صفحه 13 از 22 نخستنخست ... 345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 219

موضوع: دانشگاه Turku & Abo

Junior Member mj.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics & Software

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Turku & Abo

نقل قول نوشته اصلی توسط ninate نمایش پست ها
    تبریک میگم .. دوستان ایرانی توی رشته شما خیلی زیادن . هم دانشجو و هم استاد .
    در مورد خونه ها . student village اولی همونیه که میگم همه میگیرن اینجا ، دومی رو اگه اشتباه نکنم بیشتر به دانشجوهای اکسچنج میدن . و در مورد
    student house A به هیچ وجه من توصیه نمیکنم . اگه student house B یا student house c تونستید جاهای بسیار خوبی هستند ولی A اصلا .
    در مورد آشپزخونه ، بله تو هر راهرو یک آشپزخونه وجود داره . معمولا خونه ها فرنیشد نیست تو student village ولی هزینه چندانی نمیکنید واسه این موضوع ، اصلا نگران نباشید.
    موفق باشید
    سلام و خیلی ممنون.
    میشه بفرمایید Student House A چه مشکلی داره؟ (چون از لحاظ قیمت ظاهرا مناسب ترند و فرنیشد هم هستند)
    و اینکه توی نامه ی پذیرش نوشته شده که گردهمایی دانشجویان جدیدالورود هفته ی 35م یعنی هفته ی آخر آگوست برگزار میشه و دانشجویان نهایتا باید قبل از دوم سپتامبر آنجا باشند. از طرفی خوابگاهها رو اول هر ماه تحویل می دن. حالا به نظر شما باید خوابگاه رو واسه ی اول آگوست رزرو کنیم یا برای اول سپتامبر؟
    به راه بادیه رفتن، به از نشستن باطل / که گر مراد نیابم، به قدر وسع بکوشم«سعدی» || Where there’s a will, there’s a way

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics University of Turku

نقل قول نوشته اصلی توسط mj.gh نمایش پست ها
    سلام و خیلی ممنون.
    میشه بفرمایید Student House A چه مشکلی داره؟ (چون از لحاظ قیمت ظاهرا مناسب ترند و فرنیشد هم هستند)
    و اینکه توی نامه ی پذیرش نوشته شده که گردهمایی دانشجویان جدیدالورود هفته ی 35م یعنی هفته ی آخر آگوست برگزار میشه و دانشجویان نهایتا باید قبل از دوم سپتامبر آنجا باشند. از طرفی خوابگاهها رو اول هر ماه تحویل می دن. حالا به نظر شما باید خوابگاه رو واسه ی اول آگوست رزرو کنیم یا برای اول سپتامبر؟
    تو پست قبلیم هم عرض کردم خدمتتون من بر اساس تجربه شخصی خودم میگم و ممکنه کسی نظری کاملا متفاوت با من داشته باشه . راجع به student house A هم زیاد جو جالبی نداره . و مخصوصا بزرگترین ایرادش اینه که عملا شما از آشپزخونه اش نمی تونید استفاده کنید (بعلت کثیفی ) . هر ارزونی بی علت نیست ولی خوب چسبیده به ساختمان اصلی دانشگاه است ( البته ساختمانی که شما توش درس می خونید یه جای دیگه است ولی اونم خیلی نزدیکه .) و خیلی از بچه ها کارت اتوبوس نگرفتن و خوب از نظر هزینه واقعا در اولویت اول قرار داره این ساختمان. ولی باز هم میگم وقتی توش زندگی میکنید متوجه مشکلاتش میشید و شاید پشیمون بشید .

رشته و دانشگاه
    Electronics & Software

نقل قول نوشته اصلی توسط ninate نمایش پست ها
    تو پست قبلیم هم عرض کردم خدمتتون من بر اساس تجربه شخصی خودم میگم و ممکنه کسی نظری کاملا متفاوت با من داشته باشه . راجع به student house A هم زیاد جو جالبی نداره . و مخصوصا بزرگترین ایرادش اینه که عملا شما از آشپزخونه اش نمی تونید استفاده کنید (بعلت کثیفی ) . هر ارزونی بی علت نیست ولی خوب چسبیده به ساختمان اصلی دانشگاه است ( البته ساختمانی که شما توش درس می خونید یه جای دیگه است ولی اونم خیلی نزدیکه .) و خیلی از بچه ها کارت اتوبوس نگرفتن و خوب از نظر هزینه واقعا در اولویت اول قرار داره این ساختمان. ولی باز هم میگم وقتی توش زندگی میکنید متوجه مشکلاتش میشید و شاید پشیمون بشید .
    ممنون
    میشه لطفا سوال دومم رو هم جواب بدید:
    اینکه توی نامه ی پذیرش نوشته شده که گردهمایی دانشجویان جدیدالورود هفته ی 35م یعنی هفته ی آخر آگوست برگزار میشه و دانشجویان نهایتا باید قبل از دوم سپتامبر آنجا باشند. از طرفی خوابگاهها رو اول هر ماه تحویل می دن. حالا به نظر شما باید خوابگاه رو واسه ی اول آگوست رزرو کنیم یا برای اول سپتامبر؟
    یعنی اگر برای سپتامبر رزرو کنیم و مثلا 20 آگوست برسیم، آن موقع جای ارزونی هست که آن یک هفته را موقتا آنجا بمونیم؟
    به راه بادیه رفتن، به از نشستن باطل / که گر مراد نیابم، به قدر وسع بکوشم«سعدی» || Where there’s a will, there’s a way

