صفحه 16 از 100 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    ببين همونيه كه مي خواي؟
    1601
    Norfolk, Windsor, Ontario N9E 1H6
    اين وبسايتش اگه منظورت همين مدرسه باشه
    https://publicboard.ca/schools/glenw...s/default.aspx
    درسته این مدرسه وبسایت داره. منظور من این نبود که دقیقا این مدرسه وبسایت نداره... بحث سر این بود که نمیشه در مورد همه ی مدارس محدوده رو از توی وبسایتشون درآورد که در مورد این مدرسه هم نمیشه....

الان من دنبال محدوده ای توی ویندزور میگردم مشخصا که بتونه دو مدرسه ی Bellewood Public School و Vincent Massey Secondary School رو پوشش بده.
    الان هم آدرس سایتشون رو از این جا : https://publicboard.ca/School/school...s/default.aspx گیر آوردم...
    حالا باید بگردم ببینم اینی که سما جون گفت پیدا میشه یا باید به هرجفتشون ایمیل بزنم...

من فکر میکردم باید سایت بخصوصی باشه چون برای مدارس مونترال همچی سایتی وجود داشت. حالا یادم نیست چی بود که برم ببینم بقیه ی استانها رو هم پوشش میداد یا نه...
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    درسته این مدرسه وبسایت داره. منظور من این نبود که دقیقا این مدرسه وبسایت نداره... بحث سر این بود که نمیشه در مورد همه ی مدارس محدوده رو از توی وبسایتشون درآورد که در مورد این مدرسه هم نمیشه....

الان من دنبال محدوده ای توی ویندزور میگردم مشخصا که بتونه دو مدرسه ی Bellewood Public School و Vincent Massey Secondary School رو پوشش بده.
    الان هم آدرس سایتشون رو از این جا : https://publicboard.ca/School/school...s/default.aspx گیر آوردم...
    حالا باید بگردم ببینم اینی که سما جون گفت پیدا میشه یا باید به هرجفتشون ایمیل بزنم...

من فکر میکردم باید سایت بخصوصی باشه چون برای مدارس مونترال همچی سایتی وجود داشت. حالا یادم نیست چی بود که برم ببینم بقیه ی استانها رو هم پوشش میداد یا نه...
    آدرسش كه هست؟ بزن تو گوگل مپ محله هاي اطرافشو ببين ديگه

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    آدرسش كه هست؟ بزن تو گوگل مپ محله هاي اطرافشو ببين ديگه
    آره خب منهم همینکار رو میکنم و خوشبختانه بهم نزدیکن ولی کی میتونه تضمین بده که اون محله ی وسط این دو تا مدرسه همون محله ای باشه که مثلا توی مدرسه ی اولی قبول میکنن؟ و نمیگن نخیر شما چون تو فلان ساختمون ساکنی باید بری فلان مدرسه ی اونورتر؟! بالاخره یکی باید جواب دقیق به من بده؟

طبق گفته ی این وبلاگ : http://housingincanada.blogfa.com/post-33.aspx

یک کمی پیدا کردن محله ی مورد نظر پیچیده میشه.

"یک مورد مهم این است فرد باید مدرسه مرتبط با آدرس مورد نظر خود را به دقت شناسایی کند و به حدس و گمان متوسل نشود. چه بسا یک خانه و یک آپارتمان در کنار یکدیگر باشند و هر کدام تحت پوشش مدرسه ای متفاوت باشند. در پهنه بندی آدرس ها و تخصیص آنها به هر مدرسه علاوه بر موقعیت تقریبی جغرافیایی، توزیع جمعیتی نیز مد نظر قرار میگیرد سعی بر این است که تعداد دانش آموزان هر مدرسه متناسب به تعداد معلمین و امکانات آموزشی باشد. به همین دلیل است که مثلا در مناطق متراکم اطراف خیابان یانگ در تورنتو (نورث یورک) و حد فاصل خیابان شپرد تا استیلز، برای یافتن مدرسه ای که به آدرس یک منزل بخورد از روی موقعیت محله ای ممکن نیست و جمعیت دانش آموزی ساختمانهای متعدد آن منطقه بین چند مدرسه مختلف توزیع شده اند."

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

آره خب منهم همینکار رو میکنم و خوشبختانه بهم نزدیکن ولی کی میتونه تضمین بده که اون محله ی وسط این دو تا مدرسه همون محله ای باشه که مثلا توی مدرسه ی اولی قبول میکنن؟ و نمیگن نخیر شما چون تو فلان ساختمون ساکنی باید بری فلان مدرسه ی اونورتر؟! بالاخره یکی باید جواب دقیق به من بده؟
    امان از دست شما!!!
    اگه خيلي نزديكتد بله قابل قبوله ولي چون وسواس خاصي داره ايميل بزن يا زنگ بزن.
    روي محله هم دقت كن.

