صفحه 35 از 76 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaBermoda نمایش پست ها
    درود
    ممنونم
    فکر نکنم ریاضیم ضعیف باشه.
    چون هم توی دوره ی راهنمایی و هم توی دانشگاه همه ی ریاضی ها رو 20 شدم.
    باید منابع جی مت و سوالات سخت ریاضی رو ببینم تا ببینم در چه سطحیه. یه راهنمای رسمی جی مت دارم که سوالات نمونه ریاضیش آسونه.

Bachelor of Applied Science (B.AS.) in Accounting
    و
    Associate of Applied Science (A.A.S.) in Accounting
    پس ارزششون کم نیست؟
    بدرود
    اگه ضعیف نیست که خیلی خوبه اما نمره ریاضی دانشگاه زیاد معیار نیست چون ممکنه کسی دانشگاه ازاد باشه و اصلا معدلشم 20 باشه.معیار نمره ریاضی جی مت که سختره به نسبت از امتحان جی ار ای.ولی هردو نکات بسیار ریزی داره. که براحتی و باکمترین دقت نمره ادم پایین میاد.موفق باشی

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط janjani نمایش پست ها
    اگه ضعیف نیست که خیلی خوبه اما نمره ریاضی دانشگاه زیاد معیار نیست چون ممکنه کسی دانشگاه ازاد باشه و اصلا معدلشم 20 باشه.معیار نمره ریاضی جی مت که سختره به نسبت از امتحان جی ار ای.ولی هردو نکات بسیار ریزی داره. که براحتی و باکمترین دقت نمره ادم پایین میاد.موفق باشی
    درود
    کاردانی آزاد بودم و کارشناسی هم الان دولتی (روزانه) هستم. نمرات کاردانی و کارشناسی من تفاوت محسوسی ندارن ولی از این لحاظ ناراحتم که Bachelor of Applied Science (B.AS.) in Accounting و Associate of Applied Science (A.A.S.) in Accounting هستم، آخه توی دوروبرم یه جوی حاکم هست که انگار اونایی که Applied Science هستن ضعیف هستن. هر چند هنرستانی ها از لحاظ دروس تخصصی و کارهای عملی نسبت به اونایی که از رشته های نظری وارد حسابداری شدن ممکنه قوی تر باشن ولی در کل یه نظر خوبی نسبت به Applied Science ها وجود نداره. امیدوارم کشورهای دیگه هم همچین حسی وجود نداشته باشه.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : حسابداری

درود
    و
    تاثیر منفی بر رزومه دارن؟ (منظورم اینه که آیا کم ارزش هستن؟)
    آخه من از فنی وارد حسابداری شدم. (یعنی دو سال هنرستان بودم و دیپلمم حسابداری هست)
    درود
    ممنونم
    فکر نکنم ریاضیم ضعیف باشه.
    چون هم توی دوره ی راهنمایی و هم توی دانشگاه همه ی ریاضی ها رو 20 شدم.
    باید منابع جی مت و سوالات سخت ریاضی رو ببینم تا ببینم در چه سطحیه. یه راهنمای رسمی جی مت دارم که سوالات نمونه ریاضیش آسونه.

