صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 219

موضوع: دانشگاه Turku & Abo

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاه تورکو و آبو (Turku & Abo)

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    دوستان سلام

میگم نکنه برای حقوق بشر آبو هم امسال مصاحبه بذارن....

اگر حالا یه نفر رزومه خوب داشته باشه و تو مصاحبه هول بشه و خراب کنه یعنی تموم؟!!!

اگر بخوان بدارن قبلش توی روند و مقررات اپلای اعلام میکنن نه؟!!!

ممنونم پیشاپیش
    اگه تو مصاحبه زیاد خوب نباشی دلیل بر اینکه حتما ریجکت میشی نیست ! من خودم وقتی طرف بهم زنگ زد واسه مصاحبه وسط خیابون بودم سر یه پروژه کاری پر سر و صدا بود حواسمم به کارم باید می بود، جمله هاشو خوب نمیشنیدم زیاد ازش می خواستم که برام تکرار کنه اما خوب سوالاش حول همون چیزایی بود که تو motivation letter نوشته بودم جوابشم خیلی راحت بهش دادم،پذیرشمم گرفتم ! البته مصاحبه من مال دانشگاه lut بود. کلا اونقدر که الان فکر می کنی مسئله پیچیده و بحرانیه نیست. همون چیزایی که تو motivation letter نوشتی و همونجا میگی دوباره . حالا 4 تا سوال اضافه ترم تو همون حوالی ازت می پرسه . جوابشم چیزای پیچیده ای نیست . حالا این وسطم لازم نیست حتما لهجت نیتیو باشه !

پس قضیه مصاحبه برای رشته من رو هم منتفی نمیدونید؟!!!

یعنی ممکنه همینجوری بدون اعلام قبلی توی سایت زنگ بزنن؟؟؟

به شما قبلش گفته شده بود که مصاحبه هم در راهه؟؟!!!

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط OSX نمایش پست ها
    اگه تو مصاحبه زیاد خوب نباشی دلیل بر اینکه حتما ریجکت میشی نیست ! من خودم وقتی طرف بهم زنگ زد واسه مصاحبه وسط خیابون بودم سر یه پروژه کاری پر سر و صدا بود حواسمم به کارم باید می بود، جمله هاشو خوب نمیشنیدم زیاد ازش می خواستم که برام تکرار کنه اما خوب سوالاش حول همون چیزایی بود که تو motivation letter نوشته بودم جوابشم خیلی راحت بهش دادم،پذیرشمم گرفتم ! البته مصاحبه من مال دانشگاه lut بود. کلا اونقدر که الان فکر می کنی مسئله پیچیده و بحرانیه نیست. همون چیزایی که تو motivation letter نوشتی و همونجا میگی دوباره . حالا 4 تا سوال اضافه ترم تو همون حوالی ازت می پرسه . جوابشم چیزای پیچیده ای نیست . حالا این وسطم لازم نیست حتما لهجت نیتیو باشه !
    شمارش معکوس..........!

رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

پس قضیه مصاحبه برای رشته من رو هم منتفی نمیدونید؟!!!

یعنی ممکنه همینجوری بدون اعلام قبلی توی سایت زنگ بزنن؟؟؟

به شما قبلش گفته شده بود که مصاحبه هم در راهه؟؟!!!

ممنون

رشته ای که من اونجا اپلای کرده بوده نوشته بود که ممکنه مصاحبه بشی . قبل مصاحبه هم با ایمیل بهم گفتن تو مرحله اول پذیرش قبول شدی ، آماده باش برای مصاحبه تلفنی !

پس قبلش به یک طریقی اطلاع میدن که مصاحبه هستش....

در هر صورت برای تمامی دوستانی که مصاحبه دارن در هر رشته ای که هستن آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم
    حسابی عالی انجام بدید مصاحبه تون رو....

پیروز باشید مخصوصا شما OSX گرامی

نقل قول نوشته اصلی توسط OSX نمایش پست ها
    رشته ای که من اونجا اپلای کرده بوده نوشته بود که ممکنه مصاحبه بشی . قبل مصاحبه هم با ایمیل بهم گفتن تو مرحله اول پذیرش قبول شدی ، آماده باش برای مصاحبه تلفنی !
    شمارش معکوس..........!

Junior Member

challenger شما شرایطت واسه رشته ای که اپلای کردی خیلی خوبه و نگران نباید باشی و مصاحبه رشته شما نداره به احتمال قریب به یقین ولی اگر هم داشته باشه مصاحبه چیز عجیبی نخواهد بود و در صورت وجود مصاحبه قبلش به شما اطلاع میدن! OSX عزیز آقا واقعا دستت درد نکنه که سوالات دوستان رو بی پاسخ نمیذاری.
    دوستان سلام

میگم نکنه برای حقوق بشر آبو هم امسال مصاحبه بذارن....

اگر حالا یه نفر رزومه خوب داشته باشه و تو مصاحبه هول بشه و خراب کنه یعنی تموم؟!!!

اگر بخوان بدارن قبلش توی روند و مقررات اپلای اعلام میکنن نه؟!!!

