صفحه 26 از 76 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1992 نمایش پست ها
    با سلام.
    واقعا بخاطر اطلاعاتتون ممنونم.
    اما من شنیدم واسه ارشد همون رشته ای که تو لیسانس خوندم میتونم پذیرش بگیرم.
    یعنی به نظر شما میشه ارشد حسابداری پذیرش بگیرم؟با توجه به اینکه لیسانسم ادبیات انگلیسی.
    البته واسه ارشد فرق نداره کدوم کشور!فقط فاند داشته باشه که فکر کنم خیلی بعیده!
    بله، امکانش هست، کلا از رشته های مختلف میشه وارد مقطع ارشد رشته های خانواده مدیریت که حسابداری یکیشونه ، شد و در آمریکا و کانادا و خیلی از جاهای دنیا، تغییر رشته در مقطع ارشد به مدیریت امر رایجیه.
    شما می تونید برای مستر حسابداری و ام بی ای حسابداری اقدام کنید، موقعیت فاند برای مستر خیلی کمه ولی بعید نیست. در مورد ام بی ای حسابداری بله خیلی فرصت فاند محدوده پس میشه گفت تا حد زیادی بعیده.
    من از این نظر به شما این پیشنهاد رو دادم که چون شما رشته اتون زبانه و طبیعتا زبانتون خوبه، فکر می کنم با اندکی تلاش بتونید تافل و جیمت رو بدین. پس به نظر من بهتره شانس خودتون رو امتحان کنید(هر چند شانس فاند کمه، اما شانسی هست که به امتحانش می ارزه) اگه موفق بشین از یه جای معتبر، ارشد رو بگیرین، واقعا اپلایتون برای دکتری توی دانشگاه های تاپ راحتتر میشه، چون یه جای معتبر فارغ التحصیل میشین، امکان اینکه رزومه تون رو قوی کنید خیلی بیشتر براتون فراهمه و میتونید از افراد شناخته شده ای، توصیه نامه بگیرین.
    البته این جور نباشه که همه تلاشتون رو خارج بگذارید و داخل رو ول کنید، حتما به فکر ارشد داخل هم باشین.
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

با سلام
    میخواستم بدونم برای کسی که لیسانس حسابداری داره برای دانشگاههای اتریش(ترجیحا وین) چه رشته ای رو برای اذامه تحصیل در مقطع فوق پیشنهاد میکنید؟

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط frh_8587 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم برای کسی که لیسانس حسابداری داره برای دانشگاههای اتریش(ترجیحا وین) چه رشته ای رو برای اذامه تحصیل در مقطع فوق پیشنهاد میکنید؟
    درود بر شما دوست عزيز
    اگه با هزينه ي خودتون مي خواين ادامه تحصيل بديد زياد فرقي نمي كنه چه رشته اي رو در master انتخاب كنيد.
    ولي اگه دنبال فاند هستيد پيشنهاد مي كنم همين رشته رو ادامه بديد هر چند گمان نكنم دانشگاه هاي اتريش فاند بدن.
    ولي همه ي انتخاب ها بستگي به شما و علايق شما داره
    موفق باشيد
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

ممنون از راهنماییتون
    میشه یه توضیحی درباره فاند بدید.یه نکته دیگه اینکه من تو سایت دانشگاههاش که رفتم همشون با شهریه های هنگفت بودن ایا دانشگاهی هست که هزینه هاش پایینتر از این باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رشته حسبداری از دانشگاه ازاد تربت حیدریه

با سلام اگه خواسته باشی از رشته حسابداری به رشته دیگه در مقطع ارشد تغییر رشته بدی شما چه رشته ای رو انتاب میکنید .؟ من خودم علاقه به اقتصاد دارم آیا می تونم برای اقتصاد از کشورهای مثل ایتالیا و آلمان با آیلتس 6.5 و معدل 17 کارشناسی فاند و پذیرش بگیرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m222 نمایش پست ها
    با سلام اگه خواسته باشی از رشته حسابداری به رشته دیگه در مقطع ارشد تغییر رشته بدی شما چه رشته ای رو انتاب میکنید .؟ من خودم علاقه به اقتصاد دارم آیا می تونم برای اقتصاد از کشورهای مثل ایتالیا و آلمان با آیلتس 6.5 و معدل 17 کارشناسی فاند و پذیرش بگیرم ؟
    درود بر شما
    سوال اولتون کاملا به شخص بستگی داره، یه نفر به یک رشته دیگه علاقه نشون میده و میره انتخاب میکنه، مثلا شما به اقتصاد علاقه مند شدین. نسخه واحد برای همه پیچیدن که فلان رشته برای همه بهترینه، اصلا کار درستی نیست.
    رشته اقتصاد جز رشته هایی که خیلی رایجه افراد با رشته های مختلف تغییر رشته می دهند و واردش می شوند، پس به طور کلی برای شما امکان تغییر رشته به اقتصاد وجود داره.
    در مقطع ارشد، موقعیت های فاند خیلی کمیابه، ولی وجود داره، به نظرم با توجه به این که می خواهید در اقتصاد ادامه بدین، بهتره در این مورد در تاپیک های اقتصادی سوال بفرمایید، شاید از بچه های اقتصاد بتونن راهنماییتون کنن و جاهایی که امکان پذیرش با فاند وجود داره رو بهتون پیشنهاد کنن. موفق باشین.

