صفحه 40 از 100 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : مهدکودک، دبستان و دبیرستان در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    سلام دوستان. پسر من 5 سال و 6 ماهشه و ما ان شاالله اویل فوریه در ونکوور لند می کنیم .
    1- وضغیت مدرسه پسر من چی می شه و باید گرید یک بره همون موقع که می رسیم ؟
    2- برنامه ESL آیا در همه مدرسه ها وجود داره و یا باید بگردیم مدرسه ای که ESL داره خونه بگیریم اطرافش ؟
    3- اگه مدرسه ای نداشته باشه ESL چطوری زبان یاد می دن به بچه ؟
    4- کارت واکسیناسیون رو چطور و برای کیا باید آماده کنیم ؟

ممنونم .
    براي رفتن به گريد يك بايد شش سالشون تموم شده باشه
    مدارس خودشون كلاس اي اس ال دارند مگر مدارس انگشت شمار خيلي خاص
    ترجمه كارت واكسيناسيون همراهتون باشه كه براي مدرسه و پزشك خانواده لازمه

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    براي رفتن به گريد يك بايد شش سالشون تموم شده باشه
    مدارس خودشون كلاس اي اس ال دارند مگر مدارس انگشت شمار خيلي خاص
    ترجمه كارت واكسيناسيون همراهتون باشه كه براي مدرسه و پزشك خانواده لازمه
    ممنون از جوابتون . آیا این شش سالگی تو همه استانها یکسانه؟ دوستان به من می گن تو BC پنج سال تمام می ره گرید 1
    به نظر شما نیازه که از قبل مدرسه رو بررسی کنیم که ESL داره یا نه ؟
    PR : NOV 2013

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون . آیا این شش سالگی تو همه استانها یکسانه؟ دوستان به من می گن تو BC پنج سال تمام می ره گرید 1
    به نظر شما نیازه که از قبل مدرسه رو بررسی کنیم که ESL داره یا نه ؟
    بله درسته تو BC پايان پنج سالگي به مدرسه مي رند.
    همانطور كه عرض كردم اكثرا اين برنامه را دارند ولي مسلما بپرسيد.
    اين لينك ها شايد كمكتون كنه و بتونيد باهاشون تماس بگيريد:
    http://www.students.ubc.ca/internati...ren-in-school/
    http://www.welcomebc.ca/Live/Daily-L...es/school.aspx

Junior Member

سلام وقتی که وسط سال تحصیلی بریم کانادا اجبار هست که ان سال بع مدرسه برویم یا میتونیم برا سال بعد ثبت نام کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sa77 نمایش پست ها
    سلام وقتی که وسط سال تحصیلی بریم کانادا اجبار هست که ان سال به مدرسه برویم یا میتونیم برا سال بعد ثبت نام کنیم ؟؟؟؟؟؟ یا حتما باید بریم ان سال مدرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    قانونیش ممکنه نرفتن برای همون سال مشکلی نباشه ولی حالا برای چه ثبت نام نکنید؟ تقریبا هیچ دلیلی برای ثبت نام نکردن نمیشه آورد.

ApplyAbroad Superstar

دوست مون آخرای سال تحصیلی لند کرد رفت برای سال جدید ثبت نام کنه گفتن همین یکی دو هفته ای که از سال تحصیلی مونده بچه بیاد مدرسه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    قانونیش ممکنه نرفتن برای همون سال مشکلی نباشه ولی حالا برای چه ثبت نام نکنید؟ تقریبا هیچ دلیلی برای ثبت نام نکردن نمیشه آورد.
    اخه نمیشه که هیچی زبان بلد نیستیم هیچی از درس نمیفهمیم وسطای سال بریم کلاس هیچکسو نمیشناسیم به نظر شما بهتر نیست از اول سال تحصیلی بریم؟؟؟؟تو مدتی که نمیریم زبان میخونیم

