صفحه 36 از 76 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط vhamidreza نمایش پست ها
    پس در نتیجه هنر نیست که معدل لیسانس 14 باشه و فوق 16 . دانشگاه ها همین انتظار رو دارن.
    راجع به این کاملا واسم روشنه. چون بعضی دانشگاه ها که نگاه می کردم شرط حداقل معدل گذاشته بودن، به این ترتیب که GPA 3 برای کارشناسی و GPA 3.5 برای ارشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط vhamidreza نمایش پست ها
    شانست اصلا و ابدا کمتر از کسی که فوق لیسانس داره نیست! چون داشتن فوق لیسانس اصلا شرط نیست. بستگی به دانشگاه داره!
    درسته، شاید فرقی نداشته باشه، ولی فردی که از مقطع ارشد اپلای می کنه به احتمال قوی سوابق یا مقالات بیشتری نسبت به فردی داره که از کارشناسی اپلای می کنه.

بازم ممنونم
    راستی می تونم کارشناسی رو 3 ترمه تموم کنم و ارشدمو از مهر سال بعد در یک دانشگاه معمولی شروع کنم ولی چون هدفم اپلای از دانشگاه تهران یا شهید بهشتی یا . . .. هست واسه همون می خوام سال بعد کنکور بدم.
    به نظرتون ارزش داره یک سال خودمو عقب بندازم به خاطر این دانشگاه ها؟
    راجع به جی مت و جی ار ای هم فکرامو کردم. تصمیم گرفتم که جی مت امتحان بدم و ارشد رو هم بنا به دلایلی توی ایران بگیرم.
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

با این حساب پیشنهاد می کنی که من خوندن کنکور ارشد رو الان متوقف کنم و شروع به خوندن GMAT یا GRE کنم؟
    من اصلا چنین حرفی نزدم. ولی اگر این اصلاعاتی که الان دارم رو داشتم . تمرکزم رو میزاشتم رو نمره های دانشگاه و نمره ی جی مت.

اگه بخوام این برنامه رو پیاده کنم حدود یک سال و 6 ماه وقت دارم برای خوندن GMAT یا GRE (چون می خوام توی بازه ی زمانی فروردین 94 تا مرداد 94 امتحان بدم برا GMAT/GRE)
    یک سال و 6 ماه برای این امتحانات کافی هست؟ (با توجه به اینکه اشتغال به تحصیل دارم الان)

مرتضی جان تافل داری؟ تافل هم وقت گیره ها. یعنی تافل 100 آوردن همونقدر سخته که جی مته 700 به بالا. ولی کسی که زبانش خوبه 6 ماه با برنامه روزانه 4 ساعت درس بخونه میتونه 760 بیاره. البته این یه قانون کلی نیست! هم آدمایی هستن 10 روزه 780 میگیرن. هم آدمهایی هستن که 3 ماه روزی 10 ساعت میخونن و 600 بالاتر نمیگرین. آشنایی با جی مت خیلی مهمه.

من دی سال بعد کارشناسیم تمومه.
    اگه درسای ارشد رو متوقف کنم، برای خوندن GMAT/GRE روزانه 4 ساعت وقت دارم و از زمانی که کارشناسیم تموم بشه حدود 8 ساعت وقت خواهم داشت. البته تابستون سال بعد هم روزانه 8 ساعت وقت دارم.
    به عبارتی توی این یک سال و نیم یک سالشو روزانه 4 ساعت وقت دارم و شش ماهشو روزانه 8 ساعت.
    به نظرت ریسکش بالاست؟
    آخه می ترسم یه وقت پذیرش نگیرم و از اون طرف از ارشد هم عقب بیافتم.
    این پلان هم که انگار بی خیال شدی.

درسته، شاید فرقی نداشته باشه، ولی فردی که از مقطع ارشد اپلای می کنه به احتمال قوی سوابق یا مقالات بیشتری نسبت به فردی داره که از کارشناسی اپلای می کنه.

کل کل نکن! ولی هر جور خیالت راحت تره عمل کن. من هم خودم کاری که خیالمو راحت تر میکنه انجام میدم. من فقط خواستم بگم دکترا مستقیم هم میشه رفت.

راستی می تونم کارشناسی رو 3 ترمه تموم کنم و ارشدمو از مهر سال بعد در یک دانشگاه معمولی شروع کنم ولی چون هدفم اپلای از دانشگاه تهران یا شهید بهشتی یا . . .. هست واسه همون می خوام سال بعد کنکور بدم.
    به نظرتون ارزش داره یک سال خودمو عقب بندازم به خاطر این دانشگاه ها؟
    بی خودی یک سال ننداز عقب! ببین جیمت نقشش همینه: وقتی یک دانشجو از چین یا از ایران یا از هر جای دنیا اپلای میکنه، graduate office نمیدونه ایا اون معدل 20 تو واقعا اندازه ی بیست می ارزه یا نه؟ برا همین با GMAT ات مقایسه اش میکنه. وقتی میبینه که تو نمره ی جی مته بالایی داری. نتیجه میگیره که تو کلا دانشجوی سخت کوشی هستی. حتی اگر درسهای دانشگاهت آسون بوده باشه تو نسبت به خودت تو اون دانشگاه خوب عمل کردی.
    عکس این قضیه میشه وقتی که یک نفر جی متش پایین باشه و معدلش بالا و یا جی متش بالا باشه و معدلش پایین. باید همه ی مدارک همراه اپلیکیشنت همدیگر رو تایید کنن. متوجه منظورم هستی؟
    دانشگاهت هر چی هست مورد قبول وزارت علوم هست دیگه؟ مگه نه؟ پس اگر من بودم با توجه به اینکه میخوای از ایران خارج بشی مهم نیست.
    ولی اگر بخوای تو ایران بمونی و یا اینکه موفق نشی پذیرش بگیری خب 100 درصد بهتره که وایسی بری دانشگاه تهران یا بهشتی.
    درنتیجه تصمیم با خودته.

