صفحه 32 از 76 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhmankh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس و ارشدحسابداری رو تو دانشگاه دولتی با معدل 16.8 و 17.4 گرفتم. آیلتس 6.5 و 3 مقاله چاپ شده تو ژورنالهای خارجی دارم. به نظر شما تو کدوم کشورا شانس بیشتری واسه پذیرش دارو؟ ضمنا تو کشورای اسکاندیناوی GRE لازمه؟ ممنون، ذعاتون میکنم
    با سلام خدمت پژمان جان
    پذرش با فاند فرق داره
    اگه فاند میخوای که معمولا یا امریکا یا کانادا که نمره خ خوب ج مت و/جی ارای لازمه
    اگه پذرش بدون فاند میخوای استرالیا خوبه. باد بری تو سایت دانشگاه اونجا یکی یکی نگاه کنی مدارک چی میخوان. برخی از دانشگاهها استرالیا و دانشگاهها خوب اروپا هم جدیدن جی ار ای میخوان. در ضمن بچه های اینجا نظر خودشون رو میگن زیاد رو نظر انا تصمیم نگیر اگر چه یک اطلاعات اولیه میدن. بهترین راه تماس با اساتید یا Director PhD programاون دانشگاه است. ولی من از یک استاد تو استرالیا پرسیدم و چندتا از بچه ها که رفتن استرالیا همه گفتن اونجا فاند نداره. خودمم تماس گرفتم دیدم اره میگن ما فاندی نداریم. پس اگه پول داری استرالیا اگه نه باید یا به امریکا و کانادا و یا جایی که فاند میدن(تو اروپا باید دانشگاهها روبگردی) که فاند بگیری. اگه سوالی باشه درخدمتم.موفق باشی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط janjani نمایش پست ها
    با سلام خدمت پژمان جان
    پذرش با فاند فرق داره
    اگه فاند میخوای که معمولا یا امریکا یا کانادا که نمره خ خوب ج مت و/جی ارای لازمه
    اگه پذرش بدون فاند میخوای استرالیا خوبه. باد بری تو سایت دانشگاه اونجا یکی یکی نگاه کنی مدارک چی میخوان. برخی از دانشگاهها استرالیا و دانشگاهها خوب اروپا هم جدیدن جی ار ای میخوان. در ضمن بچه های اینجا نظر خودشون رو میگن زیاد رو نظر انا تصمیم نگیر اگر چه یک اطلاعات اولیه میدن. بهترین راه تماس با اساتید یا Director PhD programاون دانشگاه است. ولی من از یک استاد تو استرالیا پرسیدم و چندتا از بچه ها که رفتن استرالیا همه گفتن اونجا فاند نداره. خودمم تماس گرفتم دیدم اره میگن ما فاندی نداریم. پس اگه پول داری استرالیا اگه نه باید یا به امریکا و کانادا و یا جایی که فاند میدن(تو اروپا باید دانشگاهها روبگردی) که فاند بگیری. اگه سوالی باشه درخدمتم.موفق باشی
    دوست گرامی

یک نکته در استرالیا دولت یا موسسات و یا دانشگاه ها بورس تحصیلی اعطا می کنند که به آ بورسهایی بنامهای IPRS و UPRS می گویند ددلاین اکثر دانشگاه ها برای بورس در راند اصلی 31 اگوست هست. متاسفانه در رشته های حسابداری - مدیریت - فایننس - اقتصاد و بازاریابی به ایرانی ها خیلی سخت بورس می دهند چون اکثر دانشگاه های ما در مقطع ف.ق کمتر به مباحث پژوهشی پرداخته می شود و ما اکثرا بلد نیستیم پروپوزالی بنویسیم که استرالیا بپسنده متاسفانه! شخصا پروپوزالم را یک استاد دانشگاه تکنولوژی سیدنی ادیت کرد گفت کلی اشکال داره!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی

