صفحه 46 از 76 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : عرض سلام و ادب

نقل قول نوشته اصلی توسط tatu نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما بزرگواران
    من حسابداری رو در هنرستان خوندم با معدل 14
    کاردانی دانشگاه آزاد 12.73
    کارشناسی دارم میخونم 13 هست تقریبا ... به فکر افتادم با توجه به اینکه معدلم واقعا پایینه و تنبلی بیش از حد در درس خودندم انجام دادم و متولد 1366 هستم و الان 27 سال سن دارم میخوام انصراف بدم تا تقریبا 20 واحد مونده و بعد خدمت دوباره برای تعدیل معدل کارشناسی رو از سر بگیرم
    در طول دوره خدمت روی زبان انگلیسی میخوام کار کنم .. زبان انگلیسی رو دوست دارم ... علاقه به زبان برنامه نویسی خانواده سی c دارم
    به کامپیوتر خیلی علاقه دارم و میخوام برم دیپلم کامپیوتر رو هم بگیرم و اگر فرصت شد حداقل تا کاردانی یا کارشناسی رو برم
    هدف اصلیم حسابرسی هست .علاقه ی بسیار زیادی دارم بهش .. سابقه کاری ندارم .. دارم روی نرم افزاری های حسابرسی acl و idea کار میکنم که بتونم اگر امکانش فراهم شد کامل یاد بگیرم و جایی بتونم ازشون استفاده کنم .. ایا به نظرتون ارزش وقت صرف کردن به این دو تا نرم افزار رو داره با توجه به سن زیادم ... چون فقط همین دو تا نرم افزار در دنیا برای حسابرسی وجود داره و شنیدم موسسات big4 یکی از موراد استخدامیشون همین بلد بدون کار کردن با این نرم افزارهاست
    در کل در سنم خیلی ترس داره که دیر به فکر افتادم
    سربازیم تموم شد میخوام برم برای کار و حسابرسی انجام بدم .. هم کمی پول جمع کنم
    اصلا نمیدونم باید چیکار کنم .. چیکار نکنم ..سابقه کار عملی چی باید داشه باشم
    معدلم واقعا افتضاحه ... اگر انصراف بدم قصدم هست برای ادامه کارشناسی حتما بتونم فردوسی یا بالاتر قبول بشم بتونم ظرف حداکثر 1 سال تومو کنم کارشناسی با یک معدل خوب
    معدل خوب یعنی چی ؟؟؟ برای حسابداری شندیم استرالیا خیلی خوب .. خیلی دوست دارم بتونم تو امریکا . کانادا . فنلاند . سویس یا سوئد اپلای کنم برای ارشد با فول فاند
    به نظرتون بهتره ارشد رو همین جا بگیرم بهتره ؟؟ برای ارشد خیلی دوست دارم حداقل تو داشنگاه فردوسی بتونم ارشد بگیرم
    ایا چه دانشگاهی مدرک کارشناسی و ارشد گرفتن برای اپلای کردن تاثیر داره ؟؟؟
    ایا من با همین مدرک کاردانی و در طول حین خدمت سربازی میتونم مقاله بدم ..قابل پذیرش هست بعدا ؟؟؟
    کلا برای حسابداری به خصوص حسابرسی امیدی هست برای من که دارم لاکپشتی میرم و تازه سرم رو از لاکم در اوردم ؟؟؟
    اینجا رو نیگاه میکنم مو به تنم سیخ میشه
    http://www.applyabroad.org/forum/admissionreport.php
    همه معدل ها بالای 17 ... ادم رو سرد میکنه خوب! فرقی میکنه سربازی رو کجا رفته باشیم وومثلا اگر سپاه بشه که اذیت نیمکنن ؟؟؟ میخوام برم دنبال دوره 45 روزه و عضو بسیج بشم بلکه تو شهر خودم بیفتم و بتونم همینجا خدمت کنم و زبانم رو بخونم! معدل کرشناسی رو چجوری حساب میکنن ... هم کاردانی هم کارشناسی با هم ؟؟؟؟
    خیلی خیلی زیاد شد ..عرض میخوام ..ممنون میشم بتونید من رو راهنمایی کنید
    دوست گرامی
    1- برای ادامه تحصیل در داخل کشور معدل لیسانست خیلی موثر نیست می توانی ارشد حسابداری شرکت و قبول بشی
    2- اگر برای خارج از کشور برای ارشد حسابداری مد نظرت هست اصلا فکرش را هم نکن که معدلت خیلی پایینه در 99% دانشگاه ها برای پذیرش در مقاطع فوق لیسانس و دکتری معدل لیسانس را مبنا قرار می دهند و در نتیجه ریجکت میشی مگر هند یا مالزی پولی بخوای بری
    3- طبعا معدل لیسانس بالا و دانشگاه سراسری منظور شهید بهشتی - علامه - تهران بودن تاثیر بسیار مثبتی در گرفتن پذیرش و بورس دارد
    4- در گرفتن ویزا کسانی که از جاهایی که شما فرمودی بودن ویزای امریکا به شدت به مشکل برخوردند
    5- معدلهای شما هر دو داغونه بنظر من اگر قصد داری برای ادامه تحصیل بری خارج از کشور یک لیسانس دیگه ولی زود بگیری با معدل بالا خیلی بهت کمک می کنه سنتم خوبه!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حسابداری

