صفحه 6 از 100 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

سلام دوستان.
    ممنون از همه راهنمایی هایتون. نزدیک 3 هفته است که اومدم به ونکوور. والا هزینه فقط خورد و خوراک اون هم نه 4 نفر بلکه من و پسرم به 2000 تا رسیده!!! ماشین هم نداریم و از اتوبوس استفاده می کنیم!!! بیرون هم فقط یه بار غدا خوردیم...از سوپر استور ، T& T, و walmart! خلاصه جاهای ارزونتر خرید کردم!! خدا به داد برسه......
    پیشنهادی ندارید؟؟؟ :-(

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

نقل قول نوشته اصلی توسط mathteacher نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون از همه راهنمایی هایتون. نزدیک 3 هفته است که اومدم به ونکوور. والا هزینه فقط خورد و خوراک اون هم نه 4 نفر بلکه من و پسرم به 2000 تا رسیده!!! ماشین هم نداریم و از اتوبوس استفاده می کنیم!!! بیرون هم فقط یه بار غدا خوردیم...از سوپر استور ، T& T, و walmart! خلاصه جاهای ارزونتر خرید کردم!! خدا به داد برسه......
    مصرف خاویار رو کم کنید

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

سلام دوستان.ممنون از همه راهنمایی هایتون. نزدیک 3 هفته است که اومدم به ونکوور. والا هزینه فقط خورد و خوراک اون هم نه 4 نفر بلکه من و پسرم به 2000 تا رسیده!!! ماشین هم نداریم و از اتوبوس استفاده می کنیم!!! بیرون هم فقط یه بار غدا خوردیم...از سوپر استور ، T& T, و walmart! خلاصه جاهای ارزونتر خرید کردم!! خدا به داد برسه......پیشنهادی ندارید؟؟؟ :-(
    براى سه هفته اين مبلغ خيلى بالاست اون هم فقط براى خورد و خوراك!!!!از flyer ها براى پيدا كردن ارزان ترين مواد غذايى كه در حال عرضه است استفاده كنيد. مواد غذايى غير ضرورى كه tax بالاترى دارند را كمتر مصرف كنيد( در صورت تشابه با تورنتو) اگر رفت و آمدتان زياد است از كارت ماهانه استفاده كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مصرف خاویار رو کم کنید
    خاویار؟؟ LOL نون و پنیر می خوریم! خودم U-pass دارم. فقط هزینه ی پسرم هست! میشه بگید مثلا برنج- حبوبات- گوشت و... با چه برندی و از کجا بخرم؟ ممنونم

رشته و دانشگاه

خاویار؟؟ LOL نون و پنیر می خوریم! خودم U-pass دارم. فقط هزینه ی پسرم هست! میشه بگید مثلا برنج- حبوبات- گوشت و... با چه برندی و از کجا بخرم؟ ممنونم
    همانطور كه گفتم از flyer ها استفاده كنيد كه هفتگى براى همه مى آيد. اگر نداريد آنلاين درخواست كنيد. فروشگاه هاى nofrills و food basic و price chopper قيمت هاى خوبى عرضه مى كنند مقايسه و انتخاب كنيد.حبوبات را بصورت كنسرو تهيه كنيد كه زمان حراج گاهى تا ٧٥ سنت مى رسد عدس را خام بگيريد بد نيست زود مى پزد با مارك يونيك ولى بنا به تجربه من برنج هاشون زياد خوب نيست بنابر اين از فروشگاه ايرانى ها برنج بسمتى بگيريد كه ١٠ پوندش از ده دلار به بالاستگوشت را هم اگر بخواهيد حلال باشد همين فروشگاه ها دارند ولى قيمتش بالاتر استگوشت و مرغ هميشه بهشون حراج هاى خوبى مى خوره.

ApplyAbroad Guru

دوست عزیز من هرجور جمع میزنم هیچ راهی نمیبینم که حتی اگر بخواهم هم بتونم 2000 دلار در سه هفته هزینه خورد و خوراک کنم یعنی روزی 100 دلار!!! منظور شما واقعا فقط خورد و خوراک بود یا هزینه لوازم خونه و اثاث و غیره رو هم حساب کردید؟

اگر واقعا اینقدر خرج تون شده باید یک بررسی کنید ببینید پول تون رو در این مدت خرج چه جیزهائی کرده اید و بودجه تون رو تنظیم کنید. امکان نداره 2000 دلار فقط صرف خورد و خوراک شده باشه! برای دو نفر شما بیشتر از هفته ای 100-120 دلار نباید خرج grocery shopping تون باشه تازه بفرض اینکه خوب خرج کنید و هرچه دلتون میخواد بگیرید. همون سوپرهای بزرگ مثل wal-mart و superstore معمولا همه جور جنس و با قیمت های مناسبی دارند. برای موار غذائی ارزونتر هم همون فروشگاههائی که مرجان خانم گفتند رو چک کنید.

Senior Member fanta آواتار ها

سلام دوستان.

سلام
    این 2000 تا شامل کرایه خونه هم هست یا نه؟
    Don't feed the trolls

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام
    این 2000 تا شامل کرایه خونه هم هست یا نه؟
    نه اما شامل هزینه حمل و نقل و بیمه اولیه ( حدود 200$ و وسایل مدرسه پسرم =150$ هست.)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز من هرجور جمع میزنم هیچ راهی نمیبینم که حتی اگر بخواهم هم بتونم 2000 دلار در سه هفته هزینه خورد و خوراک کنم یعنی روزی 100 دلار!!! منظور شما واقعا فقط خورد و خوراک بود یا هزینه لوازم خونه و اثاث و غیره رو هم حساب کردید؟

اگر واقعا اینقدر خرج تون شده باید یک بررسی کنید ببینید پول تون رو در این مدت خرج چه جیزهائی کرده اید و بودجه تون رو تنظیم کنید. امکان نداره 2000 دلار فقط صرف خورد و خوراک شده باشه! برای دو نفر شما بیشتر از هفته ای 100-120 دلار نباید خرج grocery shopping تون باشه تازه بفرض اینکه خوب خرج کنید و هرچه دلتون میخواد بگیرید. همون سوپرهای بزرگ مثل wal-mart و superstore معمولا همه جور جنس و با قیمت های مناسبی دارند. برای موار غذائی ارزونتر هم همون فروشگاههائی که مرجان خانم گفتند رو چک کنید.
    با تشکر از پاسختون .. والا هر بار که از یک فروشگاه خرید می کنیم میشه حدود 300-200$ البته خوب من هم فکر میکنم اینطوری دووم نمیاریم .. راهنمایی مرجان جون عالی بود. حتما Flyer ها رو چک میکنم.

رشته و دانشگاه

با تشکر از پاسختون .. والا هر بار که از یک فروشگاه خرید می کنیم میشه حدود 300-200$ البته خوب من هم فکر میکنم اینطوری دووم نمیاریم .. راهنمایی مرجان جون عالی بود. حتما Flyer ها رو چک میکنم.
    وقتى قيمت مناسبى از يك ماده غذايي پيدا كرديد به مقدار كافي براى يك ماه در مورد پروتين ها و بيشتر در مورد روغن و ماكاروني و .... خريد كنيد و گرنه به اندازه يك هفته بيشتر خريد نكنيد و منتظر flyer هفته بعد بمانيد. نان را هم از bakery تهيه كنيد تا ارزان تر در بيايد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)