صفحه 30 از 76 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

پیش فرض پاسخ : حسابداری

سلام.موضوع پایان نامه در 2 چیز تاثیر میگذاره.1) با توجه به اینکه موضوع پایان نامه بر اساس علاقه انتخاب میشه اگر شما بر اساس علاقه انتخاب کنید بعدا برای انتخاب دانشگاه انهایی را انتخاب میکنی که اساتیدش در زمینه کاری تو کار میکنن راحتر خواهی بود2اگر موضوع پایان نامت خوب و قوی باشه میتونی ازش مقاله بدی که برا رزومت خوبه. من خودم یک موضوع دکترا برا پایان برداشتم.دوتا مقاله علمی پژوهشی فارسی و یکی انگلیسی ازش چاپ کردم. پس بر اساس علاقه ات انتخاب کن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام دوباره و مرسی از جواب. متأسفانه پروپوزالم تصویب شده و کار از کار گذشته. حسابرسی مورد علاقم هست، اما میدونم این موضوع ضعیفه. شاید بزور یه مقاله بشه درآورد. ممنون از راهنماییتون. ای کاش زودتر میدونستمو میپرسیدم. واقعا از وقتیکه میگذارید ممنون. موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض حسابداری

سلام
    من نمره تافلم 90 شد و حالا دارم برای جیمت می خونم و می خوام برای ارشد برم آمریکا... ولی راستش بیشتر از گرفتنه پذیرش از اینکه آیا می تونم از پس هزینه های اونجا بر بیام یا نه می ترسم... چون شنیدم حداقل سالی 5000 دلار هزینه هامون میشه و اونجا... با توجه به اینکه شانس بورسیه شدن برای رشته هایی مثه حسابداری و مدیریت بالا نیست، به نظرتون آیا میشه اونجا حداقل نصفی بیشتر هزینه هامو به دست بیارم با توجه به هفته ای 20 ساعت کاری که میشه اونجا انجام داد؟

در بالا متوسط مبلغ هزینه ها حداقل 50 هزار دلار منظورم بوده ... ممنون میشم اگه پاسخ بدید...
    ویرایش توسط Olympia : April 15th, 2013 در ساعت 09:04 PM دلیل: ترکیب پستها

Junior Member

سلام
    من تازه می خوام شروع کنم والا موندم GMAT or GRE جی مت دردسر خودشو داره که باید رفت یه کشور دیگه خوبی جی ار ای اینه که اینجاست ولی واقعا موندم واسه حسابداری کدومش اولویت داره. چون تازه می خوام شروع کنم می خواستم بدونم کدومشو بخونم. اخه شنیدم اگه اقتصاد می خواین ادامه بدین جی ار ای اگه مدیریت و فاینانس باشه جی مت ..تکلیف حسابداری دقیقا این وسط چیه؟ البته چند تا دانشگاه دیدم که فقط GMAT میخوان اما خودشون نوشتن سالی 3 تا 5 دانشجو دکترا می گیرن ..می خواستم بدونم واقعا می ارزه بابت چند تا دانشگاه که 3 -5 دانشجو هم میگیرن برم جی مت بدم؟ یا کار ما حسابداری ها با GRE هم راه میافته؟؟؟

سلام به همه ی حسابدارای گل

همونجوری که خودتون میدونید گرفتن فاند برای فوق حسابداری بینهایت مشکله و اگه واقع بین باشیم برای خیلی ها غیر ممکن!
    و اگر هم فرض را بر این بزاریم کسی نخواد دکترا بخونه تنها گزینه میمونه ویزای کار یا همون h1b.
    حالا برای گرفتن ویزای کار سخت ترین مرحله پیدا کردن کارفرمای امریکایی هست...
    خب الان میگید از این سر دنیا کارفرمای امریکایی چه جوری پیدا کنیم؟؟؟!!!

خب جواب منم اینه که بهترین راه برای پیدا کردن کارفرمای امریکایی outsourcing هست

یعنی یه جوری باهاشون توافق کنیم که اگه من چند وقت کارای شما رو از راه دور مفتی انجام دادم شما هم به جاش برای ویزای من اقدام کنید و هزینه هاشو تقبل کنید.به همین راحتی

الان هدف من اینه و تازه در ابتدای راه هستم ولی نمیدونم این فکر عملی میشه یا نه!

