صفحه 72 از 76 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Senior Member

پیش فرض پاسخ : حسابداری

یک سوالی که بارها در پیام خصوصی و البته بیرون از فروم از من پرسیده شده اینه که بعضی لیسانس حسابداری ندارند مثلا علوم پایه خوندن و بعد فوق حسابداری یا مدیریت مالی دارن و میخوان دکتری حسابداری بخونند آیا مشکلی برای پذیرش گرفتن دارند یا خیر؟
    جواب این هست که من خیلی ها رو با این شرایط دیدم، که مثلا لیسانس علوم غذایی بوده و فوق لیسانس فاینانس و دکتری حسابداری در کانادا پذیرش گرفتن، خیلی ها هم هستند که لیسانس و فوق حسابداری ندارند اما مثلا لیسانس مهندسی خوندن و مدرک ام بی ای بعدا گرفتن، و بعد برای دکتری حسابداری در آمریکا و کانادا پذیرش گرفتن، از این دست موارد بین چینی ها، آمریکایی ها و غیره کم نیست، البته معدود دانشگاه هایی هستند که روی فوق حسابداری تاکید دارند، اما به طور کلی برای آمریکا و کانادا شدنی هست.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام
    عزیزی لیست دانشگاه هایی که برنامه دکتری حسابداری ارائه میدن رو داره؟

Junior Member

سلام وقت بخیر میخواستم بدونم دوره ACCA تو امریکا اعتبار داره ؟ میشه با کارشناسی غیر مرتبط با حسابداری و member ACCA تو امریکا کار پیدا کرد ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiraka نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر میخواستم بدونم دوره ACCA تو امریکا اعتبار داره ؟ میشه با کارشناسی غیر مرتبط با حسابداری و member ACCA تو امریکا کار پیدا کرد ؟
    در برابر CPA و رسما اعتباری نداره. اگر مشکل اقامت نداشته باشی‌ ممکن کار حسابداری خیلی‌ ساده (مثل دفتر داری) پیدا کنی‌، ولی‌ کار حسابداری جدی تر خیلی‌ بعیده، حساب رسی هم که اصلا. اگر آمریکا میخی‌ کار کنی‌ فقط CPA.

Junior Member

با مدرک نامرتبط مثل زیست شناسی میشه cpa شرکت کرد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد حسابداری

سلام دوستان کسی قصد داره دکترا حسابرسی شرکت کنه؟ پذیرش میکنن؟؟

Junior Member

سلام من مدرک ارشد حسابداری با معدل 17.70 دارم و میخواهم با هزینه شخصی برای ارشد مجدد اقدام کنم وکیلم گفت gmat نمیخواهد ولی تو سایت دانشگاه نوشته میخواهد. ایا میتوانم بدون gmat پذیرش بگیرم?

ApplyAbroad Superstar

سلام تقریبا میشود گفت شما نیازی به GMAT ندارید. تقریبا به این دلیل که برای عمده دانشکده های اروپایی و بخش بزرگی از دانشکده های آمریکای شمالی و استرالیا و...نمره GMAT برای حسابداری لازم نیست. دوم اینکه برای ارشد شما یکبار دیگر مرور کنید ایا واقعا به وکیل احتیاج هست؟ به نظرم همه مراحل را شما میتوانید طی کنید بدون اینکه نیازی به وکیل باشد.

موفق باشید

GMAT
    نقل قول نوشته اصلی توسط kart نمایش پست ها
    سلام من مدرک ارشد حسابداری با معدل 17.70 دارم و میخواهم با هزینه شخصی برای ارشد مجدد اقدام کنم وکیلم گفت gmat نمیخواهد ولی تو سایت دانشگاه نوشته میخواهد. ایا میتوانم بدون gmat پذیرش بگیرم?

ویرایش توسط susighton : June 22nd, 2018 در ساعت 01:53 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام ولی من تمام دانشگاههای کانادا رو دیدم ولی برای ارشد حسابداری gmat میخواهند میخاستم بدونم شما دانشگاهی رو تو کانادا برای ارشد میشناسین که gmat نخواهد . واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنین
    دیگه واقعا گیج شدم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kart نمایش پست ها
    سلام ولی من تمام دانشگاههای کانادا رو دیدم ولی برای ارشد حسابداری gmat میخواهند میخاستم بدونم شما دانشگاهی رو تو کانادا برای ارشد میشناسین که gmat نخواهد . واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنین
    دیگه واقعا گیج شدم
    سلام
    اول از همه اصلا از وکیل استفاده نکنید، اطلاعات اپلای در سایت دانشگاه ها هست ، شما هم خودتون می تونید مکاتبه کنید، نیازی به وکیل نیست، غالبا وکیل ها اطلاعات نادرستی میدن، چون خودشون که توی فضای دانشگاه ها نیستندو یک سری حرفهایی از دور و بر شنیدند و میگن یا به عمد کار رو پیچیده تر می کنند تا دستمزد خودشون رو توجیه کنند. بالاخره یه روز باید بتونید بیاین و به زبان انگلیسی و یا زبان خارجی دیگه ای تحصیل کنید، همیشه که وکیل نمی تونه کمک کنه
    توی کانادا از دانشگاههای فرانسوی زبان ایالت کبک هستن که شما به جیمت نیاز ندارین ولی فرانسه نیاز دارین چون دوره ها فرانسوی هستن
    دانشگاه کارلتون توی اتاوا جیمت نمی خواد، ولی مشکلات دیگه ای داره، یکی از ایرانی ها پارسال مثل شما اقدام کرد و چون دوره مستر کارلتون یک جورایی منطبق با دوره CPA هست، ازش خواستن که چند تا درس از لیسانس رو توی همون کارلتون بگذرونه، تا بهش پذیرش مستر رو بدن برای اون چند تا درس هم امکان ویزا گرفتن نبود.
    به جز موارد استثنایی دانشگاه های کانادا و آمریکا توی سایتشون جیمت رو به عنوان الزام پذیرش نوشتند، اما این رو بدونید، که خیلی ها اگه حتی ننوشته باشند ممکنه آزمون جی آر ای رو به جای جیمت قبول کنند، و اینکه غالبا برای دوره مستر رقابت به شدت دوره های دکتری نیست، و یک نمره پایین جیمت یا جی آر ای خصوصا برای دانشگاه های رده پایین هم کافیه، پس همین که یک خورده بخونید و فقط آزمون بدین براتون ممکنه کافی باشه. خیلی ها رو هم اگه مکاتبه کنید و در خواست کنید ممکن هست که جیمت رو استثنا از شما نخوان، خصوصا که شما با هزینه شخصی میرین.
    توصیه من به شما اینه که وبسایت تک تک دانشگاه ها رو نگاه کنید، اگه تمرکزتون فقط روی کاناداست که تعداد دانشگاه ها زیاد نیست، و اینکه با دانشگاه ها مکاتبه کنید، شاید جی آر ای رو به جای جیمت قبل کنند، یا اصلا بدون آزمون جیمت یا جی آر ای حاضر باشند به شما پذیرش بدن

*توضیح: مطالبی که گفتم برای دکتری حسابداری صدق نمی کنه و رقابت برای دکتری خیلی شدیده.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)