صفحه 82 از 100 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

نقل قول نوشته اصلی توسط raha777 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.برای این پیش دبستانی که از سن چهارسالگی شروع میشه هم لیستی وجود داره؟ آیا باید زودتر ثبت نام کنم؟ پسر من آگوست چهارساله میشه.اگر سایتی میشناسین که اطلاعات مربوط به این دوره داره میتونین لینکشو بزارین.
    همانطور که دوست عزیزمون گفتند پیش دبستانی لیستی نیست. هر وقت اومدید بسته به محل زندگی در مدرسه منطقه ثبت نام می کنن. اگر تابستان بیایید مدارس کلا تعطیل هستند و یکی دو هفته مانده به شروع سال تحصیلی در سپتامبر باز می کنند و می تونید برای ثبت نام مراجعه کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام ، ما اواسط بهار به امید خدا می رسیم. برای بچه ها در سطح ابتدائی ایران ، آیا متد یا کلاسهایی در تابستان وجود دارد تا از شوک احتمالی اولیه جلوگیری بشه و دانش آموز بتونه از این فرصت برای آداپته شدن با محیط و فراگرفتن زبان استفاده بکنه؟ البته من منظورم استفاده از یک آموزشگاه زبان خصوصی نیست ، در واقع می خواستم بدونم آیا امکانات رسمی و دولتی برای این زمان که برای فرزندان نیوکامر درنظر گرفته شده؟ یا نه در هر صورت بچه باید از سپتامبر درگیر آموزش بشه؟

اگر چنین امکاناتی وجود ندارد پیشنهاد شما برای بهترین برنامه ریزی برای بچه های تازه وارد در طی این 3-4 ماه تا آغاز مدارس چیست تا حدالامکان بتونند شروع بهتری در سپتامبر داشته باشند؟

ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط ali744 نمایش پست ها
    سلام ، ما اواسط بهار به امید خدا می رسیم. برای بچه ها در سطح ابتدائی ایران ، آیا متد یا کلاسهایی در تابستان وجود دارد تا از شوک احتمالی اولیه جلوگیری بشه و دانش آموز بتونه از این فرصت برای آداپته شدن با محیط و فراگرفتن زبان استفاده بکنه؟ البته من منظورم استفاده از یک آموزشگاه زبان خصوصی نیست ، در واقع می خواستم بدونم آیا امکانات رسمی و دولتی برای این زمان که برای فرزندان نیوکامر درنظر گرفته شده؟ یا نه در هر صورت بچه باید از سپتامبر درگیر آموزش بشه؟

اگر چنین امکاناتی وجود ندارد پیشنهاد شما برای بهترین برنامه ریزی برای بچه های تازه وارد در طی این 3-4 ماه تا آغاز مدارس چیست تا حدالامکان بتونند شروع بهتری در سپتامبر داشته باشند؟

ممنونم
    می توانید از همون بهار که تشریف میارین بچه رو بذارین مدرسه. در مورد بچه ذره ای نگرانی نداشته باشید . با سرعتی باورنکردنی با محیط تطبیق پیدا میکنن و خیلی زود بهتر از خود ما انگلیسی حرف می زنن.
    PR : NOV 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad59 نمایش پست ها
    سلام

تورنتو تا قبل از 4 سالگی بچه رو میذارین مهدکودک. فقط مسالش اینه که شهریه اش بالاست. حدود ماهی هزار دلار و شایدم بیشتر. مثلا مهد کودک دانشگاه تونتو بیشتره. اگه به Bayview-Sheppard نزدیک باشین میتونین بذارین مهدکودک YMCA. حسنش اینه هم فضای بزرگ تری داره هم بچه ها رو هفته ای یک بار استخر و زیمناستیک تو همون جیم خودش میبرن. دقیقا چسبیده به ایستگاه مترو هم هست و واسه کسانی که ماشین هم ندارن مناسبه (به خصوص تو زمستون)
    فقط یه نکته رو در نظر داشته باشین اونم کمک هزینه شهرداری هست. حتما در اولین فرصت تو سایت شهرداری واسه این کمک هزینه ثبت نام کنین. لیست انتظارش خیلی طولانیه شاید تا یک سال هم طول بکشه ولی کل شهریه رو پرداخت میکنه. شرطش اینه والدین هر دو باید یا مشغول کار باشن یا دنبال کار باشن و یا در حال درس خوندن باشن که تقریبا شامل همه تازه واردا میشه. مهم نیست موقع ثبت نام تو سایت شهرداری این شرایط رو داشته باشین. هر وقت نوبتتون شد بهتون نامه میدن و یک ماهی فرصت میدن تا مدارک رو ببرین. حتی میتونین قبل از اومدن ثبت نام کنین (تو سایتش هم نوشته). اینجا خودشون به محض این که باردار شدن ثبت نام میکنن که تا وقت به دنیا اومدن نوبتشون بشه. البته این شرایط مال شهرداری تورنتو هست. بقیه رو نمیدونم که این کمک هزینه رو دارن یا نه. اگه داشته باشن احتمالا باید لیست انتظارش کوتاه تر باشه.
    اینم لینک ثبت نامشه:

