application to CIO

6-Processing order ( considered for processing ) subject to condition of capping:

i- FSW with AEO
    ii- FSW with 1 year experience evidence in any of the 29 NOC codes in the last 10 year

(Likely repercussions for existing applicants (pre 26.06.2010

a- Applicants belonging to class A above ( 18 NOCs) would not be affected & would continue to be processed without capping limit
    b- There is still a sliver lining for class C applicant as new applications would be zero and existing would continue to be processed without capping limit

Good Day/Good Luck

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی - علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

سلام، قانون جدید فدرال 2010 امروز اعلام شده انگار
    یه سری به این سایت بزنید فکر کنم موثق باشه
    www.uscanada.tk
    انگاری شانس با من یار بوده
    از دوستان خواهشا اگه کسی تایید میکنه این خبرو همینجا اعلام کنه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کانادا از طریق اسکیل ورکر ( لیست NOC 26.06.2010)

سلام

دوستان لطفا فرم های مربوط را دانلود نمایید ویرایش جدید تغییراتی در آن ملاحظه میشود.

http://www.cic.gc.ca/english/informa...ns/skilled.asp

موفق باشید

سلام خدمت همه دوستان

ما از طریق کبک اقدام کردیم و هنوزم فایل نامبر اولمون نیامده ( تاریخ دریافت مدارک در سوریه 6 آوریل بوده ) !!!
    الان دیدم که لیست جدید اعلام شده و رشته ما هم تو لیست هست ! میتونیم از این طریق هم اقدام کنیم ؟؟؟ تو کبک نفر اصلی من بودم و اینجا نفر اصلی همسرم بشه ؟؟؟؟؟؟
    راستی دیمند یا های دیمند بودن رشتمونو چطوری بفهمم ؟؟؟
    مدارک اولیه و شرایط اقدام رو هم از کدوم صفحات فروم میتونم پیدا کنم ؟؟؟؟ چون صفحات خیلیه ......

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط stars نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

ما از طریق کبک اقدام کردیم و هنوزم فایل نامبر اولمون نیامده ( تاریخ دریافت مدارک در سوریه 6 آوریل بوده ) !!!
    الان دیدم که لیست جدید اعلام شده و رشته ما هم تو لیست هست ! میتونیم از این طریق هم اقدام کنیم ؟؟؟ تو کبک نفر اصلی من بودم و اینجا نفر اصلی همسرم بشه ؟؟؟؟؟؟
    راستی دیمند یا های دیمند بودن رشتمونو چطوری بفهمم ؟؟؟
    مدارک اولیه و شرایط اقدام رو هم از کدوم صفحات فروم میتونم پیدا کنم ؟؟؟؟ چون صفحات خیلیه ......
    با تشکر
    تا اونجايي که من مي دونم شما نمي تونين دو تا پرونده مهاجرت همزمان داشته باشين. شما مي تونين پرونده کبک رو کنسل کنيد و بعد از اينکه مطمئن شديد که ديگه اون پرونده قديم در جريان نيست براي فدرال از طريق همسرتون اقدام کنيد. توي روش مهاجرت فدرال هاي ديمند و ديمند تفاوتي ندارند فقط وقتي شما حداقل يکسال سابقه در يکي از 29 رشته جديد داشته باشين مي تونين اقدام کنين.

براي کسب اطلاعات بيشتر لطفاً ويکي رو مطالعه بفرمائيد.

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    تا اونجايي که من مي دونم شما نمي تونين دو تا پرونده مهاجرت همزمان داشته باشين. شما مي تونين پرونده کبک رو کنسل کنيد و بعد از اينکه مطمئن شديد که ديگه اون پرونده قديم در جريان نيست براي فدرال از طريق همسرتون اقدام کنيد. توي روش مهاجرت فدرال هاي ديمند و ديمند تفاوتي ندارند فقط وقتي شما حداقل يکسال سابقه در يکي از 29 رشته جديد داشته باشين مي تونين اقدام کنين.