و
    پس ارزششون کم نیست؟
    بدرود
    مرتضی گرامی
    من چون هم دکتری چند رشته پذیرش گرفته ام فکر کنم بتونم بهتر نظر بدهم! رشته های دکتری حسابداری - دکتری اقتصاد - دکتری فایننس - دکتری بازاریابی ا دانشگاه های مختلف پذیرش دارم!
    ا- اگه سابقه کار حداقل 5 سال داشته باشی و معدلات کلا در مقاطع مختلف کم نباشه (زیر 15) می تونی دکتری حسابداری پذیرش بگیری برای بورس شدن مقاله و نمره بالای جی ار ای تعیین کننده هست مگر بخوای استرالیا - نیوزلند - یا اروپا اپلای کنی. در ضمن در همه جای دنیا مقطع کاردانی و کارشناسی وجود دارد و نقطه ضعف هم حساب نمیشه!
    2- اگه بخوای رشته های اقتصاد و فایننس اقدام کنی نمرات ریاضی و دروس تخصصیت خیلی اهمیت پیدا می کنه و بنظر من مقاله و تالیفات هم بسیار تعیین کننده هست.
    3- در مورد رشته بازاریابی پروپوزال بنظر من عامل تعیین کننده برای بورس هست.
    در مجموع اگه بتونی معدل لیسانست را 16 به بالا نگه داری و یک جی ار ای یا جیمت عالی بگیری بنظرم میشه بورس بگیری چون گفتی نمراتت 20 بوده در دروس ریاضی پس ++ باش
    باز اگر خواستی رزومه دقیقتر بگذار تا بهتر بشه صحبت کرد.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    مرتضی گرامی
    من چون هم دکتری چند رشته پذیرش گرفته ام فکر کنم بتونم بهتر نظر بدهم! رشته های دکتری حسابداری - دکتری اقتصاد - دکتری فایننس - دکتری بازاریابی ا دانشگاه های مختلف پذیرش دارم!
    ا- اگه سابقه کار حداقل 5 سال داشته باشی و معدلات کلا در مقاطع مختلف کم نباشه (زیر 15) می تونی دکتری حسابداری پذیرش بگیری برای بورس شدن مقاله و نمره بالای جی ار ای تعیین کننده هست مگر بخوای استرالیا - نیوزلند - یا اروپا اپلای کنی. در ضمن در همه جای دنیا مقطع کاردانی و کارشناسی وجود دارد و نقطه ضعف هم حساب نمیشه!
    2- اگه بخوای رشته های اقتصاد و فایننس اقدام کنی نمرات ریاضی و دروس تخصصیت خیلی اهمیت پیدا می کنه و بنظر من مقاله و تالیفات هم بسیار تعیین کننده هست.
    3- در مورد رشته بازاریابی پروپوزال بنظر من عامل تعیین کننده برای بورس هست.
    در مجموع اگه بتونی معدل لیسانست را 16 به بالا نگه داری و یک جی ار ای یا جیمت عالی بگیری بنظرم میشه بورس بگیری چون گفتی نمراتت 20 بوده در دروس ریاضی پس ++ باش
    باز اگر خواستی رزومه دقیقتر بگذار تا بهتر بشه صحبت کرد.
    درود بر سام
    معدل کاردانی 19.93 هست و کارشناسی هم حدود 19.76 خواهد بود.
    و به لحاظ افتخارات هم میشه به شاگرد اولی از بین دانشجویان فارغ التحصیل اشاره کرد.
    به غیر از حسابداری به رشته ی دیگه ای فکر نمی کنم.
    برای جی مت دارم برنامه ریزی می کنم. (بعد از ارشد می خوام برای اپلای دکتری اقدام کنم)
    برای کنکور ارشد از الان برای سال بعد دارم می خونم. (به نظرت منابع ارشد در درس ریاضی برای جی مت کمک کننده هست یا کلا فرق می کنه؟)
    گفتی برای پذیرش باید حداقل 5 سال سابقه کارداشته باشم آخه چطور این همه سابقه کار پیدا کنم چون من برای کار در مقطع ارشد برنامه ریزی کردم و فکر کنم حدود 2 سال بتونم سابقه کار با بیمه توی موسسه ی حسابرسی بدست بیارم ولی 5 سال دیگه خیلی زیاده.
    چیکار کنم؟
    واقعا سابقه کار انقدر ارزش داره؟
    توی مقطع کارشناسی که نمیشه کار کرد.
    آیا انتشار کتاب هم به اندازه ی سابقه کار ارزش داره؟
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط

