صفحه 50 از 100 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Health care

پیش فرض پاسخ : مهدکودک، دبستان و دبیرستان در کانادا

سلام دوستان
    ببخشید می شه سوال من را جواب بدید:دختر من متولد اپریل 2001 است ودر ایران در مقطع 6 دبستان است فکر می کنم وقتی بخواهد مدرسه را در تورنتو شروع کند می تواند برای هفتم ثبت نام کند ایا می تواند؟
    ما اگوست به تورنتو می اییم می خواستم ببینم په منطقه ای اچارتمان اجاره کنم که مدرسه خوب داشته باشد..از پاسختان سپاسگذارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ازیتا نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید می شه سوال من را جواب بدید:دختر من متولد اپریل 2001 است ودر ایران در مقطع 6 دبستان است فکر می کنم وقتی بخواهد مدرسه را در تورنتو شروع کند می تواند برای هفتم ثبت نام کند ایا می تواند؟
    ما اگوست به تورنتو می اییم می خواستم ببینم په منطقه ای اچارتمان اجاره کنم که مدرسه خوب داشته باشد..از پاسختان سپاسگذارم
    از نظر سنی دختر شما در سپتامبر کلاس هشتم را شروع خواهد کرد. در ایران دیر مدرسه رفته بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Health care

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از نظر سنی دختر شما در سپتامبر کلاس هشتم را شروع خواهد کرد. در ایران دیر مدرسه رفته بود؟
    ممنونم از پاسختان
    خیر ...دخترم متولد 14 فروردین 81 است الان هم 6 است ما اگوست به تورنتو می اییم (فکر کنم میشه اپریل 2001 درسته)پاسپورتش رو برای پیکاپ فرستادم که چک کنم
    متشکرم

ApplyAbroad Guru

ممنونم از پاسختان
    خیر ...دخترم متولد 14 فروردین 81 است الان هم 6 است ما اگوست به تورنتو می اییم (فکر کنم میشه اپریل 2001 درسته)پاسپورتش رو برای پیکاپ فرستادم که چک کنم
    متشکرم
    دوست عزیز فروردین 81 میشود اپریل 2002 نه 2001. بله با این حساب دختر شما در سپتامبر کلاس هفتم خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Health care

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز فروردین 81 میشود اپریل 2002 نه 2001. بله با این حساب دختر شما در سپتامبر کلاس هفتم خواهد بود.
    ببخشید در تورنتو دختر من در مقطع ابتدایی باید ثبت نام شود یا دبیرستان؟..می شود لطف کنید و به من مدرسه معرفی کنید وبگویید این مدارس در چه ناحیه ای هستند تا من همانجا اپارتمان اجاره کنم
    ممنونم...

ApplyAbroad Hero

ببخشید در تورنتو دختر من در مقطع ابتدایی باید ثبت نام شود یا دبیرستان؟..می شود لطف کنید و به من مدرسه معرفی کنید وبگویید این مدارس در چه ناحیه ای هستند تا من همانجا اپارتمان اجاره کنم
    ممنونم...
    بستگی به مدرسه ای داره که ثبت نام میکنید.بعضی از مدارس کلاس 7و 8 را هم دارن و بعضی از مدارس ندارن که در اون صورت بچه ها باید مدارس دیگه ای را برن که فقط کلاس 7 و 8 را داره و شبیه مدارس راهنمایی خودمونه.در مورد انتخاب مدرسه هم دوستان تو صفحات قبل لینک موسسه fraser را گذاشتن که براساس ازمونی که از بچه های کلاس سوم و ششم میگیره و پارامتر های دیگه مدارس را سطح بندی کرده.ولی خوب انتخاب مدرسه و خانه تحت تاثیر خیلی چیز هاست .

Senior Member

يك كمك فوري ميخوام از دوستان با تجربه و قديمي چند وقت پيش يه مطلب خوندم راجبه اينكه چطوري مهد كودك رو در كانادامجاني كنيم هر چي ميگردم پيدا نميكنمش ميشه دوستان كمك كنن ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pariisan نمایش پست ها
    يك كمك فوري ميخوام از دوستان با تجربه و قديمي چند وقت پيش يه مطلب خوندم راجبه اينكه چطوري مهد كودك رو در كانادامجاني كنيم هر چي ميگردم پيدا نميكنمش ميشه دوستان كمك كنن ؟
    سلام
    در انتاریو برنامه ای به نام Child assistant fee در شهرداری ها هست که میتونید اقدام کنید بسته به شرایطتون ممکنه eligible بشید. فقط 3-4 ماه زودتر باید اقدام کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    سوال اول آیا در استان کبک پیش دبستانی در سیستم مدرسه است و ثبت نامش اسان یا دردسر های مهد را دارد که می گویند کم است و دولتی ها پر است و غیره

سوال دوم ان جا سن ورود به مدرسه را نسبت به ژانویه می سنجند درست است منظورم نیمه اول و دومی شدن بچه هاست. ما سنجشمان شش سال تمام تا پایان شهریور است و کبک آیا شش سال تمام تا اول ژانویه....
    مثال در ایران بچه ای که ژانویه 2009 به عبارتی دی ماه 87 به دنیا آمده باید مهر 93 برود پیش دبستانی و مهر 94 مدرسه آیا در کبک هم می شود سپتامبر 2014 پیش دبستانی و سپتامبر 2015 مدرسه
    از جواب ها ممنون خواهم بود

ApplyAbroad Superstar

پیش دبستانی جزو نظام آموزشی است.
    سن دانش آموز در 30 سپتامبر ملاک ورود به مدرسه و تعیین کلاس است.
    For Grade 1, the child must be 6 years of age before September 30th

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)