صفحه 12 از 100 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    اما تا جایی که من خبر دارم همه ی مدارس این esl رو ندارند.
    سايت مدرسه را ديديد؟ بخش سوالات متداول و پذيرش؟
    http://www.claudewatson.org/
    مي دونيد كه اگر از اين مدارس فارغ التحصيل بشند بعد در صورت تغيير علاقه و نظرشون ديگه نمي تونند براي ادامه تحصيل در رشته هاي ديگر دانشگاهي اقدام كنند؟
    پيشنهادم اينه باهاشون تماس بگيريد و راجع به esl و مسائل ديگه صحبت كنيد.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    سايت مدرسه را ديديد؟ بخش سوالات متداول و پذيرش؟
    http://www.claudewatson.org/
    مي دونيد كه اگر از اين مدارس فارغ التحصيل بشند بعد در صورت تغيير علاقه و نظرشون ديگه نمي تونند براي ادامه تحصيل در رشته هاي ديگر دانشگاهي اقدام كنند؟
    پيشنهادم اينه باهاشون تماس بگيريد و راجع به esl و مسائل ديگه صحبت كنيد.
    فعلا که دارم زیرو رو میکنم سایتشون رو یه ایمیل هم زدم به خودشون....
    ولی در مورد اینکه اگر از این مدارس فارغ التحصیل بشن... مشکلی از نظر ادامه تحصیل ندارند... هم این مدرسه هم دبیرستانش دو سری درس دارن... یکی در هنر و یکی همون دروس معمول همه ی دبیرستانها بنابراین میتونن هر رشته ای رو که میخوان انتخاب کنن.... اتفاقا این دبستان که تا گرید ۸ داره درصدهاش توی ریاضی و انگلیسی خیلی بالاست. دبیرستانش هم جزو دبیرستانهای خوبه از نظر دروس معمولیش.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

رشته و دانشگاه

فعلا که دارم زیرو رو میکنم سایتشون رو یه ایمیل هم زدم به خودشون....
    ولی در مورد اینکه اگر از این مدارس فارغ التحصیل بشن... مشکلی از نظر ادامه تحصیل ندارند... هم این مدرسه هم دبیرستانش دو سری درس دارن... یکی در هنر و یکی همون دروس معمول همه ی دبیرستانها بنابراین میتونن هر رشته ای رو که میخوان انتخاب کنن.... اتفاقا این دبستان که تا گرید ۸ داره درصدهاش توی ریاضی و انگلیسی خیلی بالاست. دبیرستانش هم جزو دبیرستانهای خوبه از نظر دروس معمولیش.
    خوب اين خيلي خوبه و در اينصورت بايد به احتمال زيادesl هم داشته باشه. از نظر من بايد به بچه ها اين شانس را داد كه در صورت تغيير نظر و علاقه بتونند بدون محدوديت بعد از گرفتن ديپلم انتخاب رشته كنند؛ الان كوچكند و ممكنه نظرشون عوض شه.
    يك نكته ديگه هم به طور كل اضافه كنم :
    لزوما تمامي برنامه هاي درسي يك دبيرستان در مورد واحدهاي اختياري ارائه شده، كه در سايتش نوشته شده اجرا نمي شه چرا كه ممكنه متاقضي اون واحد خاص را نداشته باشه يا تعدادشون كافي نباشه.
    موفق باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    خوب اين خيلي خوبه و در اينصورت بايد به احتمال زيادesl هم داشته باشه. از نظر من بايد به بچه ها اين شانس را داد كه در صورت تغيير نظر و علاقه بتونند بدون محدوديت بعد از گرفتن ديپلم انتخاب رشته كنند؛ الان كوچكند و ممكنه نظرشون عوض شه.
    يك نكته ديگه هم به طور كل اضافه كنم :
    لزوما تمامي برنامه هاي درسي يك دبيرستان در مورد واحدهاي اختياري ارائه شده، كه در سايتش نوشته شده اجرا نمي شه چرا كه ممكنه متاقضي اون واحد خاص را نداشته باشه يا تعدادشون كافي نباشه.
    موفق باشيد.
    این نکته آخری که گفتین خیلی مهمه... بهش توجه نکرده بودم....
    یه اطلاعات خوبی وجود داره که به ۱۸ زبون ترجمه شده از جمله فارسی ... خیلی مطالعه کردم و مطالب خیلی جالب بود... من جمله اینکه پیش بینی شده بچه ها در دبیرستان تا چند بار تغییر عقیده بدن و رشته عوض کنن... اجازه دارن حتی واحد اضافه بردارن یا یک ترم یا یک سال یا بیشتر در دبیرستان بمونند ... به این منظور دانش آموزان اجازه دارن تا ۲۱ سالگی در دبیرستان تحصیل کنن و بعدش باید برن دبیرستان بزرگسالان... حتی پیش بینی شده یه عده ممکنه بلافاصله بعد دیپلم برن سر کار و بعد چند سال دوباره بیان دبیرستان یه چند واحد بگذرونن تا بتونن وارد دانشگاه بشن. و نکته جالب دیگه اینکه یه امتحانی دارن که برای دیپلم گرفتن باید اون امتحان رو بدن... هرچند بار که رد بشن میتونن دوباره بدن حتی بهشون یه واحد اضافه میدن تا بتونن اون امتحان رو قبول بشن... امتحان در مورد خوندن و نوشتنه و تعداد امتحانات نمره اون امتحان و اون واحدی که میگذرونن توی ریزنمراتشون و کارنامه شون ثبت نمیشه و هیچ تاثیر منفی در کارنامه نداره . خلاصه فرض بر اینه که قراره کاری کنن که بچه ها به زور هم که شده موفق باشن همه جوره و مطابق با علاقه شون. خوش بحالشون. آدم هوس میکنه بره دوباره مدرسه.

