صفحه 75 از 76 نخستنخست ... 25656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

پیش فرض پاسخ : حسابداری

درود بر شما،
    این رشته ها که می فرمایید که خیلی نزدیک به حسابداری هستند، بنظرم حتما میتونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramir نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم من کارشناسی حسابداری ازاد خوندم میخواستم برای ارشد اپلای کنم اما در شاخه رشته های بانکداری و مدیریت بانک میخواستم بدونم اصلا میتونم برای ارشد همچین رشته های اقدام کنم اگه نه کسی لیست رشته های ارشدی که با حسابداری میشه خوند رو داره؟ و دانشگاهاش لطف کنه بزاره ممنون

Junior Member

از بچه های اینجا کسی هست بخواد برای مستر کانادا حسابداری پذیرش بگیره آیا پروگرامی هست الان یا نه تو دانشگاه های کانادا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Minamajid نمایش پست ها
    کسی از اوضاع رشته ی حسابداری برای phd در هلند اطلاعاتی داره اینکه اصلا طرفدار داره و اینکه در هلند به دانشجوی phd حقوق تعلق میگیره یا نه و اگر میگیره این حقوق هزینه های زندگی دونفره را پوشش میده یا نه
    جواب میدم که آینده گان استفاده کنند!
    دانشگاه های هلندی خیلی توی حسابداری قوی هستند، و البته ورود به دوره دکتری حسابداری توی هلند خیلی سخته، حقوق به دانشجو میدن، به طور دقیق نمیدونم چقدر میدن، چون خودم هلند نبودم، ولی می دونم که برای دو نفر به احتمال زیاد کفایت بکنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط hesab_man2007 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

من یه سوال داشتم، من میخوام استارت مقاله نویسی رو بزنم، رشته ام حسابداریه
    میخواستم ببینم در دانشگاههای اروپا یا آمریکا اینکه مقاله در چه زمینه ای باشه، یعنی حسابرسی، حسابداری مدیریت یا حسابداری، فرقی هم میکنه؟؟

ممنون میشم جوابم رو بدید.
    این رو هم باز برای آینده گان جواب میدم
    موضوع بستگی به این داره که چقدر امکانات شما دارین، یعنی بالاخره دیتا دارین که روی موضوع کار کنید و یک کار قوی ازش دربیاد یا نه؟! یعنی می تونید یک کار موفق انجام بدین یا نه؟!
    جدای از این بحث، حسابداری مدیریت مبحثی هست که توی آمریکای شمالی دیگه به ندرت استادی روش کار می کنه، خیلی بیشتر به سمت مدیریت رفته، توی اروپا و استرالیا هنوز خیلی ها کار می کنند، ولی باز اونجا هم بیشتر دانشگاه هایی که برنامه ریسرچ و دکتری دارند، از حسابداری مدیریت فاصله می گیرند و بیشتر کسایی رو استخدام می کنند که روی موضوعات دیگه کار می کنند.
    حسابرسی نسبت به سایر موضوعات بیشتر مورد علاقه دپارتمانهای حسابداری همه جا بوده و هست.
    ولی باز میگم اینکه شما بتونید کار موفق انجام بدین اون مهم هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alma_p نمایش پست ها
    سلام دوستان ،یه سوال دارم اینکه ارشد حسابداری از دانشگاه الزهرا واسه اپلای معتبره ؟
    باز هم پاسخگویی برای آینده گان
    هر مدرک مورد تایید وزارت علوم ایران، رو میشه برای اپلای استفاده کرد، اما در رشته حسابداری خیلی تفاوت هم نمی کنه از کدوم دانشگاه های ایرانی اپلای می کنید، چون برخلاف مهندسی، کسی خارج از کشور استادهای حسابداری ایران رو نمی شناسه، مگر استثنا جایی اپلای بکنید که استاد ایرانی اونجا باشه و تفاوتی بین دانشگاه های ایرانی قائل بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd544 نمایش پست ها
    سلام دوستان امکانش برای پست داک رشته حسابداری راهنمایی بفرمایید؟ وجود داره؟
    خیلی خیلی پست داک حسابداری کم هست، توی آمریکای شمالی معدود دانشگاه های خیلی تاپ دارند که معمولا اعلان عمومی هم نمی کنند، دانشجوی خودشون رو که مثلا می خواد استاد یکی از بیست دانشگاه برتر جهان بشه، رو دو سه سال توی دوره پست داک حمایت می کنند تا رزومه اش رشد کنه و آماده بشه، یعنی عملا افراد خیلی جاه طلب و توی دانشگاه های خیلی تاپ
    توی اروپا هم باز به همین شکل، خیلی به ندرت و معمولا فقط برای دانشجوی خود اونجاست. موقعیتهایی که همه بتونند اپلای کنند و اعلان عمومی بشه کمتر از ده مورد در سال در کل دنیا باشه، سال 2019 دانشگاه گوتنبرگ سوئد یک موقعیت اعلام کرد و 50 نفر برای اون موقعیت اپلای کردند که دکتری از دانشگاه های مختلف اروپایی داشتند، برخلاف مهندسی که خیلی ها با دکتری از ایران میرن خارج برای پست داک، توی حسابداری واقعا با دکتری ایران به پست داک رفتن مثل ماموریت غیرممکن هست.

