صفحه 4 از 33 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 324

موضوع: دانشگاه Aalto (شامل TKK سابق)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه TKK در هلسینکی(Aalto)

نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    با سلام،

همنیطور که در نتایج پذیرش نوشتم از این دانشگاه بعلت قبول نداشتن دانشگاه محل تحصیل من ریجکت شدم.

برای همین علت را پرسیدم و تحقیقاتی انجام دادم که نتیجش این بود که:

این دانشگاه در ابتدا از لیست یوسکو استفاده میکنه و اگر که نتونست دانشگاه شما را پیدا کنه به لیستی به نام anabin به آدرس anabin.de مراجعه میکنه (این وبسایت به انگلیسی نیست از مترجم گوگل استفاده کنید). در این وبسایت تقریبا تمام دانشگاه های ایران لیست شدند و دارای سه نوع وضعیت هستند(مثبت H) و (منفی H) و (منفی / مثبت H) به ترتیب معنی شناخته شده، شناخته نشده و نامشخص (البته تقریبا) را میدند که این دانشگاه فقط مورد اول یعنی H+ را قبول داره و بقیه را رد میکنه(مال من مورد سوم بود).

موفق باشید.
    فكر ميكنم اشتباه متوجه شدين
    براي H+/- نوشته كه :

For these institutions is at the level of institution type, a uniform status determination is not possible. This group is not homogeneous. Among other things, there are two groups of cases:

- The type includes both approved and non-recognized institutions. - In country place with a view to establishing the institutions of a state does not occur. Recognition (accreditation, attestation, etc.) relates to the country of origin, only the courses / degrees.

يعنى براي مثال نميشه گفت دانشگاه آزاد كلا + هست و بستگي به شعبه و رشته و اينا داره براي همين كل واحد هاي آزاد رو ميزنه +/- و بسته به واحدش تصميم ميگيرن
    البته اينم برداشت منه ممكنه غلط باشه

1 ماه و خورده اي ديگه معلوم ميشه برداشتم درسته يا نه بايد ببينيم منم اگه ريجكت شم دليلش improper institution هست يا چيزه ديگه
    من آزاد قزوين خوندم

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedy نمایش پست ها
    فكر ميكنم اشتباه متوجه شدين
    براي H+/- نوشته كه :

For these institutions is at the level of institution type, a uniform status determination is not possible. This group is not homogeneous. Among other things, there are two groups of cases:

- The type includes both approved and non-recognized institutions. - In country place with a view to establishing the institutions of a state does not occur. Recognition (accreditation, attestation, etc.) relates to the country of origin, only the courses / degrees.

يعنى براي مثال نميشه گفت دانشگاه آزاد كلا + هست و بستگي به شعبه و رشته و اينا داره براي همين كل واحد هاي آزاد رو ميزنه +/- و بسته به واحدش تصميم ميگيرن
    البته اينم برداشت منه ممكنه غلط باشه

1 ماه و خورده اي ديگه معلوم ميشه برداشتم درسته يا نه بايد ببينيم منم اگه ريجكت شم دليلش improper institution هست يا چيزه ديگه
    من آزاد قزوين خوندم
    سلام دوست گرامی،

گفتم که در قسمت h+/- مشخص نیست و باید به دیتابیس های دیگر مراجعه کرد(اینها ابتدا به UNESCO مراجعه میکنند)

بنده جواب دانشگاه را برای شما نقل میکنم :

Dear applicant,

The name of your university would have to be mentioned on this UNESCO/IAU
    list of universities in Iran:

http://www.iau-aiu.net/onlinedatabas...i-nw.html#Iran

Djahad-e non-profit and private Institute of Higher Education /
    University of Science and Culture is listed on the anabin database, but
    it has the status of H+/- and we only accept universities with the status
    H+.

Kind regards,
    Admission Services
    Aalto University
    مشخصه که اگر دانشگاه به هر دلیلی (غیر از بودن اسم در UNESCO) دارای وضعیت h+/- باشه قبول نخواهد شد.

تشریف ببرید داخل سایت شون و وضعیت درخواستتون را چک کنید ببنید که گفته شما Eligible هستید یا نه !

موفق باشید.