براي کسب اطلاعات بيشتر لطفاً ويکي رو مطالعه بفرمائيد.
    برخلاف نظر shahabkh بايد بگم كه شما مي توانيد دو پرونده همزمان داشته باشيد، كه سفارت در هنگام تصميم گيري از شما خواهد خواست كه يكي را withdraw كنيد.
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قانون جديد يعني اينكه دولت كانادا اعتراف كرد كه اعطاي ويزاي مهاجرت در يكسال طرحي كاملا غيرممكن بوده. منظورم اون بخشي هستش كه ميگه 20000 تا و هر شغل تا مرز 1000 تا. يعني دوستاني كه از اين قانون استفاده مي كنند بايد انتظار داشته باشند پس از يكسال بشنوند كه ظرفيت شغل شما براي امسال تكميل است و فعلا منتظر باشيد ! واين يك جواب كاملا قانوني هستش.
    ولي وضعيت دوستاني كه مطابق قانون قبل اقدام كرده اند متفاوت هستش. ما بعد از يكسال مجاز به پيگيري هستيم و اين محدوديتهاي جديد نشون مي ده كه دولت كانادا خودش رو در خصوص پاسخ دهي به متقاضياني كه طبق قانون قبل اقدام كرده اند مسئول مي دونه كه براي جديد ها تبصره و مرز گذاشته تا وضعيت قبل تكرار نشه. بنده به شخصه تغيير قوانين رو براي خودمون به فال نيك مي گيرم و گمان مي كنم پرونده هاي ما رو با سرعت بيشتري تعيين تكليف كنند تا باعث بدنامي و نشان بدقولي خودشون نباشيم. راستي فكر نمي كنيد ما خوش شانس ترين متقاضيان كانادا (در كلاس نيروي ماهر) طي يك يا دو دهه اخير باشيم؟ با آرزوي خبرهاي خوش براي دوستان.
    درسته و بغير از دوستان رشته هاي پزشكي و پرستاري كه شايد آيلتسشون آماده باشن تازه بقيه بايد برن دنبال آيلتس.
    همه اين موارد كمتر از 3 ماه آينده مشخص خواهد شد. اما ظرفيت صدور ويزا براي پرونده هاي ورشو را هم بايد حساب كنيد. طبق اطلاعاتي كه از دوستان ورشو داريم روند رسيدگي به اونها سرعت زيادي گرفته و يكي يكي ازشون آپديت مدارك ميخوان و تقريبا براي اكثر اقدام كننده هاي سال 2005 مديكال صادر شده است.
    شايد يكي از علل كندي پرونده هاي ايرانيها اين باشه كه رسيدگي به پرونده هاي ايرانيها در ورشو سرعت گرفته است.
    با پيگيري كه دوستان بالاي يكسال فروم كه كم هم نيستند احتمالا وضعيت بقيه در راه ماندگان هم مشخص ميشه كه اونها روي حرفشان كه يكساله پرونده نتيجه گيري ميشوند هستند يا نه؟
    خوش باشيد
    تاریخ ارسال فرمها : 26/2/2010رسیدن فرمها به اداره مهاجرت:2/3/2010 فایل نامبر اول: 14/4/2010رسيدن مدارك به دمشق11/7/2010دريافت فايل نامبر دوم26/10/2010ورشو20/12/2011 استارت پروسه13/02/2012 مديكال: 13/02/2014 پاس ریکوئست:2014/07/29 ويزا:2014/08/14

سلام جناب rady متاسفانه امروز خبر بد عوض شدن شغلها را شنيدم و چون از طريق مديريت كاميپوتر ميخواستم اقدام كنم ديگر اميدي نيست .حتي هفته پيش قرارداد هم بسته بوديم ولي انگار پروندمونو هنوز ارسال نكردند.
    ميخواستم بپرسم ايا خبر داريد كه از طريق كبك حتما داشتن سابقه بيمه الزاميست.

نقل قول نوشته اصلی توسط poiuyt نمایش پست ها
    سلام جناب rady متاسفانه امروز خبر بد عوض شدن شغلها را شنيدم و چون از طريق مديريت كاميپوتر ميخواستم اقدام كنم ديگر اميدي نيست .حتي هفته پيش قرارداد هم بسته بوديم ولي انگار پروندمونو هنوز ارسال نكردند.
    ميخواستم بپرسم ايا خبر داريد كه از طريق كبك حتما داشتن سابقه بيمه الزاميست.
    دوست عزیز حالا نا امید نشو
    بقیه کدها رو چک کردی ..؟؟؟شاید بتونی سابقه کار از نایتل های زیرمجموعش بگیری
    منم خودم میخواستم با کد 4131 اقدام کنم....ولی دیگه نمیشه....ولی من تفریبا 1و5 توی پست هماهنگ کننده هم کار کردم....که میشه جز کد 1122....
    شمام بد نیست یه سری بزنید...
    موفق باشید