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط frh_8587 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    میشه یه توضیحی درباره فاند بدید.یه نکته دیگه اینکه من تو سایت دانشگاههاش که رفتم همشون با شهریه های هنگفت بودن ایا دانشگاهی هست که هزینه هاش پایینتر از این باشه
    خواهش می کنم دوست عزیز
    خوب مسلما همه ی دانشگاه ها برآورد هزینه ها رو می ذارن برای کسی که می خواد با خرج خودش پیش ببره همه ی مخارج رو.
    کسی که شرایط خوبی در زمینه ی تحصیلی داشته باشه از اون هزینه ها مبرا هست (شامل همه ی هزینه از جمله هزینه های زندگی)
    و از اونجایی که پذیرش در مقطع دکتری به اندازه ی پذیرش در مقطع ارشد نیست اکثر پذیرفته شدگان در مقطع دکتری مشمول دریافت یکی از انواع کمک هزینه و یا ترکیبی از چند کمک هزینه می شن. (البته در دانشگاه های با رنکینگ خوب و بعضا دانشگاه های آمریکا)
    شما به قسمت ویکی همین سایت مراجعه کنید تا با انواع کمک هزینه ها آشنا بشید.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

سلام بر عزیزای دل
    من لیسانی رازی بودم معدل 14(چون امیرکبیر و علم و صنعت و... فیزیک و ریاضی قبول شدم ولی اشتباهی رشته حسابداری را زدم جلوتر و دوسال دنبال تغیر رشته بودم که اخر هم نشد) رتبه 124 ارشد از چمران با معدل 16.24 سه ترم داتشگاه تدریس کردم حدود 12 مقاله و 4 طرح پژوهشی دارم. احتمالا وربال جی ار ای 640 و ریاضی 800. شانس پذیرش چقدر است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

عز یز دل سلام. خیلی دانشگاهها ایلتس رو قبول دارن. تعداد محدودی هستن که قبول ندارن. در ضمن برخی اصلا تافل هم نمیخواهند فقط مصاحبه. دیگه اینکه حدود 110 از دانشگاههای امریکا دکترای حسابداری داره که 60 تا فقط جی ار ای قبول دارن. البته سال به سال داره اضافه میشه. برخی دانشگاهها فقط جی ار ای رو اول نگاه مکنن و اصلا معدل زیاد براشون مهم نیست مثل برکلی. برخی معدل هم مهمه مثل نیویورک و استنفورد. برا دکترا اگر جی ار ای پایین داشته باشی(یعنی وربال کمتر از 550 و ریاضی کمتر از 750) با بهترین معدل و 100تا مقاله احتمال پذیرش نزدیک به صفره. چون دانشگاهی که کمترین جی ار ای رو داره دانشگاه درکسل هست و بقیه بیشتر هست. یعنی اگر جی ار ای یا جی مت پایین اصلا اقدام نکنید. اگر هم بالاست بیشتر دانشگاه متوسط و فقط یک یا دوتا دانشگاه خوب. چون پذیرش یک یا دوتاست البته دانشگاه کارولینای شمالی 6تا12 گرفته بود پارسال و دیگه حتما یک یا دوتا دانشجوی هندی و کره ای هستن که از شما بهترن. و تقاضای بالای دانشجویان برا رشته حسابداری است. من چون زیاد مقاله کار کردم با خیلی از اساتید امریکا در ارتباط بودم و حتی با برخی از اونا چت کردم. اطلاعا رو براساس ایمیل دریافتی از اونا دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط janjani نمایش پست ها
    عز یز دل سلام. خیلی دانشگاهها ایلتس رو قبول دارن. تعداد محدودی هستن که قبول ندارن. در ضمن برخی اصلا تافل هم نمیخواهند فقط مصاحبه. دیگه اینکه حدود 110 از دانشگاههای امریکا دکترای حسابداری داره که 60 تا فقط جی ار ای قبول دارن. البته سال به سال داره اضافه میشه. برخی دانشگاهها فقط جی ار ای رو اول نگاه مکنن و اصلا معدل زیاد براشون مهم نیست مثل برکلی. برخی معدل هم مهمه مثل نیویورک و استنفورد. برا دکترا اگر جی ار ای پایین داشته باشی(یعنی وربال کمتر از 550 و ریاضی کمتر از 750) با بهترین معدل و 100تا مقاله احتمال پذیرش نزدیک به صفره. چون دانشگاهی که کمترین جی ار ای رو داره دانشگاه درکسل هست و بقیه بیشتر هست. یعنی اگر جی ار ای یا جی مت پایین اصلا اقدام نکنید. اگر هم بالاست بیشتر دانشگاه متوسط و فقط یک یا دوتا دانشگاه خوب. چون پذیرش یک یا دوتاست البته دانشگاه کارولینای شمالی 6تا12 گرفته بود پارسال و دیگه حتما یک یا دوتا دانشجوی هندی و کره ای هستن که از شما بهترن. و تقاضای بالای دانشجویان برا رشته حسابداری است. من چون زیاد مقاله کار کردم با خیلی از اساتید امریکا در ارتباط بودم و حتی با برخی از اونا چت کردم. اطلاعا رو براساس ایمیل دریافتی از اونا دادم.
    درود بر شما،
    من قبلا پستهای شما رو در صفحات قبلی این تاپیک دیده بودم ، اول از همه خوشحالم که دوباره توی تاپیک پست گذاشتین.
    لطفا اطلاعات خودتون رو مستندتر بگذارید، تا بهتر بشه ازشون استفاده کرد، یعنی از دانشگاههایی که مثلا تافل نمی خواهند یا 60 دانشگاهی که فقط جی آر ای رو قبول دارند مثال هم بزنید، چون برای من تازگی داره، ندیدم دانشگاهی تافل نخواد و به مصاحبه بسنده کنه، یا من تا الان ندیدم دانشگاهی فقط نمره جی آر ای رو برای حسابداری قبول کنه، نهایتا دیدم جی آر ای رو به جیمت ارجحیت بده، ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)