صفحه 33 از 76 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط abm2360 نمایش پست ها
    با سلام و درود
    من تازه عضو این سایت شدم و تمام صفحاتی که دوستان اظهار نظر کردن رو مطالعه کردم ، تمام دوستان برای ادامه تحصیل در رشته حسابداری به امریکا ، کانادا ، انگلیس و بعضا به استرالیا چشم دوخته اند .
    حالا سوال من این است که درسته این کشورها بهترین هستند اما یعنی نمیشه برای ادامه تحصیل در رشته حسابداری به کشورهای اروپایی( غیر از انگلیس) هم یه گوشه چشمی انداخت یا نه ؟!!!!!!!
    دوست عزیز در چند سال اخیر بچه ها از مالزی بورس شدن و یا با هزینه شخصی رفتند ولی در ادامه تحصیل (مثلا یکسال مالزی خوندن بعد کریدیت ترنسفر کردند) به کشوری بهتر رفتند که بنظر من به سن و شرایط مالی بستگی دارد. مثلا من که بالای 30 دارم دیگه برام دیره برم x سال مالزی درس بخونم تا در اینده بخوام برم جای بهتر باید از الان حتی پولی هم شده کشور مقصد مثلا کانادا یا استرالیا برم تا طی دوران تحصیل با شرایط جامعه مقصد خو بگیرم! در مورد رشته حسابداری رومانی و لهستان هم میشه رفت ولی سطح علمی و رنک دانشگاه هاشون در این رشته خاص تعریفی ندارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداري آزاد تهران مركز

پیش فرض پاسخ : حسابداری

سلام دوستان من كارداني برق و كارشناسي حسابداري خوندم ( هردو دانشگاه آزاد وناپيوسته )
    واسه اپلاي شرايطم مثل بقيه بچه هاي حسابداريه يا بخاطر كارداني برقم شانس كمتري داريم ؟؟
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد ..

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط eshqi نمایش پست ها
    سلام دوستان من كارداني برق و كارشناسي حسابداري خوندم ( هردو دانشگاه آزاد وناپيوسته )
    واسه اپلاي شرايطم مثل بقيه بچه هاي حسابداريه يا بخاطر كارداني برقم شانس كمتري داريم ؟؟
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد ..
    سلام دوست عزیز
    برای پذیرش دکتری که اصلا تاثییر نمی ذاره (چون مدرک ارشد داری) و برای ارشد هم اصولا نباید تاثیری بذاره چون فلسفه ی کاردانی توی آمریکا و اکثر کشورها اینه که شما یا می خوای بعد کاردانی بری دنبال کار و نمی خوای 4 سال وقتتو هدر بدی و یا اینکه هنوز تصمیم قطعی درباره ی انتخاب رشته نگرفتی و می خوای به خودت مهلت بدی تا شاید نظرت تغییر کرد و رشته ی مورد علاقتو پیدا کردی.
    بدرود
    ویرایش توسط MortezaBermoda : July 2nd, 2013 در ساعت 02:03 PM
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sharareh23 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشین
    من ۳۲ صفحه این موضوع رو خیلی سریع خوندم و کلی چیز یاد گرفتم. ممنون از همه، ولی متاسفانه اطلاعات در مورد اروپا و بخصوص آلمان خیلی کم بود. کسی میدونه که آلمان رشته حسابداری برای مقاطع بالاتر داره یا فقط کالج هست و دوره های حسابداری؟
    من لیسانسم رو ۱۰ سال پیش از دانشگاه شهید بهشتی گرفتم و سابقه کاری هم به اون صورت ندارم به همین دلیل فکر میکنم بهتره دوباره از لیسانس شروع کنم. نظر شما چیه؟ فکر میکنید از واحدهام چیزی رو قبول کنند یا باید ۴ سال رو دوباره کامل بخونم؟
    کسی هست که سابقه اقدام برای مقطع لیسانس حسابداری تو اروپا داشته باشه؟ در مورد شرایط سنی و فاصله بین مقطع لیسانس و فوق لیسانس توی اروپا اطلاعاتی دارین؟ در مورد بلژیک چی کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاههای اونجا داره؟
    درود
    درباره ی اینکه چون 10 سال پیش بود و الان نتونید در مقطع بالاتر ادامه تحصیل بدید چیزی رو توی ملزوماتشون ذکر نکردن پس شما بهتره که از همون MASTER شروع کنید.
    درباره وجود داشتن دانشگاه یا کالج برای این رشته که جای بحثی نیست . قطعا توی کشورهایی که ذکر کردید وجود داره ، منتهی باید هزینه هاش رو برآورد کنید که کدوم بصرفه تره.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abm2360 نمایش پست ها
    با سلام و درود
    من تازه عضو این سایت شدم و تمام صفحاتی که دوستان اظهار نظر کردن رو مطالعه کردم ، تمام دوستان برای ادامه تحصیل در رشته حسابداری به امریکا ، کانادا ، انگلیس و بعضا به استرالیا چشم دوخته اند .
    حالا سوال من این است که درسته این کشورها بهترین هستند اما یعنی نمیشه برای ادامه تحصیل در رشته حسابداری به کشورهای اروپایی( غیر از انگلیس) هم یه گوشه چشمی انداخت یا نه ؟!!!!!!!
    درود
    میشه کشورهای اروپایی رو هم در نظر گرفت ولی هدف بچه ها گرفتن فاند هست که کشورهای اروپایی خیلی به ندرت (یا اصلا) اقدام به پذیرش با فاند می کنن ولی بعضا دانشگاه هایی توی آلمان و . . . هستن که میشه به صورت رایگان تحصیل کرد که اگه هزینه های زندگی رو در نظر بگیریم خیلی خیلی از هزینه های زندگی در ایران بیشتره و دانشگاه ها هم زمان رو برای کار دانشجویان محدود می کنه و نمیشه کسب درآمد کرد. اگه از پس هزینه های سنگین زندگی برخی کشورهای اروپایی بر میاین که مشکلی نیست. خیلی هم خوب هست