آقا دم شما را گرم ..کلا له شدم رفت
    باز خوبه روشنمون کردی ..هوس برمون داشته بود فکر کردیم فرش قرمزی چیزی برامون پهن کردن ..نگو که از این خبرا نیست ...خدا خیرت بده شما هستید جواب میدید سوالاتمون رو

به نرم افزار کامپیوتر و شبکه و امنیت علاقه دارم ... ولی خوب بیشتر دوست دارم در حسابداری و حسابرسی از کامپیوتر استفاده ببرم ...

از اون طرف کلا رشته ی شلوغی هست هم حسابداری هم IT ... به چه امیدی از نو شروع کنم !!!! ... برم خدمت برگردم شدم 29 ..... واووووووووووو

خیلی کارم درست باشه ..تطبیق بزنم بتونه 2 ساله لیسانس IT بگیرم ...

هر چی فکر میکنم اساس خودم رو زدم به دره بسته .... اگر دانشگاه خوب فقط همون دانشگاههای تهران منظورتون هست که بریم همون ازاد ..دستمون به گوشت نمیرسه

چه کنم .....؟؟؟ خدا و خرما با هم

یه سوال دیگه برا مهمه ... انشاء الله بعد خدمت شروع کنم و حسابداری کارشناسی رو بگیرم ... معدلم چه جوریا میشه ؟؟؟ هر چهار سال با هم جمع میشه ..یا بیشتر دو سال اخر یعنی کارشناسی ناپیوسته بیشتر حساب میشه تو معدل ؟؟؟
    معدل 15 هم خوب نیست ؟؟؟ ناپیوسته رو میتونم تا 1 و 16 برسونم ..بازم کفاف نمیده ؟؟؟
    باز هم تشکرات فراوان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط tatu نمایش پست ها
    آقا دم شما را گرم ..کلا له شدم رفت
    باز خوبه روشنمون کردی ..هوس برمون داشته بود فکر کردیم فرش قرمزی چیزی برامون پهن کردن ..نگو که از این خبرا نیست ...خدا خیرت بده شما هستید جواب میدید سوالاتمون رو

به نرم افزار کامپیوتر و شبکه و امنیت علاقه دارم ... ولی خوب بیشتر دوست دارم در حسابداری و حسابرسی از کامپیوتر استفاده ببرم ...

از اون طرف کلا رشته ی شلوغی هست هم حسابداری هم IT ... به چه امیدی از نو شروع کنم !!!! ... برم خدمت برگردم شدم 29 ..... واووووووووووو

خیلی کارم درست باشه ..تطبیق بزنم بتونه 2 ساله لیسانس IT بگیرم ...

هر چی فکر میکنم اساس خودم رو زدم به دره بسته .... اگر دانشگاه خوب فقط همون دانشگاههای تهران منظورتون هست که بریم همون ازاد ..دستمون به گوشت نمیرسه

چه کنم .....؟؟؟ خدا و خرما با هم

یه سوال دیگه برا مهمه ... انشاء الله بعد خدمت شروع کنم و حسابداری کارشناسی رو بگیرم ... معدلم چه جوریا میشه ؟؟؟ هر چهار سال با هم جمع میشه ..یا بیشتر دو سال اخر یعنی کارشناسی ناپیوسته بیشتر حساب میشه تو معدل ؟؟؟
    معدل 15 هم خوب نیست ؟؟؟ ناپیوسته رو میتونم تا 1 و 16 برسونم ..بازم کفاف نمیده ؟؟؟
    باز هم تشکرات فراوان
    من یک پیشنهاد دارم

من امسال درسم را فنلاند شروع دارم میکنم مستر دوم البته
    رشته ای که قبول شدم بین رشته حسابداری بازاریابی و ای تی هست در ایران اصلا نداریم
    پیشنهاد می کنم در دوره سربازی زبان بخون و اپلای کن فنلاند دانشگاه ابو اکادمی رشته مدیریت اطلاعات و دانش بنظر من برای شما خیلی مناسب هست
    فقط برای افزایش شانست اگه راه داره چند واحد بردار معدلت بالاتر بره ۱۴ مثلا بشه و نمره زبان بالا بگیر
    حدس من اینه که فنلاند شانست خوبه اگه رشته های مدیریتی یا ای تی بزنی
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

