صفحه 492 از 1254 نخستنخست ... 392442482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502542592992 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,911 تا 4,920 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2611 نمایش پست ها
    سلام من 30june وارد in processe شدم وحدود 3 ماه ÷یش از من مدرک س و ÷ و فرمی رو برای دخترم باید امضا میکردم خواستند از اون مقع دیگه خبری نیست من چکار کنم؟ من email بزنم؟
    دوست عزیز خوش آمدید
    هنوز خیلی زوده که جوابی بگیرید و جای نگرانی نیست. میتونید به لینکی که در امضام هست مراجعه کنید و از Time line پرونده ها و روند بررسی آنها مطلع شوید.
    اگر دوست داشتید اطلاعات کامل پرونده اتونو بدید تا وارد جدول کنم.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Torontonian نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ببخشید من این چند روزه درگیر انجام آزمایشهای مدیکال بودم و به فروم سر نزدم. بله من متأهل هستم. شما هم زیاد نگران مدیکالتون نباشید، بنا بر جدول، دریافت مدیکال از ورشو الان باید بین 250 تا 290 روز پس از دریافت مدارک تو سیدنی باشه که برای شما هنوز دیر نشده.
    سلام ، امیدوارم که بقیه مراحل پروندتون هم به خوبی پیش بره و ممنون از دلگرمیتون، منم متاهلم فکر کردم شاید چون دو نفریم کارمون بیشتر طول کشیده ولی حتما دلیل دیگه ای داره، شاید مدارک تحصیلی رو استعلام میکنند و شایدهای دیگه....
    کد رشته:3131 وصول مدارک به سیدنی: 2011february25 فایل نامبر 2011march 30 این پراسس 2011june28 مدیکال17 2012april رسید اپدیت مدارک 27 2012june تاریخ دریافت ویزا31 2012July

Junior Member

با سلام، این چیزی که توی نوشته انگلیسی هست" اصل ترجمه مدرک" رو خواسته نه "اصل خود مدرک" نمی دونم چرا دوستان از این موضوع تعجب می کنند؟ شاید قبلا کپی از ترجمه رو فرستاده اند. بهر حال اگر پرونده قبول یا حتی رد بشه مدارک ارسالی برگشت داده نمی شه، اصل مدارک تحصیلی رو ازتون نمی خوان.
    دریافت پرونده در سیدنی: 2011.05.30؛ برداشت پول: 2011.06.09؛ برگشت پرونده جهت تصحیحات فرم 2011.07؛ ارسال مجدد 2011.08.03؛ دریافت فایل در سیدنی 2011.08.04

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

با سلام
    دوستان اگه ممکن یک نمونه از فرمت درخواست مدیکالتون را بگذارید و یا اگر قبلا گذاشتید شماره آن را بفرمائید چون من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم . با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط manfield نمایش پست ها
    با سلام، این چیزی که توی نوشته انگلیسی هست" اصل ترجمه مدرک" رو خواسته نه "اصل خود مدرک" نمی دونم چرا دوستان از این موضوع تعجب می کنند؟ شاید قبلا کپی از ترجمه رو فرستاده اند. بهر حال اگر پرونده قبول یا حتی رد بشه مدارک ارسالی برگشت داده نمی شه، اصل مدارک تحصیلی رو ازتون نمی خوان.
    سلام دوست عزيز
    بله اين كه در موارد عمومي هست و فكر كنم همه موقع ارسال مدارك به اين نكته توجه كردن
    اما اگر منظورتون مواردي مثل من و خانم pardis يا خانم sara56 يا خانم cathy هست از ما اصل مدرك به فارسي رو خواستن حالا دليلش چيه و اينكه بهمون بر ميگردونن يا نه خدا ميدونه

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان اگه ممکن یک نمونه از فرمت درخواست مدیکالتون را بگذارید و یا اگر قبلا گذاشتید شماره آن را بفرمائید چون من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم . با تشکر فراوان
    https://docs.google.com/document/d/1.../edit?hl=en_US
    NOC 2151 / App received 6 May 11 / PER 15 Jun 11 / Processing started 9 Sep 11/ Medical request 18 Jan 12/ PPR 3 Apr 12 / PP received 14 May 12
    FSW Cap 1000 Spreadsheet

Member pardis1975 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    محیط زیست -بیرجند و زبان و ادبیات انگلیسی - فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط asraei نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    بله اين كه در موارد عمومي هست و فكر كنم همه موقع ارسال مدارك به اين نكته توجه كردن
    اما اگر منظورتون مواردي مثل من و خانم pardis يا خانم sara56 يا خانم cathy هست از ما اصل مدرك به فارسي رو خواستن حالا دليلش چيه و اينكه بهمون بر ميگردونن يا نه خدا ميدونه
    اصل مدرک که نه اصل ریزنمرات رو خواستن .... شاید می خوان با ترجمه مقایسه کنند.....خدمتتون بگم تازه متوجه گاف مترجمم شدم .... یک برگ از ریز نمرات همسر من ترجمه شده ولی ایشون یادشون رفته کپی اون صفحه رو ارسال کنه ... من هم متوجه نشدم ..... شاید در مورد من همین آفیسر رو گیج کرده .....و با شک و شبهه مدارک دیگه رو هم بررسی کرده .....
    درخواست آپدیت مدارک : 23th نوامبر 2011

کد:0811 دریافت مدارک توسط سیدنی: 8th Nov دریافت فایل نامبر: 22 Feb دریافت ایمیل از ورشو: 15th April

Senior Member

فکر میکنم اون لیستی که باید ارائه کنید شامل کالاهاییست که میخواهید وارد کنید نه پول. البته مطمئن نیستم، اینجا: http://www.applyabroad.org/forum/sho...دیم/page15 پرسیدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    دوستان یک مسئله برای من سوال شده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

شنیدم که در بدو ورود از شما پرسیده میشود که چه دارائی هایی را میخواهید وارد کانادا کنید ، شما ریز اقلام را اعلام میکنید لذا 5 سال مهلت دارید که این موارد را وارد کنید و برای آنها مالیاتی نپردازید.
    این قانون که من شنیدم کامل نیست زیرا:

خوب اگر اینطور هست من در بدو ورود بگویم من میخواهم 10 میلیون دلار وارد کنم !!! خوب هرچی درآمد خارج از کانادا دارم رو از این طریق وارد کنم و مالیات ندم !!!

اگه اطلاعات دقیقی از این قانون دارین ممنون میشم راهنمایی بفرمایید !
    Culture lives in everything we do

نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1975 نمایش پست ها
    اصل مدرک که نه اصل ریزنمرات رو خواستن .... شاید می خوان با ترجمه مقایسه کنند.....خدمتتون بگم تازه متوجه گاف مترجمم شدم .... یک برگ از ریز نمرات همسر من ترجمه شده ولی ایشون یادشون رفته کپی اون صفحه رو ارسال کنه ... من هم متوجه نشدم ..... شاید در مورد من همین آفیسر رو گیج کرده .....و با شک و شبهه مدارک دیگه رو هم بررسی کرده .....
    منظور منم از مدرك اون مدرك نبود كلي بود
    مال منم چند تا اشكال داشت ترجمش كه تازه فهميدم نكنه پس گير كار هممون تو ترجمه كردن اين مترجماي بي حواس و بي مسئوليته!!!

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mimas نمایش پست ها
    با تشکر
    آیا اطلاع دارید نامه ی درخواست مدیکال برای یک زوج به چه صورت ارسال میشه؟ برای هر یک جداگانه یا مشترک؟؟