صفحه 53 از 1254 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556575859606162631031535531053 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW طبق آخرین قوانین 2010-06-26

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_h_m نمایش پست ها
    با سلام
    امیدوارم سوالم تکراری نباشه
    تو چند نظر قبلی من همش دیدم که به ریز نمرات اشاره شده! آیا ریز نمرات هم باید به همراه مدراک به سیدنی ارسال بشه؟یعنی علاوه بر ترجمه مدرک فوق و مدرک لیسانس؟ اگر جوابتون مثبته ریز نمرات از لیسانس و فوق لیسانس احتیاجه؟ کلاً میشه بگین مدارک تحصیلی چی مدارکین؟ دیپلم ، پیش دانشگاهی ...
    متشکرم
    ترجمه دیپلم و کلیه دانشنامه هایی که دارین بعلاوه ریز نمرات کلیه مقاطع دانشگاه. یعنی اگر فوق لیسانس دارین باید ترجمه دیپلم+دانشنامه لیسانس+دانشنامه فوق لیسانس بهمراه ترجمه ریز نمرات مقطع لیسانس و مقطع فوق لیسانس. ترجمه مدارک و ریز نمرات دانشگاهه باید توسط دانشگاه تو پاکت سیل شده قرار داده بشه.

Junior Member

به هومن
    البته برای شما که نظام جدید بودین فکر میکنم مدرک پیش دانشگاهی رو هم باید بذارین.

نقل قول نوشته اصلی توسط suma نمایش پست ها
    به هومن
    البته برای شما که نظام جدید بودین فکر میکنم مدرک پیش دانشگاهی رو هم باید بذارین.
    آفرین به جواب درستتون!
    شما کی مدارک ارسال کردید؟ناک چند؟چقدر پول تو حسابتون بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    آفرین به جواب درستتون!
    شما کی مدارک ارسال کردید؟ناک چند؟چقدر پول تو حسابتون بود؟
    من 10 سپتامبر مدارکم رسیده سیدنی کد 2151 مانی اردر گذاشته بودم. نمیدونم نقد شده یا نه. ولی مدارک فعلا برگشت نخورده.

با سلام و آرزوی اقامت خوش در کانادا برای همه اعضای محترم فروم. آیا مدرک پیش دانشگاهی هم حتما باید به سیدنی فرستاده بشه؟

Junior Member atos_pouya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University (North of Tehran Branch), BS in Microbiology

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayarsha نمایش پست ها
    با سلام و آرزوی اقامت خوش در کانادا برای همه اعضای محترم فروم. آیا مدرک پیش دانشگاهی هم حتما باید به سیدنی فرستاده بشه؟
    سلام بله من با وکیل صحبت کردم و گفت مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانس با ریز نمرات
    Be a lamp unto your own feet and donnot seek outside yourself
    Buddha

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط suma نمایش پست ها
    نگران نباشید. این joblist تا 30 جون 2011 معتبر هستش.
    معتبر که هست اما با توجه به محدودیت 1000 نفر شاید برای بعضی رشته ها این ظرفیت پرشده باشه و یا در آینده خیلی نزدیک پر بشه...از شانس ما که امسال رشتمون اضافه شده واقعا سیستم جهان سومی!! راه انداختند ... حداقل باید تو سایت اعلام می کردند که مثلا تا الان چند نفر پرستار مدارک اولیه اشون تایید شده تا کسایی که می خوان مهاجرت کنند تکلیف خودشون رو بدونند... من که خیلی کنجکاوم ببینم اینا بالاخره کی می گن رشته ها پر شدند شایدم به قول شما تا جون 2011 حرفی نزنند!!!

با سلام و تشکر از بابت جوابتون
    به نظر نمیاد یه مقداری پیچیدش میکنین؟یعنی من فوق لیسانسمو ترجمه کنم، ریز نمراتشو ترجمه کنم بعدش دیپلم و ریز نمرات و حتی پیش دانشگاهی؟؟ تازه در نهایت اونو تو پاکت دانشگاه بزارم؟ این یه قانونه یا اینکه روالیه که بعضیا انجام دادن؟ خب کسی که فوق گرفته و ریز نمراتشو هم ارائه میکنه چه لزومی داره ریزنمرات لیسانسشو ارئه کنه! و اینکه دیگه پیش دانشگاهی واسه چی؟ خب پس میشه این روالو همینجوری ادامه داد تا به مدرک پنجم ابتدایی رسید؟! میشه لطفاً بفرمائین که بر اساس چی اینو گفتین؟
    از لطفتون ممنونم

Senior Member

برگرفته از cic
    For you, your spouse or common-law partner:
    •Post-secondary education documents: vocational or technical certificates or diplomas;
    •College or university documents: certification of completion and the graduation degree, diploma, or certificate issued by the college or university and the evaluation committee;
    •Transcripts: original transcripts of all degrees must be submitted in university-sealed envelopes.
    البته مثل اینکه قرار دادن در پاکت دانشگاه از اهم واجبات نیست. ریز نمرات دبیرستان هم فکر نمیکنم لازم باشه اما اگه داریدش محکم کاری بد نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_h_m نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از بابت جوابتون
    به نظر نمیاد یه مقداری پیچیدش میکنین؟یعنی من فوق لیسانسمو ترجمه کنم، ریز نمراتشو ترجمه کنم بعدش دیپلم و ریز نمرات و حتی پیش دانشگاهی؟؟ تازه در نهایت اونو تو پاکت دانشگاه بزارم؟ این یه قانونه یا اینکه روالیه که بعضیا انجام دادن؟ خب کسی که فوق گرفته و ریز نمراتشو هم ارائه میکنه چه لزومی داره ریزنمرات لیسانسشو ارئه کنه! و اینکه دیگه پیش دانشگاهی واسه چی؟ خب پس میشه این روالو همینجوری ادامه داد تا به مدرک پنجم ابتدایی رسید؟! میشه لطفاً بفرمائین که بر اساس چی اینو گفتین؟
    از لطفتون ممنونم

سلام دوستان لطف کنید راهنمایی کنید
    1-شناسنامه ترجه بشه با عنوان birth certificate , و در فرمها شماره شناسنامه را بنویسیم و کارت ملی را هم ترجمه کنیم با عنون identity card اون وقت نمیگن پس چرا در identity card در فرمها شماره شناسنامه را نوشتین؟
    2-چک لیست دمشق هم باید بفرستیم ؟ 12 صفحه
    در personal history ما از 18 سالگی شروع کنیم بنویسیم یا از الان بنویسیم تا 18 سالگی خواستییم ورق اضافه کنیم باید همین جدول را در یک صفحه جداگانه درست کنیم و پر کنیم ؟ لطف کنید راهنایی کنید