صفحه 42 از 76 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

پیش فرض پاسخ : حسابداری

با سلام
    من ليسانس پيام نور (آزموني) با معدل 15.51 و فوق علوم و تحقيقات تهران با معدل 17.50 دارم و يه مقاله داخلي پژوهشي دارم و 5 سال سابقه حسابرسي هم دارم.
    مي خوام براي دكتري استراليا يا كانادا و يا اگه راحتتره كشوراي اروپايي اقدام بكنم ميتونيد در اين مورد بهم كمك كنيد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط good.auditor نمایش پست ها
    با سلام
    من ليسانس پيام نور (آزموني) با معدل 15.51 و فوق علوم و تحقيقات تهران با معدل 17.50 دارم و يه مقاله داخلي پژوهشي دارم و 5 سال سابقه حسابرسي هم دارم.
    مي خوام براي دكتري استراليا يا كانادا و يا اگه راحتتره كشوراي اروپايي اقدام بكنم ميتونيد در اين مورد بهم كمك كنيد؟
    دوست خوبم
    1- در استرالیا رشته حسابداری دکتری بصورت پژوهشی هست یعنی شما باید رزومه دارای چند مقاله ای اس ای و یک پروپوزال عالی داشته باشی و در ضمن اخیرا دانشگاه های استرالیا اعلام کردند که برای ورود به دوره های دکتری باید فوق لیسانس پژوهشی داشته باشید که 50% مفاد آموزشی شما شامل تحقیق بشود بنابر این شما شانس خود را تخمین بزنید! پیدا کردن موضوع پروپوزال و استاد هم بسیار دشوار هست
    2- کانادا با توجه به اینکه یک نمره جی ار ای خوب میتونه شانس شما را بسیار بالا ببرد بر خلاف استرالیا بنظر من راحت تر می توانید اقدام کنید و در ضمن داشتن جی ار ای کلید ورود به دانشگاه های امریکا نیز می باشند.
    3- در اروپا کشورهای المان - فرانسه و فنلاند بدون جی ار ای می توانی به شرط پیدا کردن استاد پذیرش تحصیل رایگان بگیری ولی بورس رقابت زیادی دارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

SAAAAAAm عزيز ممنون از پاسخت ميشه بفرمائيد بهتره من Skilled worker برم استراليا و بعد اقدام كنم براي PhD?
    يا نه
    و اينكه با شرايط موجود گرفتن پذيرش توو كدوم كشور راحتره
    در ضمن بهتر نيست براي فوق مجددا اقدام كنم و بعد دكتري؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

SAAAAAAm عزيز ممنون از پاسخت ميشه بفرمائيد بهتره من Skilled worker برم استراليا و بعد اقدام كنم براي PhD?
    يا نه
    و اينكه با شرايط موجود گرفتن پذيرش توو كدوم كشور راحتره
    در ضمن بهتر نيست براي فوق مجددا اقدام كنم و بعد دكتري؟

ممنون
    دوست خوب
    بنظر من کار پیدا کردن در رشته حسابداری برای ما که در ایران تحصیل کرده و مدارک حرفه ای نداریم در استرالیا یا کانادا بسیار مشکل هست. البته بعد از مهاجرت شهریه شما در استرالیا کمتر از شهریه اینترنشنال می شود ولی در مجموع ریسک بالایی دارد.
    پذیرش در رشته ما بستگی به رزومه و پروپوزال شما دارد من فنلاند تا مکاتبه کردم استاد پیدا کردم و خودش بنده خدا همه کار های مرا پیگیری کرد.
    فوق مجدد اگر سن کمی داری بهترین کار برای ساختن اینده خودت هست بنظرم فنلاند دانشگاه های اولو و التو را چک کنید البته واسا رشته مدیریت مالی هم بسیار عالی و اینده درخشانی دارد
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب
    بنظر من کار پیدا کردن در رشته حسابداری برای ما که در ایران تحصیل کرده و مدارک حرفه ای نداریم در استرالیا یا کانادا بسیار مشکل هست. البته بعد از مهاجرت شهریه شما در استرالیا کمتر از شهریه اینترنشنال می شود ولی در مجموع ریسک بالایی دارد.
    پذیرش در رشته ما بستگی به رزومه و پروپوزال شما دارد من فنلاند تا مکاتبه کردم استاد پیدا کردم و خودش بنده خدا همه کار های مرا پیگیری کرد.
    فوق مجدد اگر سن کمی داری بهترین کار برای ساختن اینده خودت هست بنظرم فنلاند دانشگاه های اولو و التو را چک کنید البته واسا رشته مدیریت مالی هم بسیار عالی و اینده درخشانی دارد
    --------------------------------------------------

