صفحه 3 از 100 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره مدرسه فرزندان

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اطلاعاتش اینجاست:
    http://en.wikipedia.org/wiki/CEGEP
    تا اونجا که من میدونم CEGEP یک دوره دو ساله پیش دانشگاهی بعد از کلاس 11 است که در نتیجه کل تحصیل تا زمان پذیرش دانشگاه 13 سال میشود. بخاطر همین بعید میدونم دیپلم ایران رو معادل CEGEP قبول کنند. البته دوستان مقیم کبک احتمالا بهتر میتونند کمک کنند. در انتاریو که سیستم همان 12 سال مثل ایران است.
    بنابراین اگر شرط ورود به رشته ای رو CEGEP نوشته باشه سایت دانشگاه یعنی باید حتما در اونجا قبل از ورود به دانشگاه کالج رفت؟(در کبک) و اگر در آنتاریو که می فرمایین سیستم 12 ساله است با بردن مدرک پیش دانشگاهی ایران می شه مستقیم وارد دانشگاه شد؟؟ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره مدرسه فرزندان

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    بنابراین اگر شرط ورود به رشته ای رو CEGEP نوشته باشه سایت دانشگاه یعنی باید حتما در اونجا قبل از ورود به دانشگاه کالج رفت؟(در کبک) و اگر در آنتاریو که می فرمایین سیستم 12 ساله است با بردن مدرک پیش دانشگاهی ایران می شه مستقیم وارد دانشگاه شد؟؟ممنون
    فکر میکنم همینطور باشه. سایت دانشگاه تورنتو بعنوان مثال شرط پذیرش از ایران رو مدرک پیش دانشگاهی ذکر کرده است. بهترین منبع در این مورد سایت admission office خود دانشگاه موردنظرتون است.

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

سلام.
    آیا مدارس ونکور سرویس رفت و برگشت دارند؟ نهار چی؟ اگر پاسخ بله هست باید پولش پرداخت بشه؟ یا اون هم مجانی هست؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

نقل قول نوشته اصلی توسط mathteacher نمایش پست ها
    سلام.
    آیا مدارس ونکور سرویس رفت و برگشت دارند؟ نهار چی؟ اگر پاسخ بله هست باید پولش پرداخت بشه؟ یا اون هم مجانی هست؟
    ونکوور رو بطور مشخص نمیدونم ولی در اکثر شهرهای کانادا مثل تورنتو سرویس رفت و برگشت برای بچه هائی که منزلشان از مدرسه دور است و امکان پیاده روی ندارد وجود دارد و مجانی است. مدرسه ها در مقطع ابتدائی-راهنمائی نهار نمیدهند (دبیرستان را اطلاع ندارم) مگر شاید بعضی مدارس خصوصی.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

من اطلاعات خودم را به اشتراك مى گذارم:
    در اكثر مناطق تورنتو مدارس به ميزان كافى در اطراف محل سكونت افراد وجود دارد و شما بايستى طبق آدرستان در يكى از اين مدارس كه به آدرستان مى خورد ( در اكثر موارد ) فرزندتان را ثبت نام كنيد براى همين سرويس به شما تعلق نمى گيرد مگر در موارد خاص مثل مدارس دو زبانه كه فرانسه به عنوان زبان اول انتخاب مى شود؛ چون تعداد اين مدارس زياد نيست به شما در صورت انتخاب زبان اول فرانسه سرويس مى دهند.
    غذا را هم خودتان بايد تهيه كنيد و اگر در دبيرستانى ناهار بدهند پولش را خواهند گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط mathteacher نمایش پست ها
    سلام.
    در ونکوور سرویس مدرسه وجود ندارد مگر موارد خیلی خاص.مدارس نهار نمیدهند اگر هم مدرسه ای ناهار دارد والدین پولش را میدهند.

Senior Member fanta آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

سلام
    من دیروز پرونده پسرم رو که امسال سوم دبستان رو تموم کرده رو از مدرسه گرفتم، برای مدرسه رفتن توی کانادا کدوم یکی از مدارک رو باید ترجمه کنیم؟ فقط کارنامه سال آخرش (سوم) کافیه یا اون پرونده پزشکی و بقیه موارد هم باید ترجمه بشن؟ و فکر کنم تائیدیه دادگستری کافیه دیگه یا امور خارجه هم میخواد؟ قبلا یکی از دوستان گفته بودن که کارنامه لازم نیست و فقط گرید رو میپرسن و با سن مطابقت میکنند اما طبیعتا حداقل زبانش که با سنش جور نخواهد بود، بقیه درساش رو هم با توجه به ندونستن زبانش چجوری میخوان تطبیق بدن؟
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط fanta : June 28th, 2011 در ساعت 09:59 AM
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز پرونده پسرم رو که امسال سوم دبستان رو تموم کرده رو از مدرسه گرفتم، برای مدرسه رفتن توی کانادا کدوم یکی از مدارک رو باید ترجمه کنیم؟ فقط کارنامه سال آخرش (سوم) کافیه یا اون پرونده پزشکی و بقیه موارد هم باید ترجمه بشن؟ و فکر کنم تائیدیه دادگستری کافیه دیگه یا امور خارجه هم میخواد؟ قبلا یکی از دوستان گفته بودن که کارنامه لازم نیست و فقط گرید رو میپرسن و با سن مطابقت میکنند اما طبیعتا حداقل زبانش که با سنش جور نخواهد بود، بقیه درساش رو هم با توجه به ندونستن زبانش چجوری میخوان تطبیق بدن؟
    خیلی ممنون
    فانتا خانم
    همانطور كه قبلا عرض كردم هيچ ترجمه اي لازم نيست بر اساس سن پسرتان او را در گريد خودش مى گذارند نگران زبان هم نباشيد چون برايشان ESL مي گذارند فرزندنتان خودش را به تدريج با كلاس هماهنگ مى كند.

Junior Member

سلام
    من با ویزای توریستی وارد کانادا میشم و می خوام پسرم را به مدرسه بفرستم . میتونم از مدارس دولتی استفاده کنم یا نه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Moshtagh نمایش پست ها
    سلام
    من با ویزای توریستی وارد کانادا میشم و می خوام پسرم را به مدرسه بفرستم . میتونم از مدارس دولتی استفاده کنم یا نه ؟
    ویزای توریستی برای چه مدت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)