صفحه 14 از 76 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

با سلام. من خودم ارش حسابداری جمران و تقریبا چند ماهیه که با اساتید معروف امریکا مثل دیچو، عبدالخلیق و دهها تن دیگه در ارتباط بودم. شما گویا با نحوه پذیرش اونجا اشنایی ندارین. تقریبا تمامی دانشگاهها حدود 100 نفر هر ساله اپلای دارن که حدود 2 یا 3 نفرشون رو میگیرن. معیار هم برای انتخاب تنها معدل بالا نیست این فقط یکی از شرطهاست اونم نه برای همه دانشگاهها.من توی هفته قبل با مدیر گروه حسابداری دانشگاه ویسکانسین امریکا چت کردم.ایشان گفتن که بر اساس نمره تافل و جی ار ای اپلای کنید.اگه خواستید من چیزهایی که بهشون گفتم رو بهتون میتونم بدم. نمره جی اری و تافل مهمترینه، توصیه نامه قویريال SOAP Uعالی.مثل سابقه تحقیق. راستی باید سابقه تحقیق خوبی داشته باشی. من ایمیلم این اگه خواستی میل بزن:

ویرایش توسط Pearson : June 24th, 2011 در ساعت 10:55 AM

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

مهندسی مال کارش بیشتر ریاضیات مالیه. یعنی ریاضیات در مسایل مالی و اصلا کاربردی نیست. تعداد دانشگاهاشم بسیار کمه و باید شما پایه های ریاضی قوی داشته باشی. با توجه به علاقتون میتونی مدیریت مالی یا حسابداری انتخاب کنی؟ اگه هدفت تحقیق و ادامه تحصیله به نظرم حسبداری خیلی خیلی بهتره چون اولا بسیار متنوع تره و دیگه اساسا استادی مالی حسابداری خوندن. ولی اگه میخوای تو بورس کار کنی مدیریت مالی بهتره. البته باز هم تو اینا حسابدارها موفق ترند.چون تا حسابداری رو نفهمی از ندیریت مالی چیز زیادی نمی فهمی.من بسیاری از افراد رو میشناسم که فرمولهای مالی رو بلدن ولی مفهوم رو درک نمیکنن چون اصولا حسابداری که بیس مالیه رو خوب نخوندن.

Member
    رشته و دانشگاه

نه زیاد اینجوری نیست و تفاوت بسیاری داره.

Member
    رشته و دانشگاه

من تقریبا لیست خیلی ها رو دارم و دارم برای دکترا اپلای میکنم.
    ویرایش توسط Pearson : June 24th, 2011 در ساعت 07:07 AM

Member
    رشته و دانشگاه

سلام.صحبت کنید با دانشگاههای مختلف و دکترای حسابداری را اگه گذاشتن بخونید وگرنه درست گفته دیگه چرا دوبار بخونید.

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

سلام
    آیا برای بورس کامل در رشته ی حسابداری ، GMAT لازم هست؟

سلام مرتضی جان
    بورس که هیچی،برای پذیرش گرفتن در این رشته هم GMAT لازمه.البته تعداد خیلی معدودی از دانشگاه ها GRE رو هم به جاش قبول می کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting student of Tehran university

سلام به همه دوستان
    کوچیک همه تون
    من هم دانشجوی رشته حسابداری ام دانشگاه سراسری یزد
    تازه میرم ترم 3
    یه مقاله هم با استادم دارم کار می کنم.
    معدلم هم تعریفی نداره به نظر خودم (15.70)
    از نظر زبان هم سطحم خوبه اگه چند ماهی کار کنم استادم میگه می تونم تافل رو بگیرم.
    حالا می خواستم بدونم برای پذیرش در آمریکا از کجا شروع کنم؟
    یعنی الان اولین کاری که باید بکنم چیه؟
    ممنون کمکم کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhusain نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    کوچیک همه تون
    من هم دانشجوی رشته حسابداری ام دانشگاه سراسری یزد
    تازه میرم ترم 3
    یه مقاله هم با استادم دارم کار می کنم.
    معدلم هم تعریفی نداره به نظر خودم (15.70)
    از نظر زبان هم سطحم خوبه اگه چند ماهی کار کنم استادم میگه می تونم تافل رو بگیرم.
    حالا می خواستم بدونم برای پذیرش در آمریکا از کجا شروع کنم؟
    یعنی الان اولین کاری که باید بکنم چیه؟
    ممنون کمکم کنید.
    درود بر شما دوست عزیز
    اولین کار گرفتن مدارک TOEFL GRE GMAT
    به نظر من فروم رو مطالعه کنی دستت میاد
    یادت نره قشنگ برنامه ریزی کن
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

رشته و دانشگاه

درود بر دوستان
    آیا کسی دانشگاه هایی توی آمریکا کانادا و استرالیا می شناسه که دانشجوی ایرانی پذیرفته باشن؟
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)