صفحه 71 از 76 نخستنخست ... 2161626364656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.A. of Auditing, Imam Reza International Uni of Mashhad

پیش فرض پاسخ : حسابداری

سلام خدمت دوست عزیزم آقای AFTER.

چندتا سوال داشتم مربوط به ارشد حسابداری در اروپا:

1. در حال حاضر کدوم بیزنس اسکول‌های اروپا برای ارشد حسابداری "فری" هستند ؟
    2. آیا این دانشگاه‌ها GMAT نیاز دارند ؟
    3. مانند دکتری، ددلاین ارشد هم اوایل ژانویه است؟

ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bamanoo_7 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوست عزیزم آقای AFTER.

چندتا سوال داشتم مربوط به ارشد حسابداری در اروپا:

1. در حال حاضر کدوم بیزنس اسکول‌های اروپا برای ارشد حسابداری "فری" هستند ؟
    2. آیا این دانشگاه‌ها GMAT نیاز دارند ؟
    3. مانند دکتری، ددلاین ارشد هم اوایل ژانویه است؟

ممنون
    سلام دوست عزیز، ممنون از لطفتون
    من متاسفانه نه هیچ وقت دنبال اروپا بود و نه تجربه اپلای توی مستر رو دارم، بنابراین منبع خوبی برای بحث مستر حسابداری توی اروپا نیستم، نمیدونم چیزهایی که شنیدم تا چه حد درست هست یا هنوز وضعیت به اون شکل هست که پاسخ شما رو بدم، اروپا هم که خودتون میدونید کلی کشور و دانشگاه و سیستمهای آموزشی خاص داره به همین خاطر باید وقت بذارین و سرچ کنید و ببینید که دانشگاه چه ددلاینهایی رو گذاشتن و چی در مورد شهریه و فاند نوشتن و اینکه جیمت میخوان و الزامات خاصی دارند. اینها معمولا به صورت شفاف توی سایت دانشگاه ها درج میشه/
    چیزی که شنیدم اینه که فنلاند رایگان هست اما نمیدونم هنوز این طوریه یا نه. نروژ و استونی هم همین طور شنیدم که رایگان هستند، در مورد آلمان و ایتالیا هم شنیدم امکان تحصیل خیلی ارزون هست.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل ۱۶ و آیلتس ۶ دارم میخواستم بدونم میتونم برای ارشد مالی پذیرش بگیرم تو کانادا؟ و هزینه دوسال دانشگاه حدودا چقدر میشه؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط picasso93 نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل ۱۶ و آیلتس ۶ دارم میخواستم بدونم میتونم برای ارشد مالی پذیرش بگیرم تو کانادا؟ و هزینه دوسال دانشگاه حدودا چقدر میشه؟
    خیلی بستگی داره به رنک دانشگاهت ، یه دانشگاه معمولی شاید بورس بده و حتی TA بکنه شما رو. یه دانشکده تاپ ممکنه اصلا بورسی در کار نباشه و هزینه تحصیل توش بشه 110 هزار دلار برای خارجی ها و 90 هزار تا برای کانادایی ها !
    یا دانشگاه یورک برای خارجی ها 80 هزار تا و کانادایی ها 60 هزارتا.
    چر تفاوت هست؟ دانشگاه هایی که تو شهر های اصلی هستن که بازار کار خوبی برای فارغ التحصیلاشون هست قیمت رو بالا میبرن چون دانشجو میدونه که بعد از اتمام تحصیل درآمد خوبی خواهد داشت.
    من مثال از MBA میزنم چون دیتا در دسترس هست:
    مثلا فارغ التحصیلای MBA دانشگاه یورک بعد از اتمام تحصیل متوسط حقوقشون 92 هزار دلار هست
    http://schulich.yorku.ca/wp-content/...or-Website.pdf

یا فارغ التحصیلای MBA دانشگاه تورنتو متوسطشون 93 هزار دلار هست.

پیدا کردن کار اصلا فرآیند ساده ای نیست. این متوسط ها واقعیت دارن ولی باید توجه کرد که تو این کشورها حقوق یه کف داره ولی سقفش باز هست لذا فقط لازمه 10% کلاس سابقه های فوق العاده داشته باشن و بعد از اتمام تحصیل کار با حقوق بالا 250 هزار تا بگیرن تا متوسط رو بالا بکشن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member MV73 آواتار ها

سلام خدمت دوستان مخصوصا After عزیز:
    من تقریبا تمام گفته های این بخش مطالعه کردم و خیلی مسائل برام روشن شد و از این بابت بسیار متشکرم.
    تنها موردی که وجود داره اینه که با شرایطی که الان حاکم هست (شرایط سخت ویزا برای آمریکا) ایا احتمال گرفتن پذیرش همراه با بورس در این کشور پایین اومده؟ و دومین سوال من این هست که از اونجاییکه هدف من از ادامه تحصیل، تدریس در دانشگاه و عضو هیئت علمی شدن هست، آیا بعد از اتمام تحصیل ،ترجیحا در کشور امریکا، امکان اینکه بتونم هیئت علمی بشم چقدر هست؟ این احتمال چقدر به رنکینگ دانشگاهی که دکتری در اونجا گرفتم بستگی خواهد داشت؟ یا موارد دیگه ای هم دخیل خواهند بود؟ آیا امکان این هست که بطورمثال دکتری از یک کشور دیگه گرفته باشید و برای عضو هیئت علمی شدن یک کشور دیگه اقدام کنید؟

