نقل قول نوشته اصلی توسط tatu نمایش پست ها
با سلام خدمت شما بزرگواران
من حسابداری رو در هنرستان خوندم با معدل 14
کاردانی دانشگاه آزاد 12.73
کارشناسی دارم میخونم 13 هست تقریبا ... به فکر افتادم با توجه به اینکه معدلم واقعا پایینه و تنبلی بیش از حد در درس خودندم انجام دادم و متولد 1366 هستم و الان 27 سال سن دارم میخوام انصراف بدم تا تقریبا 20 واحد مونده و بعد خدمت دوباره برای تعدیل معدل کارشناسی رو از سر بگیرم
در طول دوره خدمت روی زبان انگلیسی میخوام کار کنم .. زبان انگلیسی رو دوست دارم ... علاقه به زبان برنامه نویسی خانواده سی c دارم
به کامپیوتر خیلی علاقه دارم و میخوام برم دیپلم کامپیوتر رو هم بگیرم و اگر فرصت شد حداقل تا کاردانی یا کارشناسی رو برم
هدف اصلیم حسابرسی هست .علاقه ی بسیار زیادی دارم بهش .. سابقه کاری ندارم .. دارم روی نرم افزاری های حسابرسی acl و idea کار میکنم که بتونم اگر امکانش فراهم شد کامل یاد بگیرم و جایی بتونم ازشون استفاده کنم .. ایا به نظرتون ارزش وقت صرف کردن به این دو تا نرم افزار رو داره با توجه به سن زیادم ... چون فقط همین دو تا نرم افزار در دنیا برای حسابرسی وجود داره و شنیدم موسسات big4 یکی از موراد استخدامیشون همین بلد بدون کار کردن با این نرم افزارهاست
در کل در سنم خیلی ترس داره که دیر به فکر افتادم
سربازیم تموم شد میخوام برم برای کار و حسابرسی انجام بدم .. هم کمی پول جمع کنم
اصلا نمیدونم باید چیکار کنم .. چیکار نکنم ..سابقه کار عملی چی باید داشه باشم
معدلم واقعا افتضاحه ... اگر انصراف بدم قصدم هست برای ادامه کارشناسی حتما بتونم فردوسی یا بالاتر قبول بشم بتونم ظرف حداکثر 1 سال تومو کنم کارشناسی با یک معدل خوب
معدل خوب یعنی چی ؟؟؟ برای حسابداری شندیم استرالیا خیلی خوب .. خیلی دوست دارم بتونم تو امریکا . کانادا . فنلاند . سویس یا سوئد اپلای کنم برای ارشد با فول فاند
به نظرتون بهتره ارشد رو همین جا بگیرم بهتره ؟؟ برای ارشد خیلی دوست دارم حداقل تو داشنگاه فردوسی بتونم ارشد بگیرم
ایا چه دانشگاهی مدرک کارشناسی و ارشد گرفتن برای اپلای کردن تاثیر داره ؟؟؟
ایا من با همین مدرک کاردانی و در طول حین خدمت سربازی میتونم مقاله بدم ..قابل پذیرش هست بعدا ؟؟؟
کلا برای حسابداری به خصوص حسابرسی امیدی هست برای من که دارم لاکپشتی میرم و تازه سرم رو از لاکم در اوردم ؟؟؟
اینجا رو نیگاه میکنم مو به تنم سیخ میشه
http://www.applyabroad.org/forum/admissionreport.php
همه معدل ها بالای 17 ... ادم رو سرد میکنه خوب! فرقی میکنه سربازی رو کجا رفته باشیم وومثلا اگر سپاه بشه که اذیت نیمکنن ؟؟؟ میخوام برم دنبال دوره 45 روزه و عضو بسیج بشم بلکه تو شهر خودم بیفتم و بتونم همینجا خدمت کنم و زبانم رو بخونم! معدل کرشناسی رو چجوری حساب میکنن ... هم کاردانی هم کارشناسی با هم ؟؟؟؟
خیلی خیلی زیاد شد ..عرض میخوام ..ممنون میشم بتونید من رو راهنمایی کنید
دوست گرامی
1- برای ادامه تحصیل در داخل کشور معدل لیسانست خیلی موثر نیست می توانی ارشد حسابداری شرکت و قبول بشی
2- اگر برای خارج از کشور برای ارشد حسابداری مد نظرت هست اصلا فکرش را هم نکن که معدلت خیلی پایینه در 99% دانشگاه ها برای پذیرش در مقاطع فوق لیسانس و دکتری معدل لیسانس را مبنا قرار می دهند و در نتیجه ریجکت میشی مگر هند یا مالزی پولی بخوای بری
3- طبعا معدل لیسانس بالا و دانشگاه سراسری منظور شهید بهشتی - علامه - تهران بودن تاثیر بسیار مثبتی در گرفتن پذیرش و بورس دارد
4- در گرفتن ویزا کسانی که از جاهایی که شما فرمودی بودن ویزای امریکا به شدت به مشکل برخوردند
5- معدلهای شما هر دو داغونه بنظر من اگر قصد داری برای ادامه تحصیل بری خارج از کشور یک لیسانس دیگه ولی زود بگیری با معدل بالا خیلی بهت کمک می کنه سنتم خوبه!