صفحه 31 از 76 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

پیش فرض پاسخ : حسابداری

باسلام
    جالبه که بعد از چندسال تو این فرومها گشتن امروز اینجا رودیدم وبروبچ فعال حسابدارو.حالا یه نسخه هم واسه ما بپیچین:
    لیسانس دانشگاه شیراز-معدل 14.17 سال 1999
    دانشجوی ای سی سی ای انگلیس2010 (همینجا می خونیم وامتحان میدیم)ودودرس پاس شده (اف 5 ودیپلم ای اف ار اس )-البته ظلمه چون تا اف 9 همون لیسانس خودمونه که باید دوباره پول ووقت بذاریم .
    فایل مهاجرت دایم استرالیا -اکتبر 2012 که احتمالا تا 2 ماه دیگه اونورم -پرث -وشاید ای سی سی ای رو ول کنم وسی پی ای بخونم .
    فایل مهاجرت دایم کانادا-فوریه 2010 که زیر یکسال ویزاش میادوباید سی جی ای کانادا بخونم .
    مشتاق خوندن که هستیم اما مهمتر راحت تر کار پیدا کردن وزندگی کردن .
    9 تا کارنامه ایلتس جنرال بااوریج7 از 2009 تا 2012 که تو هرکدومشون یکی دو تاش بالای 7.5-8 هست.
    12 سال سابقه کار حسابدار ورییس ومدیر مالی که 5 سال اخیر بعنوان ریس حسابداری شرکت معتبر بین المللی هست.
    ممنون از راهنمایی های احتمالیتون.

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    باسلام
    جالبه که بعد از چندسال تو این فرومها گشتن امروز اینجا رودیدم وبروبچ فعال حسابدارو.حالا یه نسخه هم واسه ما بپیچین:
    دانشجوی ای سی سی ای انگلیس2010 (همینجا می خونیم وامتحان میدیم)ودودرس پاس شده (اف 5 ودیپلم ای اف ار اس )-البته ظلمه چون تا اف 9 همون لیسانس خودمونه که باید دوباره پول ووقت بذاریم .
    فایل مهاجرت دایم استرالیا -اکتبر 2012 که احتمالا تا 2 ماه دیگه اونورم -پرث -وشاید ای سی سی ای رو ول کنم وسی پی ای بخونم .
    فایل مهاجرت دایم کانادا-فوریه 2010 که زیر یکسال ویزاش میادوباید سی جی ای کانادا بخونم .
    9 تا کارنامه ایلتس جنرال بااوریج7 از 2009 تا 2012 که تو هرکدومشون یکی دو تاش بالای 7.5-8 هست.
    12 سال سابقه کار حسابدار ورییس ومدیر مالی که 5 سال اخیر بعنوان ریس حسابداری شرکت معتبر بین المللی هست.
    درود
    برخی فاکتور های مهم (مث سابقه کار) قویه ولی مدرک ACCA که ارزش زیادی نداره چون به راحتی میشه توی ایران هم گرفت ولی بازم یه عامل تاثیرگذاری هست.
    معدلتون هم کمه ولی سایر موارد می تونن اینو پوشش بدن.
    از همه مهم تر اینکه شما سابقه کار عالی دارین و این خیلی موثره.
    موفق باشید.
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    باسلام
    دوست گرامی اگه دنبال بورس تحصیلی هستی برای فوق حسابداری خدمت شما عرض شود در مقطع ارشد استرالیا برای شمما بورسی ندارد ولی اگه بدون بورس میخوای بری دانشگاه نیوکسل شانس خوبی داری
    در مورد مستر در کانادا بدون جی ار ای پذیرش نخواهید شد

Junior Member hhaannaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام
    من لیسانسم رو از دانشگاه سرارسر با معدل 16.57 گرفتم و الان دانشجوی ارشد واحد علوم و تحقیقات تهران با معدل 18.63 هستم تا الان