Junior Member

با سلام
    سعی کردم اکثر مطالب این پیج رو بخونم
    ولی واقعلا حیف! گویا همه دوستان عضو شده در این سایت دیگه اونور آب هستند! تا الانم فارغ التحصیلم شدن!

من برای ارشد حسابداری در یکی از دانشگاهها امریکا پذیرش گرفتم
    مسلما مستر یه جورایی برای رفع کامل نیازهای امتحان CPA هست
    حالا به نظرتون با اخذ این مدرک:
    1- فاصله زیادی تا CPA وجود داره؟
    2- امکان اخذ CIMA بعد مستر تو آمریکا اصلا وجود داره؟

برای ادامه زندگی و درآمد بیشتر، -ادامه مستر به دکتری و کار آکادمیک بهتره؟ یا این بتونیم مدارک فوق ( CPA, CIMA) را بدست بیاریم برای بازار کار؟

خیلی خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط syamak790 نمایش پست ها
    با سلام
    سعی کردم اکثر مطالب این پیج رو بخونم
    ولی واقعلا حیف! گویا همه دوستان عضو شده در این سایت دیگه اونور آب هستند! تا الانم فارغ التحصیلم شدن!

من برای ارشد حسابداری در یکی از دانشگاهها امریکا پذیرش گرفتم
    مسلما مستر یه جورایی برای رفع کامل نیازهای امتحان CPA هست
    حالا به نظرتون با اخذ این مدرک:
    1- فاصله زیادی تا CPA وجود داره؟
    2- امکان اخذ CIMA بعد مستر تو آمریکا اصلا وجود داره؟

برای ادامه زندگی و درآمد بیشتر، -ادامه مستر به دکتری و کار آکادمیک بهتره؟ یا این بتونیم مدارک فوق ( CPA, CIMA) را بدست بیاریم برای بازار کار؟