راجع به جی مت و جی ار ای هم فکرامو کردم. تصمیم گرفتم که جی مت امتحان بدم و ارشد رو هم بنا به دلایلی توی ایران بگیرم.
    بسیار هم خوب!

انقدر تشکر نداره که بابا. من وظیفه امه که اطلاعاتی که دارم با شما در میان بگذارم.
    مخلص

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

درود
    می خواستم وضعیت ژونال های حسابداری در ISI رو چک کنم به دو نتیجه برخوردم:
    1. اگه از طریق این لینک توی سایت تامسون سرچ کنم 21 تا ژورنال میاد.
    2. اگه از طریق این لینک توی سایت تامسون سرچ کنم 6 تا ژورنال میاد. (البته فکر کنم این یکی مربوط به ژورنال های ISI باشه)
    کسی می دونه کدومه؟
    آیا فقط 6 تا ژورنال ISI برای حسابداری هست؟

درود
    عذر می خوام.
    اون لینک دوم رو دوباره سرچ کردن دیدم 20 تا ژورنال آورد.
    بنابر این ژورنال حسابداری آی اس آی 6 تا نیست.
    ویرایش توسط Olympia : September 19th, 2013 در ساعت 09:13 PM دلیل: ادغام
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member hhaannaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام

می خواستم چند ژورنال حسابداری معتبر بهم معرفی کنید .

یه سئوال دیگه : چه طور می تونم بفهمم که هر ژورنال چه مدت طول میکشه تا اکسپت لتر بده ؟

من یه مقاله برای یه ژورنال فرستادم الان 5 ماهه گذشته و هیچ خبری نیست ازش .
    خواهشا اگه ژورنالی رو میشناسید که معتبر و در عین حال زود اکسپت میده بهم معرفی کنید .
    خیلی ممنون
    :::هستم اگر می روم گر نروم نیستم :::

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداري آزاد تهران مركز

با سلام

دوستان اگه ميشه راجع به دوره ACCA و تاثير اون براي گرفتن پذيرش و آينده ي بازار كارش توضيح بدين
    به نظرتون ميتونه شانس بورسيه رو افزايش بده ؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eshqi نمایش پست ها
    با سلام

دوستان اگه ميشه راجع به دوره ACCA و تاثير اون براي گرفتن پذيرش و آينده ي بازار كارش توضيح بدين
    به نظرتون ميتونه شانس بورسيه رو افزايش بده ؟؟
    دوست گرامی مدارک حرفه ای حسابداری عموما در جلب نظر استاد راهنما برای قبول کردن شما تاثیر دارد و من جایی تا این لحظه در دانشگاه های اقیانوسیه و اروپا ندیدم که پوونی برای اینها قایل بشن! حدود 70 تا اپلیکشن داشتم تا الان!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداري آزاد تهران مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی مدارک حرفه ای حسابداری عموما در جلب نظر استاد راهنما برای قبول کردن شما تاثیر دارد و من جایی تا این لحظه در دانشگاه های اقیانوسیه و اروپا ندیدم که پوونی برای اینها قایل بشن! حدود 70 تا اپلیکشن داشتم تا الان!
    اول از همه ممنون واسه راهنماييت , پس با اين حساب به نظرت اگه واسه ارشد برنامه ريزي كنم بهتر از ACCA ي ؟؟؟

Junior Member hhaannaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام ]لطفا جواب سئوال من رو بدید :

می خواستم چند ژورنال حسابداری معتبر بهم معرفی کنید .

یه سئوال دیگه : چه طور می تونم بفهمم که هر ژورنال چه مدت طول میکشه تا اکسپت لتر بده ؟

من یه مقاله برای یه ژورنال فرستادم الان 5 ماهه گذشته و هیچ خبری نیست ازش .
    خواهشا اگه ژورنالی رو میشناسید که معتبر و در عین حال زود اکسپت میده بهم معرفی کنید .
    خیلی ممنون
    :::هستم اگر می روم گر نروم نیستم :::

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eshqi نمایش پست ها
    اول از همه ممنون واسه راهنماييت , پس با اين حساب به نظرت اگه واسه ارشد برنامه ريزي كنم بهتر از ACCA ي ؟؟؟
    دوست عزیز بنظر من اگه هدفت کار و تحصیل در خارج از کشور هست سعی کن مدرک ACCA را بگیری که برای کار پیدا کردن در خارج از کشور بسیار کمکت می کند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    حتی تو ایران هم شرکتهای خارجی والبته ایرانی معتبر اونو قبول دارن تا ارشد و...گرچه به نظرمن سی پی استرالیا ویا کانادا وامریکا بهترن چون دروس پاس شده لیسانسو قبول می کنن اما به لطف نماینده ای سی سی ای تو ایران ای سی سی ای ظلم به ایرانی ها می کنه وقبول نداره واین یعنی دوباره 4 درس رو باید الکی پاس کنی (از 9تا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز بنظر من اگه هدفت کار و تحصیل در خارج از کشور هست سعی کن مدرک ACCA را بگیری که برای کار پیدا کردن در خارج از کشور بسیار کمکت می کند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)