صفحه 41 از 76 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط MV73 نمایش پست ها
    درود برشما ... ممنون که بدون تعصب پاسخ دادید ....
    1-یکی از سوالاتم درباره مدرک زبان اینه که : اول اینکه به نظرشما کدوم گواهی درزبان بهتره؟(ایلتس یا تافل یا...؟) دوم اینکه من ازکی کلاس رفتن شروع کنم و کی آزمون بدم؟(چون شنیدم این گواهی ها زمان انقضا دارن!)
    2-معدل دیپلم من بالای 19 هست ولی تا الان کارشناسیم نه!یعنی باید کارشناسیم هم بالای 19 باشه؟!
    3-میشه تفاوت اقدام ازطریق سفارت و بقیه گزینه هارو بگید؟!(منظورتون غیراز سفارت ، خود دانشگاست؟!)
    4-شرمنده ولی من با " جی ار ای " آشنایی ندارم!!!!میشه بگید اصلا چی هست؟!
    5-میشه بدونم شما کجا درس خوندید؟
    ببخشید خیلی سوالام زیادن!
    1- بنظر من شما از همین الان به خوندن زبان باید بپردازی کلاس زبان هم خیلی مهم و تاثیر گذار هست. اصلا شوخی نگیر گرفتن نمره تافل 100 یا ایلتس 7 که بتونه شانست را بالا ببره اصلا شوخی نیست. بله نمره ازمون دو سال بیشتر اعتبار نداره ولی از الان باید حسابی بخونی
    2- بنظر من هر چه معدل لیسانست بالاتر باشه شانست بیشتر هست خصوصا برای کره من پیشنهاد می کنم معدلت را به بالای 18 حتی 19 برسونی
    3-یک بورسی هست که دولت کره جنوبی هر سال می ده به اینصورت که شما باید در تاریخی که اعلام میکنن مدارک را تحویل سفارت بدی و انها به وزارت علوم کره مدارک را می فرستن و اگر در رقابت برنده بورس بشی برات از بلیط هواپیما تا ... را تهیه می کنند. اقدام از طریق دانشگاه های کره هم امکانپذیر هست ولی بسیار دردسر دارد در فروم بخش مربوطه برید اطلاعات هست
    http://www.applyabroad.org/forum/for...88%D8%A8%DB%8C
    4- فروم بخش ازمون جی ار ای هست:http://www.applyabroad.org/forum/for...25-GRE-General
    5- در فروم قسمت نتایج پذیرش رزومه من هست
    شاد باشی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط nelke نمایش پست ها
    سلام.
    من کاردانی حسابداری با معادل 15.96 دارم و کارشناسی معدل 14.02 هر دو از دانشگاه ازاد.
    میخوام واسه دانشگاهی تو کانادا اپلای کنم. ولی هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم. ایلتس 7.5 هم دارم . اصلا با این معل میشه؟
    چه دانشگاههایی میتونم درخواست بدم؟
    معدلم خیلی پاییینه میدونم . پشیمونم ولی کاریش نمیشه کرد دیگه چیکار کنم؟
    لطفا کمکم کنید؟
    با سلامی دوباره
    من به واسطه یکی از دوستانم رفتن یکی از همین موسسه هایی که برای امریکا و کانادا اقدام میکنن. گفت هیچ مشکلی نسیت فقط ایلتس بگیر بیا.
    خود دوستن معدلش 13 است البیته رشته معماری و از دانشگاه بزد. به اونم همینو گفت. یعنی مارو به یه دانشگاه درب و داغون یا دور افتاده میخوان معرفی کنن؟
    اونطور که شنیدم خیلی موسسه خوبیه خیلیلا از طریقش رفتن . بعدم من ریاضیم ضعیفه اگه بخوام این ازمونو بدم خیلی باید کار کنم و اونوقت وقتم خیلی میره.
    از این معدلای داغونم پشیمونم واقعا میخوام بخونم البته اگه بشه برم اونور. تو پست قبلیم شرایطمو گفتنم بهتون که معدل کاردانی 15.96 و کارشناسی 14.02 هر دوام از ازاد.
    دوست خوبم
    تا انجایکه من تحقیق کردم برای رشته حسابداری بدون نمره زبان و جی ار ای امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادا و امریکا وجود ندارد مگر اینکه برای شما پذیرش دوره زبان بگیرند و یا از دانشگاه ها و کالج های کم اعتبار پذیرش بگیرند.
    بنظر من شما جی ار ای با نمره مناسب بگیری خودت راحت می تونی پذیرش بگیری بهتر هست به این موسسات پولی ندهید.
    من در سال 2011 به یک موسسه مورد تایید وزارت علوم ایران و وزارت علوم استرالیا پول دادم که کارم را برای استرالیا درست کنه! اخر هیچ کاری نکرد!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حسابداری

ممنون از رهنماییتون.مثل اینکه عصبیتون کردم. دیگه مجبورم بخونم دیگه . حالا جنرال رو باید بخونم ؟ چون هنوز نمیدونم واسه چه دانشگاهی میخوام درخواست بدم.

