صفحه 44 از 76 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط tur نمایش پست ها
    سلام . خسته نباشین.
    لطفا ج سوالمو بدین !!
    من دانشجوی سال سوم لیسانس حسابداری ام و میدونم معدلم بالای 15 میشه و میخوام برا ارشد یکی از دانشگاههای ترکیه پذیرش بگیرم ( شهریه واسم فرقی نداره ) فقط میخوام بدونم چیکار کنم از اول ؟
    چه آزمونی و کی بدم ؟ و چجوری ؟ کل مراحل رو خلاصه میگین ؟ ( ترکی استانبولی برام بهتره اما انگلیسی سخته )
    اینم بگم ارشد مدیریت باش بهتره *
    درود
    اگه ترک زبان باشید شهریه خیلی کمتر میشه. هزینه ی زندگی هم اگه خوابگاه دانشجویی باشی خیلی کمتره.
    یه مدرکی که دال بر اینکه ترک زبان ایران هستید باید فراهم کنید که اسم مدرک اگه غلط املایی نداشته باشم اقراقنامه هست.
    یه امتحال زبان ترکی به نام TOMER هست که هر هفته تبریز برگزار میشه باید شرکت کنی
    یه امتحان تست هوش به نام ALS هست که در حد دبیرستانه و در اردیبهشت و آبان (یا آذر ماه) برگزار میشه.
    از این سایت می تونی استفاده کنی و اطلاعات مفید ازش بگیری و کارای پذیرش ترکیه رو انجام میده
    www.tomer-tork.com
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaBermoda نمایش پست ها
    درود
    اگه ترک زبان باشید شهریه خیلی کمتر میشه. هزینه ی زندگی هم اگه خوابگاه دانشجویی باشی خیلی کمتره.
    یه مدرکی که دال بر اینکه ترک زبان ایران هستید باید فراهم کنید که اسم مدرک اگه غلط املایی نداشته باشم اقراقنامه هست.
    یه امتحال زبان ترکی به نام TOMER هست که هر هفته تبریز برگزار میشه باید شرکت کنی
    یه امتحان تست هوش به نام ALS هست که در حد دبیرستانه و در اردیبهشت و آبان (یا آذر ماه) برگزار میشه.
    از این سایت می تونی استفاده کنی و اطلاعات مفید ازش بگیری و کارای پذیرش ترکیه رو انجام میده
    www.tomer-tork.com
    بدرود

خیلی ممنون . بله اهل آذربایجانم .
    پس یعنی تومر رو باید حتما بدم ؟
    و اینکه آزمون als رو کجا باید بدم ؟ ایران برگزار میشه ؟
    ویرایش توسط tur : January 29th, 2014 در ساعت 02:46 PM

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط tur نمایش پست ها
    خیلی ممنون . بله اهل آذربایجانم .
    پس یعنی تومر رو باید حتما بدم ؟
    و اینکه آزمون als رو کجا باید بدم ؟ ایران برگزار میشه ؟
    آره باید حتما امتحانشو بدی.
    نه ALS توی ترکیه برگزار میشه
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member

خسته نباشید به دوستان گرامی.از اطلاعاتتون امروز استفاده کردم و 44صفحه رو یکجا خوندم اکثرا شاگرد زرنگ بودین و واقعا متاثر شدم که اینهمه دوندگی میکنین که ازاین موقعیت ناحق خلاص بشین.
    من برای دکترا در آلمان میخوام اقدام کنم چون برادرم همونجا پزشکی میخونه و میخوام باهم باشیم.متاسفانه معدل لیسانس 12.72 از دانشگاه مازندران / کارشناسی ارشد که تا پایان امسال تمام میکنم حدود 15.21 از دانشگاه آزاد.درهر صورت من عزم خودمو برای رفتن جزم کردم.
    هم اکنون دارم زبان انگلیسی میخونم .تو لیست دانشگاههای دوستان فقط دانشگاه aachen از آلمان بود. بعید میدونم آلمان همین دانشگاه رو داشته باشه.سوالات من بترتیب:

1.آیا شرایط پذیرش در این کشور را دارم؟
    2. آیا من باید تنها زبان آلمانی بخونم؟
    3.به من fund تعلق میگیرد یا خیر

با تشکر

Junior Member

سلام به همه دوستان
    دانشجوی ترم آخر کارشناسی رشته حسابداری دانشگاه ازاد هستم با معدل 19/50 البته معدل دوره کاردانی هم بالای 19 بوده .البته به نسبت درسی که اساتید در دانشگاه بما دادند شاید اگر در حالت مقایسه باشد در سطح خیلی از دانشگاههای دیگر نباشم . در هر صورت بسیار مشتاقم برای ادامه در مقطع ارشد برم خارج از کشور اما میخوام یه جایی برم که بشه یه خرده کار کنم و بخشی از هزینه هام رو پوشش بدم البته فعلا مشغول خوندن زبان هم هستم .از دوستان خواهشمندم تا در انتخاب مقصد یاری کنند که چطور میتونم یه جای خوب با شرایط کار و در کدوم دانشگاه میتونم موفقیت بیشتری داشته باشم .
    ممنون از کمک شما

