صفحه 23 از 76 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

من دانشجوی لیسانس حسابداری هستم و دنبال یه سرمایه گذاری هستم که واسه دکترا با دست پر برم!!! می تونم روی دانشگاه های آمریکا حساب کنم؟؟؟؟پذیرش می کنن؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_rad077 نمایش پست ها
    من دانشجوی لیسانس حسابداری هستم و دنبال یه سرمایه گذاری هستم که واسه دکترا با دست پر برم!!! می تونم روی دانشگاه های آمریکا حساب کنم؟؟؟؟پذیرش می کنن؟؟؟؟
    سلام،چرا که نه؟!؟
    دانشجوهای دکترا بیزینس اسکولهای آمریکا از ملیتهای مختلف و دانشگاه های مختلف در سرتاسر جهان هستند. شما حتی می تونین تو بعضی جاها مستقیم با مدرک کارشناسی وارد دوره دکترا بشین!(البته خب خیلی کار سختیه ولی نشدنی نیست).

نقل قول نوشته اصلی توسط mahspice نمایش پست ها
    سلام،چرا که نه؟!؟
    دانشجوهای دکترا بیزینس اسکولهای آمریکا از ملیتهای مختلف و دانشگاه های مختلف در سرتاسر جهان هستند. شما حتی می تونین تو بعضی جاها مستقیم با مدرک کارشناسی وارد دوره دکترا بشین!(البته خب خیلی کار سختیه ولی نشدنی نیست).
    ضمن اينكه گفته شما رو تاييد مي كنم ولي اگر مي خوايد سرمايه گذاري كنيد در حال حاضر بايد به فكر قوي كردن زبان و آمادگي براي امتحان هايي مثل GMAT و TOEFL و در بعضي موارد IELTS باشيد و البته داشتن مقاله ( نه از نوع فارسي) چاپ شده در ژورنال هاي معتبر كه همگي مي تونه امتياز و شانس شما رو در گرفتن پذيرش افزايش بده
    از اوج قله تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرو وقتی نوبت دره فرا رسید ، از دره لذت ببر. آن به معنی استراحت است.قله یعنی هیجان، و هیچ کس نمی تواند مدام در هیجان باشد...
    if you want to be truly great at what you do you need to love what you do and know why.

Junior Member

یه دانشگاه برای فوق حسابداری که عضو شینگن باشه
    و مدرک زبان نخواد معرفی می کنید؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    english translation

سلام
    آیا اصولا میشه با لیسانس غیر مرتبط در رشته حسابداری در مقطع فوق لیسانس تحصیل کرد یا خیر ؟ و اگر میشه در دانشگاههای کبک میشه رایگان تحصیل کرد؟ بازار کار حسابداری خوبه یا نه؟
    من می تونم با لیسانس مترجمی زبان یک دوره حسابداری بگذرونم و سرتیفیکت بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazzz نمایش پست ها
    سلام
    آیا اصولا میشه با لیسانس غیر مرتبط در رشته حسابداری در مقطع فوق لیسانس تحصیل کرد یا خیر ؟ و اگر میشه در دانشگاههای کبک میشه رایگان تحصیل کرد؟ بازار کار حسابداری خوبه یا نه؟
    من می تونم با لیسانس مترجمی زبان یک دوره حسابداری بگذرونم و سرتیفیکت بگیرم؟
    سلام. در خصوص تحصیل بله میتونید در مقاطع بالاتر در رشته حسابداری ادامه تحصیل بدین حتی با وجود مدرک کارشناسی نامرتبط! کلا در بیزینس اسکولها در همه رشته ها به روی همه با هر مدرک کارشناسی یا ارشدی بازه. خوب این رو هم در نظر بگیرین که کسایی که کارشناسی مرتبط دارند به لحاظ رقابتی از شما برترند و این موضوع کار رو برای شما سخت میکنه اما غیر ممکن نمی کنه!
    اما در خصوص بحث بازار کار و سرتیفیکت و دوره های حسابداری:حسابداری نسبتا با توجه به عمومیتی که داره و اهمیت بحث مالیات و گزارشگری مالی در خارج کشور(به خصوص در جایی مثل کانادا)بازار کار خوبی داره. اما حسابداری در اون کشورها و شاید تاحدودی در داخل کشورهایی مثل ایران شباهت زیادی به حرفه ای مثل وکالت یا پزشکی داره از این جهت که داشتن مدرک برای اشتغال به کار در این حرفه حتما لازمه و مدرکی که برای ورود به بازار کار حرفه ای لازمه مدرک کارشناسیه. برای پیشرفت در این حرفه مدرک کارشناسی خیلی مهمه. چون اساسا اون چیزی که برای کار لازمه تنها در دوره کارشناسی آموزش داده میشه و مقاطع بالاتر حسابداری بیشتر به فلسفه و تئوری حسابداری و مسائل پژوهشی می پردازند.از دیدگاه عملی مقاطع بالاتر، فرد رو تنها در بحثهایی مثل تجزیه و تحلیل پیشرفته مالی و مباحث حسابداری مدیریت تقویت می کنند. اما دوره ها و مدارکشون می تونند در اشتغال به کار حسابداری در اون کشورهامفید باشند ؛اما با این دوره ها تا یه اندازه ای میشه در بازار کار پیشرفت کرد نه خیلی! این دوره ها و مدارکشون جای مدرکی مثل کارشناسی حسابداری رو نمی گیرن. من نمیگیم کسی نمیتونه خودش درس های کارشناسی رو بگیره و بخونه، اما مشکل اینه که مثل وکالت و پزشکی، مدرک اهمیت زیادی داره.
    اگر به مباحث مالی علاقه مند هستین و دوست دارین که در خارج از کشور ادامه تحصیل بدین و نهایتا در خارج از کشور شاغل بشین و زندگی کنین (برای داخل کشور نمی گم!) شاید بد نباشه به سمت فاینانس گرایش پیدا کنید. در مقاطع ارشد و دکترا فاینانس در خارج از کشور، خیلی مباحث کاربری مثل مدیریت ریسک، مدیریت تامین مالی، تجزیه تحلیل سهام و انواع ابزار مشتقه و امور مالی شرکتی تدریس میشه و بازار کار خوبی هم برای مقاطع بالاتر از کارشناسی داره و رشته پردرآمدی هستش.
    ویرایش توسط mahspice : October 25th, 2012 در ساعت 02:24 PM