ApplyAbroad Guru

یه سوال فوری و مهم دارم....

من میدونم اگه آدرس بدم چطوری مدارس اطرافش رو پیدا کنم ولی میخوام بدونم اگه قرار باشه بچه م بره مدرسه ی فلان از کجا میتونم بفهمم چه مناطق و خیابونهایی شاملش میشه؟

منظورم توی انتاریوست ولی نه لزوما تورنتو.
    باید district school board مربوطه رو چک کنید. ببینید مدرسه متعلق به کدام district school board است و وب سایت بورد را چک کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

وقتی اسم مدرسه رو انتخاب کردی توی گوگل آخر اسم مدرسه کلمه boundary یا boundaries رو بزن بسته به اینکه مدرسه تو چه بوردی باشه نوع سایت و فایلهایی که ناحیه دقیق خونه ها رو نشون میدن متفاوته حتما تو سرچ اونجوری میتونی به باندری دقیقش برسی
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Guru

اول اینکه همه ی مدارس وب سایت ندارند. حتی بهترینهاشون... بعد حداقل در مورد این مدارسی که من میگردم همچین چیزی ندیدم.... خلاصه کلافه شدم....
    مثلا دبستان Glenwood توی ویندزور! من که چیزی پیدا نکردم.
    ویندزور تحت پوشش Greater Essex County District School Board است که وب سایتش اینجاست: https://publicboard.ca/pages/default.aspx

روی اون سایت گفته اند برای اینکه ببینید بچه تون کدوم مدرسه باید بره این وب سایت رو چک کنید:
    https://geoquery.buskids.ca/
    اگر روی لینک مربوط به which school should I attend در آن صفحه کلیک کنید یک فرم میاید که وقتی آدرستان را وارد کنید به شما میگوید در محدوده کدام مدرسه هستید.

البته این فقط برای ویندزور است. برای شهرهای دیگر باید بورد های مربوطه شان را چک کنید.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

طبق گفته ی این وبلاگ : http://housingincanada.blogfa.com/post-33.aspx

یک کمی پیدا کردن محله ی مورد نظر پیچیده میشه.

"یک مورد مهم این است فرد باید مدرسه مرتبط با آدرس مورد نظر خود را به دقت شناسایی کند و به حدس و گمان متوسل نشود. چه بسا یک خانه و یک آپارتمان در کنار یکدیگر باشند و هر کدام تحت پوشش مدرسه ای متفاوت باشند. در پهنه بندی آدرس ها و تخصیص آنها به هر مدرسه علاوه بر موقعیت تقریبی جغرافیایی، توزیع جمعیتی نیز مد نظر قرار میگیرد سعی بر این است که تعداد دانش آموزان هر مدرسه متناسب به تعداد معلمین و امکانات آموزشی باشد. به همین دلیل است که مثلا در مناطق متراکم اطراف خیابان یانگ در تورنتو (نورث یورک) و حد فاصل خیابان شپرد تا استیلز، برای یافتن مدرسه ای که به آدرس یک منزل بخورد از روی موقعیت محله ای ممکن نیست و جمعیت دانش آموزی ساختمانهای متعدد آن منطقه بین چند مدرسه مختلف توزیع شده اند."
    خوب شد که شما سوال کردی. با راهنمایی دوستان، کلی به اطلاعات منم اضافه شد. این موضوعی هم که شما اشاره کردی، من کاملا لمسش کردم. چون محدوده مدرسه دختر من روی نقشه، خیلی دیدنیه. مثل پرده توری عتیقه، سوراخ سوراخه! وقتی رفتیم مدرسه سوال کردیم که توی چه محدوده ای باید دنبال خونه بگردیم، تاکید کردن که فقط خونه هایی که قبل از سال 2000 ساخته شدن، توی محدوده مدرسه ما هستن. خونه های جدیدتر باید بچه هاشون برن یه مدرسه دیگه! برای همین ما هرخونه ای که میدیدیم، باید از روی پلاکش توی سایت TDSB رو چک میکردیم که مطمئن بشیم توی محدوده مدرسه هست یا نه؟!
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Senior Member

براى هر پلاك در هر خيابان يك مدرسه خاص در نظر گرفته شده است واز روى نقشه هاى كلى يا گوگل مپ نميتوان مدرسه راتعيين كرد بايد وارد سايت TDSB شده وشماره پلاك و اسم خيابان را وارد نماييد تا اسم مدرسه را به شما بدهد . در بعضى مناطق هم ممكن است دو مدرسه نزديك را بصورت اختيارى به شما بدهد كه البته هميشه ان مدرسه بهتر از پذيرش محصل جديد سر باز ميزند !!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)