ApplyAbroad Superstar

درود بر سام
    معدل کاردانی 19.93 هست و کارشناسی هم حدود 19.76 خواهد بود.
    و به لحاظ افتخارات هم میشه به شاگرد اولی از بین دانشجویان فارغ التحصیل اشاره کرد.
    به غیر از حسابداری به رشته ی دیگه ای فکر نمی کنم.
    برای جی مت دارم برنامه ریزی می کنم. (بعد از ارشد می خوام برای اپلای دکتری اقدام کنم)
    برای کنکور ارشد از الان برای سال بعد دارم می خونم. (به نظرت منابع ارشد در درس ریاضی برای جی مت کمک کننده هست یا کلا فرق می کنه؟)
    گفتی برای پذیرش باید حداقل 5 سال سابقه کارداشته باشم آخه چطور این همه سابقه کار پیدا کنم چون من برای کار در مقطع ارشد برنامه ریزی کردم و فکر کنم حدود 2 سال بتونم سابقه کار با بیمه توی موسسه ی حسابرسی بدست بیارم ولی 5 سال دیگه خیلی زیاده.
    چیکار کنم؟
    واقعا سابقه کار انقدر ارزش داره؟
    توی مقطع کارشناسی که نمیشه کار کرد.
    آیا انتشار کتاب هم به اندازه ی سابقه کار ارزش داره؟
    بدرود
    مرتضی جان والا با این معدل خوب بنظر من شما برای ارشد برو کانادا و امریکا میتونی بورس بگیری وقتت را در اینجا حروم نکن در مورد سابقه کار برای دکتری مهمه و خیلی تاثیر داره برای شما همون دو سال که گفتی عالیه
    والا جیمت با درسای ارشد خیلی فرق داره زود شروع کن به خوندن که هر چه زودتر بری بهتره. کتاب تاقیر داره ولی همه دانشگاه ها بها نمی دن خیلی وقت نگذار بنظرم برو بجاش مقاله ای اس ای بده
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

رشته و دانشگاه

مرتضی جان والا با این معدل خوب بنظر من شما برای ارشد برو کانادا و امریکا میتونی بورس بگیری وقتت را در اینجا حروم نکن در مورد سابقه کار برای دکتری مهمه و خیلی تاثیر داره برای شما همون دو سال که گفتی عالیه
    والا جیمت با درسای ارشد خیلی فرق داره زود شروع کن به خوندن که هر چه زودتر بری بهتره. کتاب تاقیر داره ولی همه دانشگاه ها بها نمی دن خیلی وقت نگذار بنظرم برو بجاش مقاله ای اس ای بده
    درود.
    یکی از دلایلی که می خوام ارشد حسابداری رو ایران بگیرم اینه که :
    وقت داشته باشم برای خودم سابقه کار فراهم کنم (همون 2 سال که گفتم) و همینطور وقت داشته باشم مقاله بدم.
    آخه یه دانشجوی کارشناسی که براش خیلی سخته مقاله بده (اونم آی اس آی و اونم حسابداری)
    برای کتاب هم پاره وقت ها روش کار می کنم (زیاد وقتمو نمیگیره).

چون پذیرش برای حسابداری سخته نمی خوام با احتمالات ضعیف اپلای کنم و اگه برای مستر اپلای کنم و خدای نکرده پذیرش با فول فاند نگیرم اونوقت من می مونم و این مدرک کارشناسیم.
    ولی اگه ارشدمو بگیرم هم سابقه کار جمع می کنم و هم مقاله میدم و اونوقت اگه برای دکتری (زبانم لال) پذیرش نگیرم اونوقت چیز زیادی رو از دست ندادم.
    بدرود

ApplyAbroad Superstar

درود.
    یکی از دلایلی که می خوام ارشد حسابداری رو ایران بگیرم اینه که :
    وقت داشته باشم برای خودم سابقه کار فراهم کنم (همون 2 سال که گفتم) و همینطور وقت داشته باشم مقاله بدم.
    آخه یه دانشجوی کارشناسی که براش خیلی سخته مقاله بده (اونم آی اس آی و اونم حسابداری)
    برای کتاب هم پاره وقت ها روش کار می کنم (زیاد وقتمو نمیگیره).

چون پذیرش برای حسابداری سخته نمی خوام با احتمالات ضعیف اپلای کنم و اگه برای مستر اپلای کنم و خدای نکرده پذیرش با فول فاند نگیرم اونوقت من می مونم و این مدرک کارشناسیم.
    ولی اگه ارشدمو بگیرم هم سابقه کار جمع می کنم و هم مقاله میدم و اونوقت اگه برای دکتری (زبانم لال) پذیرش نگیرم اونوقت چیز زیادی رو از دست ندادم.
    بدرود
    والا مرتضی جان متاسفانه کیفیت و روش تدریس رشته حسابداری در مقطع ارشد در اینجا خیلی خرابه چون استادا اصلا وقت نمی گذارن اپدیت شن چه دانشگاه تهران چه علامه و ... بخاطر همین هر چه زودتر بری ارشد اونور بهتره و برای کارپیدا کردنم عالیه ولی باز بنظر من من اگر رزومه شما را داشتم فقط جیمت می خوندم و می رفتم میشه بورس گرفت سابقه کارم فعلا جور کن یکی دو سال بسته ولی وقتت را حدر نکن برو زودتر! رزومه من را وقت کردی برو ببین!

