صفحه 74 از 76 نخستنخست ... 2464656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حسابداری

سلام. من ترم ۷ رشته اقتصاد با معدل ۱۵ و نیم از دانشگاه سراسری تهرانم.به حسابداری علاقه مندم. به نظرتون شانسی دارم با این معدل تغییر رشته بدم به حسابداری و فاند هم بگیرم؟

Junior Member

دستان سلام
    من لیسانس حسابداری دانشگاه آزاد شهرستان با معدل ۱۳/۶۶
    فوق مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دانشگاه آزاد مرکز استان با معدل ۱۷/۰۲

۵ مقاله کنفرانس بین المللی که دو تاش در دانشگاه تربیت مدرس خروجی از پایان نامه ارشد

۱ مقاله در حوزه مدیریت دانش کنفرانس بین المللی در دانشگاه شهید بهشتی تهران

۱ مقاله حسابداری ارایه شده در کنفرانس ملی دانشگاه پیام نور شهرستان

و مابقی در کنفرانس بین‌المللی برگزار شده در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما تهران بوده

با تافل ۱۰۵

و

جی آر ای: کوانت ۱۶۵ و وربال ۱۶۰

هستم

به نظر شما بزرگواران شانس پذیرش فول فاند برای مقطع دکترای بازاریابی یا حسابداری اول از دانشگاههای آمریکا، کانادا و سپس اروپا و در نهایت استرالیا و نیوزیلند چقدره برام؟

و اگر چنانچه برای دکترا شانسی ندارند برا مستر بازاریابی مجدد یا حسابداری یا یکی از گرایشهای زیر گروه مدیریت چقدر شانس دریافت پذیرش فول فاند دارند؟

بسیار تا بسیار تشکر و قدردانی می کنم از کلیه دوستانی که در خصوص این پیام اظهار نظر می فرمایند.

در ضمن: ذکر این نکته ضروری است که بنده ۴۲ سال سن دارم

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ghp نمایش پست ها
    دستان سلام
    من لیسانس حسابداری دانشگاه آزاد شهرستان با معدل ۱۳/۶۶
    فوق مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دانشگاه آزاد مرکز استان با معدل ۱۷/۰۲

۵ مقاله کنفرانس بین المللی که دو تاش در دانشگاه تربیت مدرس خروجی از پایان نامه ارشد

۱ مقاله در حوزه مدیریت دانش کنفرانس بین المللی در دانشگاه شهید بهشتی تهران

۱ مقاله حسابداری ارایه شده در کنفرانس ملی دانشگاه پیام نور شهرستان

و مابقی در کنفرانس بین‌المللی برگزار شده در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما تهران بوده

با تافل ۱۰۵

و

جی آر ای: کوانت ۱۶۵ و وربال ۱۶۰

هستم

به نظر شما بزرگواران شانس پذیرش فول فاند برای مقطع دکترای بازاریابی یا حسابداری اول از دانشگاههای آمریکا، کانادا و سپس اروپا و در نهایت استرالیا و نیوزیلند چقدره برام؟

و اگر چنانچه برای دکترا شانسی ندارند برا مستر بازاریابی مجدد یا حسابداری یا یکی از گرایشهای زیر گروه مدیریت چقدر شانس دریافت پذیرش فول فاند دارند؟

بسیار تا بسیار تشکر و قدردانی می کنم از کلیه دوستانی که در خصوص این پیام اظهار نظر می فرمایند.

در ضمن: ذکر این نکته ضروری است که بنده ۴۲ سال سن دارم
    پروفایل شما خیلی خوب بود تا اینکه گفتین 42 سال سنتون هست... من پیشنهاد نمیکنم دکتری بخونین ، هم اما و اگر تو پروسه پذیرش از طرف دانشگاه دارین (چون انگیزه شما مسئله اصلی اونها هست) و هم اینکه شما تو این سن احتمالا نتونین با حقوق بخور و نمیری دانشجویی زندگی کنین.
    من جای شما باشم ، یه مستر مارکتینگ از یه دانشگاه متوسط تو یه شهر خوب پذیرش میگیرم (بورس احتمالا روی این پروفایل بدن) هزینه زندگی پای خودتون هست ولی مطمئنا راحت تر وارد بازار کار میشین.