سلام به شما

با اينكه خيلي وقته عضوم اما زياد با محيط آشنا نبودم با اين وجود ديدم كجا هستيد
    بنظرم تقريبا شرايط برابري داشتيم
    ميشه در اين محيط شخصي چند سوال بپرسم
    ممنون ميشم از لطفت
    1) بنظر فوق و باز بخونم؟
    2) حسابداري رو ادامه بدم يا مالي و مديريت؟
    3) همون دانشگاه شما اقدام كنم؟
    4) چه مدت نتيجه ميگيرم؟
    5) سنم مناسب فوق هست؟
    6) اموراتتون چطور ميگذره؟ كار هست؟ چون من اينجا حسابداري مديريت كار ميكنم 5 سالم حسابرس بودم
    7) از موقعيتتون راضيد؟ چند سالتونه؟
    8) كلا دكترا الان اونجا تصميم منطقيه؟ بعدش ميخوايد چكار كنيد؟
    9) از الان بخونم براي IELTS?
    10) ممنووونم

من نتونستم توو محيط خصوصي جواب شما رو بدم اگه مقدوره اونجا پاسخ بفرمائيد

بازم متشكرم
    ویرایش توسط good.auditor : January 4th, 2014 در ساعت 05:45 PM

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : حسابداری

--------------------------------------------------

سلام به شما

با اينكه خيلي وقته عضوم اما زياد با محيط آشنا نبودم با اين وجود ديدم كجا هستيد
    بنظرم تقريبا شرايط برابري داشتيم
    ميشه در اين محيط شخصي چند سوال بپرسم
    ممنون ميشم از لطفت
    1) بنظر فوق و باز بخونم؟
    2) حسابداري رو ادامه بدم يا مالي و مديريت؟
    3) همون دانشگاه شما اقدام كنم؟
    4) چه مدت نتيجه ميگيرم؟
    5) سنم مناسب فوق هست؟
    6) اموراتتون چطور ميگذره؟ كار هست؟ چون من اينجا حسابداري مديريت كار ميكنم 5 سالم حسابرس بودم
    7) از موقعيتتون راضيد؟ چند سالتونه؟
    8) كلا دكترا الان اونجا تصميم منطقيه؟ بعدش ميخوايد چكار كنيد؟
    9) از الان بخونم براي IELTS?
    10) ممنووونم
    من نتونستم توو محيط خصوصي جواب شما رو بدم اگه مقدوره اونجا پاسخ بفرمائيد
    بازم متشكرم
    دوست گرامی
    با توجه به اینکه سوال شما یسیار کلی هست بنده نظر شخصی خود را می نویسم امیدوارم دوستان دیگر هم مشارکت کنند:
    1- همه می دانند سطح کیفی دانشگاه های ایران در رشته های علوم انسانی متاسفانه چندان مناسب نیست و این امر در رشته های حسابداری و مدیریت مالی نیز بسیار محصوص است بطور مثال شما در سایت coursra دوره introduction to finance را مطالعه کنید که معادل مدیریت مالی 1 حسابداری و یا مدیریت هست متاسفانه از درس 1 به بعد تفاوت سطح علمی چشمگیر هست. با توجه به اینکه هدف شما اقامت یا پیدا کردن کار بعد از اتمام تحصیلات و یا بازگشت به ایران باشد باید تصمیم گیری کنید ولی یکی از دوستان قدیمی فروم فوق مدیریت مالی از یکی از دانشگاه های معتبر اسپانیا گرفتند و حال حاضر سمتی بسیار بالا در یک بانک بسیار معتبر در اسپانیا دارند.
    2- انتخاب بین حسابداری و مدیریت مالی بستگی به علاقه شما دارد طبیعتا رشته مدیریت مالی به بیس ریاضی قویتر نسبت به حسابداری دارد و مشاوران مالی در همه جای دنیا در امد بالاتری نسبت به حسابداران دارند. ایران را نبینید که مشاور مالی ما همان حسابدار هست و نتیجه هم مشخص است!
    3- انتخاب دانشگاه بستگی دارد برای دکتری کدام دانشگاه استاد پیدا کنید چون بدون استاد در اروپا گرفتن پذیرش بسیار سخت هست. در فنلاند دانشگاه های خوب را چک کنید و پس از پیدا کردن استاد اقدام کنید البته دانشگاه های التو - واسا - ترکو - الو بسیار بهتر از ابو هستند ولی من اینجا استاد پیدا کردم.
    4- این که چه مدت نتیجه میگیرید بستگی به همت شما سطح کیفی پروپوزال شما و پیدا کردن استاد دارد.
    5- بنظر من سن شما هم برای مستر و هم دکتری مناسب هست بشرطی که مجرد باشی و حداقل تا 2 یا 3 سال هم قصد نداشته باشی سر خودت را شلوغ کنی.
    6- پیدا کردن کار حداقل در سال اول دکتری یا مستر را فراموش کنید بدون بورس اگه هستید به جیب مبارک باید تکیه کنید
    7 و 8-سوالات دیگر شخصی هست و ترجیج می دهم پاسخ ندهم
    9- خواندن زبان انگلیسی و اماده شدن برای ازمون جی ار ای بنظر من از همین امروز باید باشد
    لطفا سوالات خود را تنها در فروم مطرح نمایید