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

والا مرتضی جان متاسفانه کیفیت و روش تدریس رشته حسابداری در مقطع ارشد در اینجا خیلی خرابه چون استادا اصلا وقت نمی گذارن اپدیت شن چه دانشگاه تهران چه علامه و ... بخاطر همین هر چه زودتر بری ارشد اونور بهتره و برای کارپیدا کردنم عالیه ولی باز بنظر من من اگر رزومه شما را داشتم فقط جیمت می خوندم و می رفتم میشه بورس گرفت سابقه کارم فعلا جور کن یکی دو سال بسته ولی وقتت را حدر نکن برو زودتر! رزومه من را وقت کردی برو ببین!
    من دو ساله اینجام و میخوام یه سری اطلاعات بدم بهتون.

دانشگاه تهران و دانشگاه علامه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (که من میتونم اظهار نظر کنم) هیچی کم از آمریکا ندارن! درسته که نظام آموزشی ایران کلا نظام کهنه ایه و روش تدریس تو ایران کلا کسل کننده و خیلی قدیمیه ولی چیزهایی که میخوندیم تو ایران کمتر از چیزهایی که اینجا میخونیم نیست. فارغ التحصیلای حسابداری دانشکده نفت و دانشگاه تهران رو من شخصا دیدم که بسیار موفق و کار درستن.
    در ضمن اینم بدونین که از نظر اکثر دانشگاه های آمریکا معدل لیسانس از فوق لیسانس مهم تره! اصلا به صورت پیشفرض دانشگاه معدل بالاتری برای فوق لیسانس انتظار داره. این حرفهای من نتیجه ی مشورت با 10-15 تا استاد آمریکاییم و نتیجه ی مصاحبه با 50 تا شرکت مختلفه. چه بخوای دکترا بخونی چه بری سر کار.
    پس در نتیجه هنر نیست که معدل لیسانس 14 باشه و فوق 16 . دانشگاه ها همین انتظار رو دارن.

حالا مرتضی جان تو میتونی با لیسانست مستقیم برای PhD اپلای کنی و شانست اصلا و ابدا کمتر از کسی که فوق لیسانس داره نیست! چون داشتن فوق لیسانس اصلا شرط نیست. بستگی به دانشگاه داره!
    در مورد GMAT یا GRE و TOEFL یا IELTS هم همین مسئله صادقه. شرط GMAT و GRE و یا اینکه کدومش قبوله کدومش نیست یا اینکه کدومش رو دانشگاه ترجیح میده و غیره و....
    پس اگر دنبالش باشین یه دانشگاه پیدا میکنید که GRE رو قبول کنه و فوق لیسانس نخواد و شما بتونین اپلای کنین.
    داشتن Paper اونم از مدل ISI اصلا و ابدا شرط نیست! مقاله دادن معلومه خوبه چون نشون میده که شما فعالین! هر کاری که نشون بده شما فعالین خیلی خوبه و اثر خودش رو داره.
    14000 تا جورنال تو لیست ISI هست. ولی همشون مثل هم نیستن! یعنی Harvard Business Review با یه جورنال چرت آفریقایی که جزو ISI هست فرق داره. استادا هم فرقشو میدونن!
    واسه پذیرش گرفتن و ابراز علاقه به موضوع خاص لازم نیست که حتما مقاله بدین. میتونین خیلی شیک تو یه صفحه همه ی اطلاعاتی که در مورد اون موضوع دارین و اون استاد هم رو اون موضوع کار می کنه بنویسین و براش بفرستین. در ضمن اگر استادی ببینه شما به موضوعات مورد علاقه ی اون علاقه مند هستین. اگر دنبال دانشجو باشه باهاتون مصاحبه میکنه یعنی یه اسکایپ یا اووو میکنه و می بینه چقدر بارتونه.
    اصلا بعضی دانشگاه ها از شما نمی پرسن که موضوع مورد علاقه اتون چی هست! فقط می پرسن accounting? finance? management? و بعد اگر پذیرش بگیرین خودشون میگن میخوایم رو فلان موضوع کار کنی اگر دوست داری پاشو بیا.