در مورد این مدرسه هم بیشتر تحقیق کردم ... به محض ورود ما نمیتونیم بریم اونجا چون یه امتحان ورودی داره که باید از سال قبلش ثبت نام کرده باشی توش... امتحانش هم به این صورت نیست که بچه باید چیزی بلد باشه بلکه ارزیابی میشن بچه ها که ببینن به درد هنر میخورن یا نه... به نظر میاد esl رو نداشته باشه.....
    در ضمن خیلی برنامه هاشون فشرده س و مثل بقیه مدرسه ها همینجوری خوش بگذره نیست... یعنی بچه هایی باید برن که هم به درس ریاضی و علوم و انگلیسی علاقمند باشن هم به هنر تا بهشون فشار نیاد....
    به نظر میاد من هیچ رقمه نمیتونم بین بچه هام عدالت برقرار کنم..... اما شاید بتونم برنامه ریزی کنم دخترم بره .... اما اینکه برنامه هاش فشرده ست شاید به درد پسرم نخوره .... آخه بچه ها هم عادلانه شبیه هم نیستند!!!!!

رشته و دانشگاه

در مورد این مدرسه هم بیشتر تحقیق کردم ... به محض ورود ما نمیتونیم بریم اونجا چون یه امتحان ورودی داره که باید از سال قبلش ثبت نام کرده باشی توش... امتحانش هم به این صورت نیست که بچه باید چیزی بلد باشه بلکه ارزیابی میشن بچه ها که ببینن به درد هنر میخورن یا نه... به نظر میاد esl رو نداشته باشه.....
    در ضمن خیلی برنامه هاشون فشرده س و مثل بقیه مدرسه ها همینجوری خوش بگذره نیست... یعنی بچه هایی باید برن که هم به درس ریاضی و علوم و انگلیسی علاقمند باشن هم به هنر تا بهشون فشار نیاد....
    به نظر میاد من هیچ رقمه نمیتونم بین بچه هام عدالت برقرار کنم..... اما شاید بتونم برنامه ریزی کنم دخترم بره .... اما اینکه برنامه هاش فشرده ست شاید به درد پسرم نخوره .... آخه بچه ها هم عادلانه شبیه هم نیستند!!!!!
    بله درسته اين مدرسه امتحان ورودي نداره ولي نه به سبك ايران. فكر كنم براش بايد تو فوريه اقدام كرد و سه ماه بعد شركت كرد.

یک سوال جدید برای من ایجاد شده.
    اگر قرار باشه ما یک سال در مونترال بمونیم و بچه ها اونجا برن مدرسه باید توی مدارس فرانسوی زبان ثبت نام کنن و اگه بخواهیم اونا رو در مدرسه دو زبانه یا انگلیسی زبان بگذاریم باید حتما مدرسه خصوصی برن.
    حالا من هرچی میگردم یه لینکی چیزی گیر بیارم که ببینم رتبه مدارس توی مونترال چطوریه و کدوم مدارس به یه آدرسی نزدیکن چیزی پیدا نمیکنم.
    کسی اینجا هست که بدونه؟
    و کسی کلکی یا راهی میشناسه که بچه ها بتونن حداقل دوزبانه برن نه فرانسه؟
    صد در صد ما سال بعدش تورنتو خواهیم بود.
    البته این که یک سال مونترال بمونیم هم هنوز قطعی نیست و بستگی زیادی به مدرسه داره.

Senior Member

ممنون مي شوم اگر مرا راهنمايي كنيد كه يك فرزندم كه متولد دسمبر ١٩٩٨ وديگري مي ٢٠٠٤ ميباشد در سال اينده تحصيلي هركدام چه كلاسي خواهند رفت . با تشكر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    ممنون مي شوم اگر مرا راهنمايي كنيد كه يك فرزندم كه متولد دسمبر ١٩٩٨ وديگري مي ٢٠٠٤ ميباشد در سال اينده تحصيلي هركدام چه كلاسي خواهند رفت . با تشكر
    پسرتان گريد نه و دخترتان گريد سه

سلام به دوستان
    من دو بچه دختر دارم یکی اول دبیرستان و دومی دوم دبستان میباشند و منزل خود را در اطراف رویال پارک در نظر گرفتم.لطفا" من را در رابطه با پیدا کردن مدارس مربوطه در همان حوالی راهنمایی کنید .در ضمن در رابطه با شروع کلاسهای زبان فرزندانم باید چه کار کنم.
    با تشکر از دوستانی که در این خصوص اطلاع دارند و جواب میدن
    فرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)