دوست گرامی
    با توجه به اینکه سوال شما یسیار کلی هست بنده نظر شخصی خود را می نویسم امیدوارم دوستان دیگر هم مشارکت کنند:
    1- همه می دانند سطح کیفی دانشگاه های ایران در رشته های علوم انسانی متاسفانه چندان مناسب نیست و این امر در رشته های حسابداری و مدیریت مالی نیز بسیار محصوص است بطور مثال شما در سایت coursra دوره introduction to finance را مطالعه کنید که معادل مدیریت مالی 1 حسابداری و یا مدیریت هست متاسفانه از درس 1 به بعد تفاوت سطح علمی چشمگیر هست. با توجه به اینکه هدف شما اقامت یا پیدا کردن کار بعد از اتمام تحصیلات و یا بازگشت به ایران باشد باید تصمیم گیری کنید ولی یکی از دوستان قدیمی فروم فوق مدیریت مالی از یکی از دانشگاه های معتبر اسپانیا گرفتند و حال حاضر سمتی بسیار بالا در یک بانک بسیار معتبر در اسپانیا دارند.
    2- انتخاب بین حسابداری و مدیریت مالی بستگی به علاقه شما دارد طبیعتا رشته مدیریت مالی به بیس ریاضی قویتر نسبت به حسابداری دارد و مشاوران مالی در همه جای دنیا در امد بالاتری نسبت به حسابداران دارند. ایران را نبینید که مشاور مالی ما همان حسابدار هست و نتیجه هم مشخص است!
    3- انتخاب دانشگاه بستگی دارد برای دکتری کدام دانشگاه استاد پیدا کنید چون بدون استاد در اروپا گرفتن پذیرش بسیار سخت هست. در فنلاند دانشگاه های خوب را چک کنید و پس از پیدا کردن استاد اقدام کنید البته دانشگاه های التو - واسا - ترکو - الو بسیار بهتر از ابو هستند ولی من اینجا استاد پیدا کردم.
    4- این که چه مدت نتیجه میگیرید بستگی به همت شما سطح کیفی پروپوزال شما و پیدا کردن استاد دارد.
    5- بنظر من سن شما هم برای مستر و هم دکتری مناسب هست بشرطی که مجرد باشی و حداقل تا 2 یا 3 سال هم قصد نداشته باشی سر خودت را شلوغ کنی.
    6- پیدا کردن کار حداقل در سال اول دکتری یا مستر را فراموش کنید بدون بورس اگه هستید به جیب مبارک باید تکیه کنید
    7 و 8-سوالات دیگر شخصی هست و ترجیج می دهم پاسخ ندهم
    9- خواندن زبان انگلیسی و اماده شدن برای ازمون جی ار ای بنظر من از همین امروز باید باشد
    لطفا سوالات خود را تنها در فروم مطرح نمایید

