صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 1213141516171819202122
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 219 , از مجموع 219

موضوع: دانشگاه Turku & Abo

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Turku & Abo

سلام به دوستان
    دو تا سوال داشتم
    1-دانشگاه تورکو برای رشته های مدیریتی لیسانس مهندسی رو قبول داره یا نه؟ و مینیمم معدلش چنده؟
    همشو خوندم ولی امتیاز بندیه من که سر نیاوردم اگه کسی اکسپت شده شرایطشو لطفا بگه
    2-شهر تورکو هواش چه جوریه و رنک دانشگاه خوبه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaglam نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    دو تا سوال داشتم
    1-دانشگاه تورکو برای رشته های مدیریتی لیسانس مهندسی رو قبول داره یا نه؟ و مینیمم معدلش چنده؟
    همشو خوندم ولی امتیاز بندیه من که سر نیاوردم اگه کسی اکسپت شده شرایطشو لطفا بگه
    2-شهر تورکو هواش چه جوریه و رنک دانشگاه خوبه؟
    سلام
    بنظر من احتمال داره رشته گلوبال منجمنت دانشگاه تورکو شما را قبول کنند حداقل معدل نداره ولی من با معدل کمتر از ۱۵ ندیدم کسی قبول بشه شهر تورکو یکی از بهترین اب و هوا ها را در کل فنلاند دارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دوستان برای دانشگاه Abo، از بین Computer Science, Software Engineering و Embedded Computing کدوم رو سختگیرانه تر پذیرش میده؟
    من وضعیت معدلم زیاد جالب نیست (14.2) نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم. خودم به Software Engineering بیشتر علاقه دارم ولی چون بک گراند و رزومه برنامه نویسی قوی ندارم فکر میکنم بهم پذیرش ندن.
    وضعیت پذیرش Embedded چطوره؟ شرایط سختی داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    دوستان برای دانشگاه Abo، از بین Computer Science, Software Engineering و Embedded Computing کدوم رو سختگیرانه تر پذیرش میده؟
    من وضعیت معدلم زیاد جالب نیست (14.2) نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم. خودم به Software Engineering بیشتر علاقه دارم ولی چون بک گراند و رزومه برنامه نویسی قوی ندارم فکر میکنم بهم پذیرش ندن.
    وضعیت پذیرش Embedded چطوره؟ شرایط سختی داره؟
    والا امبدد به الکترونیک نزدیک میشه و سخته پیشنهاد من برنامه نویسی هست
    سخت نگیرید یاد می گیری اینجا
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

من هفته دیگه مصاحبه دارم برای biomedical imaging. کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟

Junior Member

سلام من هم از امسال در دانشگاه تورکو دکترای اختر فیزیک رو شروع میکنم

سلام،
    من بعنوان ریسرچر فول فاند در دانشگاه تورکو پذیرفته شدم و منتظر ویزا هستم. چندتا سوال داشتم که ممنون میشم از دوستان بهم پاسخ بدن:
    1- آیا دانشگاه خوابگاه در اختیار من میزاره یا من باید مستقلا خونه بگیرم؟
    2- بیمه درمانی دانشگاه هزینه دندانپزشکی رو هم شامل میشه؟
    3-میزان مالیات حقوق ماهیانه چقدر هست؟و متوسط هزینه یک نفر ماهیانه چه مقدار هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parandak2007 نمایش پست ها
    سلام،
    من بعنوان ریسرچر فول فاند در دانشگاه تورکو پذیرفته شدم و منتظر ویزا هستم. چندتا سوال داشتم که ممنون میشم از دوستان بهم پاسخ بدن:
    1- آیا دانشگاه خوابگاه در اختیار من میزاره یا من باید مستقلا خونه بگیرم؟
    2- بیمه درمانی دانشگاه هزینه دندانپزشکی رو هم شامل میشه؟
    3-میزان مالیات حقوق ماهیانه چقدر هست؟و متوسط هزینه یک نفر ماهیانه چه مقدار هست؟
    1. اینو از خودشون باید بپرسی. معمولا فکر کنم اولویت خوابگاه ها با دانشجو های مستر و لیسانس هستش. ولی در تورکو خونه خودت بخوای پیدا کنی با قیمت مناسب فکر نکنم کار سختی باشه. قیمت های خونه تا جایی که میدونم توی تورکو از هلسینکی ارزون تره و از چندین نفر شنیدم با سیصد یا چهارصد یورو میشه خونه ی کوچیک پیدا کرد از بازار ازاد.

2. نمیدونم. ولی یه چکاپ اولیه رایگان بهت میدن. اگه خودت بیمه SwissCare گرفتی یه مقداری در سال واسه دندونپزشک بیمت میکنند.

3. توی سایت زیر میتونی دقیقا حساب کنی ولی در کل به خیلی فاکتور ها بستگی داره اما یه چیزی حدود ۲۷٪ هستش
    http://prosentti.vero.fi/VPL2015/Siv...ilotiedot.aspx

هزینه ی ماهیانه هم برای تورکو خیلی بستگی به خودت و نحوه ی زندگیت داره. یه چیزی در حدود 500 تا به بالا.
    اینجا رو ببین
    https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/Turku

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی درباره‌ی گرفتن پذیرش دکترا در حوزه‌ی آینده‌پژوهی (Futures Studies) از Turku School of Economics داره؟
    من ارشد آینده‌پژوهی هستم (معدل 19.5 از امیرکبیر و آیلتس 6.5) و مایل ام اگه بشه و شانس داشته باشم برای دکترا اقدام کنم.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)