ApplyAbroad Hero

اخه نمیشه که هیچی زبان بلد نیستیم هیچی از درس نمیفهمیم وسطای سال بریم کلاس هیچکسو نمیشناسیم به نظر شما بهتر نیست از اول سال تحصیلی بریم؟؟؟؟تو مدتی که نمیریم زبان میخونیم
    نه اتفاقا اينجوري خيلي بهتره كه همون اخر سال بريد. شما در عين حالي كه اخراي ساله و تقريبا معلم تلاشي نميكنه كه به شما درس بده وارد مدرسه شديد و در بين بچه ها هستيد و زبان ياد ميگيريد . البته من حدس ميزنم شما خودتون دانش اموز هستيد و قاعدتا از نظر سني بايد خودتون بهتر با مسايل برخورد كنيد و زودتر راه بيافتيد ولي خوب معمولا براي بچه هاي كوچكتر تقريبا ٦ ماه وقت لازمه كه ديگه بگي نگي همرنگ بچه هاي كلاس بشن. بعد هم شما فقط توي يك چيز يكم ضعيف هستي و اونم زبان محاوره اي هست وگرنه تو بقيه موارد اگر تو ايران دانش اموز خوبي تو كلاس بوديد اينجا هم خواهيد بود. حتي تو گرامر هم به اون سبكي كه ما تو ايران ياد ميگيريم بهتر از خود بچه هايي هست كه اينجا بزرگ شدن. براي مثال دختر خود من الان تو رياضي تو كلاس حرف اول را ميزنه و اگر معلم بخواد گرامر درس بده تنها كسي هست كه جواب ميده و ميتونه اشكال جمله را بگيره و همين باعث شده خيلي از بچه ها جذبش بشن و با هاش دوست باشن و ناخوداگاه زبانش هم خوب ميشه. از طرف ديگه هم اين را بدانيد كه تو كارنامه شما عنوان ميشه كه شما زبان دومتون هست و نمره هاتون معيار خودش را داره . نميتونم بهتون بگم كار راحتيه ولي خوب كار سختي هم نيست كه نتونيد انجامش بديد. اميدوارم موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    نه اتفاقا اينجوري خيلي بهتره كه همون اخر سال بريد. شما در عين حالي كه اخراي ساله و تقريبا معلم تلاشي نميكنه كه به شما درس بده وارد مدرسه شديد و در بين بچه ها هستيد و زبان ياد ميگيريد . البته من حدس ميزنم شما خودتون دانش اموز هستيد و قاعدتا از نظر سني بايد خودتون بهتر با مسايل برخورد كنيد و زودتر راه بيافتيد ولي خوب معمولا براي بچه هاي كوچكتر تقريبا ٦ ماه وقت لازمه كه ديگه بگي نگي همرنگ بچه هاي كلاس بشن. بعد هم شما فقط توي يك چيز يكم ضعيف هستي و اونم زبان محاوره اي هست وگرنه تو بقيه موارد اگر تو ايران دانش اموز خوبي تو كلاس بوديد اينجا هم خواهيد بود. حتي تو گرامر هم به اون سبكي كه ما تو ايران ياد ميگيريم بهتر از خود بچه هايي هست كه اينجا بزرگ شدن. براي مثال دختر خود من الان تو رياضي تو كلاس حرف اول را ميزنه و اگر معلم بخواد گرامر درس بده تنها كسي هست كه جواب ميده و ميتونه اشكال جمله را بگيره و همين باعث شده خيلي از بچه ها جذبش بشن و با هاش دوست باشن و ناخوداگاه زبانش هم خوب ميشه. از طرف ديگه هم اين را بدانيد كه تو كارنامه شما عنوان ميشه كه شما زبان دومتون هست و نمره هاتون معيار خودش را داره . نميتونم بهتون بگم كار راحتيه ولي خوب كار سختي هم نيست كه نتونيد انجامش بديد. اميدوارم موفق باشيد.
    ممنون از جوابت من خودم الان دوم دبیرستان هستم اونجا از چه گریدی تعیین رشته میکنن؟یا واحد برمیدارن؟اونوقت واحداش چجوریه؟چند واحد میشه برداشت؟تو هر کلاس معمولا چند نفر دانش اموز هست؟

ApplyAbroad Guru

ممنون از جوابت من خودم الان دوم دبیرستان هستم اونجا از چه گریدی تعیین رشته میکنن؟یا واحد برمیدارن؟اونوقت واحداش چجوریه؟چند واحد میشه برداشت؟تو هر کلاس معمولا چند نفر دانش اموز هست؟
    سیستم واحدی است و تعیین رشته به معنای ایران وجود نداره (مگر بعضی مدارس که زشته های خاص ارائه میدهند). سیستم مدارس بستگی داره به استانی که میخواهید بروید. برای نمونه درسها و کلاسها میتونید وب سایت های مدارس در استان مورد نظرتون رو چک کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)