با سلام و تشكر از حسن همراهيتون

در حال حاضر با توجه به سوابق كاري بنده در آينده نزديك (حدود يك سال بعد) در جايگاه رئيس حسابداري مديريت خواهم گرفت اما با توجه به علاقه بنده به مباحث مديريتي و تصميم گيري در رابطه با تغيير مسير با توجه به علاقه است در اينجا دقيقا به شما حق ميدم اينجا حسابداران ميتونن هم مدير و هم مباشر و مشاور باشند.
    با توجه به خشك و قانونمند بودن مباحث حسابداري تصميم به خوندن مديريت دارم ، تقريبا كل مسايل رايج در ايران براي حسابداري رو در عمل و تئوري تجربه كردم.
    شناخت از دانشگاهها و اينكه چقدر با اينجا تفاوت دارند ميتونه در تصميم گيري كمك كنه.
    قبلا ز همفكريتون در رابطه با نحوه ادامه راه ميان حسابداري و مديريت تشكر ميكنم. بي شك موارد ارائه شده در اين فروم تاثير گزار خواهد بود.
    اگه بخوام مستر مديريت يكي از دانشگاههاي فنلاند اقدام كنم به چي نياز داره؟ايلتس يا جي ار اي؟
    و آيا در مقطع مستر زيان انگليسي بكار برده ميشه؟ دوره مستر چه مدت طور ميكشه؟ براي مستر هم بايد استاد پيدا كنم؟لازمه مقاله ارائه بشه؟ و يا بهتره بگم چه رزومه اي نياز هست تا پذيرش مستر بگيرم؟
    مطمئنا من ميخوام ادامه بدم بنظر كدوم يك از دانشگاههاي التو - واسا - ترکو - الو رشته ي مديريتي هم مستر و هم دكتري داره؟

آيا ميشه همزمان اقدام كرد؟ مثلا مستر مديريت و دكتري حسابداري و هر كدوم زودتر جواب داد اقدام كنم

از پاسخگويتون متشكرم

ApplyAbroad Superstar

با سلام و تشكر از حسن همراهيتون

در حال حاضر با توجه به سوابق كاري بنده در آينده نزديك (حدود يك سال بعد) در جايگاه رئيس حسابداري مديريت خواهم گرفت اما با توجه به علاقه بنده به مباحث مديريتي و تصميم گيري و خشك بودن مباحث حسابداري تصميم به خوندن مديريت دارم اما لازم ميدونم بگم كه در حسابداري به حد ممكن حال حاضر در ايران در عمل رسيدم.
    شناخت از دانشگاهها و اينكه چقدر با اينجا تفاوت دارند ميتونه در تصميم گيري كمك كنه.
    اگه بخوام مستر مديريت يكي از دانشگاههاي فنلاند اقدام كنم به چي نياز داره؟ايلتس يا جي ار اي؟
    و آيا در مقطع مستر زيان انگليسي بكار برده ميشه؟ دوره مستر چه مدت طور ميكشه؟ براي مستر هم بايد استاد پيدا كنم؟لازمه مقاله ارائه بشه؟ و يا بهتره بگم چه رزومه اي نياز هست تا پذيرش مستر بگيرم؟
    مطمئنا من ميخوام ادامه بدم بنظر كدوم يك از دانشگاههاي التو - واسا - ترکو - الو رشته ي مديريتي هم مستر و هم دكتري داره؟

آيا ميشه همزمان اقدام كرد؟ مثلا مستر مديريت و دكتري حسابداري و هر كدوم زودتر جواب داد اقدام كنم

