صفحه 7 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

نقل قول نوشته اصلی توسط mathteacher نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختون .. والا هر بار که از یک فروشگاه خرید می کنیم میشه حدود 300-200$ البته خوب من هم فکر میکنم اینطوری دووم نمیاریم .. راهنمایی مرجان جون عالی بود. حتما Flyer ها رو چک میکنم.
    خیلی دارید زیادی خرید میکنید. من خودم صندوق عقب ماشین رو با خرید grocery پر میکنم و کل اش 80-90 دلار بیشتر نمیشه. یکبار دیگر لیست چیزهائی رو که میخرید نگاه کنید ببینید پولتون داره کجا میره. 200 دلار باید خرید grocery دو هفته شما رو پوشش بده. اگر برای وسایل خونه و نظیر اون این مبلغ رو یکبار خرج کردید مسئله ای نیست ولی اگر بطور روتین برای خرج عادی خورد و خوراک اینقدر دارید مصرف میکنید یک جای محاسبات ایراد داره.

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیلی دارید زیادی خرید میکنید. من خودم صندوق عقب ماشین رو با خرید grocery پر میکنم و کل اش 80-90 دلار بیشتر نمیشه. یکبار دیگر لیست چیزهائی رو که میخرید نگاه کنید ببینید پولتون داره کجا میره. 200 دلار باید خرید grocery دو هفته شما رو پوشش بده. اگر برای وسایل خونه و نظیر اون این مبلغ رو یکبار خرج کردید مسئله ای نیست ولی اگر بطور روتین برای خرج عادی خورد و خوراک اینقدر دارید مصرف میکنید یک جای محاسبات ایراد داره.
    آره بدون محاسبه فقط می خریدم. امروز فقط 110 $ شد. البته کلی گوشت و مرغ خریدم. ضمنا من وسایل خونه نخریدم. به هر حال از همه دوستان ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

سلام دوستان عزيز
    من تازه ويزام اومده ، و دو تا بچه دارم الان چون وسط مدرسه هاي بچه هاست نمي تونم بيام پس براي تير سال ديگه بايد اقدام كنم. پسرم دوم راهنمايي و دخترم پنجم ابتدايي است . آيا به جز ترجمه كارت واكسيناسيونشون چيز ديگه اي هم بيارم . ما تورنتو بايد لندينگ كنيم لطفا بفرماييد از همون مدارس دولتي كدام در مكان بهتري واقع شده و با اين كه تو پست هاي قبلي فرموديد كه هيچكدوم تفاوتي نداره به هر حال مي خواستم پيشنهاد شما را بدونم. بعد اين كه حداقل هزينه هر دوي اينها تو مدرسه براي سال تحصيلي چقدر است و اگر لوازمي را مي تونم از اينجا با خودم همراه داشته باشم رو هم لطف بفرماييد به من بگيد تا در اين 9 ماه باقيمانده آمادگي لازم را براي اقامت در انجا فراهم كنيم. ممنون از راهنمايي هاي مفيدتون

Red face پاسخ : دبستانها و دبیرستان ها در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط siro نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    من تازه ويزام اومده ، و دو تا بچه دارم الان چون وسط مدرسه هاي بچه هاست نمي تونم بيام پس براي تير سال ديگه بايد اقدام كنم. پسرم دوم راهنمايي و دخترم پنجم ابتدايي است . آيا به جز ترجمه كارت واكسيناسيونشون چيز ديگه اي هم بيارم . ما تورنتو بايد لندينگ كنيم لطفا بفرماييد از همون مدارس دولتي كدام در مكان بهتري واقع شده و با اين كه تو پست هاي قبلي فرموديد كه هيچكدوم تفاوتي نداره به هر حال مي خواستم پيشنهاد شما را بدونم. بعد اين كه حداقل هزينه هر دوي اينها تو مدرسه براي سال تحصيلي چقدر است و اگر لوازمي را مي تونم از اينجا با خودم همراه داشته باشم رو هم لطف بفرماييد به من بگيد تا در اين 9 ماه باقيمانده آمادگي لازم را براي اقامت در انجا فراهم كنيم. ممنون از راهنمايي هاي مفيدتون
    سلام. اینجا هم تازه یه ماهه مدرسه شروع شده. دیر هم نیست چون مدرسه اینجا همش فان قربونش !! درسی نیست! آخرش بچه ها پیکاسو میان بیرون!! مدارس هم فرق دارند! اون مدارسی که روی علوم و ریاضی بیش تر تاکید میکنند بهترند. مدرسه پولی نیست. ولی مخارج وسایل تحریر و لباس و کفش و گردش و.. که بستگی به بچه ها داره و توقعاتشون. همه چیز همین جا هست. ولی اگه چیز خاصی مد نظرتون هست بفرمایید.
    ( البته ما تورنتو نیستیم)

Junior Member

سلام
    از پاسخ شما ممنونم
    سوالاتي دارم لطف كنيد پاسخ دهيد
    1- براي ثبت نام بچه ها چه مداركي بايد از ايران تهيه كنيم مثل كارت واكسن- ريز نمرات و شناسنامه و غيره
    2- از كجا بايد بفهيميم كه چه مدارسي به علوم پايه در تورنتو اهميت مي دهند.
    3- اگر لطف كنيد اسم مدارس خوب كه بيشتر به علوم پايه اهميت مي دهند را بفرماييد تا ما محل زندگيمون را از حالا سرچ كنيم.
    4- چه لوازمي بايد از ايجا براي بچه ها بياريم
    5- چه جور لباسهايي آجا براي مدرسه مي پوشند كه اينجا بتونيم تهيه كنيم و يا چه نوع لباسهايي را براي رفتن به مكان هاي مختلف نياز دارند
    6- بطور كلي لوازم مورد نياز و يا لباسهاي مورد احتياج را بفرماييد تا ما در ايران تهيه كنيم . حتي الامكان