یک نکته در استرالیا دولت یا موسسات و یا دانشگاه ها بورس تحصیلی اعطا می کنند که به آ بورسهایی بنامهای IPRS و UPRS می گویند ددلاین اکثر دانشگاه ها برای بورس در راند اصلی 31 اگوست هست. متاسفانه در رشته های حسابداری - مدیریت - فایننس - اقتصاد و بازاریابی به ایرانی ها خیلی سخت بورس می دهند چون اکثر دانشگاه های ما در مقطع ف.ق کمتر به مباحث پژوهشی پرداخته می شود و ما اکثرا بلد نیستیم پروپوزالی بنویسیم که استرالیا بپسنده متاسفانه! شخصا پروپوزالم را یک استاد دانشگاه تکنولوژی سیدنی ادیت کرد گفت کلی اشکال داره!
    ممنون دوست عزیز
    فکر کنم شما اطلاعاتت در مورد استرالیا خوب باشه و من راجع به امریکا.من خودم زیاد سبک امریکا رو تو ترجیح میدم که شما کورسه مختلف با اساتید مختلف دارین نه مثل استرالیا که باید از اول یک پروپزال بدین بعد. چیزی که گفتین کاملا درسته پروپزال دادن یا مقاله خوب دادن کار هر کسی نیست ما اساتیدمون خودشون مقاله خوب ندارن از دانشجویان انتظاری نمیره.امرکا و کانادا سیستم قویتر و بهتری داره برا اموزش نسبت به استرالیا. فکر کنم دوسال خوب زحمت بکشی بری امریکا بهتره تا زودتر بری استرالیا. البته توانایی و پشتکار و هدف فرد شرطه.فقط همت میخواد و باید براش وقت گذاشت به نظرم ارزششو داره. هندی و چینی میخونن تافل 110 به بالا و جی ار ای/یا جی مت 700 به بالا میارن. ما هم باید تلاش کنیم و با ارده قوی پیش بریم.موفق باشی

سلام به همه ی دوستان ،من لیسانس حسابداری از دانشگاه غیرانتفاعی ارشاد گرفتم با معدل 18 و میخوام واسه دکتری برم آمریکا یا کانادا!!!تا ارشد بگیرم حدود 2 الی 3 سال وقت دارم میخوام اگه امکانش هست کمکم کنید که چیکار کنم که 100 % پذیرش بگیرم!!آیا اصلا دانشگاه غیرانتفاعی رو پذیرش می کنن؟؟؟زبانو چیکار کنم که قوی بشه؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_rad077 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان ،من لیسانس حسابداری از دانشگاه غیرانتفاعی ارشاد گرفتم با معدل 18 و میخوام واسه دکتری برم آمریکا یا کانادا!!!تا ارشد بگیرم حدود 2 الی 3 سال وقت دارم میخوام اگه امکانش هست کمکم کنید که چیکار کنم که 100 % پذیرش بگیرم!!آیا اصلا دانشگاه غیرانتفاعی رو پذیرش می کنن؟؟؟زبانو چیکار کنم که قوی بشه؟؟؟
    دوست گرامی کسی نمی تواند به شما بگوید این کار را انجام بدین 100% بورس میشوید! راه افزایش شانس بورس:
    1- تحصیل در مقطع ارشد در یکی از دانشگاه های تهران - علامه - شهید بهشتی
    2- فارغ التحصیلی با معدل بالای 18 در مقطع ارشد
    3- نوشتن یک یا دو مقاله ای اس ای
    4- گرفتن تافل یا ایلتس 100- 7
    5- نمره جی ا ر ای یا جی مت بالا
    6- توصیه نامه از اساتید معروف و شناخته شده
    7- نوشتن نامه اهداف بسیار عالی
    8- توکل به خدا و پشتکار
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی کسی نمی تواند به شما بگوید این کار را انجام بدین 100% بورس میشوید! راه افزایش شانس بورس:
    1- تحصیل در مقطع ارشد در یکی از دانشگاه های تهران - علامه - شهید بهشتی
    2- فارغ التحصیلی با معدل بالای 18 در مقطع ارشد
    3- نوشتن یک یا دو مقاله ای اس ای
    4- گرفتن تافل یا ایلتس 100- 7
    5- نمره جی ا ر ای یا جی مت بالا
    6- توصیه نامه از اساتید معروف و شناخته شده
    7- نوشتن نامه اهداف بسیار عالی
    8- توکل به خدا و پشتکار
    دوست عزیز یک دفعه بگو نه خیالش راحت شه
    من با خیلی از موارد فوق مخالم. ضمن اینکه گفته فوق میخواد بره
    ارشد دانشگاههای تهران تاثیری در پذیرش نداره(برخلاف فنی ها) چون بچه های حسابداری ضعیفن. تو پستهای قبلی توضیح داده شده
    ما استاد معروف تو حسابداری نداریم
    مجلات ای اس ای تو دنیا کلا 6 تا هستن که ایرانیها(حتی اساتید ایران به دلیل عدم نواوری و دیتا) نمیتونن اونجا چاپ کنن چه برسه دانشجویان. منظورتون مجلات خارجی هست که با ای اس ای خ فرق داره
    به نظرم ریاضی جی ار ای یا جی مت را بگذار جلوت ببین چطوره وضعت اگه طوری هست که بتونی از ریاضی جی ار ای کامل بگیری یا ریاضی جی مت خوب بتونی بزنی و بعد از مدتی بتونی به نمره عالی برسونی پس توانایی رو داری اگه ریاضیت واقعا ضعیفه به نظرم بیخال شی بهتره. چون وربال رو خ زیاد نسبت به ریاضی نمیشه تر قی داد.مثلا بتونی 160 هم بگیری اگه ریاضی 160 به بالا نگیری تقریبا شانست زیاد نیست. وچون 160 وربال خ سختره پس بر اساس ریاضی خودتو ارزیابی کن
    بعد تصمیم بگیر جی مت یا جی ار ای میخوای بدی
    بعد شروع به خوندن کن
    موفق

