صفحه 2 از 76 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

sgh
    Guest

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

بابت آدرس ها ممنونم.
    ولی من دنبال پذیرش از استرالیا هستم .باید غیر از ویزای تحصیلی یک راهی وجود داشته باشه. با گذروندن چند واحد درسی و معادل کردن مدرک.
    برای سوئد و فنلاند هم دارم اقدام می کنم ولی اکثر دانشگاههای فنلاند مدرک GRE می خواست!

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide_gh
    بابت آدرس ها ممنونم.
    ولی من دنبال پذیرش از استرالیا هستم .باید غیر از ویزای تحصیلی یک راهی وجود داشته باشه. با گذروندن چند واحد درسی و معادل کردن مدرک.
    برای سوئد و فنلاند هم دارم اقدام می کنم ولی اکثر دانشگاههای فنلاند مدرک GRE می خواست!
    می تونی لینک بدی ببینم . بعضی جاها توصیه شده ولی من ندیدم اجباری باشه . اونایی هم که تستی رو اجباری کردن GMAT می خوان که تازه کوتاه هم میان !!!

sgh
    Guest

lhttp://finland.cimo.fi/df/details.php?id=364
    ok. just Hanken university has required it. The other ones require it base on the type of study.
    By the way do u know any thing about costs of life and job opportunities there
    thanks

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide_gh
    lhttp://finland.cimo.fi/df/details.php?id=364
    ok. just Hanken university has required it. The other ones require it base on the type of study.
    By the way do u know any thing about costs of life and job opportunities there
    thanks
    اول اینکه این رشته لزوما حسابداری نیست . دوم : می تونید GMAT هم جاش بدید . (مدرسه سوئدی اقتصاد جزو معدود جاهایی هست مثل لوند که هم GRE قبول می کنه هم GMAT ولی تو لوند اجباری نیست )
    دررابطه با هزینه ها میانگین ماهی 1 میلیون تومان .
    هزینه تحصیل هم ندارند .
    در حین تحصیل بجز کارهای دانشجویی که کم گیر میاد نمیتونید کار کنید . حجم درسها هم اجازه نمیده .
    بعد از تحصیل رو تو جایی که شما لینک دادید مثل فنلاند نمی دونم . سوئد بستگی به خودتون داره مثلا باید زبان سوئدی تون و نمراتتون خوب باشه .
    در ضمن این مدرسه سوئدی اقتصاد عملا یک شعبه از SSE هستش که از بهترین مدارس بیزینس اروپاست .

mahya_sed
    Guest

نحوه پذیرش در دانشگاههای استرالیا برای رشته حسابداری چطوریه؟واحدهای ما رو می پذیرین؟یا اینکه باید یه سری واحد بگذرونیم؟

Junior Member

سلام
    كسي تونسته تو رشته حسابداري پذيرش بگيره؟

hoda8147
    Guest

میزان فاند تقریبی فوق لیسانس رشته حسابداری چقدره؟کجا و کدوم دانشگاه بهتر پذیرش میگیره؟معدل چقدر باشه؟ونوع دانشگاهی که ازش فارغ التحصیل شدم (دانشگاه سراسری غیرانتفاعی) تو پذیرش چقدر تاثیر داره؟

your fund is not important in your acceptance in sweden.if you want to study in sweden come with me in autumn 2009.

mina_moradee990
    Guest

صرفنظر از علاقه به نظر شما کدام از این رشنه ها از نظر کاری و ادامه تحصیل بهتر است؟

ارشد در مهندسی مالی
    ارشد در اقتصاد
    ارشد در حسابداری
    ارشد در مالی
    ارشد در مدیریت
    ارشد در حسابرسی

و اینکه قرق رشته مالی و حسابداری چیه؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_moradee990
    صرفنظر از علاقه به نظر شما کدام از این رشنه ها از نظر کاری و ادامه تحصیل بهتر است؟

ارشد در مهندسی مالی
    ارشد در اقتصاد
    ارشد در حسابداری
    ارشد در مالی
    ارشد در مدیریت
    ارشد در حسابرسی

و اینکه قرق رشته مالی و حسابداری چیه؟
    سلام ..
    درسته که گفتید صرف نظر از علاقه ولی اگه رشته خودتون رو هم می گفتید بهتر می شد نظر داد ..
    خب به back groundتون خیلی مربوط می شه که بتونین توی کدوم یکی کار پیدا کنید ..
    برای همشون کارهای خوبی پیدا می شه و به این بستگی داره که خودتون و back groundتون به کدومش می خوره ..
    البته من ارشد حسابرسی نشنیدم راستش ! ...
    ارشد مدیریت منظورتون چه گرایشی ه ؟ ... مدیریت مالی که همون finance می شه عملآ !!!
    ارشد financial engineering رو معمولآ به کسایی admission می دن که لیسانس مهندسی ، ریاضی یا فیزیک داشته باشند ...

در کل اقتصادی ها از همه بیشتر درآمد دارن ... financial engineering ها هم کار خیلی تمیز و پردرآمدی دارند ولی خیلی سخته و واقعآ یه دید خاص باید نسبت به ابزارهای مالی داشته باشی ..
    ارشد حسابداری به نظر من زیاد به متنوعی ه بقیه ارشدها نیست ..
    من ازش زیاد اطلاعات دقیقی ندارم ..

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)