از پاسخگويتون متشكرم
    دوست گرامی
    1- سوابق کاری در رشته حسابداری یا مدیریت برای گرفتن پذیرش یا بورس تحصیلی خیلی تاثیر ندارند مگر در رشته ای مثل MBA و یا DBA
    2-برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری و مستر در دانشگاه های التو - ترکو - هلسینکی در رشته های حسابداری و مدیریت متاسفانه علاوه بر نمره تافل/ایلتس شما نمره جی ار ای هم باید ارسال کنید
    3- دانشگاه های اولو - ابو اکادمی - واسا - ایسترن فنلاند - لاپرنتا - و.... نمره جی ار ای نمی خواهند.
    4- برای مستر شما باید از سایت STUDY IN FINLAND اقدام کنی میتوانی برای چند دانشگاه همزمان اقدام و مدارک را بصورت یکجا برای یک مرکز بفرستی ولی به تعداد دانشگاه ها مدارک باید در پوشه ارسالی شما موجود باشد مثلا 3 دانشگاه سه نسخه مدارک و نهایت هم باید مدرک لیسانس و فوق لیسانست را سفارت فنلاند در ایران قبل از ارسال مدارک سرتیفای کنید
    5- فقط مستر هایی که جلوی کورس نوشته اینترنشنال میتونی اپلای کنی ولی در مورد دکتری کلا کورس به زبان انگلیسی هست
    6- دوره مستر 2 ساله هست ولی بچه ها برای گرفتن اقامت معمولا بین 3 تا 4 سال کش می دهند. برای مستر اصلا نیازی به استاد ندارید کافی هست نمره زبان لازم و مدارک را بفرستید داشتن مقاله قاعدتا امتیاز مثبت حساب می شود ولی معدل بالا بیشتر تاثیر دارد. بچه ها با معدل 13 هم پذیرش گرفتند زیاد سخت نگیرید
    7- اگه جی ار ای نداری دانشگاه های واسا - اولو - ابو اکادمی - ایسترن فنلاند - ترکو اقدام کنید هم مستر و هم دکتری دارند.
    8- بله میشود کما اینکه من هم اینکار را کردم

دوست گرامی
    1- سوابق کاری در رشته حسابداری یا مدیریت برای گرفتن پذیرش یا بورس تحصیلی خیلی تاثیر ندارند مگر در رشته ای مثل MBA و یا DBA
    2-برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری و مستر در دانشگاه های التو - ترکو - هلسینکی در رشته های حسابداری و مدیریت متاسفانه علاوه بر نمره تافل/ایلتس شما نمره جی ار ای هم باید ارسال کنید
    3- دانشگاه های اولو - ابو اکادمی - واسا - ایسترن فنلاند - لاپرنتا - و.... نمره جی ار ای نمی خواهند.
    4- برای مستر شما باید از سایت STUDY IN FINLAND اقدام کنی میتوانی برای چند دانشگاه همزمان اقدام و مدارک را بصورت یکجا برای یک مرکز بفرستی ولی به تعداد دانشگاه ها مدارک باید در پوشه ارسالی شما موجود باشد مثلا 3 دانشگاه سه نسخه مدارک و نهایت هم باید مدرک لیسانس و فوق لیسانست را سفارت فنلاند در ایران قبل از ارسال مدارک سرتیفای کنید
    5- فقط مستر هایی که جلوی کورس نوشته اینترنشنال میتونی اپلای کنی ولی در مورد دکتری کلا کورس به زبان انگلیسی هست
    6- دوره مستر 2 ساله هست ولی بچه ها برای گرفتن اقامت معمولا بین 3 تا 4 سال کش می دهند. برای مستر اصلا نیازی به استاد ندارید کافی هست نمره زبان لازم و مدارک را بفرستید داشتن مقاله قاعدتا امتیاز مثبت حساب می شود ولی معدل بالا بیشتر تاثیر دارد. بچه ها با معدل 13 هم پذیرش گرفتند زیاد سخت نگیرید
    7- اگه جی ار ای نداری دانشگاه های واسا - اولو - ابو اکادمی - ایسترن فنلاند - ترکو اقدام کنید هم مستر و هم دکتری دارند.
    8- بله میشود کما اینکه من هم اینکار را کردم
    با سلام و تشكر مجدد
    از صحبتهاي شما اينطور فهميدم كه مجموعه اقدام براي پذيرش و خوندن مستر و دكتري از الان حدود 6 سال زمان مي بره.
    با توجه به اينكه من اينجا زمانم رو به خوندن مستر اختصاص دادم به نظر بهتر باشه دكتري رو بخونم.
    براي گرفتن پذيرش دكتري كدم از دانشگاه ها رو با توجه به سطح علمي و راحتتر بودن گرفتن پذيرش پيشنهاد ميديد؟
    و براي گرفتن پذيرش از اون دانشگاه چه چيزايي بايد فراهم كنم؟
    بايد حتما مقاله خارجي داشته باشم؟ و اگر لازمه بيشتر روي چه موضوعايي تمركز ميشه؟
    آيا حسابداري در فنلاند به حسابداري ما نزديكه؟ (از حيث استانداردها و ...)
    ممنمون ميشم اگه دانشگاهي رو پيشنهاد مي ديد لينكشو بزاريد چون تقريبا سردرگمم.