شرایط فعلی من:
    دانشجو کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت دانشگاه فردوسی مشهد (معدل ترم اول: 18.62)
    کارشناسی حسابداری دانشگاه فردوسی مشهد (معدل: 17.59)
    یک کتاب در حوزه زبان تخصصی حسابداری (جلد دوم در پروسه هست)
    دو مقاله کنفرانسی (ملی داخلی-خارجی)
    حل تمرین در دانشگاه
    سابقه کار در مدیریت مالی دانشگاه
    چندین تقدیرنامه برای فعالیت بعنوان کادر اجرایی در برگزاری همایش های حسابداری در دانشگاه
    نمره ایلتس: 6 (البته میدونم برای دکتری حداقل 7 لازم هست بعلاوه جیمت حداقل 650!)
    ....

حدودا یک سال و نیم از درس من باقیمونده که سخت در تلاشم با بدست آوردن معدل بالا و یک پایان نامه خیلی خوب بتونم به بهترین نحو به اتمام برسونمش. از دوستان خواهشمندم شانس منو برای پذیرش در دانشگاه های مختلف (آمریکا-کانادا-استرالیا) بیان کنند و همینطور اگر برای ارتقای هرچه بهتر رزومه من نظری دارید لطفا راهنمایی بفرمایید.

باتشکر فراوان از همگی

Junior Member shooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AZAD

نقل قول نوشته اصلی توسط MV73 نمایش پست ها
    من تقریبا تمام گفته های این بخش مطالعه کردم و خیلی مسائل برام روشن شد و از این بابت بسیار متشکرم.
    تنها موردی که وجود داره اینه که با شرایطی که الان حاکم هست (شرایط سخت ویزا برای آمریکا) ایا احتمال گرفتن پذیرش همراه با بورس در این کشور پایین اومده؟ و دومین سوال من این هست که از اونجاییکه هدف من از ادامه تحصیل، تدریس در دانشگاه و عضو هیئت علمی شدن هست، آیا بعد از اتمام تحصیل ،ترجیحا در کشور امریکا، امکان اینکه بتونم هیئت علمی بشم چقدر هست؟ این احتمال چقدر به رنکینگ دانشگاهی که دکتری در اونجا گرفتم بستگی خواهد داشت؟ یا موارد دیگه ای هم دخیل خواهند بود؟ آیا امکان این هست که بطورمثال دکتری از یک کشور دیگه گرفته باشید و برای عضو هیئت علمی شدن یک کشور دیگه اقدام کنید؟

شرایط فعلی من:
    حل تمرین در دانشگاه
    چندین تقدیرنامه برای فعالیت بعنوان کادر اجرایی در برگزاری همایش های حسابداری در دانشگاه
    ....

حدودا یک سال و نیم از درس من باقیمونده که سخت در تلاشم با بدست آوردن معدل بالا و یک پایان نامه خیلی خوب بتونم به بهترین نحو به اتمام برسونمش. از دوستان خواهشمندم شانس منو برای پذیرش در دانشگاه های مختلف (آمریکا-کانادا-استرالیا) بیان کنند و همینطور اگر برای ارتقای هرچه بهتر رزومه من نظری دارید لطفا راهنمایی بفرمایید.

باتشکر فراوان از همگی
    اون چیزایی که دارید لازم اما کافی نیست . ۱-معدل بالا نگه دار ..
    ۲-سه ترم دیگه احتمالا درگیر ارشد هستی ۱.۵ سال حداقل یک ۳یا ۵ ماهی وقت بزاری برای جی مت بالای ۷۲۰ یا ۳۰ شانس داری . نمره جی مت بسیار بالا قطعا شانس رو بالامیبره ولی همونطور ک گفتم انتخاب دانشگاه و شانس دخیله . تافل ک هم بالای ۱۰۰ .
    تو حالت خوشبینانه ب ددلاین برسی ۳ سال دیگه سرکلاس هستی .۵ سال هم که دکترا ست . اگه هدف داری و سن اجازه میده یاعلی . من اگه جات بودم با سابقه کار میرفتم یک جا سرکار ! خلاصه من شما نیستم .

سلام
    وقت بخیر

من دانشجوی ترم 1 کارشناسی حسابداری دانشگاه ازاد هستم، کاردانی هم حسابداری دانشکده فنی بودم با معدل 15.14 . الانم توی شرکتی مشغول بکار هستم با 2.5 سال سابقه کار(1 سال با بیمه). کارشناسی هم تا دی 97 یا تابستان 98 تموم میشه، میخوام تا اون موقع هم بتونم معدل بالا بیارم هم خودم رو اماده کنم برای گرفتن ielts و جی مت

میخواستم بدونم تا وقتی که کارشناسی میگیرم بهتر چه کارهایی رو انجام بدم که شانس پذیرش رو بالا برم؟ مرسی

سلام دوستان . امیدوارم حالتون خوب باشه .