اینم نمونه هایی که ببینین اصلا فوق لیسانس یه شرط نیست. عمدا هاروارد رو فرستادم که ببینین دانشگاه های خوب هم اینطوری هستن. از 100 تا بیزینس اسکول برتر آمریکا حداقل 30 تاشون به این شرایط میخورن:
    Harvard :
    To be considered for admissions, applicants must have a bachelors degree. Undergraduate applicants in his/her senior year are welcome to apply.
    و من دانشجوهای حسابداری میشناسم که با لیسانس تشریف بردن دکترا خوندن.
    من با اطمینان به شما بگم که GMAT مثل رتبه ی کنکور میمونه ! هر چه جی مت بالاتر شانس برای قبولی بیشتر. یعنی یه GMAT 750 با یک تافل 100 به بالا برای شما شرط قبولیه تو یه دانشگاه عالی! حالا اگر GRE دادین یه GRE 90% .

ولی اگر میخوای بیانی مستر حسابداری با یه GMAT 650 هم میتونین فاند بگیرین.

دیگه همین دیگه.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

راستی من میخواستم به دوستان بگم که MBT رو هم فراموش نکنین. Master of Business Taxation
    این هم یک رشته ی بسیار حرفه ای هست که بعضی دانشگاه ها دارن و معمولا چون فقط دانشگاه ها ی خوب دارن. بازار کار بسیار خوبی تو آمریکا داره.
    دانشگاه University of Southern California یکی از دانشگاه هایی هست که این رشته رو دارن.
    من یکی از دوستام برای MBT-USC اپلای کرد. GMAT اش 730 بود و fellowship گرفت.

در کل = معدل بالا + GMAT یا GRE بالا + تافل 100 به بالا یا ایلتس 7.5 به بالا یعنی شما خفنین!! و پذیرش میگیرین.
    اگر GMAT بالای 700 داشته باشین بیشتر از 50% احتمالش وجود داره که فوق لیسانس فاند بگیرین ولی به شرطی که دانشگاهی رو انتخاب کنین که فاند بده!
    اگر GMAT بالای 700 داشته باشین بیشتر از 90% احتمالش وجود داره که دکترا پذیرش بگیرین و اکثر دانشگاه ها برای دکترا فول فاند هستن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vhamidreza نمایش پست ها
    من دو ساله اینجام و میخوام یه سری اطلاعات بدم بهتون.

دانشگاه تهران و دانشگاه علامه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (که من میتونم اظهار نظر کنم) هیچی کم از آمریکا ندارن! درسته که نظام آموزشی ایران کلا نظام کهنه ایه و روش تدریس تو ایران کلا کسل کننده و خیلی قدیمیه ولی چیزهایی که میخوندیم تو ایران کمتر از چیزهایی که اینجا میخونیم نیست. فارغ التحصیلای حسابداری دانشکده نفت و دانشگاه تهران رو من شخصا دیدم که بسیار موفق و کار درستن.
    در ضمن اینم بدونین که از نظر اکثر دانشگاه های آمریکا معدل لیسانس از فوق لیسانس مهم تره! اصلا به صورت پیشفرض دانشگاه معدل بالاتری برای فوق لیسانس انتظار داره. این حرفهای من نتیجه ی مشورت با 10-15 تا استاد آمریکاییم و نتیجه ی مصاحبه با 50 تا شرکت مختلفه. چه بخوای دکترا بخونی چه بری سر کار.
    پس در نتیجه هنر نیست که معدل لیسانس 14 باشه و فوق 16 . دانشگاه ها همین انتظار رو دارن.