خیلی خیلی ممنون
    درود بر شما
    اینکه مستر به CPA چقدر کمک می کنه بستگی به ایالت داره و محتوای پروگرم داره که شما ازش پذیرش گرفتین، این رو می تونید از دانشگاه بپرسید، فقط این رو در نظر داشته باشید که برای CPA شدن در آمریکا به حداقل گرین کارت نیاز دارین.
    چرا CIMA نشه گرفت!؟ بله شدنی هست
    انتخاب بین کار آکادمیک و کار عملی انتخاب تا حدودی شخصی هست، ولی به نظر من کار آکادمیک توی رشته ما و برای ما ایرانی ها ارجحیت داره، چون دوره دکتری شما فاند خواهید داشت کار عملی بکنید حقوق می گیرین که سالهای اول زیاد نیست ولی از فاند بیشتره. ولی اگه دکتری حسابداری توی آمریکا بگیرین حقوقتون به عنوان استاد حداقل 100 هزار دلار خواهد بود، این حداقل هست و عملا الان افراد با رزومه معمولی دور و بر 130 هزار تا میگیرن، اگه رزومه خوب بسازین که خیلی بیشتر میشه. توی کار عملی به عنوان یک خارجی سالها طول می کشه که توی رشته حسابداری اینقدر پیشرفت کنید به این رقم برسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sherbrooke نمایش پست ها
    درود بر شما
    اینکه مستر به CPA چقدر کمک می کنه بستگی به ایالت داره و محتوای پروگرم داره که شما ازش پذیرش گرفتین، این رو می تونید از دانشگاه بپرسید، فقط این رو در نظر داشته باشید که برای CPA شدن در آمریکا به حداقل گرین کارت نیاز دارین.
    چرا CIMA نشه گرفت!؟ بله شدنی هست
    انتخاب بین کار آکادمیک و کار عملی انتخاب تا حدودی شخصی هست، ولی به نظر من کار آکادمیک توی رشته ما و برای ما ایرانی ها ارجحیت داره، چون دوره دکتری شما فاند خواهید داشت کار عملی بکنید حقوق می گیرین که سالهای اول زیاد نیست ولی از فاند بیشتره. ولی اگه دکتری حسابداری توی آمریکا بگیرین حقوقتون به عنوان استاد حداقل 100 هزار دلار خواهد بود، این حداقل هست و عملا الان افراد با رزومه معمولی دور و بر 130 هزار تا میگیرن، اگه رزومه خوب بسازین که خیلی بیشتر میشه. توی کار عملی به عنوان یک خارجی سالها طول می کشه که توی رشته حسابداری اینقدر پیشرفت کنید به این رقم برسید.
    با سلام و تشکر از راهنمایی شما
    شما خودتون در حال اخذ دکتری حسابداری هستین؟

خب من نمی دونستم که نیاز به گرین کارت هست برای ازمون CPA! فکر کردم همان دوره کارآموزی میتونه جوابگو باشه برای اخذ این مدرک
    ممنون میشم این رو یگ نگاه بفرمایید
    Can international students become CPA?

As an international student, you may be eligible to become a licensed U.S. CPA under certain Board of Accountancy requirements. The path for non-U.S citizens to become a CPA is different, but not impossible. For international students, the way to become a CPA is through a participating State Board of Accountancy.

خیلی ممنون از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط syamak790 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از راهنمایی شما
    شما خودتون در حال اخذ دکتری حسابداری هستین؟

خب من نمی دونستم که نیاز به گرین کارت هست برای ازمون CPA! فکر کردم همان دوره کارآموزی میتونه جوابگو باشه برای اخذ این مدرک
    ممنون میشم این رو یگ نگاه بفرمایید
    Can international students become CPA?

As an international student, you may be eligible to become a licensed U.S. CPA under certain Board of Accountancy requirements. The path for non-U.S citizens to become a CPA is different, but not impossible. For international students, the way to become a CPA is through a participating State Board of Accountancy.

خیلی ممنون از شما
    سلام،
    خواهش می کنم.
    من به تازگی دکتری حسابداری از کانادا گرفتم.
    توی کانادا که اقامت دائم یا سیتیزن شیپ شرط CPA هست. در مورد آمریکا از کسایی که توی اونجا هستن شنیدم که بدون گرین کارت نمیشه، ولی ظاهرا الان که بیشتر سرچ کردم توی یک سری از ایالتها میشه، البته همیشه قوانین ایالتی ممکنه تغییر کنند ولی این باز تغییری در موضوع ایجاد نمی کنه. چون شما به سابقه کار توی اونجا نیاز دارین، و فکر کنم این سابقه کار مورد نیاز برای سی پی ای در مورد بیشتر ایالتها در حدود سه چهار سال باشه، به عنوان فارغ التحصیل حسابداری شما یک سال به صورت معمول فرصت کار پیدا کردن دارین (اخیرا بعضی دوره های حسابداری بعضی دانشگاه ها اونجا به صورت STEM ثبت شدن که یعنی سه سال میشه دنبال کار گشت، نمیدونم چرا به کل حسابداری اعمال نشده) و بعدش که کار گرفتین می رین روی ویزای کار و بعد برای گرین کارت اقدام می کنید، عملا تا رسیدن به خود سی پی ای اگه مشکلی پیش نیاد گرین کارت رو خواهید داشت ( البته من در پروسه اقامت و.. بعد از تحصیل در آمریکا آپدیت نیستم، در این مورد هم تحقیق کنید که الان چه تغییراتی اتفاق افتاده یا احتمالا اتفاق بیفته)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)