با سپاس از كمكتون

ApplyAbroad Superstar

با سلام و تشكر مجدد
    از صحبتهاي شما اينطور فهميدم كه مجموعه اقدام براي پذيرش و خوندن مستر و دكتري از الان حدود 6 سال زمان مي بره.
    با توجه به اينكه من اينجا زمانم رو به خوندن مستر اختصاص دادم به نظر بهتر باشه دكتري رو بخونم.
    براي گرفتن پذيرش دكتري كدم از دانشگاه ها رو با توجه به سطح علمي و راحتتر بودن گرفتن پذيرش پيشنهاد ميديد؟
    و براي گرفتن پذيرش از اون دانشگاه چه چيزايي بايد فراهم كنم؟
    بايد حتما مقاله خارجي داشته باشم؟ و اگر لازمه بيشتر روي چه موضوعايي تمركز ميشه؟
    آيا حسابداري در فنلاند به حسابداري ما نزديكه؟ (از حيث استانداردها و ...)
    ممنمون ميشم اگه دانشگاهي رو پيشنهاد مي ديد لينكشو بزاريد چون تقريبا سردرگمم.
    با سپاس از كمكتون
    دوست گرامی
    1- گرفتن پذیرش در مقطع دکتری از فنلاند بطور خاص در رشته حسابداری دشوارتر از مقطع ارشد می باشد به دلایل زیر:
    الف) نوشتن پروپوزال در رشته حسابداری که موضوعی تازه باشد و بتواند اساتید فنلاند که بسیار با دانش هستند و به روز اصلا شوخی بردار نیست کما اینکه استاد من هم سه ماه تمام مرا مورد پرسشهای بی انتها در مورد پروپوزالم نمود و نهایتا بعد از سه ماه توصیه نامه به شورای دانشگاه در مورد پذیرش و در نظر گرفتن پرونده برای پوزیشن معرفی کردند.
    ب) بدون پیدا کردن استادی که قبول کنند سوپروایزر شما بشوند امکان گرفتن پذیرش در فنلاند کمتر از 10% هست.
    ج) رقابت برای گرفتن پذیرش در فنلاند برای دکتری به دلیل بدون شهریه بودن بسیار شدید هست بطور مثال دانشگاه ترکو برای پذیرش و نه بورسیه حدود 100 اپلیکنت در 2013 وجود داشت در حالیکه 20 نفر برداشتند
    2- پذیرش گرفتن در رشته حسابداری در دانشگاه های زیر جی ار ای اجباری هست:
    الف) Aalto University = Applicants are ranked on the basis of their GMAT/GRE score
    ب)Hanken School of Economics= A GMAT or GRE-test result (not older than five years). In 2013 the indicative GMAT/converted GRE threshold is 600
    3- در سایر دانشگاه های فنلاند که رشته حسابداری دارند در مقطع دکتری نمره جی ار ای الزامی نیست
    4- برای گرفتن پذیرش در رشته حسابداری در مقطع دکتری:
    الف) داشتن مقاله ای اس ای الزامی هست
    ب) داشتن پروپوزال الزامی هست
    ج) بطور کلی داشتن معدل بالا در ارشد الزامی هست و معدل لیسانس خیلی مهم نیست.
    د) توصیه نامه و نامه اهداف خیلی مهم هستند.
    5- برای مستر می توانید به سادگی از دانشگاه های : واسا - ترکو - اولو - ابو اکادمی - ایسترن فنلاند - لاپرنتا - لاپلند و بدون جی ار ای و پروپوزال فقط به ارسال توصیه نامه و مدارک تحصیلی پذیرش در رشته های بازرگانی - اقتصاد - مالی و رشته های وابسته بگیرید
    سایت زیر را چک کنید:
    http://www.studyinfinland.fi/where_t...y/universities

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)