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eershad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    دانشجوی ترم آخر کارشناسی رشته حسابداری دانشگاه ازاد هستم با معدل 19/50 البته معدل دوره کاردانی هم بالای 19 بوده .البته به نسبت درسی که اساتید در دانشگاه بما دادند شاید اگر در حالت مقایسه باشد در سطح خیلی از دانشگاههای دیگر نباشم . در هر صورت بسیار مشتاقم برای ادامه در مقطع ارشد برم خارج از کشور اما میخوام یه جایی برم که بشه یه خرده کار کنم و بخشی از هزینه هام رو پوشش بدم البته فعلا مشغول خوندن زبان هم هستم .از دوستان خواهشمندم تا در انتخاب مقصد یاری کنند که چطور میتونم یه جای خوب با شرایط کار و در کدوم دانشگاه میتونم موفقیت بیشتری داشته باشم .
    ممنون از کمک شما
    دوست خوب
    اگه بورس نمی خوای بنظرم فنلاند و نروژ که شهریه نداره گزینه های خوبی هستند و اگر جی ار ای هم بدی به کانادا و امریکا فکر کنید
    بهر حال شما نمره ایلتس 6.5 تا 7 یا تافل 80 تا 92 نیاز داری
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

saaaam عزیز از اینکه لطف کردی که جواب دادی.
    یعنی امکانش هست که بتونم در نروژ و فنلاند کار کنم .
    برای رشته حسابداری کدام مناسبتره
    هزینه زندگی در کجا پائین ترهست که بتونم از پسش بر بیام

ممنون میشم اگه اطلاعات ریزتری در اختیارم قرار بدید که بتونم بهتر تصمیم بگیرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eershad نمایش پست ها
    saaaam عزیز از اینکه لطف کردی که جواب دادی.
    یعنی امکانش هست که بتونم در نروژ و فنلاند کار کنم .
    برای رشته حسابداری کدام مناسبتره
    هزینه زندگی در کجا پائین ترهست که بتونم از پسش بر بیام

ممنون میشم اگه اطلاعات ریزتری در اختیارم قرار بدید که بتونم بهتر تصمیم بگیرم
    دوست خوب
    پیدا کردن کار حسابداری را که فراموش کن تا در اروپا یک مقطع درس نخونی برای کار حرفه ای کردن اصلا شانس نداری ولی کار خدماتی هم در نروژ و هم فنلاند امکانش وجود دارد ولی بنظر من رو سال اول تحصیلت اصلا به کار فکر نکن
    نروژ طبعا هزینه زندگی بالاتر از فنلاند هست و متاسفانه به جی ار ای هم خیلی علاقه دارند!!!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداري آزاد تهران مركز

[QUOTE=Saaaaam;1541913]دوست خوب
    اگه بورس نمی خوای بنظرم فنلاند و نروژ که شهریه نداره گزینه های خوبی هستند

با سلام Saaaam عزيز من سايت masterPortal.eu رو چك كردم , واسه ارشد حسابداري تو نروژ تنها همين دانشگاه

رو پيدا كردم , كه شهريه ش 8650 يوروست !
    اگه سايت ديگه اي ميشناسيد يا دانشگاهي تو نروژ هست كه مستر حسابداري بدون شهريه ارايه ميده , ممنون ميشم راهنمايي كني ..

ApplyAbroad Superstar

[QUOTE=eshqi;1543936]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب
    اگه بورس نمی خوای بنظرم فنلاند و نروژ که شهریه نداره گزینه های خوبی هستند

با سلام Saaaam عزيز من سايت masterPortal.eu رو چك كردم , واسه ارشد حسابداري تو نروژ تنها همين دانشگاه

رو پيدا كردم , كه شهريه ش 8650 يوروست !
    اگه سايت ديگه اي ميشناسيد يا دانشگاهي تو نروژ هست كه مستر حسابداري بدون شهريه ارايه ميده , ممنون ميشم راهنمايي كني ..
    دوست خوب
    این دو دانشگاه که فرمودی بورس مستر دارند که شهریه را حذف می کند البته در صورتی که برنده بشوید ولی بنظر من شما به رشته های مدیریتی و اقتصاد هم فکر کنید که در دانشگاه بیرجین نروژ شهریه ندارند و کلا فنلاند هم رایگان هستند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)