صفحه 92 از 100 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

پیش فرض پاسخ : تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

سلام . پسر من سال آخر دبیرستانه ،من با سیستم اینجا آشنا نیستم. برای اپلای دانشگاه انتاریو ، ظاهرا باید از طریق ouac اقدام کنیم . توی سایت فقط اطلاعات شخصی را خواستند . یعنی ملاک قبولی تنها نمرات دبیرستان هست ؟ و نمرات دروس اختصاصی مهم تره یا معدل؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    سلام . پسر من سال آخر دبیرستانه ،من با سیستم اینجا آشنا نیستم. برای اپلای دانشگاه انتاریو ، ظاهرا باید از طریق ouac اقدام کنیم . توی سایت فقط اطلاعات شخصی را خواستند . یعنی ملاک قبولی تنها نمرات دبیرستان هست ؟ و نمرات دروس اختصاصی مهم تره یا معدل؟
    عموما فقط نمرات دبیرستان ولی بسته به دانشگاه و رشته ای که اپلای میکنید برای بعضی رشته های تاپ ممکنست مدارک اضافی مانند پورتفولیو و Essay هم بخواهند. هر دانشکده و رشته ای نمرات دروس خاصی را مدنظر قرار میدهد. وقتی رشته و دانشگاه را انتخاب کنید اطلاعات کامل برای رشته موردنظرتان را میدهند.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    1-میخواستم بدونم برای ثبت نام در دبیرستان های ونکوور مدرک آیلتس لازم؟؟
    چون در اکثر مدارس ندیدم لازم باشه ولی مثلا مدرسه Sentinel secondary در وست ونکوور برای grade 11 آیلتس بالای 4.5 میخواستن
    این موضوع موردیه یا همشون آیلتس میخوان؟
    2- اینکه حداقل معدل report card چند باید باشه؟

ApplyAbroad Hero

سلام
    من در مورد پروگرم AP تو دبیرستان سوال دارم و امیدوارم که دوستان بتونن راهنمایی کنن و در تصمیم گیری کمک کنن.
    واقعا چقدر محتوای کتابی که بچه ها تو این پروگرم میخونن با حالت عادی متفاوت هست؟
    آیا در آخر سال میتونن انتخاب کنن که از پروگرم خارج بشن و امتحان عادی را بدن یا حتما باید AP امتحان بدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng & Business Managment

نقل قول نوشته اصلی توسط kiosk نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دخترم چون نیمه دومی بود امسال تو ایران میره کلاس اول، میخواستم بدونم با توجه به ماه و سال تولدش (2010/12) در کانادا چه گریدی میره امسال؟ چون عملا یکسال رو تو ایران سال اول رو نرفته و دارم می یارمش کانادا و از طرفی مطمئن نیستم ولی فکر میکنم تو کانادا باید گرید 2 بشینه. بعد عقب نمی افته؟
    اصلا نگران عقب افتادگیه بچه ها نباشید، اینجا اولویت اول پرورش هست و بعد آموزش
    بابت عقب افتادگی درسی(که بعید میدونم وجود داشته باشه) هم برنامه های مختلفی دارن که سطح کودک رو به سطح دیگران برسونن، البته بعد از جا افتادن بچه در محیط و دونستن زبان به مقدار مکفی
    نگران نباش دوست عزیز

سلام من اردیبهشت میام مونترال پسرم الان تو ایرن کلاس ششمه متولد 2005. فکر میکنید چه گریدی قراره بره و اینکه مدرسه خوب تو مونترال با توجه به این گرید میشناسید که معرفی کنید .مدارس اونجا زیاد با هم تفاوت دارند که ارزش این همه سرچ و استرس رو داشته باش؟ متشکرم.
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    سلام من اردیبهشت میام مونترال پسرم الان تو ایرن کلاس ششمه متولد 2005. فکر میکنید چه گریدی قراره بره و اینکه مدرسه خوب تو مونترال با توجه به این گرید میشناسید که معرفی کنید .مدارس اونجا زیاد با هم تفاوت دارند که ارزش این همه سرچ و استرس رو داشته باش؟ متشکرم.
    کلاس هشتم میره.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

توی انتاریو، بچه ها از 4سالگی باید برن مدرسه یا 6 سالگی و معیار محاسبه سن از اول سپتامبر حساب می شه یا اول ژانویه؟ به عنوان مثال بچه ای که متولد دسامبر 2014 است با بچه متولد ژانویه 2015 در یکسال به مدرسه می رن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    توی انتاریو، بچه ها از 4سالگی باید برن مدرسه یا 6 سالگی و معیار محاسبه سن از اول سپتامبر حساب می شه یا اول ژانویه؟ به عنوان مثال بچه ای که متولد دسامبر 2014 است با بچه متولد ژانویه 2015 در یکسال به مدرسه می رن؟
    1. 4 سالگی میرن پیش دبستانی
    2. اول ژانویه
    3. خیر چون در دو سال متفاوت متولد شده اند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    1. 4 سالگی میرن پیش دبستانی
    2. اول ژانویه
    3. خیر چون در دو سال متفاوت متولد شده اند.
    به نظرم پاسخ بخش سه سوال را جناب ghlobe اگر احاره بدهند تدقیق کنم و اینکه مبنای محاسبه، اینستکه در سالی که ورود به مدرسه پیدا میکنند 4 یا 6 سالگی(کودکستان و مدرسه به ترتیب) وارد شوند. بنابراین درست فردی که دسامبر سال قبل متولد شده با فردی که ژانویه سال بعد به دنیا آمده در یک سال به مدرسه می روند. چون در سال یکسانی (تحصیلی ) وارد 4 سالگی می شوند. به عبارتی در سپتامبر 2018 مثلا هر دو می توانند وارد مدرسه شوند جون فرد اول در دسامبر 2018 وارد 4 سالگی خواهد شد(همان سال) و فرد دیگر متولد ژانویه 2015 که سال قبل نمی توانسته به همین علت شروع کند(سال قبل تا پایان همان سال هنوز وارد 4سالگی نمیشده است) اکنون 4ساله شده است و وارد مدرسه میشود.

children are eligible for junior kindergarten the year they turn 4, though they aren't required by law to attend. They are required to be in Grade 1 the year they turn six, unless special arrangements are made with their school to hold off.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)