صفحه 8 از 33 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 324

موضوع: دانشگاه Aalto (شامل TKK سابق)

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Helsinki ,TKK

نقل قول نوشته اصلی توسط nagual نمایش پست ها
    دوستان کسی‌ میدونه ددلاین آلتو چه زمانیه؟الان دقیقا تا ۲۹ فوریه وقت داریم مدارکو بفرستیم؟

بله !

The required documents must be received by the Admission Services no later than 29 February 2012 at 4.15 pm local time (GMT +2:00).

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

سلام دوستان،من نمرهٔ تافلم ۹۴ شده،توی بخش reading شدم ۱۳،دانشگاه به نمرهٔ کلی‌ نگاه می‌کنه یا به هر ۴ بخش،با این نمره باید آلتو و تامپر رو بی‌خیال شم نه؟

Junior Member Ramin2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Cyber Security RMIT

نقل قول نوشته اصلی توسط nagual نمایش پست ها
    سلام دوستان،من نمرهٔ تافلم ۹۴ شده،توی بخش reading شدم ۱۳،دانشگاه به نمرهٔ کلی‌ نگاه می‌کنه یا به هر ۴ بخش،با این نمره باید آلتو و تامپر رو بی‌خیال شم نه؟
    معمولا به نمره کلی و نمره Writing توجه می کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Aalto (شامل TKK سابق)

به نظرتون با (ielts :6 (reading :7 writing :6 speaking :6 listening :5.5 اپلای کنم؟؟؟شانسی دارم؟ آخه توی سایت نوشته باید 6.5 باشه!!!

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza67 نمایش پست ها
    به نظرتون با (ielts :6 (reading :7 writing :6 speaking :6 listening :5.5 اپلای کنم؟؟؟شانسی دارم؟ آخه توی سایت نوشته باید 6.5 باشه!!!
    حداقل ها معمولا لازم هستند و نداشتن شرايط اوليه باعث مي شود كه در مرحله اول رد بشويد
    My language test score is below the minimum requirement. Can I still apply?

The minimum requirements are very strict. If you fail to meet them your application will not be eligible and it cannot be processed
    http://studies.aalto.fi/en/admission...mumrequirement.
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Junior Member

بچه ها کسی میدونه واسه آلتو کپی مدرک آیلتس رو هم قبول میکنن یا نه؟ یا حتما باید از سنتر آیلتس براشون فرستاده بشه؟من ایمیل زدم دو روز پیش هنوز جواب ندادن،نگرانم دیر بشه از مهلت رایگان کارنامم بگذره مجبور بشم یه هزینه اضافی بدم ضمن اینکه به دست خود دانشگاه هم دیرتر میرسه!من کپی براشون فرستادم قبول میکنن همونو؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط sahrata نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه واسه آلتو کپی مدرک آیلتس رو هم قبول میکنن یا نه؟ یا حتما باید از سنتر آیلتس براشون فرستاده بشه؟من ایمیل زدم دو روز پیش هنوز جواب ندادن،نگرانم دیر بشه از مهلت رایگان کارنامم بگذره مجبور بشم یه هزینه اضافی بدم ضمن اینکه به دست خود دانشگاه هم دیرتر میرسه!من کپی براشون فرستادم قبول میکنن همونو؟
    سلام. طبق گفته خودشون می تونی کپی رو بفرستی.
    Those who have taken the IELTS test, may also enclose a regular copy of their score report with the application. The IELTS score can be verified officially by Aalto University Admission Services through a service offered by the testing authorities.

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sahrata نمایش پست ها
    کپی قبوله !

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza67 نمایش پست ها
    سلام. طبق گفته خودشون می تونی کپی رو بفرستی.
    Those who have taken the IELTS test, may also enclose a regular copy of their score report with the application. The IELTS score can be verified officially by Aalto University Admission Services through a service offered by the testing authorities.
    سلام . منم دقیقا همین مشکل کپی آیلتس رو دارم. میشه لینک این مطلبی که نوشتین رو بذارین؟ من نگرانم که بسته به رشته این شرایط فرق کنه و من همچین مطلبی رو تو سایت ندیدم. چیزی که من دیدم نوشته بود:
    Applicants are required to attach an official language test report to their application.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    سلام . منم دقیقا همین مشکل کپی آیلتس رو دارم. میشه لینک این مطلبی که نوشتین رو بذارین؟ من نگرانم که بسته به رشته این شرایط فرق کنه و من همچین مطلبی رو تو سایت ندیدم. چیزی که من دیدم نوشته بود:
    Applicants are required to attach an official language test report to their application.
    سلام . فرقی نمی کنه بین همه رشته ها همین طوره .کپی رو قبول می کنند. اینم لینکش:
    http://studies.aalto.fi/en/admission...s/test_scores/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)