رشته و دانشگاه

درود
    این ایمپکت فکتورهای جدید برای حسابداری ، مدیریت و بازاریابی هست.

Accounting, Organizations and Society 1.867
    Annals of Tourism Research 3.683
    European Management Journal 0.566
    Human Resource Management Review 1.951
    Industrial Marketing Management 1.933
    International Business Review 1.849
    International Journal of Forecasting 1.424
    International Journal of Hospitality Management 1.692
    International Journal of Project Management 1.686
    International Journal of Research in Marketing 1.781
    Journal of Accounting and Economics 3.912
    Journal of Accounting and Public Policy 0.770
    Journal of Business Research 1.484
    Journal of Business Venturing 2.976
    Journal of Engineering and Technology Management 0.967
    Journal of Hospitality, Leisure, Sport and Tourism Education 0.113
    Journal of Interactive Marketing 1.000
    Journal of Purchasing & Supply Management 1.458
    Journal of Retailing 1.152
    Journal Of Vocational Behavior 2.360
    Journal of World Business 2.617
    Management Accounting Research 1.366
    Organizational Behavior And Human Decision Processes 2.816
    Organizational Dynamics 0.757
    Public Relations Review 0.749
    Research in Organizational Behavior 1.474
    Research Policy 2.850
    Scandinavian Journal of Management 0.986
    Technological Forecasting and Social Change 2.106
    Technovation 3.177
    Telecommunications Policy 1.594
    The Leadership Quarterly 2.711
    Tourism Management 2.571

Junior Member

سلام من یه سوال دارم ممنون میشم اگه کسی جواب منو بده
    من همه مطالب این بخش و خوندم ... میخواستم بدونم که کشور هایی مثل آمریکا و استرالیا مقطع دکتری برای حسابداری ندارند؟؟؟؟
    و آیا مثل رشته های مهندسی دایرکت PHD... نمیدن؟؟؟؟؟
    و برای مقطع ارشد آیا بورس کامل میدن یا خیر؟؟؟و چه شرایطی باید داشته باشیم برای بورس کامل؟؟
    و اینکه کدوم دانشگاههای آمریکا تو رشته حسابداری راحتر پذیرش میدن؟؟
    ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه ....