http://www1.toronto.ca/wps/portal/co...0071d60f89RCRD

در ضمن تو همین سایت میتونین اطلاعات مهدکودک ها رو هم ببینین.
    سلام دوست عزیز, من رفتم به این آدرسی که شما گفتید برای ثبت نام دخترم از ایران (هنوز نرفتیم), ولی یه سری مدارکی میخوان که ما که هنوز اونجا نیستیم نداریم, مثل میزان حقوق بر اساس آخرین نامه مالیاتی. شما کسی رو میشناسید که قبل از رفتن این ثبت نام رو انجام داده باشه؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_daisy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز, من رفتم به این آدرسی که شما گفتید برای ثبت نام دخترم از ایران (هنوز نرفتیم), ولی یه سری مدارکی میخوان که ما که هنوز اونجا نیستیم نداریم, مثل میزان حقوق بر اساس آخرین نامه مالیاتی. شما کسی رو میشناسید که قبل از رفتن این ثبت نام رو انجام داده باشه؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید.
    فکر نمی کنم قبل از آمدن به کانادا بتونید این کار را انجام بدید. غیر از اون اطلاعات درآمد نیاز به شماره SIN و آدرس در تورنتو هم داره که شما الان ندارید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

Based on your current address in Canada, You are only eligible to register your child at specific school/schools generally.
    PR : NOV 2013

سلام
    آدرس که واسه هر کاری این جا میخوان. میتونین آدرس آشنایی رو بدین. بعدا که تشریف آوردین تماس میگیرین آدرس رو عوض میکنین. این فعلا فقط یه ثبت نام اولیه واسه رفتن تو لیست انتظاره. و صرفا یک کمک هزینه هست که شهرداری تورنتو پرداخت میکنه (فقط واسه محدوده تورنتو). هیچ ارتباطی هم به پروسه ثبت نام مهدکودک یا مدرسه نداره. بقیه اطلاعاتی رو هم گفتین، اگه تو فرمش هم نگاه کنین اجباری نیستن. یعنی فعلا نیستن. هر وقت نوبتتون شد همه رو ازتون میخان. حتی یه قسمت آخرای فرم، اسم یک مهدکودک رو باید بنویسین که خودش سرچ داره میتونین یکی رو انتخاب کنین یا همون طور که گفتم فعلا مهدکودک YMCA رو بنویسین. به هر حال اطلاعات وارد شده قابل آپدیت کردن هستن. خودشون هم میدونن تو زمانی که طول میکشه تا یکی نوبتش بشه خیلی از اطلاعات ممکنه عوض بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad59 نمایش پست ها
    سلام
    آدرس که واسه هر کاری این جا میخوان. میتونین آدرس آشنایی رو بدین. بعدا که تشریف آوردین تماس میگیرین آدرس رو عوض میکنین. این فعلا فقط یه ثبت نام اولیه واسه رفتن تو لیست انتظاره. و صرفا یک کمک هزینه هست که شهرداری تورنتو پرداخت میکنه (فقط واسه محدوده تورنتو). هیچ ارتباطی هم به پروسه ثبت نام مهدکودک یا مدرسه نداره. بقیه اطلاعاتی رو هم گفتین، اگه تو فرمش هم نگاه کنین اجباری نیستن. یعنی فعلا نیستن. هر وقت نوبتتون شد همه رو ازتون میخان. حتی یه قسمت آخرای فرم، اسم یک مهدکودک رو باید بنویسین که خودش سرچ داره میتونین یکی رو انتخاب کنین یا همون طور که گفتم فعلا مهدکودک YMCA رو بنویسین. به هر حال اطلاعات وارد شده قابل آپدیت کردن هستن. خودشون هم میدونن تو زمانی که طول میکشه تا یکی نوبتش بشه خیلی از اطلاعات ممکنه عوض بشه.
    دوست عزیز، من باز هم اون سایت رو چک کردم، اطلاعات اقتصادی خانواده و شماره SIN و اطلاعات مالیاتی که میخوان جزو موارد ضروری هست. حالا آدرس رو میشه یه کاریش کرد، ولی این اطلاعات رو چی؟؟ ممنون میشم اگر راه حلی میدونید بگید.

ApplyAbroad Hero

دوست عزیز، من باز هم اون سایت رو چک کردم، اطلاعات اقتصادی خانواده و شماره SIN و اطلاعات مالیاتی که میخوان جزو موارد ضروری هست. حالا آدرس رو میشه یه کاریش کرد، ولی این اطلاعات رو چی؟؟ ممنون میشم اگر راه حلی میدونید بگید.
    اگر سین نامبر میخوان هیچ کاریش نمیتونید بکنید تا لند کنید و سین نامبر بگیرید و بعد اقدام کنید.

شما فرم رو تکمیل کردین و موقع ارسال اخطار داد که باید وارد کنین؟ چون برای من وقتی نوبتم شد بهم زنگ زدن و یه لیست بهم دادن که همه اینا رو حضورا بیار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)