صفحه 14 از 100 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Feryalrm1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نیاز به اطلاعات راجع به مدارس و دبیرستانهای ونکوور دارم. لطفا راهنمایی کنید، چون بر اساس جای مدارس (Grade 5 , 10) باید جای خونه را search کنم.
    ممنون
    از لينك بالا در پس قبل از خودتون، رنكينگ مدارس ابتدايي و دبيرستان را ببينيد و بر اساس اون رو محله ها تحقيق كنيد.

در چه سالی از تحصیل، به دانش آموزان مسائل جنسی را یاد می دهند؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    در چه سالی از تحصیل، به دانش آموزان مسائل جنسی را یاد می دهند؟
    بستگي به مدرسه داره بعضي ها گريد سه بعضي ها گريد پنج ولي به صورت يه آشنايي كلي. اگه مايل باشيد مي تونيد به مدرسه بگيد بچه تون تو اون جلسه شركت نمي كنه. اما بدتر مي شه. بهترين كار اينه كه قبل از مدرسه خودتون اطلاعاتي كلي از تفاوت زن و مرد به بچه بديد؛ در حد كنجايش او.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    بستگي به مدرسه داره بعضي ها گريد سه بعضي ها گريد پنج ولي به صورت يه آشنايي كلي. اگه مايل باشيد مي تونيد به مدرسه بگيد بچه تون تو اون جلسه شركت نمي كنه. اما بدتر مي شه. بهترين كار اينه كه قبل از مدرسه خودتون اطلاعاتي كلي از تفاوت زن و مرد به بچه بديد؛ در حد كنجايش او.
    گرید سه ابتدایی یا دبیرستان؟ من یک چیزی دیدم یک مقدار وحشت کردم: اینجا ، در بند6، پاراگراف 7 آمده.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معدن - تربیت مدرس

سلام
    من کل صفحات رو خوندم و اینطور متوجه شدم برای ورود به مدرسه سال میلادی تولد بچه + 6 میشه اون سالی که باید بره مدرسه مثلا پسر من که متولد آپریل 2008 هست در سپتامبر 2014 باید بره مدرسه ؟ درسته ؟ دوست دیگری گفتن اگه ورود بعد از ژانویه باشه میره گرید بعدی یعنی اگه ما در سال 2014 لند کنیم پسرم سپتامبر میره سر کلاس اول که باید بره ولی اگه به 2015 رسید ولو اینکه ژانویه باشه میره گرید 2 ؟ و اینکه استانهای مختلف در مورد سن ورود به مدرسه که با هم فرق ندارند ؟
    ببخشیدا بعضی وقتا 2 2 تا معلوم نیست میشه چند تا
    دریافت فرم ها در سیدنی :2010 April - مديكال : 25 جون 2014 - ويزا : 19 دسامر 2014

رشته و دانشگاه

گرید سه ابتدایی یا دبیرستان؟ من یک چیزی دیدم یک مقدار وحشت کردم: اینجا ، در بند6، پاراگراف 7 آمده.
    از كدوم قسمتش وحشت كرديد؟ متوجه نشدم دقيقا.
    بله گريد سه يعني سوم دبستان ولي عرض كردم كليات مانند تفاوت هاي جنسي و تولد فرزند اون هم به طور كلي.
    فكر نكنم الان بچه هاي ايران خيلي كمتر از اين بدونند!

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    از كدوم قسمتش وحشت كرديد؟ متوجه نشدم دقيقا.
    بله گريد سه يعني سوم دبستان ولي عرض كردم كليات مانند تفاوت هاي جنسي و تولد فرزند اون هم به طور كلي.
    فكر نكنم الان بچه هاي ايران خيلي كمتر از اين بدونند!
    ببخشید، عین مطلب را می آورم:
    "اينجا در سال آخر راهنمايي براي بچه ها (به منظور آمورش) از س.ك...س زنده استفاده مي شود ديگر چه مي خواهيد؟ از آقا و خانمي دعوت مي شود و مي آيند و زنده در كلاس آموزش مي دهند (ببيند چقدر روشنفكر و نايس هستند!!!!!!)"

رشته و دانشگاه

"اينجا در سال آخر راهنمايي براي بچه ها (به منظور آمورش) از س.ك...س زنده استفاده مي شود ديگر چه مي خواهيد؟ از آقا و خانمي دعوت مي شود و مي آيند و زنده در كلاس آموزش مي دهند (ببيند چقدر روشنفكر و نايس هستند!!!!!!)"
    من همچنين چيزي را نه ديده ام نه شنيده ام. نه براي پسر خودم نه بچه هاي برادرم نه دوستانم. البته در گريدهاي بالاتر روش هاي جلوگيري از بارداري و پروتكشن از انتقال بيماري ها آموزش داده مي شه ولي ببخشيد نه به صورت زنده.
    در هر صورت مي تونيد در اين مورد با مديريت مدرسه صحبت كنيد.

ApplyAbroad Guru

چرت و پرت نوشته باور نکنید. حتی در دبیرستان هم این خبرها نیست. شاید بعنوان شوخی نوشته.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

)))))) نه بابا از اين خبرا نيست فكر كرديد كجاست اينجا سال پنجم به پسر من كامل در مورد اتفاقات بلوغ هر دو جنس توضيحات داده بودن كه اتفاقا به نظرم خيلي علمي و بهتر از اين بود كه هي يواشكي و از اينور و اونور بخوان ياد بگيرن ولي از دو ماه قبلش هم نامه داده بودن كه اگه نميخوايد بچه تون اينا رو ياد بگيره به ما بگيد
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)