صفحه 94 از 100 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 992

موضوع: تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل فرزندان در کانادا (مهدکودک، دبستان و دبیرستان )

سلام دوستان من با ویزای تحصیلی با دختر 18 ماه ام با ویزای همراه میام کانادا. بعضی روزها daycare قراره بمونه. از ایران مدرک خاصی براش باید بیارم ؟ مثلا پرونده پزشکیش یا ترجمه کارت واکسیناسیونش؟ کلا اگه کار خاصی فعلا که ایرانم باید انجام بدم که اونجا دچار مشکل نشم یا هزینه زیادی نکنم ممنون میشم بفرمایید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط AZP86 نمایش پست ها
    سلام دوستان من با ویزای تحصیلی با دختر 18 ماه ام با ویزای همراه میام کانادا. بعضی روزها daycare قراره بمونه. از ایران مدرک خاصی براش باید بیارم ؟ مثلا پرونده پزشکیش یا ترجمه کارت واکسیناسیونش؟ کلا اگه کار خاصی فعلا که ایرانم باید انجام بدم که اونجا دچار مشکل نشم یا هزینه زیادی نکنم ممنون میشم بفرمایید.

با جایی که قراره بره صحبت کنید و بپرسید. هر استان و هر شهر و هر مرکز ممکنه مقررات خاص خودشون رو داشته باشن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط AZP86 نمایش پست ها
    سلام، کارت واکسیناسیون را بهرحال اینجا لازم دارید ، اگر تهران هستید، انستیتو پاستور ترجمه انگلیسی را البته با دریافت هزینه به شما میدهد . در نظر داشته باشید که جدول واکسیناسیون ایران و کانادا متفاوته و یک سری از واکسن ها که در ایران اختیاری است ، اینجا اجباریه و اگر ایران تکمیل نکنید ، اینجا باید انجام بدهید. میتوانید لیست واکسیناسیون کانادا بر اساس سن بچه را سرچ کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    کدوم استان میرین؟ متولد چه سال میلادی هستین؟ توی BC بر اساس سال تولد placement انجام میشه. نمونه
    سلام من يه مشكلي دارم دخترم متولد مي 2015 است و تو ماه دسامبر دارم ميارمش ونكوور الان تو ايران گريد 12 است با توجه به فايل "نمونه" كه ارسال كرديد نوشته براي گريد 12 ونكوور ثبت نامش نميكنند. تكليف دخترم چي ميشه؟ بايد چيكار كنم؟ نميشه كه مدرسه نره. ممنون ميشم راهنمايي بديد.

نقل قول نوشته اصلی توسط me11700 نمایش پست ها
    سلام من يه مشكلي دارم دخترم متولد مي 2015 است و تو ماه دسامبر دارم ميارمش ونكوور الان تو ايران گريد 12 است با توجه به فايل "نمونه" كه ارسال كرديد نوشته براي گريد 12 ونكوور ثبت نامش نميكنند. تكليف دخترم چي ميشه؟ بايد چيكار كنم؟ نميشه كه مدرسه نره. ممنون ميشم راهنمايي بديد.
    فکر میکنم گرید ١٢ معادل سال آخر دبیرستان در ایران هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    فکر میکنم گرید ١٢ معادل سال آخر دبیرستان در ایران هست
    بله دقيقا" سال آخر دبيرستان در ايران ميرند.

Junior Member

سلام دوستان،ميخواستم در صورت امكان راهنمايي كنيد
    من و همسرم ،همراه با پسرمون كه امسال كلاس نهم رو تموم ميكنه،سال بعد ميخوايم به تورنتو بيايم و زندگي كنيم. بيشترين دغدغه ما پيداكردن مدرسه با رتبه خوب در اونجاست. خدا رو شكر فرزندمون درس خوان هست و بخاطر همين مسئله دنبال مدرسه خوب ميگرديم. درصورت امكان بفرماييد مدارك لازم جهت ثبت نام چيه و براي پيداكردن مدرسه با رتبه خوب از كجا بايد اطلاع پيداكنيم.
    ممنون ميشم از راهنماييتون

نقل قول نوشته اصلی توسط me11700 نمایش پست ها
    بله دقيقا" سال آخر دبيرستان در ايران ميرند.
    شما اول نوشتید فرزندتون متولد 2015 هست ، ولی در هر صورت برای بچه هایی با این شرایط هم احتمالا راه حلهایی هست، مثلا اینکه از یک گرید پایین تر درس خواندن رو شروع کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Pomes نمایش پست ها
    من و همسرم ،همراه با پسرمون كه امسال كلاس نهم رو تموم ميكنه،سال بعد ميخوايم به تورنتو بيايم و زندگي كنيم. بيشترين دغدغه ما پيداكردن مدرسه با رتبه خوب در اونجاست. خدا رو شكر فرزندمون درس خوان هست و بخاطر همين مسئله دنبال مدرسه خوب ميگرديم. درصورت امكان بفرماييد مدارك لازم جهت ثبت نام چيه و براي پيداكردن مدرسه با رتبه خوب از كجا بايد اطلاع پيداكنيم.
    انتخاب مدرسه بستگی به محل زندگی تون داره بعلاوه اینکه سیستم رتبه بندی ملاک دقیقی برای خوب یا بد بودن مدرسه نیست چون مثلا وقتی فرزندان مهاجرین برای اولین بار درس خواندن رو در کانادا شروع میکنن به علت مشکلات ارتباطی و زبان میانگین نمرات و رتبه مدرسه رو پایین میارن و با این حساب شما ممکنه فکر کنید اون مدرسه مدرسه خوبی نیست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Pomes نمایش پست ها

ریتینگ مدارس در این سایت https://www.fraserinstitute.org/school-performance هست. ریتینگ به تنهایی تقریبا بی معنیه. کاملا ممکنه در یک مدرسه با ریتینگ پایین معلم خیلی خوبی گیر شما بیاد و بالعکس در ضمن اینکه طبق گفته دوستمون، مدرسه بر اساس کدپستی محل زندگی شما تعیین می شه بنابراین هرجه سکونت بکنید کودک همونجا باید مدرسه بره. ضمن اینکه مثل ایران نیست سیستم مدارس و همه به نوعی مطلوب هستن. تعداد بسیار کمی هم مدرسه خصوصی وجود داره که کسی برای درس و رتبه بچه شو رو انجا نمی گذاره. بیشتر یک کلوب اجتماعی هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)