صفحه 11 از 100 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

اطلاعات در مورد نظام آموزشی دبیرستان ھای اونتاریو برای تازه واردین به کانادا به فارسی
    http://www.settlement.org/downloads/...ubsec_full.pdf

دروس و چگونگی انتخاب آنھا در دبیرستان
    http://www.peopleforeducation.com/re...hool/Farsi.pdf

راھنمای تازه واردین به دبستان
    http://www.settlement.org/downloads/...a_pub_full.pdf

راھنمای تازه واردین به دبیرستان
    http://www.settlement.org/downloads/...ubsec_full.pdf

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان
    من تازه این تاپیک رو کشف کردم! دختر من الان داره سوم راهنمایی میخونه. متولد جون 98 هست. اونجا گرید نه باید بره دیگه. درست میگم؟ (البته از سال تحصیلی آینده)
    چون شدیدا علاقمند به کارای هنری و ماکت سازیه، عزیزی بهم پیشنهاد کرد که به مدرسه earl haige بره. ظاهرا اونا برنامه های هنری خاص دارن. شما اطلاعاتی درمورد جو کلی اون مدرسه دارین؟ درمورد مشکلات بچه های gang و سایر موارد. دختر من متاسفانه خیلی "زیر سبدیه". به زبون جوونا کاملا پاستوریزه. میترسم که اونجا با کسایی دمخور بشه که خیلی برای ما مقبول نباشن. البته قطعا هیچ جایی مطلق خوب و بد نیست؛ ولی دارم درمورد اکثریت اون محیط سوال میکنم.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین محبت کنین. چون این مطلب، آدرس احتمالی خونه آینده رو مشخص میکنه

با سپاس
    http://www.earlhaig.ca/main.php

این سایت مدرسه است. مشاور فارسی زبان هم دارد میتونید تماس بگیرید...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان
    من تازه این تاپیک رو کشف کردم! دختر من الان داره سوم راهنمایی میخونه. متولد جون 98 هست. اونجا گرید نه باید بره دیگه. درست میگم؟ (البته از سال تحصیلی آینده)
    چون شدیدا علاقمند به کارای هنری و ماکت سازیه، عزیزی بهم پیشنهاد کرد که به مدرسه earl haige بره. ظاهرا اونا برنامه های هنری خاص دارن. شما اطلاعاتی درمورد جو کلی اون مدرسه دارین؟ درمورد مشکلات بچه های gang و سایر موارد. دختر من متاسفانه خیلی "زیر سبدیه". به زبون جوونا کاملا پاستوریزه. میترسم که اونجا با کسایی دمخور بشه که خیلی برای ما مقبول نباشن. البته قطعا هیچ جایی مطلق خوب و بد نیست؛ ولی دارم درمورد اکثریت اون محیط سوال میکنم.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین محبت کنین. چون این مطلب، آدرس احتمالی خونه آینده رو مشخص میکنه.
    با سپاس

تا جایی که می دونم محله خوبی است. دخترتون سال تحصیلی آینده میروند گرید نه .نگران مسائل گفته شده نباشید و سایت را بخوانید.

رشته و دانشگاه

براى پيدا كردن مدرسه در محل سكونتتان سرى به آدرس زير بزنيد:http://sbinfo.edu.gov.on.ca

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

دوستان... تا جایی که من میدونم بچه هایی که تازه وارد کانادا میشن و انگلیسی زبان دومشونه باید در مدارسی ثبت نام کنن که برنامه ی esl رو داشته باشه آیا کسی آدرس سایتی رو داره که من بتونم لیست این مدارس رو پیدا کنم؟ برای دبستان میخوام.
    در ضمن آیا کسی میدونه که دبستان Claude Watson Art این برنامه رو داره یا نه؟ یعنی بچه های من به محض ورود میتونن به این مدرسه برن یا نه؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    دوستان... تا جایی که من میدونم بچه هایی که تازه وارد کانادا میشن و انگلیسی زبان دومشونه باید در مدارسی ثبت نام کنن که برنامه ی esl رو داشته باشه آیا کسی آدرس سایتی رو داره که من بتونم لیست این مدارس رو پیدا کنم؟ برای دبستان میخوام.
    در ضمن آیا کسی میدونه که دبستان Claude Watson Art این برنامه رو داره یا نه؟ یعنی بچه های من به محض ورود میتونن به این مدرسه برن یا نه؟
    دوست عزیز
    با توجه به اینکه من با چندنفر در این مورد صحبت کردم، نتیجه ای رو که بدستم اومده، خدمتتون عرض میکنم. البته عزیزان مقیم شاید بهتر بدونن.
    اینطور که میگن، تمام بچه های تازه وارد در بدو ورود بایستی امتحان ریاضی و زبان رو بدن؛ بقولی evaluate بشن. اگه توی سطح مناسب ارزیابی بشن (که بچه های ما اکثرا توی ریاضی مشکلی ندارن ولی معمولا زبانشون درحد مورد نظر نیست) میتونن توی مدرسه محدوده خونشون ثبت نام کنن. اما اگه سطحشون پایینتر باشه، باید توی مدارس خاص برن و ESL رو بگذرونن.
    اگه به سایت مدرسه مورد نظرتون مراجعه کنین، معمولا توی توضیحات ثبت نام، درخصوص بچه های تازه وارد اون مرکز خاص رو معرفی کرده. چون باز این مراکز هم بر اساس آدرس انتخاب میشن.
    ممنون میشم اگه اطلاعات من صحیح نیست، دوستان بهم یادآور بشن.
    موفق باشین.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

رشته و دانشگاه

اگر بگيد كه فرزندم زبانش خوبه و بلده و..... بله براى تاييد و تعيين سطح زبانش تست مى شه وگرنه بايد ساعاتي را در كلاس esl تو همون مدرسه بگذرونه. رياضي معمولا تست نمي شه بعد اگر دچار ضعف بود تست شده و ممكنه گريد پايين تر بذارنش.

خود سایت آموزش و پرورش یه قسمتی توضیح داده که این موضوع تست گرفتن مربوط به برخی از مناطق میشه... یعنی آموزش و پرورش هر منطقه خودش تصمیم میگیره که تست بگیره یا نگیره....
    تا اونجایی که هم که من خوندم توی سایت های خودشون هیچ کس رو گرید پایینتر نمیگذارن... هر بچه ای باید در سن خودش کلاس بره ... ولی اگر توی درسی ضعف داشته باشه برنامه ای که باهاش کار میکنن با بقیه فرق خواهد داشت.
    این مدرسه سایت درست و حسابی نداره که من بفهمم بالاخره بچه ی من رو قبول میکنه یا نه.... گفتم شاید جایی اسم این مدارس رو نوشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    اگر بگيد كه فرزندم زبانش خوبه و بلده و..... بله براى تاييد و تعيين سطح زبانش تست مى شه وگرنه بايد ساعاتي را در كلاس esl تو همون مدرسه بگذرونه.
    اما تا جایی که من خبر دارم همه ی مدارس این esl رو ندارند.

رشته و دانشگاه

اينكه گفتم مي ره گريد پايين بله مي ره و اين در صورتيه كه بچه نتونه خودش را به هيچ وجه با كلاس هماهنگ كنه ولي به طور معمول وقتي در يك درس ضعيف باشه معلم يا مدرسه ابتدا ساعت اضافي در درس به خصوص براش مي ذارند و باز اگه پيشرفتي وجود نداشت تصميم و اقدامات بعدي انجام مي شه. اكثر مدارس تورنتو برنامه esl را دارند. در كل نگران هماهنگي فرزندتان با مدرسه نباشيد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)