حقیقتش احتیاج مبرم دارم به نظرات شما اساتید تا بهم بگید کجای این فکر ایراد داره، و اگه به این نتیجه رسیدیم که مشکلی نیست اونوقت میتونیم با همکاری همدیگه این ایده رو اجرایی کنیم و بریم امریکا

Junior Member

دوستان اگر کسی مدرک لیسانس حسابداری (معدل 5/17) و فوق لیسانس حسابداری (معدل حدودا 17) از دانشگاه پیام نور داشته باشه, می تونه شانسی برای پذیرش در مقطع دکترا تو دانشگاههای امریکا ( در حد متوسط ) داشته باشه !!! می تونه با داشتن نمره بالا در امتحان آیلتس و امتحان جی مت ولی بدون مقاله پذیرش بگیره؟؟؟ و همچنین در مورد ویزا گرفتن !!!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط san88 نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی مدرک لیسانس حسابداری (معدل 5/17) و فوق لیسانس حسابداری (معدل حدودا 17) از دانشگاه پیام نور داشته باشه, می تونه شانسی برای پذیرش در مقطع دکترا تو دانشگاههای امریکا ( در حد متوسط ) داشته باشه !!! می تونه با داشتن نمره بالا در امتحان آیلتس و امتحان جی مت ولی بدون مقاله پذیرش بگیره؟؟؟ و همچنین در مورد ویزا گرفتن !!!
    سلام معدلت خوبه. بله. میتونی ولی به نمره جی مت/تافل یا ایلتس رزومه و توصیه نامه و sop بستگی داره. مقاله شرط لازم نیست ولی تا اون موقع سعی کن یکی کار کنی. فقط پیام نور نمیدونم برا توصیه نامه گرفتن چطوره.سعی کن بتونی از استادها بگیری چون انگار زیاد هیات علمی ندارن. در مورد ویزا چون اقدام نکردم نمیدونم.موفق

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط san88 نمایش پست ها
    سلام ضمن احترام به نظر دوستمان عرض کنم دوست بنده برای دکتری حسابداری با شرایطی که شما می فرمایید یعنی آیلتس 7 و جی ار ای (1200) اپلای کردند متاسفانه همه جا ازش خواستند یک ثمپل مقالات چاپ شده بدهد که نداشت بیشتر دانشگاه ها رد شد. درسته همه عوامل نقش دارند ولی بنظر من یک مقاله بدی خیالت راحت میشه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام ضمن احترام به نظر دوستمان عرض کنم دوست بنده برای دکتری حسابداری با شرایطی که شما می فرمایید یعنی آیلتس 7 و جی ار ای (1200) اپلای کردند متاسفانه همه جا ازش خواستند یک ثمپل مقالات چاپ شده بدهد که نداشت بیشتر دانشگاه ها رد شد. درسته همه عوامل نقش دارند ولی بنظر من یک مقاله بدی خیالت راحت میشه
    دوست عزیز سلام.
    رد شدن ایشون بخاطر نمره پاین جی ار ای بوده نه مقاله. یعنی هیچ دانشگاهی تو امریکا با جی ار ای 1200 دکترا حسابداری نمیگیره (حداقل 1300 میخوان بر خلاف فنی ها). چون رقابت زیاده و حتما یک هندی یا کره ای یا امریکایی هست که نمره 1400 حداقل داشته باشه. در ضمن من مقاله رو از این جهت قبول دارم که کسی که نمیتونه مقاله خوب بده یعنی ادم قوی نیست البته اونم باز به شرایط به بستگی داره. مقاله اصلا لازم نیست وقتی شما نمره خوبی از جی ار ای یا جی مت داشته باشید. از ایشون مقاله خواستن چون جی ار ای خ پاین داشته حالا استاده خواسته بدونه این نمره ضعیف چیزی داره برا ارائه. اصلا بلده تحقیق چی هست. وقتی اینجوری باشه چرا اینو بگیره که نه نمره خوبی داره نه تحقیق بلده. اونا دانشجویی میخوان که براشون کار کنه نه اینکه بخوان بهش اموزش بدن. ولی نمره بالای جی ار ای و جی مت براشون خ مهمه.

Member
    رشته و دانشگاه

در تکمیل مرود بالا بگم که با چنین نمره جی ار ای من از خ دانشگاهها پرسیدم که با 1200 میشه پذیرش گرفت(چون بچه های فنی تو سایت نوشتن جی ار ای 1200 خ خوبه) خیلی از اونا بهشون برخورد گفتن مگه business school ها مثل فنیه(یک تحقیری به فنی ها داشتن). میگفتن شما چون خیلی از فاندتون برا تدریسه باید نمره جی ار ای بالایی داشته باشین(حداقل 1300 بر دانشگاههای متوسط به پایین) و دانشگاههای تاپ(1400 به بالا) یا جی مت 720 برا تاپها. بنابراین اگه نمره 1300 کمتر باشه اصلا بهتره اپلای نکنی. چون 50 تا 60 اپلای میکنن 2-3 تا میخوان بطور میانگین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)