ApplyAbroad Guru

سلام
    از پاسخ شما ممنونم
    سوالاتي دارم لطف كنيد پاسخ دهيد
    1- براي ثبت نام بچه ها چه مداركي بايد از ايران تهيه كنيم مثل كارت واكسن- ريز نمرات و شناسنامه و غيره
    2- از كجا بايد بفهيميم كه چه مدارسي به علوم پايه در تورنتو اهميت مي دهند.
    3- اگر لطف كنيد اسم مدارس خوب كه بيشتر به علوم پايه اهميت مي دهند را بفرماييد تا ما محل زندگيمون را از حالا سرچ كنيم.
    4- چه لوازمي بايد از ايجا براي بچه ها بياريم
    5- چه جور لباسهايي آجا براي مدرسه مي پوشند كه اينجا بتونيم تهيه كنيم و يا چه نوع لباسهايي را براي رفتن به مكان هاي مختلف نياز دارند
    6- بطور كلي لوازم مورد نياز و يا لباسهاي مورد احتياج را بفرماييد تا ما در ايران تهيه كنيم . حتي الامكان
    در تورنتو برنامه درسی مدارس همه یکسان است و توسط District board تعیین میشود. خوبی و بدی یک مدرسه معمولا به سطح رفاه محله و ترکیب جمعیتی بستگی دارد. تا آنجا که من شنیده ام محلات آسیائی-چینی مثل مارکهام و ریچموندهیل و همچنین تورن هیل مدارس خوبی دارند.

همه لباسها و لوازم موردنیاز رو از کانادا بخرید معمولا ارزانتر درمیاید.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

با سلام
    یه سوال بسیار مشکل در حد المپیاد(از این جهت که از هر دوست ساکن کانادا پرسیدم جواب متفاوتی داد):کسی که متولد اول سپتامبر 1995 باشه و در این سال تحصیلی در ایران کلاس سوم دبیرستان باشه با فرض نداشتن مشکل زبان باید در کلاس چندم در سال تحصیلی آینده در کانادا تحصیل کنه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

امسال کلاس دهم و سال دیگه کلاس یازدهمه
    البته من هم منتظر ساکنین کانادا برای پاسخ و کنترل جواب خودم میمونم
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    با سلام یه سوال بسیار مشکل در حد المپیاد(از این جهت که از هر دوست ساکن کانادا پرسیدم جواب متفاوتی داد):کسی که متولد اول سپتامبر 1995 باشه و در این سال تحصیلی در ایران کلاس سوم دبیرستان باشه با فرض نداشتن مشکل زبان باید در کلاس چندم در سال تحصیلی آینده در کانادا تحصیل کنه؟
    ملاك تعيين پايه تحصيلى در اينجا احتساب سن از اول ماه ژانويه است ولى وقتى بچه اى سال هاى بيشترى در كشور خودش درس خوانده در همان پايه ايى ادامه تحصيل خواهد داد كه اگر در كشورش مي بود مى رفت مگر كه خيلى كوچك باشد و كشش نداشته باشد.البته پسر شامل سال آينده گريد دوازده خواهد رفت و اگر مطابق كلاس پيش رفت نيازى به گرفتن واحدهاى اضافى نخواهد داشت.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

سلاماز پاسخ شما ممنونمسوالاتي دارم لطف كنيد پاسخ دهيد1- براي ثبت نام بچه ها چه مداركي بايد از ايران تهيه كنيم مثل كارت واكسن- ريز نمرات و شناسنامه و غيره2- از كجا بايد بفهيميم كه چه مدارسي به علوم پايه در تورنتو اهميت مي دهند.3- اگر لطف كنيد اسم مدارس خوب كه بيشتر به علوم پايه اهميت مي دهند را بفرماييد تا ما محل زندگيمون را از حالا سرچ كنيم.4- چه لوازمي بايد از ايجا براي بچه ها بياريم5- چه جور لباسهايي آجا براي مدرسه مي پوشند كه اينجا بتونيم تهيه كنيم و يا چه نوع لباسهايي را براي رفتن به مكان هاي مختلف نياز دارند6- بطور كلي لوازم مورد نياز و يا لباسهاي مورد احتياج را بفرماييد تا ما در ايران تهيه كنيم . حتي الامكان
    مدارس كاتوليك مدارس بسيار خوبى هستند كه فعلا از اديان ديگر از گريد ٧ به بعد ثبت نام مى كنند در سنين پايين تر بايد يكى از والدين يا خود بچه كاتوليك باشد ولى تعدادشان زياد نيست. ودر مورد مدارس ديگر، در هر محله اى چندين مدرسه خوب وجود دارد ولى آدرس محل سكونتتان بايد به آن نزديك باشد. وقتى آمديد اول منطقه را انتخاب كنيد و بعد با كمك ساكنين و دوستان مدرسه را شناسايى كنيد. تورنتو آنقدر بزرگ است كه در جمع سخته اسامى مدارس خيلى خوبش را پيدا كرد. وسيله هم اگر چيزى داريد بياريد وگرنه نخريد قبل از مدرسه حراج زياد است و بچه ها معمولا خجالت مي كشند از نظر پوشش خيلى متفاوت با سبك لباس هاى اينجا باشند. برخى مدارس در ضمن يونيفرم دارند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)