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط janjani نمایش پست ها
    دوست عزیز یک دفعه بگو نه خیالش راحت شه
    من با خیلی از موارد فوق مخالم. ضمن اینکه گفته فوق میخواد بره
    ارشد دانشگاههای تهران تاثیری در پذیرش نداره(برخلاف فنی ها) چون بچه های حسابداری ضعیفن. تو پستهای قبلی توضیح داده شده
    ما استاد معروف تو حسابداری نداریم
    مجلات ای اس ای تو دنیا کلا 6 تا هستن که ایرانیها(حتی اساتید ایران به دلیل عدم نواوری و دیتا) نمیتونن اونجا چاپ کنن چه برسه دانشجویان. منظورتون مجلات خارجی هست که با ای اس ای خ فرق داره
    به نظرم ریاضی جی ار ای یا جی مت را بگذار جلوت ببین چطوره وضعت اگه طوری هست که بتونی از ریاضی جی ار ای کامل بگیری یا ریاضی جی مت خوب بتونی بزنی و بعد از مدتی بتونی به نمره عالی برسونی پس توانایی رو داری اگه ریاضیت واقعا ضعیفه به نظرم بیخال شی بهتره. چون وربال رو خ زیاد نسبت به ریاضی نمیشه تر قی داد.مثلا بتونی 160 هم بگیری اگه ریاضی 160 به بالا نگیری تقریبا شانست زیاد نیست. وچون 160 وربال خ سختره پس بر اساس ریاضی خودتو ارزیابی کن
    بعد تصمیم بگیر جی مت یا جی ار ای میخوای بدی
    بعد شروع به خوندن کن
    موفق
    دوست عزیز
    تا بحال من این 4 سال که دنبال کارهای اپلای هستم یکنفر هم ندیدم در رشته حسابداری از ایران بورس شده باشه استرالیا منظورم بورس وزارت علوم نیست بورس خود استرالیاست !
    در ضمن در رشته حسابداری دکتر اعتمادی چند مقاله ای اس ای با ایمپکت دارد! ولی بدون داشتن جی ار ای و مقاله و پروپوزال قوی من فکر نکنم بشه در این رشته از دانشگاه های استرالیا بورس گرفت!
    در مورد رشته های مدیریت نیز اخیرا من چند نفر را دیدم که با چند مقاله خوب و پروپوزال عالی بورس شدند و الان اونور هستند پس میشه ولی خیلی سخته و یکم هم شانس میخواد!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز ممنون از پاسخت
    اینکه بچه های حسابداری نمیتونن پذرش بگیرن همانطور که گفتم این هست که خ ضعیفن. همانطور که میدونید خ از این بچه ها(حتی رتبه های تک رقمی اونا که همکلاس بودیم خ قوی نیستن بخصوص ریاضی و زبانشون که مهمترین عامل برای جی ار ای و جی مت هست) در ضمن این نکته قابل توجه هست بچه هایی که اغلب میخوان پذیرش بگیرن دیدم دانشگاه ازاد هستن. همانطور که میدونید کسانیکه نتونستن تو یک رقابت داخلی بین 100 نفر اول باشن خ بعید که بتونن بین رقبای خارجی که اغلب ریاضی قوی و زبان سطح خوبی دارن نمره بالا جی ار ای یا جی مت بیارن. نکته قابل توجه دیگه اینکه کشورهای امریکا کانادا و استرالیا اغلب خوشون تمایل به رشته های مدیریت و حسابداری و اقتصاد و مالی دارن.اونجا بر عکس فنی ها هست. پس رقابت بین ضعیفای ایران(حسابداری رو کسانیکه نه فنی قبول میشن و نه پزشکی میرن) و قوی های اونا هست. ولی همانطور که گفتم اگر کسی نتونه ریاضی خوب بیاره پس بهتره وقت و هزینه رو هدر نده. بعبارت دیگر این یک رویا یا توهم بیش نیست چون خارج از توانش هست. ولی اگر ریاضی خوب بتونه بزنه(منظورم کامل برا جی ار ای هست) وربال بین 500 تا 600 عملی هست. در ضمن اونایی که تو مدیریت دیدم پذیرش گرفت اغلب فنی بودن.