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون
    میشه لطفا سوال دومم رو هم جواب بدید:
    اینکه توی نامه ی پذیرش نوشته شده که گردهمایی دانشجویان جدیدالورود هفته ی 35م یعنی هفته ی آخر آگوست برگزار میشه و دانشجویان نهایتا باید قبل از دوم سپتامبر آنجا باشند. از طرفی خوابگاهها رو اول هر ماه تحویل می دن. حالا به نظر شما باید خوابگاه رو واسه ی اول آگوست رزرو کنیم یا برای اول سپتامبر؟
    یعنی اگر برای سپتامبر رزرو کنیم و مثلا 20 آگوست برسیم، آن موقع جای ارزونی هست که آن یک هفته را موقتا آنجا بمونیم؟
    خوب این به خودتون بستگی داره . کی می خواید وارد فنلاند شید ؟ واسه همون موقع اجاره کنید . ولی اینکه زودتر بیاید و یه مدت موقتا جایی بمونید اصلا براتون به صرفه نیست . بهترین حالت اینه که واسه سپتامبر خونه اجاره کنید و 1 سپتامبر هم وارد فنلاند بشید.

Junior Member

سلام
    لطفا راهنماييم كنين

من اگر با فرزند 2 ماهم و همسرم بتونم ويزا بگيرم با توجه به پذيرش از دانشگاه اقتصاد و مديريت توركو
    كدوم سايت بايد برم ثبت نام كنم و واسه چه مدل حونه اي كه همه چيش مستقل باشه و نزديك دانشكده اقتصاد توركو.

ممنون مي شم از توجهتون

رشته و دانشگاه
    Electronics & Software

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadyy نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنماييم كنين

من اگر با فرزند 2 ماهم و همسرم بتونم ويزا بگيرم با توجه به پذيرش از دانشگاه اقتصاد و مديريت توركو
    كدوم سايت بايد برم ثبت نام كنم و واسه چه مدل حونه اي كه همه چيش مستقل باشه و نزديك دانشكده اقتصاد توركو.

ممنون مي شم از توجهتون
    فرزاد جان، شما باید در این سایت جستجو کنید:
    http://www.tys.fi/en/presentations-housing-locations
    اما راجع به محل و نوع خوابگاه باید دوستانی که در تورکو هستند، راهنمایی کنند.

رشته و دانشگاه
    Electronics & Software

ninate جان، سلام
    میشه بفرمایید از این سینگل روم ها: کدام طبقه (Floor) ، کدام Housing location ، کدام House name ، و کدام Apartment number ها بهتر هستند؟
    TYS Single Rooms.png

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadyy نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنماييم كنين

ممنون مي شم از توجهتون
    سلام
    خونه های family type رو باید اقدام کنید . student village هم از این نوع خونه ها داره و هر چی غرب تر بگیرید به دانشکده اقتصاد نزدیک تر میشه
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ninate جان، سلام
    میشه بفرمایید از این سینگل روم ها: کدام طبقه (Floor) ، کدام Housing location ، کدام House name ، و کدام Apartment number ها بهتر هستند؟
    TYS Single Rooms.png
    سلام دوست عزیز
    نوع خونه ای که میگیرید مهمه وگرنه اینکه شما چه طبقه و چه آپارتمانی رو انتخاب کردید چندان مهم نیست . در نهایت به شما یه خونه تو همین تایپ که انتخاب کردید آفر میدن و شما هم بهتره که قبول کنید آفر رو ولی اگه باز اصرار دارید که انتخابتون ایده آل باشه ، طبقه اول به نظرم بهتر از بقیه است.چون از پله ها بالا پایین نمیرید
    ساختمان 2 و 4 به هم چسبیده است و بقیه آپارتمان ها هم در یک محدوده قرار دارند . ساختمان 10 یه کمی دورتر از بقیه و به سمت شرقه. تو این لیستی که شما گذاشتین من آپارتمانهای 2 و4 رو انتخاب میکنم.(چون خیلی ازدوستام تو این آپارتمان ها هستند )

Junior Member

دوستان عزيز
    ممنون از راهنماييهاتون
    فقط اينكه ايا الان ميشه اقدام كرد واسه ثبت نام آپارتمانا؟ و بايد پول پرداخت كرد اينترنتي؟ اگر ويزا ندادن چي؟
    ميشي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)