صفحه 10 از 76 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

با سلام مجدد به همه دوستان که من را شرمنده کردند.
    با توجه به اطلاعاتی که من تحقیق کردم،Accounting در کشورهای England,Irland,Scotland ilhkkn همانند Australia هست.تنها فرق شان در قوانین مالیاتی،قوانین تجارت،قوانین بیمه می باشد.
    در UAS & CANADA علاوه بر قوانینی که ذکر کردم،ثبتهای حسابداری هم 100% فرق می کند.
    اما در ارتباط با سوال نسیم جان باید اینطوری جواب بدهم که در فاصله 3 سالی که شما برای PHD می خوانید می توانید JOB EXPREIANCE را تکمیل کنید.
    دوستان خوشحال می شوم اگر هر سوالی را شخصا" در ارتباط با پذیرش داشتید به من ایمیل کنید.
    درج ایمیل بر خلاف قوانین سایت است
    با سپاس
    ویرایش توسط studentz : March 30th, 2013 در ساعت 10:31 PM دلیل: حذف ایمیل

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

سعیدجان، ممنون از پاسختون
    ببینید، هر دانشجویی بعد از اینکه یه مدت در یه رشته و یه دانشگاه که درس میخونه متوجه میشه که کدوم دانشگاه یا حتی کدوم شهر برای ادامه تحصیلش بهتره.
    مثلا ممکنه شما رتبه کنکورتون خوب شده باشه و از سر ندانستن فرق دانشگاه بجای کامپیوتر پلی تکنیک، بزنید کامپیوتر دانشگاه X.
    حالا سوال اینجا بود که میخواستم اگه کسی باشه که در این رشته و بخصوص در امریکا تحصیل کرده یا در حال تحصیل هست ازش بپرسم که با توجه به تجارب،تعداد کنفرانس برگزار شده، اساتید و گروه های دانشجویی کدوم دانشگاه مناسب تره.

biscuitpolo جان ممنون از وبسایت ها

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

من یک مدت به شدت در کتاب غرق بودم... حالا برگشتم... می خواهم اول از همه فرق مستر حسابداری و ام بی ای رو بگم:
    حوصله ترجمه نداشتم. شرمنده. متن ساده ای داره :
    MBA with an Accounting Major vs. MS in Accounting
    Summary
    Both programs meet the 8/1/09 150 credit hour NY State CPA requirements,
    The coursework required for both programs is very similar (MBA and MS students share these courses)
    Our basic recommendations;
    The MS is best for undergraduate business majors
    The MBA is best for students without a previous business degree.
    The MBA
    is the most broadly recognized general management credential and would often provide some additional flexibility in one’s future career,
    provides somewhat more breadth and covers more areas of management,
    has additional coursework that should help with CPA exam preparation,
    is usually the best option for the non-business major eligible for very few MS waivers (see below);
    But
    at Baruch, MBA tuition is about 30% higher than for the MS,
    waivers are not available and the program is much longer than the MS would be for a student with a previous business degree,
    for students with undergraduate degrees in business, the no-waiver policy means a good deal of repetition of previously covered material.
    The MS
    is the shortest, most direct route to meeting the CPA requirements
    previous business students can waive over half the program (but a minimum of 30 credits must be taken to receive the MS,)
    focuses on just the courses needed to complete CPA requirements,
    for entry level public accounting positions, the CPA is often the most important credential and the MBA vs. MS question is not as important,
    undergraduate business majors normally would have already gotten a good portion of the exposure to all the different functional areas of business that the MBA provides,
    tuition is approx 30% less than MBA
    But
    students without undergraduate business degrees who are eligible for very few waivers are encouraged to consider the MBA because they would be taking most of the courses anyway and it can have somewhat more impact as a credential.
    the older the business degree, the less relevant it is without significant business experience.