کانادا رو پیشنهاد نمیکنم ، دانشگاه های شهرهای خوب همه پولکی هستن و از بورس کامل خبری نیست. شهرهای بد کانادا هم لازم به گفتن نیست بده !! (باز اگه دوست دارین کانادا رو چک کنین ، دوتا لینکی که تو امضا من هست رو چک کنین)

نیوزیلند به نظرم خیلی گزینه خوبی برای شماست. میدونم که بچه ها راحت تر وارد بازار کار میشن اونجا و رقابت مثل کانادا نیست.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام
    من لیسانسم حسابداری از دانشگاه سراسری-روزانه با معدل 18.1 و ارشدم مدیریت مالی از دانشگاه سراسری با معدل 18.32 و دانشجوی دکتری علوم تحقیقات هستم رشته مالی معدل 17.5 و هنوز دفاع نکردم. 2تا مقاله آی اس آی و 8 تا همایش ملی و بین المللی و 4مقاله علمی پژوهشی هم دارم . آیلتس نمره 6.5 . مجدد هم میخوام امتحان بدم تا با مطالعه نمره بالاتر بگیرم. سابقه تدریس دانشگاهی دارم هم برای مقطع کارشناسی هم ارشد. 31 سالمه

بجز امریکا شرایط ادامه تحصیل در همین مقطع دکتری(مثلا برای حسابداری)برای من در کدوم کشورها بیشتر هست؟ فاند رو میخوام کامل باشه و کمک هزینه باشه
    شنیدم هلند و دانمارک هم خوب هستو حقوق میدن ... من ترجیحم انگلیسی زبان بودن برای پذیرشه ک لازم نباشه زبان دیگه ای جز انگلیسی رو امتحان بدم
    اگر میشه من رو توی این زمینه ها راهنمایی کنید:
    1.رشته پیشنهادی برای دوباره دکترا خوندن؟
    2.کشور پیشنهادی؟ مخضوصا بابت هزینه و آینده کاری؟
    3.شانس قبولی من چقدر هست و چقدر امیدوار باشم؟ و چه کارهایی انجام بدم

Junior Member

سلام دوستان ،یه سوال دارم اینکه ارشد حسابداری از دانشگاه الزهرا واسه اپلای معتبره ؟

Banned

باسلام
    دوستان علاقه مند به اخذ پذیرش در مقطع دکتری حسابداری، مدیریت و اقتصاد بازرگانی می توانند برای اخذ پذیرش با بورس کامل دانشگاه کیتی-پسکارا- کشور ایتالیا از طریق لینک زیر اقدام به اپلای کنند:

https://www.scuolasuperiore.unich.it/ban...a-20192020

اگر سوال خاصی داشتید مطرح بفرمایید تا حد امکان سعی می کنم جواب بدم. توجه ددلاین 22 جولای
    موفق باشید.

Junior Member

کسی از اوضاع رشته ی حسابداری برای phd در هلند اطلاعاتی داره اینکه اصلا طرفدار داره و اینکه در هلند به دانشجوی phd حقوق تعلق میگیره یا نه و اگر میگیره این حقوق هزینه های زندگی دونفره را پوشش میده یا نه

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

با سلام به همه دوستان

من یه سوال داشتم، من میخوام استارت مقاله نویسی رو بزنم، رشته ام حسابداریه
    میخواستم ببینم در دانشگاههای اروپا یا آمریکا اینکه مقاله در چه زمینه ای باشه، یعنی حسابرسی، حسابداری مدیریت یا حسابداری، فرقی هم میکنه؟؟

ممنون میشم جوابم رو بدید.

سلام دوستان خسته نباشید.
    با معدل 14. 8 رشته حسابداری دانشگاه تهران و آیلتس 7.5 و نمره gre 315 شانس گرفتن پذیرش در رشته های business and finance رو غیر از خود رشته حسابداری از دانشگاه های متوسط کانادا یا اروپا دارم؟ یا کلا هیچ جا نمیتونم پذیرش بگیرم حتی نیوزلند یا کشورهایی مثل مجارستان
    به صورت سلف فاند قصد دارم در مقطع ارشد تحصیل کنم

سلام دوستان یک سوال داشتم من کارشناسی حسابداری ازاد خوندم میخواستم برای ارشد اپلای کنم اما در شاخه رشته های بانکداری و مدیریت بانک میخواستم بدونم اصلا میتونم برای ارشد همچین رشته های اقدام کنم اگه نه کسی لیست رشته های ارشدی که با حسابداری میشه خوند رو داره؟ و دانشگاهاش لطف کنه بزاره ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)