ممنونم پیشاپیش

Mehrbodbme

دوست گرامی این روزای انتظار خیلی کند و سخت میگذره.....امیدورام زودتر نتایج برسه هرچه باداباد دیگه (این تیکه آخر فقط برای خودم بود باقی دوستان انشاالله قبول بشن حتما حتما)
    امسال مثل اینکه فنلاند شلوغ تر بوده البته نمیدونم تا چه حد صحت داره این قضیه (مقصودم در مقایسه با سالهای پیش هستش) چون فقط شنیدم...

امیدوارم تمامی بچه ها امسال جاهایی که دوست دارن پذیرفته بشن...حالا اگه جا بود من هم باشم دیگه

درضمن یه خسته نباشید و خدا قوت جانانه به شما بچه هایی که توی فنلاند هستید و با وجود تمامی مشغله های درس و زندگی برای ما ها وقت میذارید و با حوصله جواب میدید...
    انشاالله که همیشه پیروز و توانمند باشید در هر جای دنیا که هستید...مخصوصا شما OSX گرامی

موفق باشید همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrbodbme نمایش پست ها
    challenger شما شرایطت واسه رشته ای که اپلای کردی خیلی خوبه و نگران نباید باشی و مصاحبه رشته شما نداره به احتمال قریب به یقین ولی اگر هم داشته باشه مصاحبه چیز عجیبی نخواهد بود و در صورت وجود مصاحبه قبلش به شما اطلاع میدن! OSX عزیز آقا واقعا دستت درد نکنه که سوالات دوستان رو بی پاسخ نمیذاری.
    شمارش معکوس..........!

Junior Member

کاملا شما رو درک میکنم چون سال گذشته هم ما همین مراحل رو گذروندیم ولی این روزها به سر میرسه و خاطره شیرین میشه در ذهن. نتایج به احتمال زیاد بعد از تعطیلات عید پاک و یا نهایتا تا دو هفته دیگه اعلام خواهد شد. در مورد رشته ما میدونم که افرادی که برای مصاحبه انتخاب شدن در همین هفته مصاحبه هاشون داره انجام میشه و یک هفته تا ده روز دیگه نتایج نهایی رو اعلام میکنند به پذیرفته شدگان. تقریبا نتایج بقیه رشته ها نیزبه طور همزمان اعلام میشه! در مورد شلوغ شدن فنلاند هم فکر کنم حق با شما باشه و امسال رقابت شاید بیشتر باشه. به امید موفقیت تک تک هموطنان و به خصوص اعضای فروم در گرفتن پذیرش. در مورد وقت هم از OSXعزیز من بازم تشکر میکنم که وقت میذاره و پاسخ همه دوستان رو تا اونجا که بتونه میده. من هم سعی میکنم اگه کمکی میتونم بکنم و سوالی رو پاسخ بدم دریغ نکنم. هدف فروم در واقع همین هستش که هر کسی که میخواد در خارج از کشور ادامه تحصیل بده اطلاعاتی که ممکنه براش مفید باشه رو از دوستانی که کمی بیشترتجربه دارند و این مراحل رو گذروندن دریافت کنه. موفق و پیروز باشید.
    Mehrbodbme

دوست گرامی این روزای انتظار خیلی کند و سخت میگذره.....امیدورام زودتر نتایج برسه هرچه باداباد دیگه (این تیکه آخر فقط برای خودم بود باقی دوستان انشاالله قبول بشن حتما حتما)
    امسال مثل اینکه فنلاند شلوغ تر بوده البته نمیدونم تا چه حد صحت داره این قضیه (مقصودم در مقایسه با سالهای پیش هستش) چون فقط شنیدم...

امیدوارم تمامی بچه ها امسال جاهایی که دوست دارن پذیرفته بشن...حالا اگه جا بود من هم باشم دیگه

درضمن یه خسته نباشید و خدا قوت جانانه به شما بچه هایی که توی فنلاند هستید و با وجود تمامی مشغله های درس و زندگی برای ما ها وقت میذارید و با حوصله جواب میدید...
    انشاالله که همیشه پیروز و توانمند باشید در هر جای دنیا که هستید...مخصوصا شما OSX گرامی

موفق باشید همگی

Junior Member

سلام دوستان عزیز، می دونید نتیجه تورکو حدودا کی معلوم می شه؟ من برای رشته future studies دانشکده اقتصاد اپلای کردم. کسی می دونه که وضعیت پذیرش این رشته ها به چه صورته؟ خیلی نگرانم. امیدوارم همگی موفق باشید.

رشته و دانشگاه

Admitted students will receive the information about admission by 17 July 2012 at the latest.

اطلاعات تکمیلی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Akhgar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، می دونید نتیجه تورکو حدودا کی معلوم می شه؟ من برای رشته future studies دانشکده اقتصاد اپلای کردم. کسی می دونه که وضعیت پذیرش این رشته ها به چه صورته؟ خیلی نگرانم. امیدوارم همگی موفق باشید.
    سلام دانشکده natural science که به من گفته نتایج 16 آپریل میشه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)