Member
    رشته و دانشگاه

با هارجفت رشته ها میتونید برای پی اچ دی حسابداری اقدام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

اگر دیدید فرق ام بی ای و مستر حسابداری قابل فهم نیست. به این لینک مراجعه کنید:
    http://zicklin.baruch.cuny.edu/progr...ancy/mba-or-ms

Member
    رشته و دانشگاه

درضمن من لینک های به درد بخور دیگری هم دارم. مثل ظرفیت دانشگاهای مختلف آمریکا در رشته حسابداری و رتبه دانشکده های حسابداری آمریکا ولی خیلی زیاد دوست دارم که همه دوستان قبول کنن که روتبه بیزینس اسکول ها مهم نیست. یعنی مهم تر از اون اینه که پروگرامی که شما میخاین رو داشته باشه. و AACSB یک معیار خوب میتونه باشه....
    دیگه اینکه اگه برید هرجای دنیا مستر حسابداری بخونین شاه هستین. عضویت در مجامع حرفه ای مثل سی پی ای ، سی ای، ای سی سی ای و غیره خیلی خیلی عالیه ولی تا جایی که من میدونم هرگز فرصت عضویت در این مجامع رو از دست نخواهید داد.

سلام.hamidrezaجان ممنون از راهنماییت.میشه لطف کنی لینک رتبه دانشکده های حسابداری آمریکا را اینجا بگذاری؟چون من چیز جامعی پیدا نکردم و همه رنکینگ هایی که دیدم 20 تای تاپ رو داشت-که گمونم احتمال پذیرش گرفتن ازشون یه کم پایینه.
    بر عکس شما من فکر می کنم رتبه بیزینس اسکول ها مهم هستند چون احتمالا کیفیت اموزشی شون قرق می کنه و بعدا واسه کار پیدا کردن اونی که از دانشگاه بهتری فارغ التحصیل شده شانس بالاتری داشته باشه.التبه شاید شما چیزی می دونی که من نمی دونم.

Member
    رشته و دانشگاه

اینی که میگی رو قبول دارم ولی من میگم اگر بری آمریکا راحت میتونی بعدش از یک دانشگاه دیگه پذیرش بگیری / یعنی از یک دانشگاه متوسط یا خوب از ایران پذیرش بگیری و بری بعد توی خود آمریکا از یه دانشگاه عالی پذیرش بگیری. چون دیگه اونجا هر دانشگاهی بری همه آمریکا میشناسن. دیگه اینکه داخل خود یو اس ای که بشی دیگه خیلی راحت تر میتونی همه این مرحله پذیرش گرفتن رو انجام بدی... هرجا کارت گیر کنه دانشگاه توی همون کشوره و تو میتونی خودت رو برسونی به دانشگاه و مخ ه استاد بزنی یا چمیدونم. هر کاری که از ایران نمیشه کرد. (:

Member
    رشته و دانشگاه

این لینک که می گذارم خیلی اطلاعات خوبی داره. مثلا درصد ادمیشن های پذیرفته شد هر دانشگاه رو میزاره. یا تعداد دانشجویی که در هر رشته می پذیره رو نوشته. یا مثلا ظرفیت دانشگاه ها در هر رشته و خیلی اطلاعات دیگه که باید با سایت ور برید تا اطلاعات بگیرید.
    www.stateuniversity.com

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم نمایش پست ها
    سلام.hamidrezaجان ممنون از راهنماییت.میشه لطف کنی لینک رتبه دانشکده های حسابداری آمریکا را اینجا بگذاری؟چون من چیز جامعی پیدا نکردم و همه رنکینگ هایی که دیدم 20 تای تاپ رو داشت-که گمونم احتمال پذیرش گرفتن ازشون یه کم پایینه.
    بر عکس شما من فکر می کنم رتبه بیزینس اسکول ها مهم هستند چون احتمالا کیفیت اموزشی شون قرق می کنه و بعدا واسه کار پیدا کردن اونی که از دانشگاه بهتری فارغ التحصیل شده شانس بالاتری داشته باشه.التبه شاید شما چیزی می دونی که من نمی دونم.
    نسیم جان من یک لینک ویکی پدیا توی همین تاپیک گذاشتم که لیست 70- 80 تا از بهترین بیزینس اسکول های آمریکاست. فکر کنم به دردت بخوره....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)