با سلام
    بنده کارشناسیمو از پیام نور گرفتم با معدل15.97. ارشدم از ازاد قزوین گرفتم با معدل 18.5 یه مقاله اینترنشنال و دو تا کنفرانس داخلی هم مقاله دادم.
    من توی بچه هایی که اطلاعات خودشون رو گذاشتن ندیدم کسی حسابداری و یا اقتصاد فول فاند باشه.
    به نظرتون من میتونم برا مستر با فاند برا جایی اقدام کنم تا دکتری را یه جای بهتری بگیرم

Junior Member

شرمنده فراموش کردم بپرسم برا رشته ما بایدgreامتحان بدیم یا gmat؟و اینکه من میخوام مهر تافل بدم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط samira67 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده کارشناسیمو از پیام نور گرفتم با معدل15.97. ارشدم از ازاد قزوین گرفتم با معدل 18.5 یه مقاله اینترنشنال و دو تا کنفرانس داخلی هم مقاله دادم.
    من توی بچه هایی که اطلاعات خودشون رو گذاشتن ندیدم کسی حسابداری و یا اقتصاد فول فاند باشه.
    به نظرتون من میتونم برا مستر با فاند برا جایی اقدام کنم تا دکتری را یه جای بهتری بگیرم
    شرمنده فراموش کردم بپرسم برا رشته ما بایدgreامتحان بدیم یا gmat؟و اینکه من میخوام مهر تافل بدم
    دوست خوب
    هستند کسانی که فاند گرفتن ولی خیلی انگشت شمار
    جی ار ای خیلی کمک می کنه به شما ولی مطلب مهم داشتن پروپوزال عالی و پیدا کردن استاد راهنما هست بنظر من برای هر دو مقطع اپلای کنید

Junior Member

مرسی از پاسخگویی سریعتون
    به نظرتون برا مستر چه کشور هایی مناسب ترن با توجه به اینکه من رشتم حسابداریه؟به جز رشته خودم برا رشته دیگه ای میتونم اپلای کنم؟چه طور میتونم با بچه های رشته خودم که دنبال رفتن هستند ارتباط داشته باشم؟

Junior Member

آقا بازم تشکر

اووووووووووه کو تا دوسال دیگه که از خدمت برگردم ... اصلن معلوم نیست تا اون موقع شل شده باشم و یادم بره همه چی ...

شرایط اقتصادی مالی درست درمون که نداریم ... وضعیت علمی درست درمونی هم نداریم ..و لی تا دلت بخواد هوای و هوس رفتن داریم ..داریم اصلن ؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

مرسی از پاسخگویی سریعتون
    به نظرتون برا مستر چه کشور هایی مناسب ترن با توجه به اینکه من رشتم حسابداریه؟به جز رشته خودم برا رشته دیگه ای میتونم اپلای کنم؟چه طور میتونم با بچه های رشته خودم که دنبال رفتن هستند ارتباط داشته باشم؟
    دوست عزیز
    بهترین کشور برای تحصیل 100% اول امریکا دوم کانادا و سوم استرالیا هست ولی برای بورس شدن شما به نمره جی ار ای نیاز داری و بورس مستر امریکا و کانادا دارد
    اگر میخوای ریسک نکنی فنلاند - اسپانیا - ایتالیا و استونی هم بزن
    من پیشنهادم مستر حسابداری - مالی و در درجات بعدی بازرگانی یا بازاریابی هست
    هم رشته خودت که من هستم! لیسانس حسابداری - فوق مالی - فوق دوم مدیریت دانش و اطلاعات در فنلاند شروع دارم می کنم! سوالی داری در بخش مدیریت بپرسید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز
    بهترین کشور برای تحصیل 100% اول امریکا دوم کانادا و سوم استرالیا هست ولی برای بورس شدن شما به نمره جی ار ای نیاز داری و بورس مستر امریکا و کانادا دارد
    اگر میخوای ریسک نکنی فنلاند - اسپانیا - ایتالیا و استونی هم بزن
    من پیشنهادم مستر حسابداری - مالی و در درجات بعدی بازرگانی یا بازاریابی هست
    هم رشته خودت که من هستم! لیسانس حسابداری - فوق مالی - فوق دوم مدیریت دانش و اطلاعات در فنلاند شروع دارم می کنم! سوالی داری در بخش مدیریت بپرسید
    آقا شما شرایط پذیرشت رو میتونی بهمون بگی ..

لیسانس رو انینجا به چه معدلی و با چندتا مقاله و ...خلاصه چی داشتی که تونستی بری

یعنی اینقده اونجا بهت خوش گذشته که داری ارشد دومت رو همونجا میری

وضعیت مالی پس باید تپل باشه دیگه ..یا فاند داری شما ؟؟؟

عشق خارجه کشت ما را

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)