صفحه 56 از 100 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مهدکودک، دبستان و دبیرستان در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh211 نمایش پست ها
    پس بان شکل ما باید از انستیتو پاستور هم تاییدیه داشته باشیم یعنی ترجمه به تنهایی کافی نیست کسانی که تجربه دارند راهنمایی بفرمایند
    شما کارت واکسیناسیون فارسی فرزندتون رو ببرید انستیتو پاستور خودشون یک نسخه انگلیسی از اون به شما می دن

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    شما کارت واکسیناسیون فارسی فرزندتون رو ببرید انستیتو پاستور خودشون یک نسخه انگلیسی از اون به شما می دن
    كارت واكسيناسيون به همراه پاسپورت را با خودتون ببريد

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    كارت واكسيناسيون به همراه پاسپورت را با خودتون ببريد
    پس با این شکل فقط ترجمه کارت واکسن کافی نیست باید پاستور هم تایید شود ؟ کسانی تجربه داشته اند که بدون تایید پاستور فقط با ترجمه کارت واکسن فرزندشان را ثبت نام کرده اند چون در ترجمه هم تاریخ های واکسناسیون درج شده است ؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member

پس با این شکل فقط ترجمه کارت واکسن کافی نیست باید پاستور هم تایید شود ؟ کسانی تجربه داشته اند که بدون تایید پاستور فقط با ترجمه کارت واکسن فرزندشان را ثبت نام کرده اند چون در ترجمه هم تاریخ های واکسناسیون درج شده است ؟؟؟؟؟؟؟
    آنچه که ما دیدیم این بوده که ترجمه کارت واکسن رو‌معمولا قبول میکنن. حتی نیاز نیست که ترجمه رسمی بشه. خودتونم ترجمه کنید قبول میکنن.

ApplyAbroad Hero

يا ترجمه و يا كارتي كه پاستور صادر ميكنه . همانطور كه در بالا توضيح دادم فقط تاريخ واكسن ها اهميت داره. فقط اگر خواستيد پاستور بريد يادتون باشه كه پاسپورت را هم ببريد . بجز شعبه اصلي پاستور يك جاي ديگه هم تو تجريش تحت عنوان انسيتو پاستور وجود داره و اين كار را انجام ميده.

Junior Member

سلام دوستان
    براي ثبت نام پسرم در دبستان توي تورنتو ايا ترجمه كارنامه كافيه يا بايد به تاييد دادگستري و وزارت امور خارجه هم برسه؟
    لطفا راهنمايي كنيد من به زودي عازم هستم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط remo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    براي ثبت نام پسرم در دبستان توي تورنتو ايا ترجمه كارنامه كافيه يا بايد به تاييد دادگستري و وزارت امور خارجه هم برسه؟
    لطفا راهنمايي كنيد من به زودي عازم هستم
    برای دبستان کارنامه لازم ندارید خودشان بر اساس سن بچه تان ثبت نام میکنند.

Junior Member

لطفٌ راهنمایی بفرمایید:
    1- پسر متولد فوریه 2005 در چه گریدی ثبت نام میشود؟
    2- آیا لوازم تحریر ولباس بخصوصی بایدبرای دبستان خریداری بشه اگر بله هزینه اش چقدر است؟
    3- ساعت شروع کلاسها از چند صبح شروع میشودوهمچنین ساعت پایان؟
    4- لندینگ ما در اوایل اکتبر 2014 است وایرادی برای ثبت نام وعقب افتادن ار دروس (حدود 1.5 ماه) ندارد؟
    5-ما در قسمت saint laurent-place fortier در مونترال ساکن خواهیم شد.مدرسه در این منطقه را از کدام سایت میتونم متوجه بشم؟آیا مدازس زبان انگلیسی هم دارند؟
    خیلی خیلی خیلی ممنونم اگر جواب دقیق این سوالات را بدهید و خانواده ای رو ار استرس نجات دهید!!!

Junior Member

سلام دوستان
    با توجه به موضوع remo. من نیز مشابه ایشون با این تفاوت که یکی دیگر از فرزندانم وارد دبیرستان میشود برای او چطور؟؟؟ آیا کل پرونده تحصیلی نیاز به آوردن و همینطور ترجمه دارد یا سالهای اخیر تحصیلی ؟؟؟؟؟؟ لطفا مرا راهنمایی کنید .... و همچنین سوال دیگرم این که تمام مدارس ابتدایی تا دبیرستان بصورت کامل به انگلیسی میباشد؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام amir4040 ... سوال شما سوال من هم هست ...... آیا با وجود تاخیر فرزند خود را در ایران ثبت نام کردید؟؟؟ شروع کلاسهارو که دوستان گفتن بعضی قسمتها 9 صبح و بعضی دیگر 8:15 تا 8:30 و تعطیلی مدارس ساعت 14:30 یا 15:30 میباشد.پسر شما یک سال از پسر من بزرگتره یعنی امسال به کلاس 4 ابتدایی میروند.... آیا پرونده تحصلیشو گرفتید یا ترجمه کردید ؟ لطفا اگر تو زمینه تحصیلی و مدرسه اطلاعاتی کسب کردید مرا نیز در جریان بگذارید . من یه پسر دبیرستانی نیز دارم و برای تورنتو اقدام کردیم البته تا الان که دارم پیام میزارم پاس ریکوئیست دریافت نکردیم .....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)