صفحه 2 از 100 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره مدرسه فرزندان

مدارس بزرگسالان:
    مدارس ویژه ای برای تکمیل تحصیلات و اخذدیپلم توسط بزرگسالان وجود دارد که با پرداخت شهریه انجام می شود.
    همچنینبزرگسالانی که مایل به ورود به دانشگاه یا کالج باشند ، اما نیاز به گذراندن برخیواحد های خاص مثل ریاضی، فیزیک ، زبان و غیره داشته باشند می توانند با پرداختشهریه ای اندک از کلاس های ویژه استفاده کنند
    این واحد ها توسط خود دانشگاه هاهم ارائه می شود اما بمراتب گرانتر از مدارس بزرگسالان می شود.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

مدارس فارسی:
    یک سری مدارس خصوصی ایرانی نیز عمدتا در شهرهای بزرگ کانادا وجود دارند که یک یا چند روز در هفته به ارائه رایگان برنامه های فارسی می پردازند. در این مدارس سعی می شود بچه های ایرانی از زبان و ادبیات فارسی دور نمانند. اما دبیرستان های ایرانی نیز وجود دارند که دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه های کانادا یاری می کنند.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

با توجه به اینکه بچه ها در ایران یک سال دیرتر از انجا به مدرسه میروند ایا یک سال عقب تر در کلاس می نشینند؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بچه ها در ایران یک سال دیرتر به مدرسه نمی روند تفاوت از آنجا ایجاد می شود که در ایران نیمه اولی ها از فروردین حساب می شود و اینجا از ژانویه.
    فرزندان شما در هر پایه ای که بوده اند ادامه اش را در اینجا خواهند داشت مگر کسی که نتواند خودش را با اون پایه در مدارس اینجا هماهنگ کند که معمولا این اتفاق نمی افتد.

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

پیش فرض پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

دوستان عزیز ، ممنون میشم که لیستی از دبستانهای تاپ در شهر مونترال (ترجیحا فرانسه زبان) رو اعلام کنید تا بر اساس انتخاب محل تحصیل بچه ها ، بتونیم محل سکونتمون رو تعیین کنیم.
    ویرایش توسط mshant : January 6th, 2011 در ساعت 10:58 AM

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دبستان خوب در تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    دوستاني كه تورنتو زندگي ميكنيد كي اصلاعاتي راجع به دبستانهاي تورنتو و معيار خوب و بدي اونها داره
    البته منظورم مدارس پابليك هست و نه خصوصي

شادی جان من اون طوری که پرسیدم فرقی نمی کنه و تقریبا تمام مدارس در یک سطح هستند تنها چیزی که مدارس را متمایز میکنه میزان امکانات هست مثلا فلان مدرسه 20 تا کامپیوتر داره ولی اون یکی 10 تا .مدارسی که امکانات بیشتری دارند در مناطقی هستند که مردم مرفه ترند و کمکهای والدین به مدرسه بیشتره.ولی در این مورد خیلی سخت عمل میکنند و تحت هیچ شرایطی اگر در محدوده اون مدرسه نباشی ثبت نام نمیکنند پس اگر کسی دنبال مدرسه خاصی هست اول باید مدرسه را مشخص کنه بعد بر اساس اون خانه بگیره.و البته بگم در یکی از وبلاگ های مهاجرت خواندم که میزان جرم ها و دانش آموزان معتاد مدارس در سطح دبیرستان سطح مدرسه رو مشخص میکنه.
    بازم لطفا اگر در این مورد اطلاعاتی بدست آوردی با هم تبادل کنیم چون دختر من یک سال از پسر شما کوچک تره و من در مورد این تغییر محیط و مدرسه بیشتر از بقیه مسایل نگرانم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

سلام. imdastyar جان دستت درد نکنه بابت پست های مفیدت.
    من اگر اگر اگر کارمون درست شه و برم میشه سال آخر اونجا.
    اینجوری هم واسم سخت میشه ، که بخوام تو همون سال اول خودمو نشون بدم!
    امکان داره بیام یه سال عقب تر بشینم؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    مدارس بزرگسالان:
    مدارس ویژه ای برای تکمیل تحصیلات و اخذدیپلم توسط بزرگسالان وجود دارد که با پرداخت شهریه انجام می شود.
    همچنینبزرگسالانی که مایل به ورود به دانشگاه یا کالج باشند ، اما نیاز به گذراندن برخیواحد های خاص مثل ریاضی، فیزیک ، زبان و غیره داشته باشند می توانند با پرداختشهریه ای اندک از کلاس های ویژه استفاده کنند
    این واحد ها توسط خود دانشگاه هاهم ارائه می شود اما بمراتب گرانتر از مدارس بزرگسالان می شود.
    دوست عزیز من می خوام در کانادا بیولوژی بخونم (کنکوردیا) و گویا پیش نیازش Natural Science DEC هست که فکر کنم معادل دیپلم تجربیه ایران باشه(البته مطمئن نیستم و حدس می زنم)...حالا اگه دیپلمم ریاضی باشه باید بیام اونجا قبل از دانشگاه برم مدرسه بزرگسالان یا در ایران اگر دیپلم تجربی بگیرم و ترجمش کنم کافیه؟؟ممنون
    این هم لینک دانشگاه که پیش نیازاشو گفته: http://www.concordia.ca/programs-and...list/12b16.php

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز من می خوام در کانادا بیولوژی بخونم (کنکوردیا) و گویا پیش نیازش Natural Science DEC هست که فکر کنم معادل دیپلم تجربیه ایران باشه(البته مطمئن نیستم و حدس می زنم)...حالا اگه دیپلمم ریاضی باشه باید بیام اونجا قبل از دانشگاه برم مدرسه بزرگسالان یا در ایران اگر دیپلم تجربی بگیرم و ترجمش کنم کافیه؟؟ممنون
    این هم لینک دانشگاه که پیش نیازاشو گفته: http://www.concordia.ca/programs-and...list/12b16.php
    دوستان ممنون می شم اگر کسی اطلاعاتی در مورد CEGEP و Natural Science DEC داره در اختیار من قرار بده..آیا این مدارک معادل دیپلم ایران هستند؟؟؟؟ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوستان ممنون می شم اگر کسی اطلاعاتی در مورد CEGEP و Natural Science DEC داره در اختیار من قرار بده..آیا این مدارک معادل دیپلم ایران هستند؟؟؟؟ممنون
    اطلاعاتش اینجاست:
    http://en.wikipedia.org/wiki/CEGEP
    تا اونجا که من میدونم CEGEP یک دوره دو ساله پیش دانشگاهی بعد از کلاس 11 است که در نتیجه کل تحصیل تا زمان پذیرش دانشگاه 13 سال میشود. بخاطر همین بعید میدونم دیپلم ایران رو معادل CEGEP قبول کنند. البته دوستان مقیم کبک احتمالا بهتر میتونند کمک کنند. در انتاریو که سیستم همان 12 سال مثل ایران است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)