چطور میتونم بورس بگیرم واسه دکتری خارج از کشور ؟

خیلی علاقه دارم دکتری خارج از کشور خصوصا تو دانشگاههای کانادا یا آمریکا بخونم ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم
    کسی رو هم از رشته حسابداری نمیشناسم که اپلای کرده باشه با اونجا
    ممنونم
    :::هستم اگر می روم گر نروم نیستم :::

ApplyAbroad Superstar

Smile پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط hhaannaa نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانسم رو از دانشگاه سرارسر با معدل 16.57 گرفتم و الان دانشجوی ارشد واحد علوم و تحقیقات تهران با معدل 18.63 هستم تا الان

چطور میتونم بورس بگیرم واسه دکتری خارج از کشور ؟

خیلی علاقه دارم دکتری خارج از کشور خصوصا تو دانشگاههای کانادا یا آمریکا بخونم ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم
    کسی رو هم از رشته حسابداری نمیشناسم که اپلای کرده باشه با اونجا
    ممنونم
    رشته حسابداری ازاون رشته هایی هست که بورس شدن در آن خیلی دشوار هست بسیاری از افراد که بورس شدن از ایران بورس گرفتند و رفتند مثل دکتر .......و ........... (به دلایلی اسمشان را نگذاشتم) .
    علت اصلی تفاوت سطح علمی دانشگاه های ما با کشورهای دیگر در علوم انسانی خصوصا حسابداری و مدیریت هست.
    پیشنهاد من به شما به عنوان یک دوست ابتدا انجام پروژه پایانامه خود با کیفیت بالا به نحوی که بتوانید یک مقاله با کیفیت از آن استخراج کنید و در مجلات آی اس ای چاپ نمایید. در مرحله بعد باید در ازمون جی ار ای شرکت و نمره بالای 1340 کسب کنید چون بیشتر دانشگاه ها نمره 1300 را برای رشته ما حداقل قرار می دهند. نمره تافل یا ایلتس نیز بدیهی است!
    یادتان باشد خلاصه ای از موضوعی که علاقه مند هستید برای دکتری بر ان کار کنید تحت عناوین نامه اهداف و .... باید تهیه کنید به نحوی باشد که یک استاد خارجی را جذب شما نماید به بخش تحصیل در امریکا و کانادا مراجعه نمایید.
    در کل من نظر مثبتی به شما دارم البته با فرض جی ار ای و بقیه موارد!

Junior Member hhaannaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

ببخشید منظ.رم فاند بود چون میدونم هزینه های اونجا بالاست من خانوادم نهایتا بیشتر از یک ترم نمی تونن من رو ساپورت کنن که اینم با این وضعیت دلار وحشتناکه

من نظرم بیشتر رو آمریکاست . ایا فاند میدن ؟

میشه درباره پروژه پایانامه خود با کیفیت بالا کمی راهنماییم کنی ؟
    من خیلی علاقه به کارای پژوهش دارم اما تا الان که ترم 2 هستم فقط دو مقاله ترجمه کردم وقت مطالعه و انجام تحقیق رو دارم ولی نمی دونم باید چکار کنم ؟
    :::هستم اگر می روم گر نروم نیستم :::