Junior Member azarestan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tübingen, Cognitive Neuroscience

سلام دوستان
    به نظر میرسه که دانشگاه لیست پذیرفته شدگان رو داده باشه.دوستی‌ که آلتو قبول شدند بهشون تبریک میگم.
    اگر از دوستان کسی‌ سوالی در مورد این دانشگاه داره خوشحال میشم که بتونم کمکی‌ بکنم
    موفق باشید
    ساقیا جام میم ده که نگارنده غیب نیست معلوم که در پرده اسرار چه کرد

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

در سال 2011 این دانشگاه حدود 17 درصد از متقاضایان را پذیرفته است که حتی نسبت به دانشگاه های درجه دوم فنلاند رقم بالاتری است
    به نظر من این دانشگاه در رده مهندسی و فنی بهترین دانشگاه فنلاند است
    Aalto University admits 1,735 new students – 17% of applicants gain admission

08.07.2011
    A total of 1,735 students were admitted to Aalto University in its spring application round. Of the newly-admitted students, 436 will start at the School of Engineering, 405 at the School of Economics, 196 at the School of Chemical Technology, 270 at the School of Science, 299 at the School of Electrical Engineering and 129 at the School of Art and Design.
    The number of applicants to Aalto University in its spring application round was 10,150. Of these, 17% gained admission.
    In addition, in the application period for master's programmes that ended earlier in the spring, 977 applicants secured a place to study. There were a total of 3,550 applicants for the Aalto University master's programmes.

برای اطلاعات جامع به سایت زیر سری بزنید
    http://studies.aalto.fi/en/current/n...ain_admission/
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Junior Member

می شه رزومتون بزارید؟

Junior Member

بچه ها من معدل کارشناسیم13.مهندسی شیمی.
    ارشد مدیریت دولتی:17.83
    gre570-720
    به نظرتون شانسی واسه ارشد شیمی دارم؟

Senior Member VividNed آواتار ها

من کارشناسی ناپیوسته عمران با معدل 17.41 هستم. وضعیت دانشگاهم تو لیستی که بچه ها گفتند H+/- هست. یعنی نمیتونم اپلای کنم واسه این دانشگاه؟ بقیه دانشگاههای فنلاند هم به این صورت هستند یعنی؟ یه سوال دیگه اینکه می خواستم بپرسم اوضاع دپارتمان عمران چه جوریه تو این دانشگاه؟

رشته و دانشگاه

یه خبر نسبتا خوشحال کننده اینکه این دانشگاه قصد ندارد در سال جدید رشته ای رو به رشته های پولی خود اضافه کند
    این خبر نقل از خود سایت
    Aalto University provides a wide range of Master’s programmess which are taught entirely in English. These programmes are targeted for all nationalities. For the intake of 2011 and 2012, the programmes listed below will charge a tuition fee of 8000 EUR/academic year from non—EU/EEA-citizens. Aalto University offers also scholarships for non-EU/EEA-citizens in these programmes.

There continues to be no tuition fee for EU/EEA citizens. Check all details about the tuition fee and Aalto University scholarships below.
    Schools of Science, Electrical Engineering and Engineering:

School of Economics

School of Art and Design

Cross disciplinary Degree Programmes

Tuition fees are charged/scholarships are offered for

• non-EU/EEA citizens

Tuition fee: 8000 EUR/academic year.

http://studies.aalto.fi/en/admission..._scholarships/

Senior Member VividNed آواتار ها

اینجا کسی نیست جوابی به من بده ؟ ای بابا فقط همین دانشگاه دپارتمان عمران داره . . .

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    اینجا کسی نیست جوابی به من بده ؟ ای بابا فقط همین دانشگاه دپارتمان عمران داره . . .
    من به خود دانشگاه ایمل زدم و گفتم که دانشگاه من به صورت +- است یعنی مورد تایید نیست - اونها هم بررسی کردند و گفتند که مشکلی برای ورود نیست - در ضمن اعلام کردند برای رده بندی نهایی ما باید تمام متقاضایان را بررسی کنیم و سپس رتبه بندی می کنیم - شما هم اگر شک داری اسم دانشگاه با مشخصات کامل به دانشگاه بفرست و استعلام کنید
    به اون آدرس+- اکتفا نکید - معمولا +- به دانشگاه های تقریبا شناخته نشده تعلق می گیرد - بعلاوه معیار اولیه بررسی اعتبار دانشگاه سایت سازمان یونسکو است و بعد این سایت
    به عنوان مثال اگر دانشگاه آزاد رو انتخاب می کنید خود این سایت اعلام کرد که وضعیت اولیه مشکلی ندارد و +- که در اونجا می بیند بی اثر است .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)