صفحه 11 از 76 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

سلام کسی میدونه Accounting MBA درباره چیه؟
    ویرایش توسط sonia : March 14th, 2010 در ساعت 09:50 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

پاسخ 98 و 100 رو بخون

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

من یه دانشگاهی پیدا کردم که دوره لیسانس ش رو AACSB تایید کرده. اما من دارم برای master اون دانشگاه اقدام میکنم. آیا با این تفاسیر بعد از تموم شدن دوره ، نیازی به پاس کردن 150 ساعت پیش نیاز آموزشی CPAندارم و میتونم بشینم سر امتحان CPA ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

سلام . راستش جواب شما رو من اینطوری بدم که دوره فوق لیسانس شما به عنوان 150 ساعت محسوب میشه. در حقیقت این 150 ساعت میتونه دوره لیسانس شما هم باشه!! ولی چون ما داریم از ایران میریم متاسفانه هیچ کدوم از دانشگاه هامون رو AICPA قبول نداره. ولی وقتی وارد یک دانشگاه آمریکایی میشین دیکه در حقیقت با خوندن مستر اون 150 ساعت رو میگذرونین. من دیدم که بعضی از فارق التحصیل های دوره لیسانس آمریکایی که علاقه ای به خوندن مستر ندارند خودشون رو واسه امتحان سی پس ای آماده می کنن.
    من همه اینها رو از توی سایت AICPA خوندم...

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

* تمامی اطلاعات زیر برای وضعیت و با شرایط خودمه که رزیدنت USA و گرین کارت دارم هست.

الان من در کلیفرنیام و چندتا دانشگاه اینورا رو رفتم. Santa clara که بنظر دانشگاه خوبی میاد گفت که با معدل من 3.8 میتونن تافل رو برام waive کنن ولی GMAT رو حتما میخوان. براش مینیممی هم نذاشتن.
    وضعیت وام و فاند و ... هم خراب بنظر میرسه یا سعی میکنن که اینجوری نمایش یدن. نمیدونم! چون هم دانشجو های بین المللی مینالیدن هم مسئولین. اما رزیدنت ها اکثرا راضی بودن

ضمن اینکه در اینجا اگه در هر ایالتی CPA بگیری، فقط در همونجا میتونی کار کنی(رسمی) اما در مابقی ایالات و ولایات باید بری یه امتحان دیگه بدی.
    بنابراین بهتره که هرایالتی که درس میخونیم همونجا هم امتحان CPA بدیم.

از دیگه نکات هم اینه که اکثر دانشگاه های اینجا برای مستر، فاند نمیدن. Fellowship دارن.

Junior Member

سلام
    من تازه واردم ، اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم .
    کسی که رشته تحصیلی مقطع لیسانسش مهندسی باشه، آیا میتونه Master of Professional Accounting از دانشگاههای استرالیا پذیرش بگیره ؟
    اگه پذیرش بگیره ، امکان گرفتن ویزا از استرالیا به واسطه بی ارتباطی مدرک لیسانسش با Master of Professional Accounting کم نمیشه ؟

با تشکر

من conditional offerرشته حسابداری از 10 دانشگاه انگلیس دارم.تافلم 66 هستش و برای master اقدام کردم.چه طوری راضیشون کنم که بدون امتحان زبان مجدد قبولم کنن?من نمراتم خیلی خوبه.تو رو خدا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام من تازه واردم ميشه كمكم كنيد من ميخوام براي زندگی برم امريكا تصميم دارم برم دانشكاه براي ليسانس رشته حسابداري ثبت نام كنم ميشه كمك كنيد كجا از لحاظ مالي برام بهتره و كمك هزينه بهم تعلق مي گیره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    من conditional offerرشته حسابداری از 10 دانشگاه انگلیس دارم.تافلم 66 هستش و برای master اقدام کردم.چه طوری راضیشون کنم که بدون امتحان زبان مجدد قبولم کنن?من نمراتم خیلی خوبه.تو رو خدا راهنمایی کنید.
    یه حالتی که الان به ذهن من میرسه اینه که دانشگاه های امریکا بعضی ها که نمره زبانشون پایینه رو به شرطی که تا پایان سال اول بتونن نمره خوبی ارائه بدن قبول میکنه. اگه نتونن اخراجن !

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط a.k نمایش پست ها
    سلام
    من تازه واردم ، اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم .
    کسی که رشته تحصیلی مقطع لیسانسش مهندسی باشه، آیا میتونه Master of Professional Accounting از دانشگاههای استرالیا پذیرش بگیره ؟
    اگه پذیرش بگیره ، امکان گرفتن ویزا از استرالیا به واسطه بی ارتباطی مدرک لیسانسش با Master of Professional Accounting کم نمیشه ؟

با تشکر
    ميشه،دوست من با ليسانس مکانيک دانشگاه ازاد ، ايلتس 7،و مدرک F3 حسابداري،از دانشگاه وسترن سيدني پذيرش گرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)