صفحه 3 از 87 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره مدرسه فرزندان

بچه ها در ایران یک سال دیرتر به مدرسه نمی روند تفاوت از آنجا ایجاد می شود که در ایران نیمه اولی ها از فروردین حساب می شود و اینجا از ژانویه.
    فرزندان شما در هر پایه ای که بوده اند ادامه اش را در اینجا خواهند داشت مگر کسی که نتواند خودش را با اون پایه در مدارس اینجا هماهنگ کند که معمولا این اتفاق نمی افتد.

پیش فرض مهدکودک در مونترال

سلام بر دوستان کبکی

از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد مهدکودک های مونترال داره؟؟
    ایا واقعاً صف انتظار ثبت نام تو این مهدها زیاده؟؟ حتما بچه ها باید مهد فرانسه زبان بروند؟؟
    مهد ها رایگانه؟؟ کمک هزینه دولت رو باید بدی به مهد؟؟
    هزینه مهدهای خصوصی چنده؟؟ اگه درامد نداشته باشی دولت هزینه مهد خصوصی رو میده؟؟
    مهدهای کدوم منطقه بهتر و خلوت تره ؟؟ساعات مهد چه جوریه؟؟
    اگه غیر از سایت رسمی کمیسیون سایتهایی میشناسید که اطلاعات بده ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهدکودک در مونترال

[QUOTE=FarPar;1699736]سلام بر دوستان کبکی

از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد مهدکودک های مونترال داره؟؟
    ایا واقعاً صف انتظار ثبت نام تو این مهدها زیاده؟؟ حتما بچه ها باید مهد فرانسه زبان بروند؟؟
    مهد ها رایگانه؟؟ کمک هزینه دولت رو باید بدی به مهد؟؟
    هزینه مهدهای خصوصی چنده؟؟ اگه درامد نداشته باشی دولت هزینه مهد خصوصی رو میده؟؟
    مهدهای کدوم منطقه بهتر و خلوت تره ؟؟ساعات مهد چه جوریه؟؟
    اگه غیر از سایت رسمی کمیسیون سایتهایی میشناسید که اطلاعات بده ممنون میشم.
    با سلام این سوال من هم هست ولی متاسفانه کسی جواب دقیق نداده.
    من و خانمم خیلی نگران این موضوع هستیم.

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

پیش فرض پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

دوستان عزیز ، ممنون میشم که لیستی از دبستانهای تاپ در شهر مونترال (ترجیحا فرانسه زبان) رو اعلام کنید تا بر اساس انتخاب محل تحصیل بچه ها ، بتونیم محل سکونتمون رو تعیین کنیم.
    ویرایش توسط mshant : January 6th, 2011 در ساعت 10:58 AM

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دبستان خوب در تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    دوستاني كه تورنتو زندگي ميكنيد كي اصلاعاتي راجع به دبستانهاي تورنتو و معيار خوب و بدي اونها داره
    البته منظورم مدارس پابليك هست و نه خصوصي

شادی جان من اون طوری که پرسیدم فرقی نمی کنه و تقریبا تمام مدارس در یک سطح هستند تنها چیزی که مدارس را متمایز میکنه میزان امکانات هست مثلا فلان مدرسه 20 تا کامپیوتر داره ولی اون یکی 10 تا .مدارسی که امکانات بیشتری دارند در مناطقی هستند که مردم مرفه ترند و کمکهای والدین به مدرسه بیشتره.ولی در این مورد خیلی سخت عمل میکنند و تحت هیچ شرایطی اگر در محدوده اون مدرسه نباشی ثبت نام نمیکنند پس اگر کسی دنبال مدرسه خاصی هست اول باید مدرسه را مشخص کنه بعد بر اساس اون خانه بگیره.و البته بگم در یکی از وبلاگ های مهاجرت خواندم که میزان جرم ها و دانش آموزان معتاد مدارس در سطح دبیرستان سطح مدرسه رو مشخص میکنه.
    بازم لطفا اگر در این مورد اطلاعاتی بدست آوردی با هم تبادل کنیم چون دختر من یک سال از پسر شما کوچک تره و من در مورد این تغییر محیط و مدرسه بیشتر از بقیه مسایل نگرانم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

سلام. imdastyar جان دستت درد نکنه بابت پست های مفیدت.
    من اگر اگر اگر کارمون درست شه و برم میشه سال آخر اونجا.
    اینجوری هم واسم سخت میشه ، که بخوام تو همون سال اول خودمو نشون بدم!
    امکان داره بیام یه سال عقب تر بشینم؟

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

سلام.
    آیا مدارس ونکور سرویس رفت و برگشت دارند؟ نهار چی؟ اگر پاسخ بله هست باید پولش پرداخت بشه؟ یا اون هم مجانی هست؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

نقل قول نوشته اصلی توسط mathteacher نمایش پست ها
    سلام.
    آیا مدارس ونکور سرویس رفت و برگشت دارند؟ نهار چی؟ اگر پاسخ بله هست باید پولش پرداخت بشه؟ یا اون هم مجانی هست؟
    ونکوور رو بطور مشخص نمیدونم ولی در اکثر شهرهای کانادا مثل تورنتو سرویس رفت و برگشت برای بچه هائی که منزلشان از مدرسه دور است و امکان پیاده روی ندارد وجود دارد و مجانی است. مدرسه ها در مقطع ابتدائی-راهنمائی نهار نمیدهند (دبیرستان را اطلاع ندارم) مگر شاید بعضی مدارس خصوصی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mathteacher نمایش پست ها
    سلام.
    در ونکوور سرویس مدرسه وجود ندارد مگر موارد خیلی خاص.مدارس نهار نمیدهند اگر هم مدرسه ای ناهار دارد والدین پولش را میدهند.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

من اطلاعات خودم را به اشتراك مى گذارم:
    در اكثر مناطق تورنتو مدارس به ميزان كافى در اطراف محل سكونت افراد وجود دارد و شما بايستى طبق آدرستان در يكى از اين مدارس كه به آدرستان مى خورد ( در اكثر موارد ) فرزندتان را ثبت نام كنيد براى همين سرويس به شما تعلق نمى گيرد مگر در موارد خاص مثل مدارس دو زبانه كه فرانسه به عنوان زبان اول انتخاب مى شود؛ چون تعداد اين مدارس زياد نيست به شما در صورت انتخاب زبان اول فرانسه سرويس مى دهند.
    غذا را هم خودتان بايد تهيه كنيد و اگر در دبيرستانى ناهار بدهند پولش را خواهند گرفت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)