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavani نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم چون بین دو راهی موندم و میخوام کمکم کنید
    من امسال مهر ارشدو تو دانشگاه شهید بهشتی شروع میکنم و رشتمم حسابداریه.به نظر شما از الان وقت بذارم رو تافل و جیمت که 2 سال دیگه اپلای کنم یا نه برم تو دوره بین المللی ACCA شرکت کنم و حدودا 3 سال طول میکشه وقت بذارم؟
    واقعا نمیدونم کدو راهو انتخاب کنم .ACCA مدرک حرفه ایه ولی TOEFL &GMAT مدارک آکادمیکن.چیکار کنم به نظر شما؟
    خواهشا راهنماییم کنید.مرسسسسسسی.
    درود بر شما.
    بستگی داره که شما چه انتظاری از خودتون بعد از ارشد دارید.
    تافل که چه بخواین به تحصیل ادامه بدید و چه کار (خارج از کشور) باید مدرکش رو داشته باشید.
    حالا جی مت و ACCA که در حقیقت دوراهی رو شکل میدن ---->کار یا تحصیل
    بعدشم کسی که می خواد مدرک GMAT بگیره یعنی هدفش دانشگاه های رده بالاست.
    یکی از دوستان حرف خوبی زد (فکر کنم حمیدرضا جان بود) ، آمریکا و کانادا یک گزینه ی دومی برای کسی که پذیرش میشه نیست.
    نظرم اینه که باید با حداکثر توانتون برین جلو.
    حالا با توجه به اینکه شما الان ارشد هستید اگر مقاله و معدل خوبی دارید ادامه تحصیل بدید در غیر اینصورت برید وارد بازار کار جهانی بشید و از این طریق خودتون به موفقیت برسونید.
    موفق باشی دوست عزیز
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-قزوین

سلام
    من تازه عضو سایت شدم و با گرفتن پذیرش آشنا نیستم تا امروزم دنبالش نبودم
    مدرک زبان ندارم اما انگلیسیم خوبه با فرانسه هم آشنایی دارم
    مدرک کارشناسیم از قزوین و با معدل 17.60
    مدرک ارشدم از قزوین اما غیر انتفاعی با معدل 16.40 گرفتم
    الان می خواستم بدونم کسی هست که بدونه من باید برای گرفتن بورس از کجا شروع کنم و چه کارایی انجام بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe4631 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه عضو سایت شدم و با گرفتن پذیرش آشنا نیستم تا امروزم دنبالش نبودم
    مدرک زبان ندارم اما انگلیسیم خوبه با فرانسه هم آشنایی دارم
    مدرک کارشناسیم از قزوین و با معدل 17.60
    مدرک ارشدم از قزوین اما غیر انتفاعی با معدل 16.40 گرفتم
    الان می خواستم بدونم کسی هست که بدونه من باید برای گرفتن بورس از کجا شروع کنم و چه کارایی انجام بدم؟
    درود بر شما، عضویتتون در سایت رو تبریک میگم. قبل از هر چیز لطفا بخش ویکی سایت رو مطالعه بفرمایید. اطلاعات ارزشمندی رو دوستان در این بخش فراهم کردن

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان حسابدار

من میخوام در زمینه حسابداری این واحد درسی یکسری اطلاعات کسب کنم با توجه به عنوانش میشه یه کتاب حسابداری جامع و قابل فهم بهم بگید که خودم بخونم . (به فارسی البته ). مسلما با توجه به اینکه با مدیریت تلفیق شده نباید خیلی سطح بالایی از حسابداری مد نظر باشه ؟ نه ؟ خوشحالم میشم دوستان راهنماییم کنم و بگند تا چه سطحی از حسابداری باید خودم را آماده کنم .

Management and Finance Accounting

یه استادی بهم کتاب : اصول حسابداری یک و دو از استاد طاری وردی ٫ را معرفی کرده نمیدونم به نظرتون خوبه یا نه ؟

شاد باشید
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)