حالا مرتضی جان تو میتونی با لیسانست مستقیم برای PhD اپلای کنی و شانست اصلا و ابدا کمتر از کسی که فوق لیسانس داره نیست! چون داشتن فوق لیسانس اصلا شرط نیست. بستگی به دانشگاه داره!
    در مورد GMAT یا GRE و TOEFL یا IELTS هم همین مسئله صادقه. شرط GMAT و GRE و یا اینکه کدومش قبوله کدومش نیست یا اینکه کدومش رو دانشگاه ترجیح میده و غیره و....
    پس اگر دنبالش باشین یه دانشگاه پیدا میکنید که GRE رو قبول کنه و فوق لیسانس نخواد و شما بتونین اپلای کنین.
    داشتن Paper اونم از مدل ISI اصلا و ابدا شرط نیست! مقاله دادن معلومه خوبه چون نشون میده که شما فعالین! هر کاری که نشون بده شما فعالین خیلی خوبه و اثر خودش رو داره.
    14000 تا جورنال تو لیست ISI هست. ولی همشون مثل هم نیستن! یعنی Harvard Business Review با یه جورنال چرت آفریقایی که جزو ISI هست فرق داره. استادا هم فرقشو میدونن!
    واسه پذیرش گرفتن و ابراز علاقه به موضوع خاص لازم نیست که حتما مقاله بدین. میتونین خیلی شیک تو یه صفحه همه ی اطلاعاتی که در مورد اون موضوع دارین و اون استاد هم رو اون موضوع کار می کنه بنویسین و براش بفرستین. در ضمن اگر استادی ببینه شما به موضوعات مورد علاقه ی اون علاقه مند هستین. اگر دنبال دانشجو باشه باهاتون مصاحبه میکنه یعنی یه اسکایپ یا اووو میکنه و می بینه چقدر بارتونه.
    اصلا بعضی دانشگاه ها از شما نمی پرسن که موضوع مورد علاقه اتون چی هست! فقط می پرسن accounting? finance? management? و بعد اگر پذیرش بگیرین خودشون میگن میخوایم رو فلان موضوع کار کنی اگر دوست داری پاشو بیا.

اینم نمونه هایی که ببینین اصلا فوق لیسانس یه شرط نیست. عمدا هاروارد رو فرستادم که ببینین دانشگاه های خوب هم اینطوری هستن. از 100 تا بیزینس اسکول برتر آمریکا حداقل 30 تاشون به این شرایط میخورن:
    Harvard :

و من دانشجوهای حسابداری میشناسم که با لیسانس تشریف بردن دکترا خوندن.
    من با اطمینان به شما بگم که GMAT مثل رتبه ی کنکور میمونه ! هر چه جی مت بالاتر شانس برای قبولی بیشتر. یعنی یه GMAT 750 با یک تافل 100 به بالا برای شما شرط قبولیه تو یه دانشگاه عالی! حالا اگر GRE دادین یه GRE 90% .

ولی اگر میخوای بیانی مستر حسابداری با یه GMAT 650 هم میتونین فاند بگیرین.

دیگه همین دیگه.
    درود.
    با این حساب پیشنهاد می کنی که من خوندن کنکور ارشد رو الان متوقف کنم و شروع به خوندن GMAT یا GRE کنم؟
    اگه بخوام این برنامه رو پیاده کنم حدود یک سال و 6 ماه وقت دارم برای خوندن GMAT یا GRE (چون می خوام توی بازه ی زمانی فروردین 94 تا مرداد 94 امتحان بدم برا GMAT/GRE)
    یک سال و 6 ماه برای این امتحانات کافی هست؟ (با توجه به اینکه اشتغال به تحصیل دارم الان)
    من دی سال بعد کارشناسیم تمومه.
    اگه درسای ارشد رو متوقف کنم، برای خوندن GMAT/GRE روزانه 4 ساعت وقت دارم و از زمانی که کارشناسیم تموم بشه حدود 8 ساعت وقت خواهم داشت. البته تابستون سال بعد هم روزانه 8 ساعت وقت دارم.
    به عبارتی توی این یک سال و نیم یک سالشو روزانه 4 ساعت وقت دارم و شش ماهشو روزانه 8 ساعت.
    به نظرت ریسکش بالاست؟
    آخه می ترسم یه وقت پذیرش نگیرم و از اون طرف از ارشد هم عقب بیافتم.
    ممنونم بابت راهنمایی های صمیمانت
    ویرایش توسط MortezaBermoda : September 10th, 2013 در ساعت 07:47 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)