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

ممنون ازSaaaaamوMortezabermoda

دانشگاه نیوکسل رو تو سایتش وارد شم والباقی قضایا ویا اینکه راه دیگه ای هم هست ؟ اگه بورس نیست یعنی خرج زندگی وهزینه دانشگاه هم با خودمه ؟
    با ایلتس اوریج 7 (همه اسکیلها 7 -7.5 هستن)جی ار ای مورد نظر رو میتونم بیارم ؟
    ومهمتر اینکه هدف از درس خوندن یا استاد دانشگاه شدن/کارهای تحقیقاتی ویا بازار کار هست (غیر از لب طاقچه گذاشتن).خب اینطوری اگه شمایکی از ای سی سی ای انگلیس ویا سی پی ای استرالیا ویا امریکاویا سی جی ای کانادا(شبیه همون حسابدار مستقل ورسمی خودمون) بشین که شرطش داشتن لیسانس (چه خارجی وچه داخلی) وپاس کردن شش درس پروفشنال(که فکر نکنم از دوره مسترو... اسونتر باشه) وسابقه کاردرست وحسابی -که حین تحصیل هم میشه-و با توجه به موافقتنامه هاشون می تونی تو هر کشور دیگه ای(البته اجازه کار هم باید بگیری که خیلی اسون میشه) با خوندن مالیات وقانون شرکتهاشون بعنوان حسابدار مستقل ورسمی (عملا بالاترین حدی که مالی چی ها میتونن کارکنن-مثلا سی اف او)کار کنی .خب حالا چرا ادامه تحصیل صرف ؟ویا برعکس ؟من فقط تمرکزم رو اینور بوده(ادامه تحصیل در مجامع حرفه ای وهمزمان عضوشدن ونگاه به بازار کار) تا ادامه تحصیل صرف -گرچه هنوز عاشق فضای دانشگاه هستم (اگه اشتباه نکرده باشم)؟

ببخشید طولانی شد.
    یه توضیح :من که از ای سی سی ای منصرف واحتمالا دارم به سمت سی پی ای میرم اما این دوره خیلی سخته (اونقدر که به نظر من دکترا گرفتن تو ایران خیلی خیلی راحتتراز این دوره هست ) وواسه همین بروبچ اعضای علمی دانشگاههای ایران بعد از دکترا تازه دارن میان این دوره رو شرع میکنن وتا حالا فقط چند نفرشون ادامه دادن وتموم کردن والباقی بماند ... .

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی اگه دنبال بورس تحصیلی هستی برای فوق حسابداری خدمت شما عرض شود در مقطع ارشد استرالیا برای شمما بورسی ندارد ولی اگه بدون بورس میخوای بری دانشگاه نیوکسل شانس خوبی داری
    در مورد مستر در کانادا بدون جی ار ای پذیرش نخواهید شد
    ویرایش توسط bijanirani1 : May 21st, 2013 در ساعت 01:44 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

سلام. من ترم ۸ کارشناسی حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ با معدل ۱۷.۵۸ هستم. اگر نمره Toefl و GMAT رو خوب فرض کنیم به نظر شما ممکنه بتونم با این مدرک از دانشگاهی فاند بگیرم یا بهتر میشه اگر کارشناسی ارشد رو هم همینجا بخونم؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس و ارشدحسابداری رو تو دانشگاه دولتی با معدل 16.8 و 17.4 گرفتم. آیلتس 6.5 و 3 مقاله چاپ شده تو ژورنالهای خارجی دارم. به نظر شما تو کدوم کشورا شانس بیشتری واسه پذیرش دارو؟ ضمنا تو کشورای اسکاندیناوی GRE لازمه؟ ممنون، ذعاتون میکنم

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط beeta نمایش پست ها
    سلام. من ترم ۸ کارشناسی حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ با معدل ۱۷.۵۸ هستم. اگر نمره Toefl و GMAT رو خوب فرض کنیم به نظر شما ممکنه بتونم با این مدرک از دانشگاهی فاند بگیرم یا بهتر میشه اگر کارشناسی ارشد رو هم همینجا بخونم؟
    با سلام
    دوست عزیز اگه قوی هستی مستقیم برا دکترا امرکا یا کانادا اقدام کن(نمره ج مت عالی مثلا720 میخواد)
    اگه نه و پول داری برو مستر رو جایی دیگه بخون مثل استرالیا که لینک بشه برا دکترا امریکا
    اگه هیچکدوم. اینجا بخون فقط سعی کن نمره جی مت خ خوب بیاری و مقاله خوب بدی. دوسال ارشد را فرصتی برا قوی کردن رزومه و بالابردن جی مت فک کن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)