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nisma نمایش پست ها
    سلام من یه سوال دارم ممنون میشم اگه کسی جواب منو بده
    من همه مطالب این بخش و خوندم ... میخواستم بدونم که کشور هایی مثل آمریکا و استرالیا مقطع دکتری برای حسابداری ندارند؟؟؟؟
    و آیا مثل رشته های مهندسی دایرکت PHD... نمیدن؟؟؟؟؟
    و برای مقطع ارشد آیا بورس کامل میدن یا خیر؟؟؟و چه شرایطی باید داشته باشیم برای بورس کامل؟؟
    و اینکه کدوم دانشگاههای آمریکا تو رشته حسابداری راحتر پذیرش میدن؟؟
    ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه ....
    درود
    اگه مطالب این بخش رو به خوبی مطالعه می کردید میافتید که آمریکا و استرالیا و . . . .. مقطع دکتری برای حسابداری دارند.
    بله Direct PHD میدن.
    بله فاند میدن (آمریکا و کانادا) منتهی پذیرش برای ما ایرانی ها در رشته ی حسابداری سخت تر از رشته های فنی هست چون هم متقاضی زیاده (سراسر جهان) و هم اینکه ایران در این مقطع زمانی در حسابداری حرفی برای گفتن نداره.
    شرایط برای بورس رو هم نمیشه تعیین کرد ولی هرچقدر شما رزومه ی بهتر داشته باشید شانستون قاعدتا بیشتر خواهد بود.
    بهترین گزینه برای تحصیل در حسابداری، آمریکا و کانادا هست. اینکه کدوم دانشگاه ها ایرانی بیشتر داره باید بگردی، مثلا من به طور اتفاقی دانشجویان یک بیزنس اسکول یکی از دانشگاه کانادایی رو چک می کردم که دیدم ایرانی های زیادی اونجا هستن مثل این:
    johnmolson.concordia.ca/en/graduate-programs/phd-program/phd-students/ که توی حسابداری یکیشون از ایران هست که کارشناسی دانشگاه تهران و ارشد تربیت مدرس بوده و این نشون دهنده ی اینه که باید خیلی تلاش کرد تا پذیرش شد، نگران فاند نباشید، توی رشته ی ما اغلب پذیرش به همراه فاند هست ولی خوب پذیرش شدن شرطه.
    در کل دانشگاه هایی که مورد استقبال و پذیرش گسترده ایرانی ها قرار گرفت (آمریکا) رو میشه اینطور خلاصه کرد:
    Harvard University •
    University of California •
    University of California, Berkeley - UC Berkeley •
    University of California, Irvine - UCI •
    University of Texas at Dallas - UTD •
    North Dakota State University - NDSU
    (البته این یه آمار کلیه)
    بدرود
    ویرایش توسط MortezaBermoda : August 7th, 2013 در ساعت 04:17 AM

Junior Member

خیلی ممنون از شما
    فقط ببخشید یه سوال دیگه چگونه باید متوجه بشم که میتونم بعد از لیسانس وقتی که بخوام اقدام کنم میتونم دایرکت PHD بگیرم.؟؟؟؟. چون من خودم دقیقا دانشگاههای هاروارد.. برکلی .. کالیفرنیا رو که دیدم فقط مستر بود...
    همه ی دانشگاههای آمریکا و کانادا مقطع دکتری برای PHD .. دارند؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nisma نمایش پست ها
    خیلی ممنون از شما
    فقط ببخشید یه سوال دیگه چگونه باید متوجه بشم که میتونم بعد از لیسانس وقتی که بخوام اقدام کنم میتونم دایرکت PHD بگیرم.؟؟؟؟. چون من خودم دقیقا دانشگاههای هاروارد.. برکلی .. کالیفرنیا رو که دیدم فقط مستر بود...
    همه ی دانشگاههای آمریکا و کانادا مقطع دکتری برای PHD .. دارند؟؟؟
    درود
    برای اینکه بدونید میشه از کارشناسی مستقیم به دکتری اقدام کرد باید برید ملزوماتشون رو چک کنید که آیا حداقل مدرک مورد نیازشون کارشناسی هست یا خیر و اگر هیچی ذکر نکردن به واحد پذیرش ایمیل بزنید.
    برای آگاهی از برنامه حسابداری باید به بیزنس اسکول دانشگاه مورد نظرتون مراجعه کنید. به عنوان مثال:
    لینک بیزنس اسکول دانشگاه هاروارد مربوط به دکتری حسابداری:
    http://www.hbs.edu/doctoral/areas-of...s/default.aspx
    لینک بیزنس اسکول دانشگاه هاروارد مربوط به اپلای دکتری:
    http://www.hbs.edu/doctoral/admissio...uirements.aspx

لینک بیزنس اسکول دانشگاه برکلی مربوط به دکتری حسابداری:
    http://www.haas.berkeley.edu/Phd/aca...ing/index.html
    لینک بیزنس اسکول دانشگاه برکلی مربوط به اپلای دکتری:
    http://www.haas.berkeley.edu/Phd/adm...uirements.html

اینو باید مد نظر داشته باشید که دانشگاه های با رنکینگ بالا توی حسابداری شاید شرط حداقل معدل قرار ندن ولی یه دانشگاهی مثل برکلی اکثر دانشجویانش که برای دکتری پذیرش شدن GPA اونها 4 بوده.
    از لینک زیر می تونید به کل دانشگاه هایی که دکتری حسابداری ارائه میدن دسترسی داشته باشید:
    http://cpa.niloblog.com/post/224

موفق باشید
    بدرود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)