Junior Member

ببخشید یه چیز دیگه ام بپرسم. من که ایلست دارم دیگه تافل نیاز نیست؟ یا اینکه باید تافلم در کنار جی ار ای بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

ممنون از رهنماییتون.مثل اینکه عصبیتون کردم. دیگه مجبورم بخونم دیگه . حالا جنرال رو باید بخونم ؟ چون هنوز نمیدونم واسه چه دانشگاهی میخوام درخواست بدم.
    ببخشید یه چیز دیگه ام بپرسم. من که ایلست دارم دیگه تافل نیاز نیست؟ یا اینکه باید تافلم در کنار جی ار ای بگیرم؟
    دوست خوبم
    دانشگاه های امریکا اکثرا تافل و ایلتس را قبول می کنند و فقط در معادل سازی انها فرق میزارن مثلا بعضی دانشگاه ها تافل 90 به بالا را معادل ایلتس 7 بعضی تافل 100 را معادل ایلتس 7 میدونن در مورد جی ار ای هم جنرال باید شرکت کنی
    شما باید جی ار ای + ایلتس یا جی ار ای + تافل داشته باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting - Shahid Beheshti University

سلام به saaaaam عزيز
    من يه سوال دارم و اينكه واسه اپلاي دكتري حسابداري واسه امريكا يا كانادا علاوه بر تافل، جيمت بايد امتحان بديم يا جي ار اي؟
    من فكركنم واسه اين جاها جيمت رو قبول دارن تا جي ار اي
    يا اينكه هر دو هم ميشه؟
    تو اگر سخت به من ميگيري،با خبر باش که پژمردن من آسان نيست،گرچه دلگيرتر از ديروزم،گر چه فرداي غم انگيز مرا ميخواند،ليک باور دارم دلخوشيها کم نيستزندگي بايد کرد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavani نمایش پست ها
    سلام به saaaaam عزيز
    من يه سوال دارم و اينكه واسه اپلاي دكتري حسابداري واسه امريكا يا كانادا علاوه بر تافل، جيمت بايد امتحان بديم يا جي ار اي؟
    من فكركنم واسه اين جاها جيمت رو قبول دارن تا جي ار اي
    يا اينكه هر دو هم ميشه؟
    دوست خوبم
    تا انجاییکه من اطلاع دارم جیمت را بیشتر برای رشته های مدیریتی می خوان بنظر من با توجه به ساده تر بودن جیمت نسبت به جی ار ای اگه میتونی جیمت بده که از یادگیری لغات مزخرف جی ار ای خلاص بشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting - Shahid Beheshti University

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوبم
    تا انجاییکه من اطلاع دارم جیمت را بیشتر برای رشته های مدیریتی می خوان بنظر من با توجه به ساده تر بودن جیمت نسبت به جی ار ای اگه میتونی جیمت بده که از یادگیری لغات مزخرف جی ار ای خلاص بشی
    ممنون از جوابتون saaaaam عزيز
    ولي اكثر بيزنس اسكول ها در امريكا جيمت رو هم قبول دارن اينطور نيست؟
    بعد اينكه واقعا جيمت اسونتر از جي ار اي هستش؟
    ايا در تهران موسسه اي يا جايي هست كه واسه امادگي جيمت كلاس برم؟
    در مورد جديدترين و بهترين منابع جيمت هم لطفا بنده رو راهنمايي بفرماييد
    همه اين حرفام با اين فرض بود كه من ميخوام واسه جيمت بخونم و امتحان بدم باز شما تجربه اين كارو داريد لطفا راهنمايي بفرماييد.
    تو اگر سخت به من ميگيري،با خبر باش که پژمردن من آسان نيست،گرچه دلگيرتر از ديروزم،گر چه فرداي غم انگيز مرا ميخواند،ليک باور دارم دلخوشيها کم نيستزندگي بايد کرد.

Junior Member

سلام. ممنون میشم بازم جوابمو بدید اگر من جی ار ای بالا بگیرم میتونم از دانشگاههای کانادا فاند بگیرم یا لااقل تو دانشگاه خوب و ممتاز درخواست بدم.
    ببخشید هی سوال میکنم .

ApplyAbroad Superstar

سلام. ممنون میشم بازم جوابمو بدید اگر من جی ار ای بالا بگیرم میتونم از دانشگاههای کانادا فاند بگیرم یا لااقل تو دانشگاه خوب و ممتاز درخواست بدم.
    ببخشید هی سوال میکنم .
    دوست خوبم
    صادقانه بگم رشته حسابداری و مدیریت بورس شدن بسیار سخت و رقابتی تر از رشته های مهندسی هست امسال بهنوش از بچه های فروم برای مستر با جیمت بالا و فارق التحصیل دانشگاه تهران معدل اگه اشتباه نکنم 15.5 تونست از امریکا رسته مدیریت بورس شود ولی اپلیکشن عالی داشت نمرات دروس تخصصی خوب و نامه اهداف و توصیه نامه عالی داشت.
    حقیقت اینکه دانشگاه ازاد از نظر بین المللی اعتبار زیادی ندارد و معدل لیسانس شما هم ضریب کاهشی می خورد در بیشتر دانشگاه ها من چوب این دانشگاه را خوردم بنظر من بهترین کار برای شما رفتن به دانشگاهی معتبر برای ارسد و فارغالتحصیلی با معدل بالا بعد اقدام برای بورس دکتری هست
    دوست خوب اگر برات امکان داره دانشگاه های رایگان فنلاند المان فرانسه بری ارشد بخونی اینده خودت را می سازی جدا به این موضوع فکر کن احتمال بورس شدن شما کمتر از 10 درصد هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)