من قصد مهاجرت به امریکا رو دارم و در حال حاضر بهترین راه ، ادامه تحصیل در این کشور هست .

من رشته کارشناسیم مهندسی کامپیوتر بوده .دانشگاه سراسری درس خوندم .خیلی اتفاقی چندسال قبل با حسابداری آشنا شدم و بهش علاقه مند شدم . شروع کردم به خوندن کتب حسابداری و دوتا مقاله isi دادم .

در حال حاضر حدودا 3 سال سابقه کار در رشته حسابداری رو دارم . تافل دارم .

ایا بنظرتون با توجه به اینکه رشته کارشناسیم چیز دیگه ای بوده میتونم از دانشگاه های امریکا پذیرش بگیرم ؟ چقدر شانس دارم برای این مورد ؟

دوستان شهریه مستر در دانشگاه های ایالتی امریکا چقدر هست ؟ بنظرتون میشه کمک هزینه تحصیلی یا فاند بگیرم ؟ اگر امکانش هست ممنون میشم راهنماییم کنید .

بنظرتون این امکان براتون هست که چند تا دانشگاه در امریکا به من معرفی کنید که به من پذیرش بدن و هزینه اش بالا نباشه برای من ، بهم معرفی کنید ؟

و یک سوال که ذهن منو خیلی درگیر کرده . دوستانی که در خارج از کشور خصوصا امریکا تحصیل کردن میتونن بگن سطح تحصیل اونجا چطور هست ؟ منظورم این هست که امکان فیلد شدن زیاد هست ؟ خیلی سخت میگیرن ؟ اصلا وقتی میزارن که ما بتونیم در کنار تحصیل کار بکنیم ؟ منظورم دانشگاه های متوسط امریکا هست .

Junior Member

با سلام خدمت همه اعضای محترم
    من لیسانس حسابداری هستم از دانشگاه شیراز(پهلوی)
    معدل 18.58
    رتبه اول دوره و دانشکده
    سابقه همکاری با اساتید بخش حسابداری در حوضه های مختلف(به طور خاص از من در یکی از کتابهای اساتید تقدیر شده)
    فاقد نمره زیر هفده
    تموم کردن دوره لیسانس در 6 ترم به جای 8
    در حال مطالعه بر ای آیلتس
    اگر فاند میدهند که چه بهتر اگر نه مشکلی ندارم
    برای ارشد هم جیمت لازم هست آیا؟
    شانس قبولی بنده در چه دانشگاههایی در رشته حسابداری در مقطع ارشد می بینید؟
    خیلی ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MV73 نمایش پست ها

شرایط فعلی من:
    حل تمرین در دانشگاه
    ....

باتشکر فراوان از همگی
    من مدت زمان زیادی به سایت سر نزدم، ولی به نظرم خوبه که جواب سوالهای شما رو با تاخیر بدم، در مورد شانس پذیرش فکر می کنم که جواب خودتون رو دادین، نمره زبان و جیمت بالا رو خودتون فرمودین
    در مورد پذیرش در آمریکا، ببینید، فعلا که امکان گرفتن ویزای دانشجویی برای ایرانی ها هست، و آینده هم معلوم نیست که چی بشه شاید شرایط بهتر شد.
    اینکه در آمریکا استاد بشین، در صورتی که در خود آمریکا مدرک بگیرین کاملا شدنی هست و حتی از ضعیفترین جاها هم مدرک بگیرین باز جاهایی هست که می تونید استاد بشین.
    در جواب سوال اینکه از یک کشور مدرک دکتری بگیرین و کشور دیگه برین یه خورده شرایط پیچیده تر هست، و استثنا زیاد هست اما به طور کلی میشه گفت که مدرک دکتری از کانادا داشته باشین می تونید در آمریکا استاد بشین برعکسش هم کاملا صادق هست، با مدرک دکتری حسابداری از آمریکای شمالی خیلی سخت نیست که در اروپا استاد بشین، اما برعکسش یعنی با مدرک اروپایی رفتن به آمریکا و کانادا سخت هست، یک سری بیزینس اسکولهای خاص در اروپا هست که سیستم تقریبا آمریکایی به لحاظ پذیرش و دوره های دکتری دارند، مثل HEC پاریس، یا IESE بارسلون و.... از اینها خیلی راحتتر میشه به کانادا یا به آمریکا رفت. یه بحثی هم هست و اون اینکه خیلی جاها در اروپا دوره های دکتری عملا روی accounting management متمرکز هستند که توی کانادا و خصوصا آمریکا این بحت کم طرفدارتره! و این یه خورده کار پیدا کردن با مدرک اروپایی در آمریکا و کانادا رو سخت می کنه، البته با همه این احوال از اروپا به آمریکا و کانادا رفتن شدنی هست. در داخل اروپا مشکل خیلی خاصی نیست، افراد با مدرک دکتری از مثلا نروژ می تونند برای یک کشور اروپایی دیگه اقدام کنند.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)