Junior Member

با سلام و درود
    من تازه عضو این سایت شدم و تمام صفحاتی که دوستان اظهار نظر کردن رو مطالعه کردم ، تمام دوستان برای ادامه تحصیل در رشته حسابداری به امریکا ، کانادا ، انگلیس و بعضا به استرالیا چشم دوخته اند .
    حالا سوال من این است که درسته این کشورها بهترین هستند اما یعنی نمیشه برای ادامه تحصیل در رشته حسابداری به کشورهای اروپایی( غیر از انگلیس) هم یه گوشه چشمی انداخت یا نه ؟!!!!!!!

سلام و خسته نباشین
    من ۳۲ صفحه این موضوع رو خیلی سریع خوندم و کلی چیز یاد گرفتم. ممنون از همه، ولی متاسفانه اطلاعات در مورد اروپا و بخصوص آلمان خیلی کم بود. کسی میدونه که آلمان رشته حسابداری برای مقاطع بالاتر داره یا فقط کالج هست و دوره های حسابداری؟
    من لیسانسم رو ۱۰ سال پیش از دانشگاه شهید بهشتی گرفتم و سابقه کاری هم به اون صورت ندارم به همین دلیل فکر میکنم بهتره دوباره از لیسانس شروع کنم. نظر شما چیه؟ فکر میکنید از واحدهام چیزی رو قبول کنند یا باید ۴ سال رو دوباره کامل بخونم؟
    کسی هست که سابقه اقدام برای مقطع لیسانس حسابداری تو اروپا داشته باشه؟ در مورد شرایط سنی و فاصله بین مقطع لیسانس و فوق لیسانس توی اروپا اطلاعاتی دارین؟ در مورد بلژیک چی کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاههای اونجا داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)